FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Dodatki, osiągnięcia, szkice...
Author Message
piwnooka 
Nowicjusz


Joined: 27 Mar 2013
Posts: 12
Posted: 10-05-2013, 13:23   

Zgadzam się, można wywnioskować to z wypowiedzi:

[spoiler:d38ed207e0]Generał: I have failed my queen. The ritual was corrupted. The priestess knew only death could save her and took her own life. Now the first and last Queen lives a half-live, a soul in a decaying body. Her rage became the storms and would not stop while her soul is tied to this earth.

Lara: The soul is trapped in a decaying body... that's what's causing the storms.


Hoshi: I have no choice now but to meet my fate. Tonight I climb the stairs to the Chamber of the Sun. But I will never submit to the ritual - I will not emerge Queen. None will ever believe what I now know to be the truth. A twisted evil beyond imagining lives within the Sun Queen. An evil that hungers for more than just the land and seas of Yamatai. This madness cannot continue!

So I go to the chamber, armed with the stolen dagger of her Stormguard General. By the time he realizes what I have done, it will be too late. For the sake of Yamatai, and all the priestesses that would follow me... I must die.
[/spoiler:d38ed207e0]
_________________
The extraordinary is in what we do, not who we are.
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 24-07-2013, 21:19   

Shalryma wrote:
Ot,na przykład na jednej stronie,ojciec Lary jest przedstawiony jako Earl,w następnym zdaniu mówi się o nim per Richard.


Earl to nie imie, a tytuł szlachecki ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Earl
_________________
 
 
Shalryma 
Student



Joined: 04 Apr 2013
Posts: 47
Location: Katowice
Posted: 24-07-2013, 23:52   

Cez wrote:
Shalryma wrote:
Ot,na przykład na jednej stronie,ojciec Lary jest przedstawiony jako Earl,w następnym zdaniu mówi się o nim per Richard.


Earl to nie imie, a tytuł szlachecki ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Earl


Brzmi sensownie :D

Okej,mój błąd.
_________________
Nothing is lost forever,but some things are better if never found.
 
 
Grzesfrodo 
Nowicjusz



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 27
Location: Jelenia Góra
Posted: 21-08-2013, 15:39   

Witam! Są może jakieś wieść na temat nowych postaci dla multiplayer, czy będzie jeszcze coś wydane w DLC ?? Rybak dla rozbitków to zdecydowanie za mało :( tak myślę :) . Zawiodłem się również na nowym stroju dla Lary, kupiłem jeden ale nie ulega uszkodzeniu nawet trochę :( :croft:
_________________
GrzesFrodo
 
 
Daxterek3000 
Nowicjusz


Joined: 29 Dec 2012
Posts: 12
Posted: 23-08-2013, 19:07   

Z tego co słyszałem to na razie nie :<.
A masz rację rybak dla rozbitków to troszku za mało :/ :pozdro:
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 26-08-2013, 09:59   

Z DLC koniec - co mieli wypuścić, wypuścili. Multi i tak już chyba zdycha, więc...
_________________
 
 
TheZaack500 
Praktykant



Joined: 08 May 2012
Posts: 102
Location: Wioska
Posted: 26-08-2013, 13:15   

Multi na PC ma się świetnie C:
Ale Rybak jest beznadziejny... ogólnie z postaci jeszcze Steph i Pilot... są żółci... widać ich z drugiego końca mapy : P
_________________
"The extraordinary is in what we do... not who we are"
 
 
Grzesfrodo 
Nowicjusz



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 27
Location: Jelenia Góra
Posted: 26-08-2013, 15:16   

K@t wrote:
Z DLC koniec - co mieli wypuścić, wypuścili. Multi i tak już chyba zdycha, więc...


... czy ja wiem czy zdycha ??? często gram w multiplayer i zawsze jest pełno osób chętnych do gry :) pomimo tych wielu błędów i bugów gra się fajnie ze znajomymi :) :D
_________________
GrzesFrodo
 
 
Grzesfrodo 
Nowicjusz



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 27
Location: Jelenia Góra
Posted: 26-08-2013, 15:22   

TheZaack500 wrote:
Multi na PC ma się świetnie C:
Ale Rybak jest beznadziejny... ogólnie z postaci jeszcze Steph i Pilot... są żółci... widać ich z drugiego końca mapy : P


... to prawda Stephanie i pilota widać z oddali heh tak ja rybaka i Jonasza (czerwona koszulka) ... wtopiłem też z mapami, zakupiłem w DLC dwie mapy: Flota Statków i Kolebka Himiko heh później się zorientowałem żeby grać inni moi znajomi też muszą je wykupić ehhh, a nie mają :( wiec pozostaje mi pobiegać sobie w nich sam ehhh
_________________
GrzesFrodo
 
 
Grzesfrodo 
Nowicjusz



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 27
Location: Jelenia Góra
Posted: 11-11-2013, 12:30   

Tak własnie dzisiaj gram w multiplayer, a tutaj ktoś ma skina Zac ( Zachary Levi ), podobno ta grywalna postać jest tylko dostępna na Xbox360 za odpowiedni kod. A tutaj na PC widzę ktoś śmiga. Może ktoś wie jak to odblokować ???, bo ten co to miał, nie chciał powiedzieć :( (

_________________
GrzesFrodo
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo