FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Lara Croft and the Guardian of Light
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 30-06-2011, 16:32   

Anniversary to remake czesci pierwszej.
_________________
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 08-07-2011, 17:25   

TOTALNA gratka dla fanów. W tym GoL, w tak atrakcyjnej cenie. Nic tylko kupować!

GoL - €3,74
TR:U - €4,99
TR:A - €3,74
TR:L - €3,74

:!!: :!!: :!!:
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 22-07-2011, 11:18   

Pamiętacie czy ścieżka dźwiękowa do LCaGOL była darmowa, gdzieś do pobrania? bo pamiętam taką sytuację z Underworlda.
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 22-07-2011, 11:53   

Ścieżka dźwiękowa z GoL to po prostu kawałki z całej trylogii. Nie ma oficjalnego OST jako takiego, ale w sieci można znaleźć fanowską kompilację.
_________________
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 04-08-2011, 21:57   

http://www.goldenjoystick...ardian-of-light

Nominee for Best Downloadable Game

IMO może i powinna wygrać :) Tak więc głosujmy!
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 30-09-2011, 16:28   

Kolejna ciekawostka:

http://www.joystiq.com/20...to-xperia-play/

Multiplatformowy Lara Croft and the Guardian of Light trafi na Xperia Play :)
_________________
 
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 14-12-2012, 12:02   

Guardian of Light na iOS zszedł z ceny! Od teraz można go nabyć za jedyne 0,89 Euro. To nie żadna promocja, to już na stałe :)
_________________
 
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 06-02-2013, 15:15   

Wie ktoś może ile GoL kosztuje na PS store ? Kiedy sprawdzałem ceny nie było ;) Ale widziałem że wczoraj TRU staniał 50 % :> Ale o GoL nic chyba nie wiadomo :p Z góry Thx .
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 06-02-2013, 15:25   

49PLN
_________________
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 06-02-2013, 15:38   

K@t, DZ-IE-NK-UJE-MY :> Pewnie jakaś aktualizacja PS store się wkradła w międzyczasie ;)
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 17-04-2014, 12:31   

GoL jest ogólnie fajny, ale ten widok z góry jest nieco... no... po prostu nie pasuje mi do Lary. A ja kupiłam za Euro... :( ;( ;(
_________________
alphabet boy
 
 
Kylek 
Student



Joined: 27 Nov 2008
Posts: 38
Posted: 18-04-2014, 08:32   

Lara Croft and the Guardian of Light jest na prawdę bardzo fajną grą dającą mnóstwo frajdy - taką przyjemną odskocznią od tego, do czego przyzwyczaiła nas cała seria Tomb Raider. Przykre jest tylko to, że ta gra tak bardzo nie została doceniona. Już nie mówię przez graczy w ogóle, ale nawet sporo osób deklarujących się jako fani Tomb Raidera nie badzo chciało w nią grać, mimo że na prawdę nie kosztowała dużo. Ja kupiłem w dniu premiery, potem była coraz tańsza (nawet za 1 euro swego czasu). Pewnie byłaby kolejna część, gdyby tytuł dobrze się sprzedał...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 18-04-2014, 09:29   

Przez graczy i dziennikarzy została doceniona jak najbardziej. Zbierała przecież lepsze oceny niż kilka ostatnich Tombów (pomijając najnowszego). Jedynie najbardziej core'owi fanatycy zmieszali ją z błotem, nawet nie próbując dać jej szansy, co faktycznie jest przykre. I gra sprzedała się świetnie (kilkukrotnie była na pierwszych miejscach najlepiej sprzedających się tytułów arcade) - Square nie planowali kontynuacji, bo traktowali to jako jednorazowy eksperyment, a team tworzący grę przeniósł się do prac nad pełnoprawnymi odsłonami.
_________________
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 18-04-2014, 10:26   

K@t wrote:
Przez graczy i dziennikarzy została doceniona jak najbardziej. Zbierała przecież lepsze oceny niż kilka ostatnich Tombów (pomijając najnowszego). Jedynie najbardziej core'owi fanatycy zmieszali ją z błotem, nawet nie próbując dać jej szansy, co faktycznie jest przykre. I gra sprzedała się świetnie (kilkukrotnie była na pierwszych miejscach najlepiej sprzedających się tytułów arcade) - Square nie planowali kontynuacji, bo traktowali to jako jednorazowy eksperyment, a team tworzący grę przeniósł się do prac nad pełnoprawnymi odsłonami.


Przykry jest jedynie fakt, że gry nie kupisz w pudełku. Ale co-op był bardzo fajny. K@t, ty chyba dobrze znasz Gol'a, powiedz mi, czemu gdy gram w trybie kooperacji osoba grająca na padzie, nie może strzelać? Pisałam na Oryginalnej stronie, na stronie steam, szukałam w google.. Ale nikt nic nie odpowiedział/ nic nie znalazłam. Wiesz czemu?
_________________
alphabet boy
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 19-04-2014, 12:52   

Jak grasz na padzie, to żeby strzelać musisz korzystać z celowania, co nie jest konieczne podczas grania na klawiaturze. A z tego co kojarzę, celuje się prawym stickiem.
_________________
 
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 19-04-2014, 17:43   

Madziula wrote:
Jak grasz na padzie, to żeby strzelać musisz korzystać z celowania, co nie jest konieczne podczas grania na klawiaturze. A z tego co kojarzę, celuje się prawym stickiem.

Wiem, wiem ale przycisk strzału nie działa /:
_________________
alphabet boy
 
 
Rasmien 
Student


Joined: 19 Mar 2010
Posts: 90
Posted: 15-07-2014, 23:33   

Da się grać w GoL'a w trybie kooperacji na jednym komputerze? (klawiatura,myszka + pad)
 
 
Tumberski 
Nowicjusz



Joined: 04 Mar 2014
Posts: 25
Location: Wioska
Posted: 16-07-2014, 08:50   

Oczywiście, że się da :) Chociaż wygodniej grać na dwóch padach :D
 
 
Tumberski 
Nowicjusz



Joined: 04 Mar 2014
Posts: 25
Location: Wioska
Posted: 31-01-2015, 17:24   

Siemanko :D
Nie wiem czy powinienem i czy w ogóle mogę to tu napisać, ale w razie co, są moderatorzy, zawsze mogą usunąć posta :)
W każdym razie zorganizowałem konkurs związany bezpośrednio z Tomb Raider'em/Larą Croft.
Do wygrania jest m.in. Lara Croft and the Guardian of Light (m.in., bo jeszcze BioShock i BioShock 2) w formie klucza na platformę Steam.
Aby wziąć udział trzeba zdubbingować zmontowany przeze mnie fragment trailer'a "Rozbitek", w polskiej wersji językowej. Nie ma tam żadnych stęków, jęków itp. Są to raptem... trzy zdania, które trzeba umiejętnie zagrać.
Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z filmem i przede wszystkim z opisem do niego. Tam jest wszystko szczegółowo wyjaśnione.
https://www.youtube.com/watch?v=XAJH9hu7NhM
Same klucze zostały zakupione na muve.pl , więc są raczej pewne.
Akurat niektórym możliwe, iż zaczęły się ferie, więc mają trochu czasu :) .
Jeśli taki post narusza regulamin, to bardzo proszę o jego usunięcie.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę powodzenia...
And may the odds be ever in your favor ;) !
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo