FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Urodziny Forum i Serwisu WoTR
Author Message
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 28-12-2009, 21:09   

Ja ze swojej strony życzę WoTR kolejnych siedmiu lat ciężkiej pracy ;p
Abyście nie zeszli z serwera niespodziewanie jak TOMB RAIDER PL
Abyście zaskakiwali i zyskiwali nowych fanów Lary.
Dużo newsów, konkursów... i w ogóle naj naj naj :D


:birth: > :wotr:
 
 
Alexak 
Nowicjusz



Joined: 17 Dec 2009
Posts: 28
Location: Bruocella
Posted: 30-12-2009, 16:37   

Na forum jestem niedlugo,ale na WoTR zagladam od jakis 4 lat,
wiec zycze wszystko co dobre WoTR'owi,zebyscie dlugo pozostali z nami,wiecej uzytkownikow i duzo newsow ;)

Sto lat :) :urodziny:
_________________
- Je crois s'avoir quel est votre problème...
- Quoi,je suis trop...Séduisant?
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 11-12-2010, 13:42   

Dzis wypadają już SIÓDME URODZINY FORUM WOTR :) Z tej okazji zaktualizowałem pierwszego posta w tym temacie. Oto opis ostatniego roku ;)

ROK 2010

W roku 2010 na forum przybyło ponad 660 nowych użytkowników (w sumie jest ich prawie 4000 :!: ) oraz ponad 5550 postów (w sumie ponad 117000).

Rok zdecydowanie słabszy od poprzednich jeśli chodzi o ilość nowych użytkowników i nowych postów. Najwięcej użytkowników przybyło w styczniu (dokładnie 102). Także w styczniu przybyło najwięcej postów (prawie 800).

Taki stan rzeczy głównie zaistniał przez ogromny wzrost popularności w Polsce portalu społecznościowego Facebook. To właśnie na tablicy tego portalu teraz głównie toczą się dyskusje i prowadzona jest wymiana linków. Drugim powodem jest brak nowej gry z cyklu Tomb Raider. Jesienna premiera gry dystrybuowanej cyfrowo pt. Lara Croft and the Guardian of Light nie zyskała takiego rozgłosu jak gry wydawane w sposób tradycyjny, pudełkowy, mimo, że tytuł okazał się prawdziwą perełką w serii gier z Larą, zdobywając same pozytywne recenzje. Pod koniec 2010 roku światło dzienne ujrzały pierwsze oficjalne informacje o dziewiątej grze z serii Tomb Raider. Spodziewamy się zatem kolejnych tysięcy postów i użytkowników, czyli optymistycznie spoglądamy na nadchodzący, 2011 rok :)

Nasz profil na Facebooku cieszy się sporą popularnością, co nie oznacza, że zaniedbujemy forum :) W 2010 roku w związku z premierą wspomnianej gry Guardian of Light, stworzyliśmy nowy dział na forum zatytułowany "Pozostałe gry z Larą Croft". Można w nim rozmawiać nie tylko o arcadowej grze z Larą, ale także o innych mniejszych produkcjach, np. o grach Mobile wydawanych na komórki czy też na Gameboya. Z kolei dział "Komiksy z Larą Croft" przemieniliśmy w "Publikacje i gadżety z Larą". Od tej pory możecie w nim rozmawiać nie tylko o komiksach, ale także o książkach, figurkach, plakatach - słowem o wszystkich gadżetach z Larą. Jeśli chodzi o skład Administracji i Moderacji - pozostał on bez zmian.

:birth: :birth: :birth: :birth: :birth: :birth: :szampan:

PEŁNA HISTORIA FORUM WOTR >> http://www.tombraiderforu...p?p=82420#82420
_________________
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 11-12-2010, 15:01   

Mhm...Szczęśliwa siódemka ;-) .
Jest dobrze i miejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Tym bardziej, że coraz bliżej do okrągłej dekady...

Wszystkiego najlepszego i dla forum, i dla jego użytkowników...
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 11-12-2010, 17:58   

Skład Junioracji też pozostał bez zmian!!!11

Zdrówko, kochani :szampan:
_________________
; p ; >>
 
 
daniel7 
Student



Joined: 18 Oct 2008
Posts: 41
Location: Bytom
Posted: 11-12-2010, 18:52   

Żeby tylko tak pozostało jak najdłużej :) :):)
_________________
 
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 11-12-2010, 20:26   

daniel7 wrote:
Żeby tylko tak pozostało jak najdłużej :) :):)


No coś ty :p , w połowie roku 2011 będzie trach, a za kilka lat wywieszą tabliczkę, z napisem " WoTR [2002-2011] bla bla... "

Oczywiście żartuje... i absolutnie wam tego nie życzę! mam nadzieje że na tym forum wychowają się jeszcze następne pokolenie... (no dobra, chociaż te nadchodzące :) )

100 lat ! :urodziny:
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 12-12-2010, 03:53   

To już ładnych kilka lat jesteście na rynku.
Po słabszym 2010 roku (O ile nie najsłabszym) życzę i liczę, że 2011 będzie lepszy.
I mimo, że forum jest bardzo dobre, zawsze może być lepsze i zawsze coś jeszcze poprawić można. I oby z roku na rok z tym było coraz lepiej.

Wasze zdrowie. :szampan:
 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 12-12-2010, 09:41   

Sto lat życzę sobie i całej reszcie teamu ;)
 
 
 
Losse 
Nowicjusz



Joined: 12 Dec 2010
Posts: 1
Location: Norwegia.
Posted: 12-12-2010, 18:17   

Sto lat :D Tak tak spóźnione życzenia ale lepsze takie niż w ogóle nie? No to życzę żebyście wytrzymali i nie usunęli WoTR'a no i życze sto lat całemu teamowi WoTR!

Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam!
Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam!
Niech mu gwiazdka pomyślności, nigdy nie zagaśnie,
A kto z nami nie wypije, niech go piorun trzaśnie! :szampan:
_________________
Jeśli kogoś kochasz, pozwól im odejść.
Jeżeli Cię kochają, napewno wrócą..
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 11-12-2011, 19:43   

Dzis wypadają już ÓSME URODZINY FORUM WOTR :) Z tej okazji zaktualizowałem pierwszego posta w tym temacie. Oto opis ostatniego roku ;)

ROK 2011

W roku 2011 na forum przybyło ponad 600 nowych użytkowników (w sumie jest ich ponad 4600 :!: ) oraz ponad 5100 postów (w sumie ponad 123500).

Rok był niestety ponownie słabszy od poprzednich jeśli chodzi o ilość nowych użytkowników i nowych postów. Najwięcej użytkowników przybyło w styczniu (dokładnie 105). Najwiecej postów było w czerwcu i sierpniu, po ponad 700 (związane jest to z letnia promocją nowego Tomb Raidera - nowe informacje, trailer itp.)

Podczas gdy statystyki forum prezentuja sie w ostatnich latach coraz słabiej, głowny sprawca odebrania ruchu na forum, czyli Facebook, ma sie coraz lepiej. Mamy już na naszym fanpage'u ponad 1100 fanów. Przypuszczalnie kondycja forum poprawi sie w roku 2012, jesli jesienny termin premiery nowego Tomb Raidera zostanie utrzymany.


:birth: :birth: :birth: :birth: :birth: :birth: :szampan:

PEŁNA HISTORIA FORUM WOTR >> http://www.tombraiderforu...p?p=82420#82420
_________________
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 11-12-2011, 20:00   

Przed kilkoma minutami zobaczyłem ten wpis na facebook'u, więc: to działa :P Fajnie, że robicie tam odsyłacze do forum i do strony, a nie kopiujecie ten sam tekst do facebook'a.

No ale do rzeczy: GRATULUJĘ kolejnego roku, w którym mimo spadających statystyk nie zabrakło worka newsów, oraz beczki postów do poczytania/podyskutowania :) i oby kolejne lata wraz z nowymi Tomb Raiderami były bardziej urodzajne ;) Jeśli mogę mieć jakieś życzenie urodzinowe WoTR'u, to chciał bym, by wraz z wiekiem jego layout, jak kobiety, wyrobił się i był piękny :D
_________________
 
 
 
jolajola1 
Praktykant



Joined: 26 Jun 2006
Posts: 119
Location: stolyca
Posted: 11-12-2011, 20:57   

jako pozostałość po TR.pl serdecznie gratuluję trwania, naszym, kiedyś konkurentom, obecnie doskonałym spadkobiercom i następcom
 
 
 
giga2 
Student



Joined: 21 Jun 2007
Posts: 64
Posted: 11-12-2011, 21:52   

Tez gratuluje kolejnego roku. Forum bedzie mialo nowych uzytkownikow tylko wtedy, gdy beda wychodzic nowe gry. Niestety na to nie mamy wplywu. Zapowiedzi nowej czesci nie sa niestety optymistyczne moim zdaniem, ale zobaczymy. Zycze kolejnych lat!
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 11-12-2011, 22:08   

Quote:
Zapowiedzi nowej czesci nie sa niestety optymistyczne moim zdaniem, ale zobaczymy

Są najbardziej optymistyczne od czasów TRL i to właśnie one, a znaczy się - sama gra jako pewna nowość w serii, ma na dużą szansę przyciągnąć nowych ludzi do marki, a tym samym do forum.
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 12-12-2011, 03:02   

No i super.

Parafrazując Hicksa, WoTR is a crazy place and I'm proud to be a part of it :) .

Mam nadzieję, że wraz z nowym TB przybedzie więcej użyszkodników. Zdążyliśmy się już wszyscy trochę zestarzeć i nie kąsamy już jak kiedyś :swirek: .
_________________
; p ; >>
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 12-12-2011, 05:54   

to już tyle? :) Kurde ludzie którzy zaczynali z nami jako dzieci, są już dorośli, ludzie któzy byli dorośli gdy się tu rejestrowali, są już "starzy" :)
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-12-2011, 10:47   

Quote:
Kurde ludzie którzy zaczynali z nami jako dzieci, są już dorośli

Czy ja wiem czy już tacy dorośli? :mrgreen2:
_________________
 
 
jolajola1 
Praktykant



Joined: 26 Jun 2006
Posts: 119
Location: stolyca
Posted: 17-12-2011, 01:10   

osz w mordę jeża- "są starzy" ????


to co JA mam powiedzieć. .. .zwłaszcza, ze wczorajpisałam solucję do jakiegoś customu tombraiderowego....
 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 17-12-2011, 17:05   

to "starzy" było tak lekko z przymrużeniem oka ;)
 
 
 
Set 
Nowicjusz



Joined: 15 Jan 2004
Posts: 13
Posted: 23-12-2011, 23:48   

Ja zaczynałam z Wami jako stara i nadal jestem stara, jednakowoż stopień odbicia w dekielek jest taki sam. Czyli źle, że nie było mnie z Wami przez te wszystkie lata jako osoba zalogowana, bo jako niezalogowana to codziennie :p

Gratuluję Wam takiego samozaparcia i w ogóle i tak dalej. Jeszcze z 50 lat by się przydało, chyba, że w 2012 nastąpi Kuniec Świata i nie będzie już nic.
_________________
Jesteśmy jeno mięsem.
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 28-12-2011, 22:32   

Święta, święta i po świętach. A my świętujemy nadal :) Dokładnie dziś wypadają DZIEWIĄTE urodziny serwisu WoTR! Dziękujemy za to, że jesteście z nami. A za rok okrągła rocznica :)

więcej w newsie na WoTR.
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 29-12-2011, 09:48   

I na tę okrągłą rocznicę doczekamy się już zmiany layoutu, prawda Cez? :p
_________________
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 31-12-2011, 14:16   

No, to mamy 9-tkę... Za rok dopiero będzie się działo - w końcu okrągła rocznica ;-) . Takie "Afterparty" po Końcu Świata ;P . O ile dożyjemy...

Do tego czasu pozostaje życzyć wielu news'ów ze świata TR, nowych użytkowników i wszystkiego najlepszego tak dla forum, jak i dla wszystkich miłośników serii.
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 11-12-2012, 15:00   

Dziś wypadają już DZIEWIĄTE URODZINY FORUM WOTR :) Z tej okazji zaktualizowałem pierwszego posta w tym temacie. Oto opis ostatniego roku ;)

ROK 2012

W roku 2012 na forum przybyło ponad 300 nowych użytkowników (w sumie jest ich niemal 5000 :!: ) oraz prawie 5200 postów (w sumie niemal 130 000).

Liczba postów minimalnie jest większa od wyniku z roku 2011. Miejmy nadzieję, że rok 2013 i premiera nowego Tomb Raidera spowodują zwiększenie ruchu na naszym forum.

Najwięcej użytkowników przybyło w styczniu (dokładnie 42). Najwięcej postów było w czerwcu (dokładnie 995) (związane jest to z letnią promocją nowego Tomb Raidera - nowe informacje, trailer itp.)


:birth: :birth: :birth: :birth: :birth: :birth: :szampan:

PEŁNA HISTORIA FORUM WOTR >> http://www.tombraiderforu...p?p=82420#82420
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo