FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tatuaże
Author Message
Al Arab 
Praktykant



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 148
Location: London
Posted: 25-02-2009, 22:10   Tatuaże

Co myslicie o tattoo :??:
Szpeca,czy zdobia?
Male lub duze;kolorowe albo jednobarwne.
Nie posiadam w chwili obecnej zadnego,ale moze czes to zmienic?
Jednego jestem pewien:decyzja musi byc przemyslana!
_________________
Czy jest moze suchy chleb dla konia?...
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 25-02-2009, 22:12   

Kiedyś taki facet powiedział, że "Tatuaż musi być częścią ciebie"
Więc nie ulegajmy modzie na gwiazdki (bo wszyscy mają to ja też chcę).
Ja mam zamiar to zmienić, chcę sobie wytatułować na szyi lub karku znak OM.
Wszystko ustalone tylko jeszcze trzeba zebrać fundusze.
Mimo, że to małe "gówienko" przyjdzie mi zaplacic 100zł bo od tej stawki zaczynaja i taniej nie robią.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 25-02-2009, 23:02   

Heh brakowało mi tu tego tematu. Ja jeszcze się wstrzymuję z wydziaraniem ,czekam aż mi sie pare pomysłów ukształtuje. Za to mój brat ma fajny wzór, choć jeszcze ze 3 sesje do końca mu zostały :) No w każdym razie - http://b12.grono.net/115/...580-500x500.jpg wstępny projekt wzoru. Jak mi się uda go przyskrzynić w pobliżu to cyknę, jak to wygląda.
 
 
 
Niezapominajka 
Podróżnik



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 401
Location: Katowice
Posted: 25-02-2009, 23:27   

Ja mam zamiar sobie zrobić tatuaż :P . Na całej ręce - taki jak ma Faith w Mirror's Edge. Zaznaczam jednak, że mam to w zamiarze, a póki co nie mam na niego kasy... Więc jeszcze wszystko się może zmienić.
Ja uważam, że można wszystko - byle z umiarem. Podobają mi się tatuaże - byleby ich nie było na całym ciele, bo to przesada. I tak jak powiedział Hrithik - nie ze względu na modę. Fajnie jest jak się ma tatuaż, który odzwierciedla człowieka... to co w nim drzemie ;) .
_________________

 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 26-02-2009, 11:48   

Ja sobie nieraz robię tatuaże. Noszę je kilka dni, a potem zmywam :P Z kolei tatuażów na igłach nigdy nie będę robił, bo nie chcę ich mieć na zawsze, a jak już ktoś chce ich się pozbyć to wtedy musi przechodzić bolesną operację :( Niedługo sobie zrobię jakiś mały tatuaż. Już dawno nie robiłem. Może znajdę w chipsach :D
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 26-02-2009, 14:09   

Chcę sobie wytatuować jakiś tatuaż z prawdziwego zdarzenia. Mam już upatrzone miejsce - dużo osób mi je poleciło. Chcę zrobić tatuaz na ramieniu bądź łydce. Jeszcze się nie zdecydowałem. Dlaczego? Bo jak mi się znudzi to kończynę będzie można łatwo amputować :D
Myslałem o tym wzorku: http://morelight.org/davo/tats/tat.art1a.jpg - oczywiście będzie lekko zmieniony; dolna część zostanie zamieniona prawdopodobnie na odwróconą piramidę. W późniejszym czasie (powiedzmy 2-ga sesja) planuję opleść go latoroślą bądź gałązką oliwną. Wszystko oczywiście ma swoją symbolikę, a tej ponoć się nie zdradza osobom trzecim - więc terefere :D
_________________
 
 
millo 
Podróżnik



Joined: 25 Dec 2003
Posts: 465
Location: Pustostan
Posted: 26-02-2009, 15:18   

Menkaure wrote:
Wszystko oczywiście ma swoją symbolikę, a tej ponoć się nie zdradza osobom trzecim - więc terefere
Wybacz, że zapytam o symbolikę, ale nie daje mi to spokoju. Przedstawiony wzór jak dla mnie jednoznacznie kojarzy się z masonerią i wolnomularstwem. Chyba nie chcesz powiedzieć, że... Ty... ekhm...?
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 26-02-2009, 15:51   

Wydało się :o
Wiem, że są to symbole masonerii (masochizmu ^^ ) ale bardzo mi się podobają, niom ciom ^^ mówię o tych dwóch sharpach - są boskie.

Macie ładne avantory, sorry za krótkiego posta.

EDIT:
Anissa wrote:
Tylko zrób już taki, który by ci się nie znudził.

Inwestuję w firmy produkujące wózki inwalidzkie.
_________________
  
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 26-02-2009, 15:51   

Menkaure wrote:
Chcę sobie wytatuować jakiś tatuaż z prawdziwego zdarzenia. Mam już upatrzone miejsce - dużo osób mi je poleciło. Chcę zrobić tatuaz na ramieniu bądź łydce. Jeszcze się nie zdecydowałem. Dlaczego? Bo jak mi się znudzi to kończynę będzie można łatwo amputować


Cóż, jeśli znudzi Ci się tatuaż na tej nodze to ampuutuj sobie i zrób nowy na drugiej.(jak chcesz) Tylko zrób już taki, który by ci się nie znudził. :P

Co do tatuaży, to ja jestem na etapie ich zbierania z różnych gazet. :P
A w przyszłości może chciałabym sobie zrobić, ale raczej musiałby być niezaduży i oczywiście miałby być ładny.
Nie lubię kiedy tatuaże pokrywają całe ciało, to jest okropne, nie masz prawie skrawka własnej skóry.
 
 
Askier 
Nowicjusz


Joined: 31 Aug 2008
Posts: 14
Location: Grajewo
Posted: 26-02-2009, 16:37   

Moim zdaniem tatuaże to jedna wielka pomyłka. Nie wiem, może niektórym się podobają, ale ja, za każdym razem i bez wyjątku, kiedy widzę jakiś u kogoś, to mam wrażenie, że nie powinno go tam być. W moich oczach jest to coś szpecącego dużo bardziej niż jakakolwiek blizna czy znamię i nigdy nie wygląda jak cześć osoby.
_________________
 
 
 
x*kinga*x 
Praktykant



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 136
Location: Przemków (;
Posted: 26-02-2009, 21:30   

Ja jeszcze o tatuażach raczej nie myślę, chociaż za kilka lat kto wie, może... Tatuaż to nic złego, jeśli jest niezbyt duży. Bo jeśli ktoś zrobi sobie dziary na całej ręce czy nodze na przykład, to może być to już lekką przesadą. No i najgorsze - jeśli taki tatuaż ci się znudzi, to masz problem. :twisted: Dlatego jeśli już zdecyduję się kiedyś na niego, muszę wybrać taki wzór, z którym chętnie pozostanę do końca życia ;)

Można mieć jeden tatuaż, nawet dwa, tylko żeby nie pokrywały całego ciała, bo to już wygląda paskudnie :fuj: ;-)
_________________
moje motto: zawsze walcz do końca - nie poddawaj się!
 
 
 
Al Arab 
Praktykant



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 148
Location: London
Posted: 27-02-2009, 00:27   

Tatuaz powinno sie robic po okresie dorastania,za wczesnie wykonany moze sie odksztalcic!Jedynym miejscem dla mnie sa plecy.Jesli juz zdecyduje sie,chcialbym miec na nich jeden duzy tatuaz.Tematem bedzie napewno mitologia.Osobiscie lubie osoby posiadajace tattoo i jak dotad zadna z nich nie zaluje swojej decyzji.Jestem w tym temacie bardzo tolerancyjny.Dobrze zrobiona dziara jest piekna i trwala ozdoba!
Problem w tym;ze dla wielu osob(np:my dad) ta forma sztuki ciagle jest sfera tabu albo dowodem przynaleznosci do pewnych grup spolecznych.Na szczescie ludzi tak rozumujacych jest coraz mniej! :spoko:
_________________
Czy jest moze suchy chleb dla konia?...
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 28-02-2009, 11:28   

Menkaure wrote:
Chcę sobie wytatuować jakiś tatuaż z prawdziwego zdarzenia. Mam już upatrzone miejsce - dużo osób mi je poleciło. Chcę zrobić tatuaz na ramieniu bądź łydce. Jeszcze się nie zdecydowałem. Dlaczego? Bo jak mi się znudzi to kończynę będzie można łatwo amputować :D

zrób sobie na łydce *.* Kiedyś widziałam faceta - miał włosy podobne do Twoich i taki taaaaaki fajny wypaśny tatuaż na łydce (zapomniałam jaki, ale był fajny! :p i podłużny, właśnie taki najlepiej wygląda na kończynach).
Acch! zakochałam się w nim od razu :D

No, to ja z innej beczki. Nie chcę mieć tatuażu, bo kobieta zmienną jest i szybko mi się znudzi :p Wolę nauczyć się robić tatuaże. Na razie szukam okazji, już dwie uciekły - jedna do Anglii pracować, druga do Krakowa na studia. Ejć, co za ludzie.
Za sam zakup się nie biorę - drogie to w cholerę. Same igły szacuje się w granicach 100 zł za paczkę, maszynka 10 razy tyle. Ćwiczę na razie piórkiem i tuszem, oraz rapidografem i aerografem (ten ostatni do bodypaintingu, z którym zaczęłam ostatnio się babrać). No, trza dać radę.
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 28-02-2009, 13:27   

ja-marta wrote:
zrób sobie na łydce *.* Kiedyś widziałam faceta - miał włosy podobne do Twoich

Skąd wiesz, jakie ja mam włosy na łydce ?? :O
ja-marta wrote:
Acch! zakochałam się w nim od razu

W tatuażu czy w tym chłopaku ?? :> :>

Martóś - ucz się, to mi zrobisz jakieś malowidełko na nóżce ^^
_________________
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 28-02-2009, 17:45   

Menkaure wrote:
Skąd wiesz, jakie ja mam włosy na łydce ?? :O

podglądałam :oops:

Menkaure wrote:

W tatuażu czy w tym chłopaku ?? :> :>

W łydce ;d

Quote:
Martóś - ucz się, to mi zrobisz jakieś malowidełko na nóżce ^^

nos problemos, kupię farbki, a ty się nie myj, to będzie trwałe :p
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 20-03-2009, 17:40   

Hmm... Ja nie chcę mieć tatuażu. Drogie i bolące :P Z resztą nawet nie wiedziałabym jaki sobie zrobić. Ale za to mój TATA by sobie chciał tatooaż zrobić :) Na szyi, ten mu się podoba (ale bez listków) http://www.tatuaze.org/co...,1/key,8/hit,1/ Sama nie wiem co o tym myśleć :)
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 21-03-2009, 10:30   

Jeżeli miałabym sobie zrobić tatuaż to minimum w wieku 20 lat . A wcześniej przez przynajmniej dwa lata nosiłabym taki sam model tatuażu z henny . Jeżeli by mi się nie znudził to mogłabym zrobić . Ale musiałabym sprawdzić, czy napewno nie zmienię zdania . :)
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 22-03-2009, 10:32   

Ja na 18-tkę robię sobie z przyjaciółką tatuaż :P Więc dopiero za rok ,a już mnie korci xD D
Jedyne czego się boje to bólu. bleee :P

Ale ogółem tatuaże są spoko i ładnie wyglądają :) (mam na myśli takie malutkie,drobne ,a nie takie np. na całe plecy :/ albo całe ciało w tatuażach bo jak dla mnie to już jest choroba psychiczna wymagająca leczenia :P - bez urazy xD )

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 22-03-2009, 11:14 ]
Pójdę się poskarżyć do Miami Ink <33, że ich za szaleńców uważasz!
 
 
Al Arab 
Praktykant



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 148
Location: London
Posted: 22-03-2009, 20:01   

Tu sie z Toba Larcia nie zgodze.Uwazam,ze takie male tatoo na przyklad na nodze lub ramieniu wygladaja zle.Musisz sie wtedy przypatrzyc z bliska,co to jest i co przedstawia.Jesli juz robic malunek,niech bedzie konkretny i wyrazny.A chory psychicznie chyba nie jestem,choc w zyciu niczego pewnym byc nie mozna?!! ;)

ps:ludzi z Miami Ink,albo London Ink uwazam za....Artystow,przez duze A!
_________________
Czy jest moze suchy chleb dla konia?...
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 22-03-2009, 20:54   

Trzymam stronę Larci. Wielkie tatuaże wyglądają ohydnie . A te małe ładnie i elegancko. :) Widziałam taki program o tatuażach był tam facet, który cały był wytatuowany . Blee ! Albo np. Popek . Sądzicie, że to co ma na ciele to ozdoba ? A może jednak nie ?
 
 
Al Arab 
Praktykant



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 148
Location: London
Posted: 22-03-2009, 21:07   

O kurde,czuje sie "osaczony".
Miejsce,o ktore mi chodzi to plecy.Chcialbym miec na nich jeden duzy tatuaz i tylko tu.
Nigdy nie wykonalbym go w miejscu bardziej odslonietym,np:twarz lub szyja.I podobnie jak w poscie wyzej uwazam,ze wytatuowanie calego ciala tez jest nienormalne i wcale nie zdobi.Z miejsca odrzucam czaszki,chinskie znaki,kosciotrupy,smoki i proste tribale-nie podobaja mi sie ani troche!
_________________
Czy jest moze suchy chleb dla konia?...
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 23-03-2009, 20:41   

Ale odróżniajmy też "duże tatuaże" od "dużo tatuaży", bo to dwie osobne sprawy. Duże tatuaże nie muszą być złe, jak są tylko dobrze pomyślane. Natomiast mnóstwo różnych wzorków i obrazków, taki jeden wielki misz masz na całym ciele, no to hmmm, zdecydowanie nie jest w moim guście.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 23-03-2009, 23:55   

Według mnie tatuaż to naprawdę świetna sprawa. Ja osobiście czekam tylko aż uda mi się coś zaoszczędzić i od razu lecę do salonu. Na rozgrzewkę będzie coś małego, a co do wzoru, myślałem o czymś autentycznym, może nawet własnej twórczości, (mam tylko nadzieję, że na miejscu mnie nie wyśmieją :D ).
I takie pytanko:
Mógłby mi ktoś polecić jakieś dobre, zaufane studio? Jak do tej pory polecano mi "PRYKAS TATTOO STUDIO" w Rybniku.

PS. Oglądałem niedawno odcinek Miami Ink, w którym dziewczyna "wydziarała" kolesiowi na torsie wizerunek bodajże Matki Boskiej z krzyżem w dłoniach, to był najładniej pocieniowany tatuaż jaki w życiu widziałem :shock:
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 17-06-2009, 21:16   

Idę się jutro zapisać na tatuaż.
Mam swój wzór i wybrany salon.

Chciałem początkowo na szyi, ale przemyślałem wszystkie "za" oraz "przeciw" i doszedłem do wniosku, że tatuaż w tym miejscu musi jeszcze poczekać.
Alternatywną opcją był nadgarstek i już zostane przy nim.
To jest moja pierwsza dziara, drugą planuję pod koniec wakacji lub później.
Ozdoba numer dwa będzie związana z Tomb Raiderem w sumie nie wiem jeszcze co dokładnie.... (może pisotlety złożone albo samo TR?) w każdym razie planuje drugiego zrobić na karku lub za uchem.

Więc znak OM:


Chcę właśnie tak:




biorę jak najszybszy termin im wcześniej tym lepiej, wiadomo - wakacje (jezioro, może, wóda, piwo, słońce etc.)
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 17-06-2009, 21:26   

Hmm dobrze że zdecydowałeś się zrobić nie za duży tatuaż... Na nadgarstku jest okej, tak samo za karku czy za uchem. Tylko żeby nie był za duży, znaczy się to ty decydujesz ja tylko mówię co myślę ;)

Duże tatuaże szpecą ciało zamiast je upiększać...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo