FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Beneath The Ashes & Lara's Shadow
Author Message
LordDelacroix 
Nowicjusz



Joined: 08 Sep 2011
Posts: 6
Posted: 25-09-2011, 22:15   

Na razie próbuję to wszystko rozpakować tak, aby móc to potem wtrynić, mam mocne wątpliwości co do obecnego extractora, toteż napisałem request na innym forum o nowy, dokładniejszy program. Może się uda.
 
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 09-10-2011, 20:05   

LordDelacroix, i jak, prace posuwają się choć trochę na przód? :) Ja np. się nie mogę doczekać, aż zagram w jakiś dodatek, dlatego pytam, bo może się okazać, że z tego nici... co jest bardzo prawdopodobne. Jednak mimo wszystko trzymam kciuki :D
 
 
 
LordJ 
Student



Joined: 20 Feb 2011
Posts: 76
Posted: 22-10-2011, 14:15   

Hej :)

I jak idą prace ? Było by super gdyby Ci się to udało !
_________________
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 07-01-2012, 15:33   

Jak Wam się prowadzi Doppelką? Nie grałem ale ciekawym niezwykle. Ponoć całkowicie zapomina się o używaniu pistoletów - taką to akrobatkę mamy przed sobą. I pomyśleć że jest nasza przez całą grę bez jakiejś tam okesziwy
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 07-01-2012, 17:34   

alFa wrote:
Ponoć całkowicie zapomina się o używaniu pistoletów - taką to akrobatkę mamy przed sobą.

Ja tam zawsze używałem pistoletów, szczególnie by uzyskać dystans do przeciwnika. Opróćz tego pistolety w Shadow Mode sprawdzają się świetnie.
_________________
 
 
dracjonis 
Nowicjusz



Joined: 22 May 2012
Posts: 27
Posted: 23-05-2012, 13:24   

Szczerze mówiąc nie grałem ani w jedno, ani w drugie ze względu na brak konsoli. Niemniej jednak oglądałem wytrwale całe lvle na youtube i muszę przyznać, że końcowy wspaniały filmik z Larą i Doppelangerem był genialny w Beneath The Ashes. Tak czy inaczej, to Lara's Shadow całkowicie zawładnęła moim serduchem. Serio, Dopp jest genialny, genialny! Jak tylko kiedyś zakupię sobie tę konsolę, to od razu kupię te dwie części dodatkowe i przejdę z rozkoszą.
 
 
 
Gosia-chan 
Nowicjusz



Joined: 26 May 2012
Posts: 8
Location: z Polski
Posted: 27-05-2012, 17:50   

Osobiście nie miałam okazji zagrać w oba dodatki. Mówiąc "osobiście" mam na myśli, iż nie jestem w posiadaniu konsol (poza PSP, ale ona się nie wlicza). Niemniej, grałam u przyjaciółki, która takowe posiada dodatki do TR:U. Grałam jedynie w "Lara's Shadown", z początku sterowanie nie szło mi z dwóch powodów. Konsola, a do gamepad'ów nie jestem przyzwyczajona i sama Doppelanger'ka nie była prosta w "obsłudze". Aczkolwiek bardzo mi się podobały jej akrobacje i to "spowolnienie czasu". Natomiast ten drugi dodatek to przejrzałam na yt.pl. Też jest on bardzo ciekawy, jednak nie miałam z nim styczności.
Obie gry, przedstawiają bardzo ciekawe zakończenie historii Underworld'a. Jakby łączyły się w jedną całość. W końcu Lara i jej Sobowtór spotykają się w cut-scence. Oczarowała mnie oczywiście grafika.
_________________
http://www.photoblog.pl/gosiam98/
Watashi-wa Gosza desu ~~
 
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 29-06-2013, 00:39   

Bardzo chciałbym zagrać w te poziomy, ale nie mam x-boxa, więc pewnie jeszcze długo nie zagram. Chyba nie ma co liczyć na to, że te dodatki wyjdą kiedyś na PC, gdyż już dawno jest po premierze. Szkoda, bo widziałem parę screenów z tych pozmiomów i wynika z nich, że mogą być ciekawe. Może kiedyś zainwestuję w xboxa specjalnie dla tych dodatków, lecz na razie nie planuję takiego zakupu ;)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Krystian1009 
Nowicjusz


Joined: 05 Jun 2012
Posts: 15
Location: Midgard
Posted: 02-05-2014, 10:30   

LordDelacroix, jak tam prace - już duuużo czasu minęło od twojego ostatniego posta w tym temacie ;) Może dałeś sobie z tym spokój :P
_________________
,,Życie jest pełne niespodzianek"
 
 
benn 
Nowicjusz



Joined: 11 Apr 2013
Posts: 5
Posted: 09-02-2015, 13:08   

delikatnie odkurzę wątek

Mam pytanie odnośnie tych dodatków.
Czy trzeba posiadać podstawkę TR Underworld żeby w nie zagrać czy można kupić same dodatki i będą działać?
(na ten moment nie posiadam XBoxa i nigdy nie posiadałem więc nie orientuję się w podstawowych rzeczach)
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 09-02-2015, 16:59   

Niestety podstawka jest wymagana. Ja niegdyś aby zagrac w te dodatki pozyczyłem od kolegi Xboxa 360, kupiłem uzywke TR8, kupiłem DLC, a potem oddałem Xboxa, a TR8 sprzedałem ;)

I przez ten cały cyrk z wyłącznoscią nienawidzę polityki Microsoftu wobec TR do dzis. A ta polityka stała sie jeszcze bardziej irytująca od czasu zapowiedzi TR10...
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 09-02-2015, 18:46   

Nienawiść to małe słowo - jako posiadacz Xbox'a 360 oficjalnie zbanowałem ją u siebie za takie zagrywki.

Mam o wiele za dobrego kompa by chcieć grać w nowe gry na Xboxie czy PS3 - którą też posiadam. Mimo wszystko - niezależnie jak dobry będzie ROTR - przez tą absurdalną zmianę oraz przeklęte i łapczywe na zielone Square Enix - czuję że sprzedaż będzie niższa niż przy 2013-tce. Z prostej przyczyny - nikt rozsądny nawet jeśli gamer - nie kupi Xboxa Zero tylko dlatego, że wychodzi na niego raptem jeden czasowy exclusiv.
Tymczasem na PS4 wyszło już lub wyjdzie w najbliższym czasie więcej permanentnych gier na wyłączność, które nigdy nie zawitają na PC ani XB - także przykro mi, ale również ja do tej paczki nie należę. Rozważam kupno next gena - ale w wersji Sony, także tego chociaż nie prędko bo w końcu są inne priorytety...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
benn 
Nowicjusz



Joined: 11 Apr 2013
Posts: 5
Posted: 15-02-2015, 00:37   

No cóż :( dzięki za odpowiedź

a tak poza tym odnosząc się do odpowiedzi krtomb to jeśli Microsoft utrzyma swój kierunek rozwoju to być może nie trzeba będzie kupować już Xboxa bo będzie można streemować gry na Windowsa 10
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 15-02-2015, 10:46   

Co mi to da, jeśli nie będę miał ani Xboxa Zero ani Widnowsa 10... Ani tym bardziej kompa który to uciągnie... Także giń microsofcie bo finansować was nie zamierzam...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo