FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Jaka Jest Wasza Ulubiona Scena W Aniele Ciemności ? :]
Author Message
Hay xD 
Student



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 85
Posted: 12-07-2007, 14:55   

Według mnie TRAOD to najlepsza gra, w jaką dotąd grałam - więc podobają mi się wszystkie momenty :P
1. Filmik z Larą i Kurtisem przed Sanitarium i po walce z Proto
2. + Ten przed walką z Boaz
3. I jeszcze jak Lara ucieka przed tym wybuchem :fire: u Rennesa xD
_________________
''My name is Claire Bennet...
I don't know why
I don't know how
But I can't be hurt yet... ''

 
 
 
Monia 
Student



Joined: 21 Apr 2007
Posts: 49
Location: Łódź
Posted: 05-12-2007, 23:39   

moje ulubione to: oczywiście jak Lara i Kurtis spotykaja się w Luwrze :P , ten w którym pieski zjadają plecak Lary xD , przed walką z Boaz (fajnie do siebie stoją plecami :P ), po walce z Boaz, przed walką z Eckhardem i wszystkie po walce z nim.
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 07-12-2007, 20:17   

Surreygirl wrote:
Łatwiej mi wyliczyć, które sceny mi się nie podobają niż te, które są zajefajne,bo jest ich tak wiele! :-P Mam je wszystkie pościągane Frapsem z gry i ponagrywane na DVD, żebym w każdej chwili mogła sobie obejrzeć te 50 minut roz(g)rywki xD . Moje ulubione [nie w kolejności, bo nie potrafię :-P ]:
-pościg za Larą [kiedy śmigłowiec ją ściga jest taka ładna]
-jak Kurt zamknął Larę w kapsule [takie kapitalne teksty... xD ]
-jak Lara wyskakuje z rury [takiego klimatu to gdzie indziej ze świecą szukać]
-ta scena kiedy Lara i Kurt stoją do siebie plecami i mają tak bajerancko na celowniku spadającego Mullera- KAPITALNA!!!! [reżyseria Core'a jest niepowtarzalna i Crystal nigdy nie dojdzie do takiego poziomu]
-ostatnia rozmowa Lary z Eckhardtem [znowu texty!!]
-i, chyba oczywista :-P cały Louvre [razem z atakiem The Agency]


Zgadzam się w 100% zwłaszcza z tym: "[reżyseria Core'a jest niepowtarzalna i Crystal nigdy nie dojdzie do takiego poziomu]"
bo podobają mi się scenki z Legend i Anniversary, owszem, bardzo łądny poziom prezentują, ale w życiu nie grało mi się tak fajnie jak gra mi się w TRAoD i poprzednie części. Legend za bardzo filmowa i naciągana, Anniversary, to może i remake i to bardzo udany ale coś mi śmierdzi w tej perfumie.
 
 
Skrzatynka 
Student



Joined: 08 Dec 2007
Posts: 48
Location: Szczecin
Posted: 08-12-2007, 11:32   

ja mam dużo ulubionych scenek. oto one :
-jak lara wybiega z rury na końcu rene pawnshop
-spotkanie lary w luwrze
-scenka na końcu tomb raidera
-na początku poziomu z boaz
(kolejność nie ma znaczenia)
 
 
Evita-Elfka 
Nowicjusz


Joined: 01 Sep 2007
Posts: 16
Location: Orłowo
Posted: 08-12-2007, 17:45   

UlUBIONA SCENKA ....OAD...HM:

1. WSZELKIE SPOTKANIA PIEKNEJ PANI ARCHEOLOG Z KURTEM.
SZCZEGÓLNIE LUWR :) JA CIE PARE RAZY SAVE ODPALAŁAM PO KAŻDEJ I PRZECHODZIŁAM,BY JĄ PONOWNIE ZOBACZYC ,PO PROSTU SUPER

2.BOUCHARD-
MORD LARY,
LUBIE JAK GINIE xD JEZUSIENKU, JAKIE TO FAJNE
POMOC PO UCIECZCE Z MUZEUM
SAMOCHÓD I "KOLANKO" WYMIATAJĄ!!!!!!!!!

I LUIS-TRUP.
JAK TO ZOBACZYŁAM, TO MOMENTALNIE WRZASNEŁAM,AŻ SIE CAŁA RODZINKA ZLECIAŁA :-P

3.CUTSCENEK PO "INDUSTRIAL ROOF TOPS"
FAJNA TA SCENKA PO PROSTU I ZABAWNA...LARA WPADŁA DO TEGO ŚMIETNIKA JAK WOREK KARTOFLI :-P

4. WYSKOK Z TUNELU
KURTIS TRENT NA SEKWANĄ Z PAPIEROSKIEM, A TU NAGLE LARA SIUP!...UROCZE :)
(TO DZIWNE PRAWIE ZAWSZE, SIE GDZIEŚ "PRZYPADKOWO" SPOTYKAJĄ)

5.PRZEMOWA ECKCHARDTA PO "RENNES PAWNSHOP"
"ITS TIME TO AWAKEN THE SLEEPER" WYMIATA- CHCE MIEC TAKIEGO DZIADKA xD

6.SMIERC KURTA
AZ SIE POPLAKAŁAM ;( WZRUSZAJĄCE

7. FILMIK GDZIE TRENT SPOTYKA PROTO,POTEM WALCZĄ
ZAMUKANIE TYCH "DZWICZEK OD GARAŻU"- JAK STWIERDZIŁ KOLEGA,BYŁO FANTASTYCZNE CZY TO JAK PROTO SZEDL RURAMI I NAGLE WYSKOCZYL-AZ MNIE CIARY PRZESZŁY :)

8. PROTO-NEPHILIM
CIARKI PRZESZŁY MIE TEZ JAK "KRZYKACZ" JADŁ JAKIEGOS CABALA- PEŁNE GACIE ZE STRACHU :aaa:

9.SMIERC "CZARNEGO ALCHEMIKA" I ROZMOWA Z KARELEM
TE PRZEMIANY JOACHIMKA SIUUPER (CHOCIAZ PO TYM NIE WIADZIAŁAM O CO JUZ W TEJ GRZE CHODZI)

10. OSTATNI PRZERYWNIK
TO JAK LARA BIEGNIE A Z ANIA TEN "PROMIEN" -BOSKIE ,PO PROSTU
DO TEJ PORY SIE ZASTANAWIAM CO SIE STAŁO Z KURTISEM.....A WY?

NO I TYLE :)

[ Komentarz dodany przez: Cez: 08-12-2007, 19:39 ]
Nie krzyczymy!
 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 08-12-2007, 17:55   

Evita-Elfka, wymieniłaś chyba wszystkie sceny jakie są możliwe, ale nie o tym chciałem.

Patrzysz czasem, czy przypadkiem nie masz włączonego [caps-locka]? To jest taki klawisz, nad lewym [Shiftem], a dokładniej na lewo od [A]. Nie wiem, coraz częściej ludzie piszą drukowanymi literami... to jakaś nowa moda, czy standard Unii Europejskiej? Ponadto, zauważ, że gdybyś przeczytała regulamin, wiedziałabyś, że posty można edytować do 20 minut, po jego napisaniu - wtedy nie trzeba pisać drugiej wypowiedzi, jeżeli zapomniało się czegoś dopisać do poprzedniego.

IMO, żeby nie było off-topu, to najlepszą cut-scenką w AoD, jest ta na koniec levelu w galerii, w której Lara goni Kurtisa.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 08-12-2007, 18:40   

Aleksandra wrote:
Według mnie to nie był Kurtis tylko Karel, w tym momencie. W jednej z końcowych scen zamieniał się we wszystkie postacie w które się przemieniał w przeszłości i wtedy właśnie pokazał się też Kurtis. Myślę, że Karel śledził ruchy Lary w ciele Kurtisa by nie wzbudzić podejrzeń ^^


Dokładnie, popieram. Karel był też Kurtisem w Luwrze (Kurtis faktycznie tamtędy przechodził bo leżał na ziemi, a Kaerl zdążył wezwać potęgę księżycowego ołówka :P i przeobrazić się w komandosa, ogłuszyć Larę i Kurta a potem przemienić się w Doormana. Kiedyś wykombinowałam też kiedy Bouchard jest Bouchardem ale to już inna sprawa :P ) i to by było na tyle.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 09-12-2007, 01:09   

Mi najbardziej podobała się scenka, w której Mrs Carvier odjeżdżała na motorze w Paryżu ;) hehe :P

A mówiąc powaznie to scenka, która zapadła mi w pamięć najbardziej to moment, gdy Kurtis wraca ze swoich wojaży po Sanatorium do miejsca, w którym zostawił Larę. Zadecydowało chyba to, co zrobiła Ms Crot, mianowicie palce pod brodą Kurtisa i wypowiedziane przez nią: "No problem" :)
_________________
 
 
Tony 
Praktykant



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 110
Location: Kraków
Posted: 11-12-2007, 18:10   

Mam wiele ulubionych scen ale wymienię te najulubieńsze a oto one:
- tradycyjnie spotkanie Lary i Kurtisa w Luwrze
- rozmowa w zatrzaśniętej "windzie"
- rozmowa w otwartej "windzie"
- pojawienie się Boaz (już jako potwora)
- śmierć Kurtisa, albo inaczej "przekłucie Kurtisa" (nie wiadomo co się z nim stało) tak go lubiałem... a tu nagle BENC i jakaś posrana ważka która wyszła z rzeki kwasu przekłuwa mego ulubieńca :fire: :fire: :fire:
- rozmowa z Karelem (po śmierci Eckchardta)
- końcowa scena (Karel wybucha a Lara znajduje ostrze Kurtisa prowadzące w ciemność... czemu tego nie kontynuowali? Pewnie się bali że nie przyjmie się lepiej od Anioła Ciemności)
 
 
 
evelina309 
Nowicjusz



Joined: 08 Nov 2007
Posts: 22
Posted: 16-02-2008, 10:58   

Moje ulubione sceny:
- filmik przed Boaz
- Lara ucieka z tej rury (^^') a Kurtis zanieczyszcza rzekę ;]
- ucieczka z galerii Luwru przed ludźmi Gundersona (czy jak mu tam leciało)
- rozmowa z Karelem na końcu
- ucieczka z miejsca walki z Karelem i Eckhartem

I w ogóle wydaje mi się że wszystkie ucieczki były dobrze zrobione, nie to co w Anniversary :offtopic: (jak Lara uciekała przed T-Rexem to mi się śmiać chciało, bo to wyglądało jak jogging, a nie uciekanie przed wielkim potworem :) No i ta kamienna twarz, zero strachu). A TRAOD trzeba przyznać, że tego typu filmiki wyglądają świetnie.
 
 
 
Path 
Nowicjusz



Joined: 16 Feb 2008
Posts: 6
Posted: 16-02-2008, 14:04   

Ja osobiście najbardziej lubię filmik z Luwru gdzie Lara spotyka Kurtisa... Gdy to 1 raz oglądałam miałam motylki w brzuchu :P
Druga też z Kurtisem już tu też wspomniana przez "larcia" dgy to Lara wytrąca Kurtisowi broń z ręki ;)
:pozdro:
 
 
rotten 
Student



Joined: 04 Jan 2008
Posts: 43
Location: 4 ściany(Łódź)
Posted: 17-02-2008, 08:49   

Mi się podobają wszystkie ucieczki Lary..evelina309 ma racje te ucieczki są bardzo dobrze zrobione niż w dalszych częściach TR...no i spodkanie przed Boaz;]
_________________
Lara:
-..And you want revenge..
Kurtis:
-Justice!
 
 
beatka0802 
Podróżnik



Joined: 23 Mar 2007
Posts: 230
Location: Quel'dorei
Posted: 17-02-2008, 09:05   

Ja lubię najbardziej te:

- Pierwsza i druga rozmowa Lary z Kurtisem w windzie.

- Intro.

- Ten filmik, w którym Lara jedzie autem z Bouchardem do apartamentu Von Croya... ( Nieźle jej to łapsko ładował po kolanach hehe... )

- Scenka po zabiciu "Killera" kiedy Croft odbiera telefon.

- Końcowy filmik po walce finałowej.

- Uwolnienie Prota.

- Podoba mi się też ta króciutka wstawka w Getto jak Lara budzi się na podłodze w starym pociągu.

- Ucieczka z muzeum w Luwrze.
_________________
[spoiler:c18d63d867]Eee o co kaman? :D [/spoiler:c18d63d867]
 
 
Pan Zemsta 
Nowicjusz



Joined: 23 Apr 2008
Posts: 7
Location: Ze wsząd.
Posted: 23-04-2008, 17:30   

Pilgrim wrote:
1. Spotkanie Lary i Kurtisa w Luwrze


No, nie powiem. To było super, tylko, że gdy obywatel K. obmacywał (że tak napiszę) obywatelkę L. wydawało mi się, że jedno nachodzi na drugiego. Strasznie psuło to poczucie wcześniejszego zdumienia, które skumulowało się we mnie pod pretekstem większych i bardziej dotkliwszych wrażeń co do postępowania bohaterów. Ale i tak było fajnie.
 
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 25-04-2008, 17:42   

A teraz dokładniej:

1. "2 dni wcześniej", czyli rozmowa z Wernerem(Parisian Back Streets)
2. Ucieczka z Lombardu(Rennes Pawnshop)
3. Spotkanie z Kurtisem(Galleries Under Siege)
4. Pułapka na Larę i ponowne spotkanie z Kurtisem(Bio-Research Facility)
5. Boaz Powraca(Boaz returns)
6. Rozmowa z Eckhardtem(Eckhardt's Lab)
7. Zniszczenie Sleeper'a(Eckhardt's Lab)
 
 
TUSIA 
Praktykant



Joined: 15 Apr 2007
Posts: 124
Location: Zadupie ;p
Posted: 14-05-2008, 19:18   

Ja tam lubię większość scenek :P
Mam malutki problemik, a ten temat jest chyba najbardziej ''na temat'' mojego problemu ;)
W jakiejś scence Lara mów: "oh, trouble?" i bardzo chciałabym wiedzieć w jakiej...
Jeżeli ktoś wie to byłabym bardzo wdzięczna za podanie linka do tego filmiku na YouTube.
Pozdrawiam!!

PS.: Tam chyba trzeba było to wybrać, ale nie pamiętam....
little :offtopic:
_________________
"Lucy I'm back!!"
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 14-05-2008, 19:54   

Scena rozmowy Lary z prostytutką Janice w początkach Parisian Ghetto. Na cokolwiek nie miałaby Ci się przydać akurat ta jedna sekwencja.

Co do youtube - wierzę, że dasz radę sama wstukać w wyszukiwarkę słowa-klucze i znaleźć odpowiednie video.

:pozdro: :wotr: :nc:
_________________
; p ; >>
 
 
TUSIA 
Praktykant



Joined: 15 Apr 2007
Posts: 124
Location: Zadupie ;p
Posted: 15-05-2008, 15:27   

Integral wrote:
Scena rozmowy Lary z prostytutką Janice w początkach Parisian Ghetto. Na cokolwiek nie miałaby Ci się przydać akurat ta jedna sekwencja.


Dziękuję bardzo, a przyda mi się chyba do filmiku... ;)

Integral wrote:
Co do youtube - wierzę, że dasz radę sama wstukać w wyszukiwarkę słowa-klucze i znaleźć odpowiednie video.


Z tym masz racje... Jak coś chce to potrafię to znaleźć :P

[ Komentarz dodany przez: Integral: 15-05-2008, 20:32 ]
No widzisz, jak ja Cię znam...
_________________
"Lucy I'm back!!"
 
 
 
Cherry 
Nowicjusz



Joined: 27 Jun 2008
Posts: 22
Posted: 02-07-2008, 14:33   

Moja ulubiona scenka to ta na samym koncu i ta przedostatnia, w ktorej Lara dowiaduje się że Kurtis został zabity ;)

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 02-07-2008, 15:49 ]
Ale na tym forum uzasadniamy swoje wypowiedzi. Chyba, że chcesz aby Twoje posty 'parowały'.
_________________
sometimes to understand your present, you have to go back to your past; and this time things will be different
 
 
Paula 
Podróżnik


Joined: 30 Jan 2008
Posts: 218
Posted: 04-07-2008, 10:22   

Dobrze, to tak. Moje ulubione scenki to:

- Jak Lara wyważa drzwi w pierwszym levelu po zauważeniu helikoptera,
- Rozmowa z prostytutką w Parisian Ghetto,
- Gdy Lara spogląda na odjeżdżającego na motorze Kurtisa w Parisian Ghetto,
- Jak Kurtis obmacuje Larę, to znaczy sprawdza czy nie jest uzbrojona :p ,
- No i oczywiście scenka końcowa, jak Lara odchodzi w ciemność :)
 
 
Tequila43 
Nowicjusz


Joined: 03 Jul 2008
Posts: 4
Location: Bielsko - Biala
Posted: 04-07-2008, 14:54   

Ja natomiast uwielbiam jak Kurtis "obmacuje" Lare w Luwrze, poczatek gry - smierc Von Croy'a, smierc kurtisa, rozmowa a wlasciwie klotnia Lary i Kurtisa przed poziomem The Sanitarium czy jakos tak :P
 
 
 
alexmax.5 
Nowicjusz



Joined: 07 Aug 2008
Posts: 14
Location: Bielawy
Posted: 31-08-2008, 09:15   

"obmacuje" to dobrze powiedziane ale scenki w AOD to wogóle wszystkie są super !! Ale scenka gdzie Lara spada na kosz i jakoś żyje ? ;)
_________________
Państwo,Służy wyłącznie GANGOM!
 
 
 
oyamka 
Student



Joined: 16 Aug 2008
Posts: 48
Location: Bielsko-Biała
Posted: 31-08-2008, 11:44   

A moje ulubione to wstęp do pierwszego etapu czyli jak Lara ucieka przed policją i wszystkie scenki z Kurtisem :P chociaż bardziej lubię scenę ucieczki przed Larą niż jej obmacywanie ;) jest ciekawie zrobiona chociaż ma pewne niedociągnięcia :) a najbardziej lubię scenkę jak Kurtis wraca do Lary po zabiciu Proto :D końcowy filmik też fajny chociaż chciałabym w nim zobaczyć żywego Kurtisa :P :)
_________________
In my heart in my soul I am out of control
 
 
 
alexmax.5 
Nowicjusz



Joined: 07 Aug 2008
Posts: 14
Location: Bielawy
Posted: 31-08-2008, 17:22   

Ostatnia scena TRAOD była dobra lecz była tylko krew Kurtisa a nie cały nieżywy Kurtis to trochę głupię bo przeciwnicy "znikają" po zabiciu więc chyba chcieli spróbować to na Kurtisie :)
_________________
Państwo,Służy wyłącznie GANGOM!
 
 
 
oyamka 
Student



Joined: 16 Aug 2008
Posts: 48
Location: Bielsko-Biała
Posted: 31-08-2008, 17:49   

Eeeee... raczej chodziło o to żeby zrobić sobie furtkę do następnej części. Nigdzie nie jest powiedziane, że Kurtis został zabity.
Ja lubię interpretację, że Kurtis przeżył i odczołgał się od miejsca walki z Boaz zostawiając tam tylko Chirugai. Kiedy Lara je znajduje on za pomocą telepatii wskazuje jej gdzie jest :) I Lara robi "I will follow you into the dark" :P dlatego lubię ten filmik. A we wcześniejszym poście zapomniałam wspomnieć, że nie lubię filmiku, w którym Boaz przebija Kurtisa na wylot (napisałam, że wszystkie filmiki z nim lubię więc to tak dla sprostowania :) )
_________________
In my heart in my soul I am out of control
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo