FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
THE SIMS
Author Message
kopek94 
Praktykant



Joined: 06 May 2008
Posts: 103
Location: Wrocław/JG
Posted: 10-07-2009, 21:23   

Masz rację, silnik wciąż z Sims 2, ale całkiem nieźle podkręcony.
A grafika jest piękna i zdania nie zmienię;) Jak na te wymagania i ogólnie jak na Simsy, jest ładnie. Bez kosmosów i fajerwerków, ale cieszy oko. Silniczek chwilami musi na prawdę sporo wyciągnąć, więc, moim zdaniem, wymagania nie są takie powalająco wygórowane, a wydajność-całkiem niezła.
A co do SimStore, popieram zdanie poprzedników. Pomysł nietrafiony, niezbyt miły dla graczy sposób na zbicie sporej kasy.
Ale pierwszy dodatek podobno już w drodze;)
_________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo.
— Phil Bosmans
 
 
 
Marcin95 
Nowicjusz



Joined: 09 Jul 2009
Posts: 15
Posted: 11-07-2009, 10:59   

kopek94 wrote:
Ale pierwszy dodatek podobno już w drodze;)


I historia się powtarza... Zaraz wyjdzie setki dodatkow typu "na wyspie wakacyjnej" :P
_________________
I'm very pleased to see you again Lara...

All I ever wanted
All I ever needed is hear - in my arms...
 
 
Qaviera 
Student



Joined: 24 Mar 2009
Posts: 39
Posted: 27-08-2009, 15:26   

Marcin95 wrote:
kopek94 wrote:
Ale pierwszy dodatek podobno już w drodze;)


I historia się powtarza... Zaraz wyjdzie setki dodatkow typu "na wyspie wakacyjnej" :P


Z tego powodu, że gra wciąga, nasze wnuki doczekają się The Sims 30 o.O . Nie ma co się oszukiwać, to jest jak Taniec z gwiazdami. Ani sie obejrzymy, jak bd 20 edycja o.O .

Ale ja tam simy lubię ;D . Ba, to było jak z Tomb Raiderem - jak zainstalowałam, to dziennie po 7-8 godzin się siedziało. To chore, ale wiecie jak jest z tymi grami, nie? ;) .

Szczególnie uwielbiam tworzyć drzewa genalogiczne. Tak namieszałam u siebie w Sims 3, że mam szwagra i ojczyma w jednym, babcię i ciotkę, kuzyna i wujka itd . Dziecku się w domu po prostu nudziło :gupek: .

Pff . Po co ściągac z oficjalnej, jak jest już tyle dodatków do The Sims 3 za darmochę :) .
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 07-11-2009, 00:23   

Już za 13 dni premiera pierwszego, oficjalnego dodatku do The Sims 3 - Wymarzone Podróże. Po materiałach promocyjnych można zauważyć że twórcy zmienili wreszcie formułę podróżowania i dobrze. Jazda z parceli do parceli była mało emocjonująca i szybko się nudziła. Teraz ma być zupełnie inaczej, wszystkie tereny mają być dostępne dla simów, a oferta wakacyjna oferuję całkowitą zmianę simowego świata. Do wyboru będzie francja, chiny i egipt. Oczywiście dodatek będzie obfitował w nowe przedmioty, interakcje i wiele, wiele innych. Ja osobiście nie mogę się doczekać tego 20.11 bo swoją podstawę już eksplorowałem na milion różnych sposobów i powiem szczerze, że wieje nudą z ekranu. Oczekuję wiele od tego dodatku, ale przede wszystkim świeżości którą powinien wnieść do rozgrywki.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
kmail44 
Praktykant



Joined: 24 Nov 2008
Posts: 102
Posted: 15-11-2009, 18:25   

Nie spotkał się ktoś z jakimiś fajnymi dodatkami (ubrania, przedmioty, simy) do the sims 3 z Tomb Raidera?
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 16-11-2009, 19:52   

Poszukaj na Giełdzie Wymiany (oficjalna strona sims3) ludzie robią tam różne rzeczy - widziałem już kilka Lar i Croft Mannor. Ewentualnie pobuszuj w googlach, naprawdę łatwo znaleźć. Tu jest jedna z większych stron z dodatkami graczy myślę, że tu też coś jest http://www.modthesims.info/

np. Lara z Underworlda
http://www.modthesims.info/download.php?t=366260

__
EA wprowadziła karty doładowujące punkty do The Sims Store.
Doładowania są za 20 zł na 1000 punktów.
Kolejny ukłon w stronę dzieci i portfelów ich rodzicieli.

Premiera Wymarzonych Podróży już za 4 dni!
Nie mogę się doczekać!
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 19-11-2009, 16:13   

MediaMarkt wystawił już The Sims 3 Wymarzone podróże w okazyjnej cenie 69,99 zł.
Premiera dzisiaj, a tu taka niespodzianka.
Ja już mam i zaraz zabieram się do grania.
Wydanie jest takie jak w przypadku podstawy - ładne, ale bez rewelacji.
Oczywiście za grę na thesims3.com dostajemy 1000 simpunktów.
Przeczytałem już całą książeczkę i wydaje się być ciekawiej niż kiedykolwiek.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Black Angel 
Student



Joined: 04 May 2009
Posts: 62
Posted: 19-11-2009, 21:06   

Sims 3 jest fajne ale tak mało jest do robienia i kupienia. Wymarzone podróże kupię na pewno ale trzy dodatki max bo potem kreator simów będzie mulił do granic wytrzymałości ludzkiej. Czy ktoś używa tej giełdy wymiany? Moim zdaniem to kolumna plus biurko koszt 19000 simpointsów na przelicznik 99999990 pln :pozdro: :narka:
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 25-03-2010, 20:36   Tomb Raider i Sims 3

Co myślicie o Larze w the sims3/2?
Nie wiem ile fanów seri TR posiada The Sims ,ale myśle ,że ten temat powinien ich zainteresować.Jest on poświęcony waszym tworom z simsów ,możecie wstawiać tu zdjęcia wszystkich postaci występujących w całej serii TR ,oczywiście w simowej odsłonie.
Na zachęte dodam pare prac z tomb raiderowego świata simów :
Lara


Siódma era nadchodzi HAHAHA

W oczekiwaniu na pokarm

I na koniec sobowtór poznaje świat :D


Ps: Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat, więc dodałem go tu :)
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 25-03-2010, 21:47   

kondo96 wrote:
Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat, więc dodałem go tu

No to chyba to miejsce nie jest właściwe. Już bardziej pasuje dział Classic TR.
kondo96 wrote:
Co myślicie o Larze w the sims3/2?

Nie bardzo mi się to podoba. Większość (niby) podobizn do Lary ma w zasadzie nie wiele z nią wspólnego, a niektóre nawet nic (oczywiście w moim odczuciu). Ogólnie temat dla mnie dość dziwny i sama Lara dla mnie w świecie Simsów nie ma czego szukać. No ale wiadomo, każdy lubi co innego. Jeżeli komuś to się podoba to ok, od tego jest ten cały edytor.
 
 
 
l@r@ croft 
Praktykant



Joined: 25 Dec 2006
Posts: 187
Location: Łódź
Posted: 26-03-2010, 18:39   

Moim zdaniem postać Lary w TS3 jest o wiele lepsza,może nie idealna no , ale w końcu czego chcielibyśmy się spodziewać?
Osobiście nie gram w TS3 , bo mój komp nie pociągnie.. mam za to prawie wszystkie części do TS2. Już od dłuższego czasu w nie nie gram ,bo jakoś mnie już to nie kręci ;) no , ale może kiedyś najdzie mnie ochota , żeby ponownie wkroczyć do świata simów.
A tak ogólnie,patrząc na screeny i trailery z TS3 myślałam , że bardziej się postarają,zwłaszcza w kwestii grafiki. Wiem , że nigdy w trójeczkę nie zagram , więc już się na ten temat nie wypowiadam :P
_________________

 
 
 
Tambylec 
Praktykant


Joined: 08 Feb 2009
Posts: 103
Posted: 27-04-2010, 23:35   

TS1 - grałem. ;] Ogólnie mam z tą pozycją dużo miłych wspomnień, szczególnie zanim poznałem do niej kody (to mi autentycznie popsuło zabawę). I w sumie... płytka się gdzieś na półce wala, może kiedyś do jedynki wrócę.

TS2 - również grałem. Po miesiącu usunąłem, bo jakoś nie mogłem się w tym wszystkim odnaleźć. Dwójka jest dzika.

TS3 - nie grałem, ale jak zobaczyłem trailer w TV, to stwierdziłem, że raczej nie będę. Z części na część robi się coraz... dziwniej?

Jeśli chodzi o Larę w TSach - niedawno oglądałem na YT coś, co można nazwać 'TRL Movie' zrealizowany przy użyciu TS2. Z amatorskim dubbingiem w dodatku. Pewnie większość osób to zna, ale ja widziałem akurat po raz 1szy... Ciekawa rzecz. ;]
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 28-04-2010, 14:11   

Mógłbyś podać link do tego filmiku ? Chętnie bym oglądnął :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Tambylec 
Praktykant


Joined: 08 Feb 2009
Posts: 103
Posted: 28-04-2010, 20:25   

http://www.youtube.com/wa...feature=related

A proszę bardzo. ^^
Tego jest oczywiście o wiele więcej, to akurat tylko pierwsza część.
 
 
Dan86 
Student



Joined: 10 Apr 2009
Posts: 84
Location: Lublin
Posted: 01-05-2010, 12:48   

Z tych wszystkich trzech części to najbardziej podobała mi się dwójka, bardzo ładni simowie a jak się jeszcze pobierze jakieś dodatki typu: fryzury, ubrania to jest jeszcze lepiej.
W trójkę grałem, ale to już nie jest to samo co w pozostałych częściach. Simowie wyglądają nierealistycznie, jest dużo błędów i jeszcze te durne aktualizacje po których robi się jeszcze gorzej. Jedyny plus to że można chodzić swobodnie po mieście.
A jedynka... to klasyk :)
_________________
Steam: DNA363
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 01-05-2010, 21:59   

Zgadzam się. Jedynka jest zdecydowanie najlepsza :) Dużo opcji, obiektów (tych realistycznych jak i nierealistycznych :P ) Grałem we wszystkie simy, żeby sprawdzić jaka jest różnica między nimi, ale uznałem, że zostaję przy jedynce ;) Moja starsza siostra mówi, że dalsze części są lepsze, bo nowsze, ale to wg mnie nie ma nic do rzeczy. Nowsze nie znaczy lepsze :klnie:
_________________
Witaj Guest
 
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 07-08-2010, 22:54   

Mam pewien problem z sims 3. :(
A mianowicie, kiedy włączam grę ładowanie przebiega prawidłowo, ale już po pięciu minutach gra się zacina i wyłącza. Czy ktoś wie co zrobić ?
 
 
Birko 
Praktykant



Joined: 14 Feb 2007
Posts: 150
Posted: 22-05-2011, 17:56   

Przepraszam za odświeżanie tematu po tak bardzo długim czasie, ale dzisiaj udało mi się znaleźć trailer do Zwierzaków:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Oprócz standardowych zwierzaków typu psy, koty, czy buszujące po mieście szopy i skunksy, doszedł jeszcze jeleń, wąż (widać go w terrarium w 18 sekundzie), KOŃ (na to czekałam od wieków :D ) i mam nadzieję, że jeszcze jakieś dojdą :P Oczywiście trailer wyciekł sporo przed premierą (która jest w październiku 2011) i mam nadzieję, że poprawią wygląd psów bo według mnie mogą wyglądać o wiele lepiej :)

No i kolejna informacja - we wrześniu będzie dodatek do Średniowiecza.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 22-05-2011, 18:07   

W Simsy wieki już nie grałam, za wyjątkiem epizodu w lutym, kiedy wykończona sesją potrzebowałam czegoś dostatecznie niewymagającego :D . Trójeczka moim zdaniem daje radę elegancko, gdyby nie napływ obowiązków zaraz w marcu (nowy semestr, praca), na pewno dalej bym w to pykała. To chyba pierwsza część, w której nie miałam ochoty wpisywać kodu na $$, bo wystarczyła mi sama gra :) . I nawet udało mis się przy tych skromnych środkach zaaranżować mieszkanie na tyle, żeby samej mi się podobało :D .

Czasem kusi mnie jeszcze, żeby wrócić, głównie z uwagi na prosty (prostszy niż w programach 3D lub cadowskich) i przyjemnie modularny sposób budowania domów. Mam czasem ochotę zaaranżować przestrzeń "tak po prostu", bez martwienia się o miejsce przyłączenia sieci, spadki terenu czy kontekst otoczenia :p . A znając simsy, na pewno leży w menu dużo inspirujących przedmiotów, pozwalających tworzyć ciekawe przestrzenie.

Ok, wracam do siebie, bo jak się rozmarzę, to rzeczywiście zacznę grać z powrotem i przepadnę :D .
_________________
; p ; >>
 
 
Birko 
Praktykant



Joined: 14 Feb 2007
Posts: 150
Posted: 03-06-2011, 15:46   

Kolejny trailer do Zwierzaków:
http://www.youtube.com/wa...player_embedded
Widać, że od czasu poprzedniego trailera sporo się poprawiło, psy i koty nie mają idealnie gładkiej sierści, jakby zrobionej z plastiku, ale wciąż nie widać długowłosych psów. Konie wyglądają spoko, tylko, że trochę dziwnie biegają. Interakcja kotka i konia pod koniec była słodka :D Szkoda, że dopiero na jesień.
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 03-06-2011, 16:35   

Fajnie, cieszę się na powrót Zwierzaków! :D

Btw, coś ciekawego krąży w sieci od jakiegoś czasu...
http://i52.tinypic.com/vdk38i.jpg
Dodatki do TS3 aż do 2014? Wow, to dłużej jak z TS2 (2004) ostatni dodatek - 2008. Premiera TS3 2009 - dodatek - 2014. :hehe:
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 24-06-2011, 16:10   

Ja kiedyś dałam się porwać manii Simsów i naprawdę mi się to podobało, szczególnie szukanie sposobów na zabicie Sima (wiem, wiem... :axe: ). Mam kilka dodatków i czasami jeszcze sobie pykam w Simsy, ale rzadziej niż kiedyś. Po jakimś czasie zaczęły mi się wydawać odrobinkę monotonne. Najbardziej lubię tworzyć ludzi i przerabiać gotowe domy :) do budowania nigdy nie miałam talentu, a niektóre z moich tworów przypadkowo doprowadzałam do depresji... :oops: Wcale nie złośliwie, niechcący :P
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Ksandarus 
Praktykant



Joined: 17 Feb 2009
Posts: 156
Posted: 17-08-2011, 17:42   

Nadchodzi kolejny dodatek do sims 3. Zgadnijcie jaki ? Zwierzaki! Wow ale fajnie! Tak na serio to każda część ma ten sam dodatek? Wydawało mi się, że skoro w pierwszej części powstał ten dodatek to w kolejnych częściach tej gry już powinien być zawarty. Nie ma to jak EA , gdzie motto firmy to: "maksymalny wyzysk dla wszystkich w promocji". Niby super, fajnie i w ogóle, ale jednak to wcale nie :P .
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 17-08-2011, 18:00   

Ja mam Zwierzaki do Sims 1 i 2... :) w ogóle do Simsów jest straaasznie dużo tych wszystkich dodatków, boję się nawet sprawdzać, ile... :P Swoją drogą ciekawe, ile kosztują takie na przykład Simsy 2 ze wszystkimi dodatkami... Jedna z moich znajomych nie chciała sprawdzać, załatwiła pirata i zadowolona z gry :D bo w końcu ile można wydawać na niewielkie zmiany w grze? Rozumiem, gdyby twórcy zawarli wszystko w mniejszej ilości dodatków, mniej by na tym zarobili... I wszystko jasne :>
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Wika1209 
Nowicjusz


Joined: 15 Sep 2010
Posts: 8
Posted: 19-08-2011, 22:21   

http://www.youtube.com/watch?v=C1OHPjNtr1E
Tryb tworzenia konia w TS3 .
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo