FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Najgorsza gra :P
Author Message
Carter 
Nowicjusz



Joined: 22 Mar 2010
Posts: 3
Posted: 20-04-2010, 18:45   

THE SIMS 2- nie warto czasu tracić. Moim zdaniem to totalna beznadzieja. Wolę wepchnąć sobie własną myszkę w ... nos niż spędzić godzinę z tą idiotyczną grą. :pozdro:
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 21-04-2010, 20:18   

Moja najgorsza gra w jaką grałem to było coś ala symulator kosmicznego statku. Jakieś ufo siedziało za pulpitem i przyciskało guziczki, a za oknem gwiazdy i się tak leciało i leciało. Trudno to wogóle było nazwać grą :P Nie pamiętam tytułu ale to coś było na commodore :swirek:

uciu999 wrote:
Najgorsza - gry typu Land of the Dead czy jakoś tak. Durna od początku do końca. Jeśli ktoś lubi bezsensowne zabijanie żywych trupów to polecam. Ja takich gier nienawidzę i zbiera mi się na wymioty kiedy widzę inne produkcje pokroju tej gry.


Dlaczego? np. The house of the dead jest całkiem fajne :p ja tam lubie czasami takie strzelanki zwłaszcza z trupkami :mrgreen2:
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
adas22 
Nowicjusz


Joined: 25 May 2010
Posts: 1
Posted: 25-05-2010, 15:29   

Dla mnie najgorszą grą w jaką grałem jest , tak jak u Carter - The Sims 2

[ Komentarz dodany przez: K@t: 25-05-2010, 17:34 ]
Więcej i konkretnej. Witamy.
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 25-05-2010, 20:18   

Najgorsza gra? Hm. Muszę pomyśleć... Ah tak. The Longest Journey, Dreamfall, ostatnio jakoś tak gry MMO typu Adin,Metin2,LastChaos,Rohan, etc, ah, no nie lubię Twierdzy i Civilization .

Quote:

The Little Cars in The Great Race II.


Wiecie jak wygląda GTA/GTA2 ?
Dodajcie Mnóstwo Różowego, żółtego i Pomarańczowego
Pogorszcie grafikę o...powiedzmy 25
Dodajcie 3 Autka Obok (Jeśli Pudła z Kołami Można nazwać "Autkami")
I...Okrągłą Trasę...Którą R|Trzeba przejechać 15 Razy...


Masakra nie Gra !!!


Te GTA to sztuka, nie znasz się :p . Chociaż mam niewiele więcej od ciebie lat, grę uważam za bardzo dobrą, a grałem w nią niedawno (2-3 lata temu ;) )
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 25-05-2010, 20:30   

Adamaru wrote:
Najgorsza gra? Hm. Muszę pomyśleć... Ah tak. The Longest Journey, Dreamfall,

Przydałoby się jakieś uzasadnienie.. Ja akurat uważam, że TLJ i Dreamfall to bardzo ciekawe pozycje, przy których miło spędziłam czas. Co prawda, nie każdy lubi tego typu gry, jednakże mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź.
_________________
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 25-05-2010, 20:34   

Drogi użytkowniku z dziewuchą w avatarze:

...
W sumie nie mam siły nic pisać. Witki opadły mi tak, że aż huknęło, ale nie jestem w stanie się podnieść po tym gromie, co mnie uderzył.

Idź podrośnij, a dopiero po dłuższym (dłuuższym) czasie zacznij się wypowiadać o grach, które wymagają większego zaangażowania intelektualnego, niż podp*erdalanie samochodów i strzelanie do przechodniów.

(Nie bronie tu żadnych MMO).

Czuje POTĘŻNY niesmak po twoim poście.
_________________
 
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 25-05-2010, 20:36   

Podpisuję się ręcami i nogami pod Luth, sama chciałam właśnie o to zapytać. Są różne gusta, ale żeby od razu TLJ wrzucać do tych najgorszych?

No i ciekawi mnie też wybór Civilization. Gra jest nieco skomplikowana i nie da się do niej po prostu usiąść i po 5 minutach wiedzieć wszystko, ale po opanowaniu już wszystkich jej aspektów wciągała mnie na długie godziny. (Dla ścisłości - IV, tylko w tę część miałam okazję grać)

Ogólnie do obu powyższych gier można się odnieść jako do dość trudnych (ale przesmacznych) i zastanawiam się, jak daleko idące wnioski mogę z tego wyciągać :p
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 25-05-2010, 20:44   

Adamaru wrote:
ah, no nie lubię Twierdzy i Civilization .

:o

Dla mnie Civilization to najlepsza seria gier strategicznych. Wczoraj wzięło mnie na sentymenty i poszperałem w necie, by znaleźć pierwszą część. Odpaliłem używając DOSboxa i działa wprost świetnie, a łezka w oku kręci się nie jedna. Spędziłem calutki dzień tłukąc przebrzydłych Azteków, którzy przez przypadek przejęli jedno z moich miast i ukradli sekret technologii "Automobile".
Pierwsza część mimo swojej kanciatości jest wprost świetna. Żałuję, że nie ma tych samych dźwięków co w wersji na Amiga1200. Te piskliwe melodyjki, jakie są w wersji pecetowskiej są wstrętne i muszę grać z wyłaczonymi dźwiękami :[
Reszta serii jest również świetna. Civ2 może specjalną rewelacją nie jest, ale Civ3 czy 4 są wprost bajeczne !! A skoro te są bajeczne to ja sobie już nie moge wyobrazić tego, co przyniesie te jesieni Civ5. Czekam równiez z niecierpliwością na Civ Network, która lada miesiąc ma znaleźć się na FB :) )

A co do Stronghold. Też uważam to za wspaniałą grę i niedawno (będąc jeszcze w Polsce) zagrałem w kilka pierwszych misji. To również bardzo dobra strategia, miejscami nawet dość trudna. Niezła grafika i w ogóle cała historia. Powiem nawet, że jest chyba jedyną grą, w której podoba mi się polski dubbing.

A co do GTA1/2. Ja tam uważam, że obie były świetnymi grami. Nie potrzeba było w nich seksu, narkotyków. Gra była przyjemna, miejscami zabawna. Zupełnie straciłem zaufanie do serii po ukazaniu się "trójki".

Menkaure
W TLJ nie grałem :o
_________________
 
 
Adamaru 
Podróżnik



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 641
Posted: 25-05-2010, 21:11   

Quote:
Drogi użytkowniku z dziewuchą w avatarze:

Drogi "moderatorze" nie wypowiadaj sie, jak sie nie znasz.

Quote:


...
W sumie nie mam siły nic pisać. Witki opadły mi tak, że aż huknęło, ale nie jestem w stanie się podnieść po tym gromie, co mnie uderzył.

Idź podrośnij, a dopiero po dłuższym (dłuuższym) czasie zacznij się wypowiadać o grach, które wymagają większego zaangażowania intelektualnego, niż podp*erdalanie samochodów i strzelanie do przechodniów.

(Nie bronie tu żadnych MMO).


Można, powiedzieć, że je*łem D:

Quote:
Czuje POTĘŻNY niesmak po twoim poście.


Ja czuję niesmak po prawie każdym poście pewnej osoby, nie chcę powiedziec, bo oczywiscie WoTRowcy dadza mi warna D:

Quote:
Co prawda, nie każdy lubi tego typu gry, jednakże mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź.

Po prostu nienawidze takich typu gier, ktore przedstawiaja wlasnie Dreamfall i TLJ.

inte_gralny, mojego posta zrozumiales jako ironie?
_________________
Yf a dą suwajf, nan of as łyl.
 
 
lathspell20 
Podróżnik



Joined: 18 Sep 2007
Posts: 275
Location: Katowice
Posted: 25-05-2010, 21:28   

Adamaru, nie czuj się atakowany, ale mam wrażenie, że nie grałeś w żadną grę z tych, które wymieniłeś, ponieważ nie potrafisz podać żadnego konkretnego powodu ich nielubienia. Co cię w tych grach tak mierzi? To trochę tak, jakbyś obrzucał polityka jajkami tylko dlatego, że jest brzydki, a nie za to, co sobą reprezentuje.
Powiedz coś więcej. Co te gry mają w sobie takiego, że akurat ciebie drażnią?
_________________

 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 25-05-2010, 21:58   

A znacie takie powiedzenie - NIE KARM TROLLA? :)
Tyle ode mnie w temacie.

[ Komentarz dodany przez: Integral: 25-05-2010, 23:20 ]
Coś mi to mówi :o
_________________
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 26-05-2010, 10:43   

Jak dla mnie najgorszą grą jest Harry Potter i Czara Ognia. Kompletna zmiana stylu rozgrywki i zupełnie inny rodzaj kamery. Osobiście nie lubię tego typu gier, więc może to był min. powód mojej dezaprobaty, ale bez cienia wątpliwości mogę uznać, że beznadziejnym pomysłem było nie wstawienie Hogwartu do gry. Ponadto kompletnie zirytowało mnie to, że można było przejść do następnego etapu dopiero po zebraniu jakiś tarcz.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 26-05-2010, 11:08 ]
O i to jest dobry przykład oraz argumenty
 
 
Tambylec 
Praktykant


Joined: 08 Feb 2009
Posts: 103
Posted: 27-05-2010, 01:21   

Według mnie, większość Potterowych gierek jest na słabym poziomie. Pierwsze 3 egranizacje książek to aż do zepsucia zębów proste i trywialne platformówki. Nie wiem, jak to miało miejsce na konsolach, ale na PC odnosiłem wrażenie, że miejscami były one ostro poucinane. Szczególnie 'Więzień Azkabanu'...

Jakieś uzasadnienie tego twierdzenia? Proszę bardzo: Pierwsze zło tych gier, to fakt, że nie trzymają się prawie kompletnie oryginalnej fabuły i tylko miejsca i imiona bohaterów łączą gry z książkami/filmami. Dwa - wszechobecne ze wszystkich stron uproszczenia. No rozumiem, że w gry z Harrym grają raczej młodsi jegomoście, ale na Boga - już w grze 'Reksio i Czarodzieje' rzucanie czarów było bardziej innowacyjne. A gierka przeznaczona jest właśnie dla dzieci. Trzy - Hogwart i wszystkie tereny, po których się poruszamy mają konstrukcję przypominającą bardziej planszę do Super Mario w 3D. To nie jest szkoła czarodziejów, tylko jakiś... dziki plac zabaw. Nie wiem, może się to komuś podoba, ale ja uważam, że trochę za dużo tu platform i guziczków, a za mało zżywania się z naszym hero. I nareszcie kwintesencja irytacji (uwaga, opinia wysoce subiektywna) - bajeranckie zbieranie fasolek w każdej z gier. Normalnie super podniecająca rozrywka... W trzeciej części się postarali i nawet jeszcze paszteciki i jakieś kociołki zbieramy... Łaaa, no szok normalnie.

W czwórkę i szóstkę nie grałem. Ale w piątce się już wyrobili, widać kompletną zmianę stylu w kierunku większego nacisku na fabułę. Może to zniechęci niektórych do gier z Potterem, może też niektórych przyciągnie. Nie wiem. Ale w każdym razie cieszę się bardzo, że wreszcie jakiś powiew świeżości w tej serii.

Aaa i jeszcze jedno - Quidditch World Cup jest świetny. ;]
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 28-05-2010, 19:28   

No mi piąta część wogóle się nie podobała ze względu na brak fasolek i jakiegokolwiek klimatu. 3 część była nie samowita. Pierwsza też trzymała poziom ze względu na mroczny klimat. Według mnie wszystko zepsuli od czwartej części. A w szóstą nie grałem i obawiam się trochę co do jej zaczęcia.
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Reminded 
Praktykant



Joined: 13 Dec 2010
Posts: 195
Location: Legnica
Posted: 27-02-2011, 19:21   

Nie ma konkretnej gry, której nienawidzę, ale jest pewien rodzaj.
Filmówki - robione szybko, na kolanie, byleby zdążyć z premierą filmu.
Beznadzieja. Przykładów jest sporo - Harry Potter, Zaplątani itp.
Wyjątek to Avatar, jedyna gra na podstawie filmu, która została zrobiona porządnie.

A tak w ogóle to witam po długiej przerwie.
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 03-03-2011, 18:13   

Ostatnio kupiłem czwartą część serii Gothic, a dokładniej Arcania: Gothic IV. Po wielu próbach instalacji w końcu zrozumiałem, że mój antywirus na bieżąco sprawdza pliki kopiowane podczas instalacji, więc musiałem go wyłączyć(nigdy wcześniej nie miałem takich problemów, więc trochę trwało zanim skojarzyłem).
No dobra, gra zainstalowana, włączam. Zważywszy na to, że cuda pokroju Crysis czy Two Worlds 2 chodzą mi bez problemu na full detalach z fps'ami 30fps i 20fps w drugim, byłem wręcz zszokowany, gdy okazało się, że Arcania ledwo chodzi(od 15 do 30 max) na NAJNIŻSZYCH ustawieniach graficznych. No dobra, Gothica 2 na swoim starym kompie przeszedłem z podobną liczbą fps'ów, więc będzie to taki powrót do przeszłości.
Przechodzę, pastuszek z ryjkiem stereotypowego emo zaleca się do dziewuszki, której twarz jest dwa razy bardziej męska od jego. Ok, dialog się skończył, pierwsze co widzę to nowe, bardziej konsolowe sterowanie, jako, że w RPG'ach takie sterowanie sprawuje się świetnie, byłem zadowolony z tej zmiany.
Niestety reszta "udogodnień" była już koszmarem.
Twórcy kompletnie zrezygnowali z świetnego szablonu, jakim kierowało się PB podczas tworzenia pierwszych dwóch części Gothica. Nie ma już gildii, a więc mag może zapierdalać w zbroi paladyna i strzelać z łuku, ponadto mocno uproszczone statystyki w porównaniu do poprzednich części. Nie ma już masy czarów, lecz są tylko trzy, każdy do innej szkoły magii, które zmieniają się wraz z rozwojem bohatera. Ukłon w stronę casualowców? Jak najbardziej.
Ponadto jakakolwiek interakcja z otoczeniem została ograniczona do paru animacji korzystania z przedmiotów, jednak same przedmioty nie mają najmniejszego wpływu na bohatera. Tak więc bohater wykonuje śliczną animację przyrządzania miksturki... I tylko tyle.
Z kolei tworzenie przedmiotów zostało wrzucone do okienka, żeby biedni gracze nie musieli biegać co chwila do miasta by stworzyć sobie nową broń. Tak więc, jeżeli chcesz zrobić sobie dwuręczny miecz, ale jesteś w środku jakiś zapomnianych przez Boga ruin, proszę bardzo! Wystarczy papierek i parę metalowych prętów, a bohater magicznie sam sobie wyczaruje nową broń. Congratz!
Świat ponadto został mocno uproszczony w stosunku do poprzedniczek. Już na pierwszy rzut oka widać, że został od podstaw zrobiony w edytorze, a więc nie ma co liczyć na tak zróżnicowany teren jak w G1-3.
Odnośnie fabuły, na razie nie mam co się wypowiadać, ale jak na początek jest NIESAMOWICIE nudna. Jak na razie dotarłem do Stewark, ale mam już szczerze dość tej gry. W poprzednie części mogłem grać bez przerwy, a tą część z wielkim bólem włączam, żeby sprawdzić byle pierdołę.
Naprawdę jestem nią zawiedziony, miała uratować serię, a okazała się gorsza od tej części, która początkowo pogrążyła Gothica.

EDIT: Wracając do Pottera, to 2 i 3 część na PC były imo najlepsze w serii. Miały prostą, ładną grafikę i świetną optymalizację. Ponadto rzucanie zaklęć, choć rozwiązanie jak w zwykłej strzelance, było bardzo przyjemne i wcale nie przeszkadzało mi, że ograniczało się głównie do klikania myszką. Zbieranie fasolek i kupowanie kart też nie było takie złe, szczególnie w HP2, gdzie za zakupione przedmioty czekały nagrody. Poza tym uwielbiałem szukanie ukrytych lokacji w HP1-3. :p Piątka zauroczyła mnie swoim Hogwartem, jednak sama w sobie była dość nudna, szczególnie w momencie, kiedy trzeba było zebrać ludzi na spotkanie w pokoju życzeń(ów moment skreślił tą grę z moich ulubionych). Szóstka była genialna, Hogwart został znacznie bardziej rozbudowany w stosunku do poprzedniej części, zaś sama fabuła była lepiej poprowadzona. Jedynie bolał mnie zupełny brak ukrytych lokacji i szczerze irytowało mnie zbieranie tarcz. O ile w 1-3 fasolki zbierało się przyjemnie, o tyle w HP5 i 6 znajdźki są zupełnie nieprzydatne.
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 14-01-2014, 18:05   

No dobra... Dużo osób kocha tą grę ale ja... no cóż nie jest moją ukochaną gierką :) .

Mowa o całej serii ,, Age of Empires" . jak mój ojciec w to grał, to miałam wtedy najgorsze dni Mego dzieciństwa ;) . Nie lubię tego typu gier ( prócz kochanego StarCrafta!). Są denne i nie mają fabuły. Więcej? Trudno mi więcej wytłumaczyć ;) .
_________________
alphabet boy
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 14-01-2014, 20:32   

Quote:
Są denne i nie mają fabuły


Mnie też jest to trudno wytłumaczyć.

Widzisz i nie grzmisz...
_________________
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 12-04-2014, 19:37   

K@t wrote:
Quote:
Są denne i nie mają fabuły


Mnie też jest to trudno wytłumaczyć.

Widzisz i nie grzmisz...


A to ci wiecznie nie zadowolony czlek xD Nie lubię tego i tyle, nie mam wyjaśnień. Wszyscy moi znajomi nie lubią TR (Którego, jak my wszyscy, ubóstwiam) , a gdy się ich spytam czemu nie lubią, powiedzą ,, Sam/a nie wiem.". Także to tylko moje wytłumaczenie.
_________________
alphabet boy
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 13-04-2014, 17:17   

kwiatuszek wrote:
Wszyscy moi znajomi nie lubią TR (Którego, jak my wszyscy, ubóstwiam)

Przepraszam, ja tam niczego nie ubóstwiam, a już na pewno nie TR. Jest wiele tytułów, do których wracam z o wiele większą ochotą.
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 13-04-2014, 17:25   

No to teraz sobie przesrałeś! :roll:
_________________
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 14-04-2014, 20:17   

K@t wrote:
No to teraz sobie przesrałeś! :roll:



Tym razem zgodzę się z Tobą :P
_________________
alphabet boy
 
 
Przemo 
Student


Joined: 08 Aug 2007
Posts: 63
Location: Warszawa
Posted: 14-04-2014, 20:20   

U mnie, ma też przewalone. Chciałbym się do was dołączyć.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 14-04-2014, 21:18   

Przestańcie się mnie czepiać co to ma znowu być forumowy lincz? Boże co za forum, odchodze, usuńcie mi konto. Papa.

[ Komentarz dodany przez: Integral: 15-04-2014, 13:26 ]
Rozczarowujesz mnie.
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 14-04-2014, 22:29   

Przykro mi! Osobiście uważam że się nie znasz, ale to tylko moje zdanie. Ja np. ubóstwiam TAoD i Legendę, sądzę że inni się zgodzą.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo