FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Problemy techniczne
Author Message
Daxterek3000 
Nowicjusz


Joined: 29 Dec 2012
Posts: 12
Posted: 09-08-2013, 21:27   

Mam pewien problem. A więc gdy włączam grę przez steama pokazuje się że gram w TR . Lecz za chwilę pojawia się obok kursora kółeczko ładowania i piszę że nie gram . Kurczę co mam zrobić ?
 
 
r_a_l_p_h 
Nowicjusz


Joined: 01 Dec 2013
Posts: 1
Posted: 01-12-2013, 01:10   

witam pomocy..............zainstlowalem tr 2013 i zacina mi i muli ,pomimo na minimalnych ustawieniach procek mam 2.4ghz intel pentium inside radeon graphics samsung moze zle poodznaczalem minimalne ustawienia prosze pomozcie z gory dziekuje wam bardzo
 
 
v1per80 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2008
Posts: 353
Posted: 03-12-2013, 22:32   

Podaj dokładną konfigurację komputera. Ta karta graficzna nic nam nie mówi. Jaki to dokładnie radeon ?
_________________
I5 9600K@5Ghz+Noctua NH-D14+TT,Asus Z390 TUF Pro Gaming,16GB Ram Fury HyperX DDR4 16GB 3466MHz CL19@18,HDD 2.75TB+SSD Samsung Evo 970 500GB+850 250GB,Gigabyte Eagle OC GF RTX 3060Ti ,Projektor Benq W1700 4K HDR10,Chieftec Nitro 88+SPS-850C 850W,Net 300MB
 
 
 
rebel 
Nowicjusz



Joined: 31 Dec 2013
Posts: 8
Location: Kołobrzeg
Posted: 02-01-2014, 15:43   

Mam problem ( jezu same problemy mam ), dzisiaj kupiłam najnowszego Tomb Raidera, były to ostatnie dwie sztuki. Mam serię Prenium Games. Oprócz płyty mam jeszcze kod instalacyjny. Do instalacji potrzebne mi konto na Steamie, którego oczywiście nie mam. Nie mogę tego ominąć - konto na steam jest potrzebne do zainstalowania gry.
Pytanie mam jednak inne, nie związane z grą ( nie bijcie błagam ), mianowicie, czy rejestracja na tym Steamie jest płatna? Czy za same gry się płaci?
Wiem, że to nijak się ma do gry, ale nie widzę innego tematu, w którym mogłabym zadać to pytanie.
Pomocy! :<
 
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 02-01-2014, 16:10   

Konto na Steamie jest darmowe. I gry kupowane przez Steam są płatne, jednak jeśli kupiłaś grę w wersji pudełkowej, to nie zapłacisz już nic więcej.
_________________

 
 
Julka 
Student



Joined: 07 Dec 2013
Posts: 85
Location: Kielce
Posted: 10-02-2014, 15:57   

Cześć, kupiłam sobie edycje premium games ( wcześniej grałam w.. ekhm, mniejsza, ważne, że teraz mam oryginalną płytkę *-* ) No i oprócz płyty mam jeszcze kod do steama. Konto już mam, ale chodzi o to, że chcę angielski dubbing, a z instrukcji na wotr niewiele zrozumiałam (jak zwykle, inteligencją nie grzeszę ;-;). Czy ktoś się zlituje i wytłumaczy dziecku specjalnej troski tą jakże skomplikowaną operację?
:pozdro:
 
 
mateusz12 
Praktykant



Joined: 03 Aug 2008
Posts: 185
Posted: 10-02-2014, 18:21   

Julka, na Steam, po zainstalowaniu Tomb Raider klikasz Bibilioteka, po lewej stronie z listy gier, prawym klawiszem myszy klikasz na Tomb Raider, poźniej wybierasz właściwości z podręcznego menu:
[spoiler:3ea7c52457][/spoiler:3ea7c52457]
Następnie w oknie, które się pokazało, klikasz w zakładkę język i wybierasz angielski.
[spoiler:3ea7c52457][/spoiler:3ea7c52457]
Musisz jeszcze chwilkę poczekać, aż pobiorą się pliki z językiem, około 1 gigabajta.
Obrazki w spoilerach, żeby forum się komuś nie rozciągało ^^
_________________

 
 
 
Julka 
Student



Joined: 07 Dec 2013
Posts: 85
Location: Kielce
Posted: 11-02-2014, 11:09   

Dzięki za pomoc :D
:pozdro:
 
 
Khaleesi 
Nowicjusz


Joined: 30 Mar 2014
Posts: 1
Posted: 30-03-2014, 19:41   

Cześć :) Mam mały problem. W moim laptopie mam 2 karty graficzne,zintegrowanego Intela i Raedona. Tomb Raider działa poprawnie,ale kiedy przed rozpoczęciem gry wchodzę w opcje,pokazuje,że gra korzysta z grafiki Intela i nie można zmienić na nic innego,natomiast w menu Raedona aplikacja jest oznaczona jako wysoka wydajność,czyli przypisana jest do Raedona :gupek: Nie mam pojęcia,czy działa w końcu na Raedonie czy Intelu. Jak mam się upewnić i ewentualnie przełączyć grę na Raedona?
 
 
TheAjsAx 
Nowicjusz


Joined: 29 Mar 2014
Posts: 1
Posted: 02-04-2014, 18:30   

Witam. Mam od pewnego czasu problem z Tomb Raiderem 4... jakiś czas temu pobrałam poziom z trle.net (nie wymagał programu trle). Gdy próbowałam włączyć grę, wyskakiwał mi błąd "Failed to setup directx", dlatego zmieniłam zgodność pod Win 95. Gra włączyła się, aczkolwiek był problem podczas gry. Mianowicie po kilku sekundach gry, Lara zaczęła mi się zacinać, w sensie, że nie mogłam nic z nią zrobić. Nie działał mi żaden klawisz (nawet ESC by przejść do inventory). Było np. tak, że chwilkę sobie biegałam Larą a po chwili biegła mi bez ustanku i nie mogłam jej zatrzymać, albo że przez pół minuty normalnie działało a jak obróciłam postacią w lewo to Lara zaczęła mi się kręcić w nieskończoność... nie reagowała na żaden klawisz. Jak chciałam zminimalizować grę to musiałam poczekać z ok 10-15 sekund... Zainstalowałam patch do gry z tombraiderchronicles . com lecz nie pomogło. Mam system Windows 7 64 bit. Jeszcze z 2 miesiące temu wszystko normalnie działało :\
Będę wdzięczna za wszelaką pomoc :)
_________________
Take me to the magic of the moment,
On a glory night,
Where the children of tomorrow dream away,
In the wind of change

Scorpions - Wind of Change
 
 
daro85 
Nowicjusz



Joined: 06 Apr 2014
Posts: 16
Location: Olsztyn
Posted: 22-08-2015, 22:59   

Witajcie, powracam co jakiś czas do TR2013. Zainstalowałem niby najnowsze sterowniki do mojej karty graficznej (AMD Radeon HD 7520G), która nie jest szczytem marzeń. Gra działa szybciej, na wyższej rozdzielczości i z delikatnie poprawionymi innymi opcjami graficznymi. Jedyne z czym mam problem to głębia ostrości... Przed wgraniem sterownika spokojnie odpalałem grę z głębią ostrości na Ultra, teraz nieważne czy jest ta głębia ustawiona, czy wyłączona - nie ma żadnego efektu, po protu głębi nie ma... :-/ Ma ktoś jakiś pomysł...?
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-08-2015, 00:04   

Słyszałem, że takie błędy pojawiają się w Windows 10 - jaki masz system?
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
daro85 
Nowicjusz



Joined: 06 Apr 2014
Posts: 16
Location: Olsztyn
Posted: 23-08-2015, 14:06   

Mam Win 8. Już ogarnąłem problem, okazało się, że wystarczyło włączyć postprocessing, miałem wyłączone.
 
 
Aidano 
Nowicjusz


Joined: 13 Dec 2015
Posts: 1
Posted: 13-12-2015, 19:59   

Mam problem z uruchomieniem Romb Raider (2013) na steamie, prosze o pomoc. wiecej info tutaj http://steamcommunity.com...76568234506989/
 
 
barteknowacki 
Nowicjusz


Joined: 25 Jun 2009
Posts: 14
Posted: 15-08-2017, 21:16   

Witam,

chciałbym nieco zmienić grafikę w TR2013 za pomocą SweetFX lub ReShade, ale nie potrafię tego zainstalować. Za każdym razem gra po prostu się nie uruchamia. Czy ktoś zna te modyfikacje i umie je zainstalować? Proszę o instrukcję.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo