FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider Ascension
Author Message
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 22-06-2008, 11:14   Tomb Raider Ascension

Film trwa godzinę bodajże, ale nie ma go nigdzie. A tydzień poszukiwań 'Endżi i Raven' zdały się na nic, bo ani ja ani ona nic nie znalazłyśmy. Proponuję obejrzeć chociaż to, co jest dostępne na YT i pozwolić opaść żuchwie.
Jesli ktoś znajdzie cały film, to go chyba uduszę z radości :)


http://pl.youtube.com/watch?v=nuirESIv-DE

http://pl.youtube.com/res...arch_type=&aq=f
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 22-06-2008, 13:03   

A wiadomo coś więcej o tym filmie? To znaczy jaka jest fabuła, czy Lara czegoś poszukuje, itd?

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 22-06-2008, 16:49 ]
Nie, co ty. Film nie posiada fabuły. Lara szuka szczęścia i spełnienia :) . -> http://www.tombraiderascension.com/
 
 
Matteusz 
Podróżnik


Joined: 27 Apr 2007
Posts: 337
Posted: 22-06-2008, 13:27   

A to nie jest czasami jakis fake ? Przeciez duzo ludzi kreci amatorskie filmy z Lara Croft. oczywiście przyznaje, ze walka wyglada naprawde fajnie. Czy ten film wogóle jest zaakceptowany przez Eidos ? przeciez musi udostepnić prawo do postaci Lary Croft i wykorzystanie nazwy TOMB RAIDER.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 22-06-2008, 13:46 ]
Póki nie zbijają na tym kasy to nie potrzebują

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 22-06-2008, 16:47 ]
No padłem :D Hahaha. Od dziś na fan-film mówi się "fake" ?
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 25-06-2008, 11:13   

Dzięki Paciej, zapomniałam dodać linka do oficjalnej stronki filmu. A Matteuszowi przypominam, że 'fake nie fake...' :P

Aktorka ma tylko głos podobny do Lary, ale bardzo ładnie się spisali, zwłaszcza, że nie spodziewałam się prawdziwego helikoptera xD Myślałam, że postawią plastikowy model i podmienią aktoróm na barbie lub coś takiego :P
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 27-06-2008, 07:49   

A czy miał on premierę? Jeśli tak to gdzie i kiedy? Skoro udało mi się zdobyć Lethal and Loaded, to może i to uda ;)
_________________
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 27-06-2008, 08:23   

Ale Lethal and Loaded jest produkcją sygnowaną przez Eidos. Ascension to fan film, coś w guście Tears of Dragon tylko dziesięciokrotnie lepsze (tak mi się zdaje). Premiera była jakiś czas temu, musisz obadać główną stronę projektu ( http://www.tombraiderascension.com/ ). Do ściągnięcia lub chociaż do obejrzenia pewnie będzie za jakiś dłuższy czas na ich stronie, tak jak to zrobili z ToD.
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 28-06-2008, 10:57   

Film jest bardzo ciekawy, a raczej filmik. Wydaje mi się że jest to historia Lary z Legendy, jak zauważyliście na początku filmu była Lara z mamą w samolocie... w grze tak samo było! Wydaje mi się że to jest tylko taki film jakby dokumentalny o życiu Lary ;p A ta walka? No cóz to przecież Tomb Raider :p

[ Komentarz dodany przez: e_g: 28-06-2008, 11:31 ]
To jest coś w stylu Batman: Początek - o "narodzeniu" się Lary, wątpię by historia Excalibura, która wystąpiła w Legendzie też tutaj była.

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 28-06-2008, 13:13 ]
Wstawiajmy warny za debilizm :) .
 
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 29-06-2008, 12:14   

Paciej, mam nadzieję, bo chciałabym zobaczyć ten film i wygląda lepiej niż ToD...

Co do fabuły, e_g ma rację, to są korzenie Lary, widać to chociażby po scenie jak przyjaciel podaje jej drugi pistolet i mówi, że dwa są zawsze lepsze niż jeden. No i zresztą pisali o tym na stronie.
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 17-09-2008, 15:19   

Obejrzyj lub ściągnij.

Naprawdę warto obejrzec, to najlepszy fanfilm jaki kiedykolwiek widziałem. Według mnie doczeka się kontynuacji.
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 05-10-2008, 17:44   

Nie chce sie ładować więc ściągnę :) Tears Of The Dragon nieco mnie zawiódł więc mam nadzieje że ten filmik mi to wynagrodzi.

A dla zainteresowanych mam dwa klipy z niezastąpionego youtube.

http://pl.youtube.com/watch?v=Oi5ZrrTkufg
http://pl.youtube.com/wat...feature=related

Mówcie co chcecie ale są tu lepsze akcje niż w orginalnym TRM chociażfight sceny pochodzą z filmu dla dorosłych :P Lara nawet wykonuje tu śrubę. Sexu niet gwoli ścisłości :)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 06-10-2008, 14:17   

Paciej, a są napisy do tego? Jeśli nie to może WoTR postara się o "wyprodukowanie" ich? :P Filmik już mi się ściąga..

joker, ładnie pięknie - ale to nie ten temat! A Lara w tych śmiesznych ciuszkach wygląda nico jak królowa Dico Polo :P
_________________
 
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 07-10-2008, 20:12   

Biję pokłony w kierunku twórców tego filmu. Nie smiem nawet nazwać go amatorskim. To niskobudżetowa produkcja ze świetną grą aktorów. Lara chociaż do siebie nie podobna gra bardzo przejmująco. Czasami się śmiałem, a czasami wzruszalem. Genialne :!: :!::!:
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
adriano216 
Podróżnik



Joined: 25 Nov 2007
Posts: 572
Location: 29°58'N 31°07E
Posted: 27-10-2008, 14:19   

Jak na film amatorski to całkiem zawodowy jest. Ładne lokacje, ciekawa fabuła. Tylko znowu rodzice! Matko ile można wałkować ten temat!? Najbardziej jednak podobały mi się dialogi, cięte i zabawne. Nie do końca spodobała mi się eksploracja jaskini. Przez długi czas Lara chodzi, gdzieś się tam wspina - fajnie - ale zabrakło tam nietoperza, albo wilka w gruncie rzeczy nic się nie działo, a dnalezienie artefaktu było zbyt banalne.
To tyle z pierwszych wrażeń. Obejrzę jeszcze raz to walnę jakąś długą recenzję.
_________________
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 22-02-2009, 12:31   

Film naprawdę robi wrażenie jak na amatorską produkcję... Widać też próby połączenia elementów starej i nowej biografii <vide katastrofa samolotu>. Ujęcia,scenariusz i gra aktorska na dobrym poziomie jak na amatorską produkcję. Postać Lary odtworzona w nawiązniu do klasyków,jak i filmów... aktorka jednak średnia w moim odczuciu :> :p , Valerie Perez wcielająca się w Croftównę w amatorskim "Tears of the Dragon" prezentowała się w tej roli... hmm ciekawiej ;)
 
 
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 22-02-2009, 18:48   

Oglądnęłam filmiki na youtubie . Bardzo mi się podoba . Minusy za : Spodenki Lary wyglądają jakby ktoś zjadł połowę , świecąca bluzeczka , uniki Lary . PLusy za : fajne kopy i inne takie , dobra gra aktorska , fajne pomieszczenie , warkocz Lary . Bardzo fajna , amatorska produkcja .
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 24-02-2009, 19:19   

Oglądnąłem go wczoraj drugi raz i muszę powiedzieć, że naprawdę mi się spodobał. Jak na amatorską(to chyba nie jest dobre słowo) robi całkiem niezłe wrażenie.

Postacie genialnie dobrane(jaki Winston do siebie podobny xD ), może oprócz samej Lary, jakoś mi się Panna Tyrie nie podobała jako Larcia.

Gra aktorów - doskonała. Scenariusz - również cudeńko, śmiechu, płaczu i przygody nie zabrakło. Genialna interpretacja wypadku w Himalajach i wątku ojca Lary.

Kręcone w idealnych miejscach. Croft Manor był piękny a jaskinie naprawdę TRowskie.

Zaskoczony byłem prawdziwym helikopterem - jak ktoś już wspomniał, również myślałem, że podstawią zabawki czy coś.

Nie podobało mi się do długie chodzenie po jaskini. Nic się tam nie działo, a zajęło to sporo czasu.

Tears Of The Dragon nie widziałem, więc porównać nie mogę.

Polecam każdym fanom TR. Mam nadzieję, że film doczeka się kontynuacji.

:pozdro:
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 27-02-2009, 11:42   

Ten film jest genialny! Tak jak ktoś już wspomniał bardzo dobrze dobrani aktorzy, piękne miejsca i świetna gra aktorska. Aktorka, która zagrała Larę nie miała idealne do tej roli twarzy, ale za to potrafiła okazywać emocje, ładnie skakała i miała głos, który skojarzył mi się z Larą jak tylko go usłyszałam. Mogła jednak zrezygnować z kolczyka w pępku i bardziej postarać się z makijażem. Wszystko inne było super i nadal zastanawiam się skąd wytrzasnęli dom Lary, pojazdy i inne przedmioty. Wg mnie film zasługuje na ocenę 5/5, a jedyną jego wadą było to, że był za krótki. :)
_________________
:O
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 28-02-2009, 19:57   

Oglądnęłam i muszę stwierdzić, że aktorzy spisali się znakomicie. Jednakże akcja nieco przynudzała. Lara znalazła jakiś artefakt i to bez żadnych problemów, potem jej to zabrali, a ona ruszyła w pościg. To znaczy walczyła z wrogami, ale potem sobie odpuścila. Dobrze, że nie było zwierząt. Wyobrażacie sobie, aby aktorka strzelała do nich, nawet ślepymi nabojami? Prędzej producenci oberwaliby od PETY.
 
 
Alexiss 
Praktykant


Joined: 04 Apr 2008
Posts: 127
Location: Konin
Posted: 02-03-2009, 18:51   

Film świetny, aż trudno uwierzyć, że to wersja fanowska. Bardzo podobały mi się akrobacje wykonywane przez Larę. Jedynie mam małe zastrzeżenie do wyglądu głównej bohaterki, bo nie bardzo przypominała mi Larcię, ale na szczęście nadrobiła to świetnym głosem i wyrażaniem emocji.
Wielkie brawa dla twórców. :)

A mam takie pytanko: może ktoś z WoTR'a pokusiłby się o zrobienie napisów? Bo chętnie obejrzałabym ten film z siostrą, a ona uczy się niemieckiego, a mój angielski aż taki świetny nie jest :P
 
 
 
Meg_Ann 
Nowicjusz


Joined: 19 Jun 2007
Posts: 6
Posted: 08-08-2009, 08:33   

Kurde ten film jest dużo lepszy od oficjalnego. Wreszcie jakiś realizm, fabuła na poziomie. Twórcom Ascension udało się to, czego nie zdołali zrobić twórcy oryginalnego TRM - stworzyć prawdziwego człowieka. Strasznie mi się podoba, bo jest realnie i prawdopodobnie - zero robotów, chodzących posągów i innych pierdół. W oryginalnym filmie wątek Lara - ojciec był tak beznadziejnie patetyczny, tu jest SUPER poprowadzony. W końcu każde dziecko mniej lub więcej sprzecza się z ojcem. A to że Lara musi żyć w cieniu własnego ojca - światowej sławy archeologa też jest super pomysłem. Kolejną zaletą są problemy psychiczne i uzależnienie od tabletek, w końcu wszyscy mają problemy, nawet superbohaterowie. Do tego świetnie dobrana główna aktorka - SZACUNEK za to, że twórcy zamiast wziąć jakąś modelkę (która byłaby Lalą :-) ) wzięli prawdziwą Angielkę o typowej urodzie.

Dzięki temu filmowi Lara ożywa, twórcom udało się urealnić komputerowy zbiór pikseli. Brawo!

Gdyby twórcy TR Ascension mieli środki powstałby film o Larze na miarę Poszukiwaczy Zaginionej Arki.

A gdyby Lara żyła na prawdę byłaby identyczna jak w TRA :-) .
_________________

 
 
Meg_Ann 
Nowicjusz


Joined: 19 Jun 2007
Posts: 6
Posted: 08-08-2009, 08:39   

adriano216 wrote:
Nie do końca spodobała mi się eksploracja jaskini. Przez długi czas Lara chodzi, gdzieś się tam wspina - fajnie - ale zabrakło tam nietoperza, albo wilka w gruncie rzeczy nic się nie działo, a dnalezienie artefaktu było zbyt banalne.


Ej, bez przesady to nie gra - może jeszcze buchające płomienie i strzałki ze ścian oraz miażdżące młoty :-) . Myślę, że właśnie bardzo dobrze pokazano eksplorację - nudne błądzenie w ciemnościach i przeciskanie się przez szczeliny, ale z drugiej strony masz trochę racji - to film, więc mogli to rochę skrócić żeby nie zanudzać widza.
_________________

 
 
bastet_ch 
Student



Joined: 06 Mar 2008
Posts: 65
Posted: 09-08-2009, 10:49   

Obejrzałam dziś. Naprawdę dobry film. A jeśli ktoś szukałby napisów to są na Napi-projekt. Wiadomo coś czy powstanie druga część?
 
 
Magdzia 
Nowicjusz


Joined: 29 Jan 2010
Posts: 19
Posted: 06-06-2010, 13:04   

Skąd obecnie mozna to sciagnac za darmo wraz z napisami? bo ja znalazlam tylko na chomikuj.pl ale za kase;/

POŁĄCZONE

Juz znalazlam, dzieki znajomemu i obejrzalam :P Aktorka grająca Lare ma taką żuchwę i usta, przez co w ogole z twarzy nie przypomina Lary, co jest cholernie drażniące, tzn wkurzajace jak sie ogladalo, ale generalnie jak na tworczosc fanow, to jest spoko. chociaz fabula sadze ze ciekawa nie jest, pozatym takie filmy jak TR powinny trwac minimum 2 i pol godziny, a nie godzine czy poltorej...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo