FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Jak ?
Author Message
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 14-07-2011, 12:14   

Ja moim zwyczajem od razu grałam na trudnym. Grę przeszłam bez używania żadnych solucji czy podpowiedzi, bo to nie daje żadnej przyjemności z grania :) . Wrogowie nie sprawiali mi żadnych kłopotów,kiedy już nauczyłam się porządnie robić headshoty (na początku nie szło mi najlepiej :fire: ). Bossowie byli zaskakująco łatwi, broni innej niż zwykłe pistolety używałam tylko przy rozbijaniu zmienionych w kamień centaurów (dokładniej to tylko przy pierwszym, żeby nie musieć dzielić uwagi pomiędzy dwóch bossów na raz). Mój sposób na walki - bezustanne skakanie dookoła i uniki, czasem (czyli bardziej na początku) wskakiwanie w miejsca, gdzie mnie nie dosięgną i ostrzał z góry. Apteczki zachowywałam na samą końcówkę gry, kiedy przy checkpoincie miałam mało życia, znajdowałam sprytny sposób na samobójstwo :nana: . W rezultacie podczas finałowego spotkania z Natlą dysponowałam ok. 50 małymi i 20 dużymi apteczkami. A i tak prawie żadnej nie zużyłam, Natla mogła się bardziej wysilić :roll: !!! Artefakty i relikwie zbierałam - w miarę możliwości - przy pierwszym przechodzeniu gry, za drugim razem nadrabiałam zaległości. Na próby czasu miałam save'a, ale go skasowałam i sama TT przeszłam. Kodów używam czasami, ale nie chodzi tu o takie "umilacze", jak nieśmiertelność, to nie dla mnie. Od czasu do czasu włączę zestaw złoty shotgun+srebrne uzi, bardzo rzadko dorzucam nieskończoną amunicję. W całej grze wielkich problemów nie miałam, w szał wpadłam tylko na czasówkach w Piramidce. Obecnie mam 100% ukończone - samodzielnie, bo save'a wyrzuciłam... Delikatnie, żebym nie wyszła na niewdzięczną. Ale satysfakcję z gry mam tylko wtedy, jak wszystko przejdę sama.
A wy mieliście jakiś sposób na próby czasu? Bo chętnie bym się dowiedziała, czy są jakieś speedruny (w Anniversary żadnych nie szukałam, poszłam na to tylko w Legendzie :P )
:pozdro:
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 08-07-2013, 07:50   

Tylko oryginalne beretty ;) Na bossów , zwierzątka i .... Mumie Nie sądzę, że Shootgun jest lepszy od dwóch podstawowych pistolecików :) Na Easy grałam pierwszy raz, więc zużyłam 10 mały i 8 dużych apteczek ;p Za drugim razem Medium 6 małych i 5-6 dużych. Ostatni: Hard. Tylko 4 małe i 2 duże! We wszystkich etapach trudności używałam tylko dwa podstawowe pistolety.
_________________
alphabet boy
 
 
Kasiula1611 
Student



Joined: 16 Feb 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Posted: 08-07-2013, 17:46   

Grałam na medium. Mam jedną "strategie" w każdym TR, zapoznaje się z wrogami i przydzielam im wdłg. moich kryteriów broń jaką będę z nimi walczyć. xd Uzi nie używam w zwykłej rozgrywce. Zostawiam sobie te dwa cudeńka na bossów. <3
:wotr:
_________________

 
 
 
Azaelia 
Student



Joined: 03 Jun 2013
Posts: 40
Location: Nightmareland.
Posted: 11-07-2013, 11:44   

Ja od razu poszłam na Hard, taki mam zwyczaj. Przez całą grę korzystałam tylko z podstawowych pistoletów, resztę broni zostawiałam na bossów - jak się okazało, nie było to do końca potrzebne. Jak już opanowałam uniki, w przeciwnikami nie miałam żadnego problemu :)
_________________
See you in Hell.
 
 
DarkCynder 
Student


Joined: 10 Jul 2013
Posts: 56
Location: CDK
Posted: 11-07-2013, 19:47   

Szczerze ja korzystałam tylko z shotguna (po zdobyciu xD ) jakoś tak bardziej mi się podobał od normalnych... Co nie zmienia faktu,że nawet na trudnym poziomie grę można było przejść na dwóch pistoletach ;)

Ja jak pierwszy raz grałam, to na normalnym. Potem na Hardzie. Co więcej według mnie ciągłe przechodzenie na poziomie easy jest pójściem na łatwiznę :swirek:
_________________
Tak.
 
 
curt67 
Nowicjusz



Joined: 12 Jan 2012
Posts: 3
Posted: 05-08-2013, 11:05   

A ja uwielbiam połączenie: Dual Pistol's & Bullet Time
_________________
____________
|___________| (strzał) ---> Natla
| /
| |
|_|
 
 
Azaelia 
Student



Joined: 03 Jun 2013
Posts: 40
Location: Nightmareland.
Posted: 06-08-2013, 14:59   

curt67 wrote:
A ja uwielbiam połączenie: Dual Pistol's & Bullet Time


O, tak :D Zdecydowanie mój ulubiony, szybki i łatwy sposób na walkę :)
_________________
See you in Hell.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo