FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Customy Świąteczne
Author Message
nathaniel 
Nowicjusz


Joined: 31 Oct 2006
Posts: 1
Posted: 31-10-2006, 19:54   

Jestem w The Week Before Christmas
Zapaliłam znicze, byłam w labiryncie nacisnełam guziczek, dziadka z taca wypuściłam.
Filmik wskazuje mi drzwi przed jadalnią, jednak one są zamknięte. Hm...
 
 
kamilszy 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 311
Location: Kraków
Posted: 31-10-2006, 20:47   

nathaniel, ze solucji stąd http://www.trle.net/walk/1407.htm wynika chyba, że to czasówka. Jeśli masz zamknięte drzwi, może za wolno się pod nie dostałas?
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 04-12-2007, 20:07   

Czy ktoś próbował grać w najnowsze customy świąteczne(to są dwa pierwsze od góry)? Jak je włączam, to włącza się taki kalendarz i trzeba wybrać jakąś liczbę. Chyba chodzi o datę danego dnia. Jak już włączam to nigdzie nie ma downloadu, tylko jakaś zapamiętywajka obrazków. Może trzeba mieć dobry czas, to wtedy download się włączy?
 
 
kamilszy 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 311
Location: Kraków
Posted: 04-12-2007, 20:29   

Levele świąteczne nie wychodzą codziennie. Czasem są inne atrakcje, jak np ta zapamiętywajka. Nie ma w niej levelu.
W kalendarzu ma się dostęp nie tylko do bieżącej daty, ale i poprzednich dni - z nich możesz ściągnąć zaległe levele, jeśli ich nie masz. Nie można tylko klikać w daty przyszłe.
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 04-12-2007, 22:16   

No to nie rozumiem, skąd te zachwycające komentarze na temat tego poziomu. Zapewniam, że ostatnio innych nie było, tylko te.
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 12-12-2007, 09:33   

A grał ktoś w level Icy Winterdream(jesteśmy sową). Dotarłam do komnaty, w której jest taka dziura i wylatywały z niej czerwone gwiazdki. Jeszcze na ziemi leżały jakieś przedmioty, ale chyba są niepotrzebne bo nie można ich podnieść. Pytanie, co mam dalej robić bo nigdzie nie widzę wyjścia.

A swoją drogą dziwny ten custom. Najpierw była Lara nad jakimś stawem ze szklanymi łabędziami, a potem jak zagrałam jeszcze raz, to jest sowa. Wydaje mi się, że albo nie wszystko prawidłowo zainstalowałam, albo levele się automatycznie zmieniają co jakiś czas.
Zobaczę, co będzie dalej jak przejdę.
 
 
kamilszy 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 311
Location: Kraków
Posted: 12-12-2007, 23:53   

Aniaa wrote:
A grał ktoś w level Icy Winterdream(jesteśmy sową). Dotarłam do komnaty, w której jest taka dziura i wylatywały z niej czerwone gwiazdki. Jeszcze na ziemi leżały jakieś przedmioty, ale chyba są niepotrzebne bo nie można ich podnieść. Pytanie, co mam dalej robić bo nigdzie nie widzę wyjścia.

A swoją drogą dziwny ten custom. Najpierw była Lara nad jakimś stawem ze szklanymi łabędziami, a potem jak zagrałam jeszcze raz, to jest sowa. Wydaje mi się, że albo nie wszystko prawidłowo zainstalowałam, albo levele się automatycznie zmieniają co jakiś czas.
Zobaczę, co będzie dalej jak przejdę.


Hehe, rzeczywiście gramy sową. Połóż magic dust na bloku - mi to wyszło stojąc tyłem do najdalszej ściany, blisko środka; chyba ręcznie trzeba użyć przedmiotu z inwentarza.
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 15-12-2007, 13:48   

Snowhite - gra ktoś ?
Jestem w kolejnej lokacji po wykonaniu pierwszego questa i potrzebuję łomu, ale pojęcia nie mam gdzie jest, a już mi się w oczach mieni od śniegu :razz:

EDIT
nieaktualne
_________________
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 20-12-2007, 19:16   

W jaki sposób mam przejechać bramę na końcu drugiego poziomu w Xmas race? Najpierw pojechałam prosto do niej, spadły dwie kule, potem wróciłam i wjechałam na pustkowie po apteczkę i różę. Gdy chciałam ponownie pojechać do bramy to zawsze jest zamknięta. Staram się nie dotykać ścian. Może trzeba jakoś umiejętnie minąć kulę, bo być może one mnie spowalniają?
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 20-12-2007, 19:57   

Myślałam, że jeszcze wejdzie mi post w tamten, bo jeszcze nie minął czas edytowania, ale chyba za długo to zajęło, bo muszę dać nowy. A więc:

Święta jeszcze się nie zaczęły, ale zdążyłam już zagrać w dużo świątecznych leveli. Myślałam, też, czy podsumowania nie dokonać na końcu świąt, ale myślę, że niektórzy będą
jeszcze chcieli w czasie świąt zagrać w niektóre świąteczne customy, tylko który wybrać?
No więc, oto w co grałam i co o nich myślę:
- One Thursday in Advent - ładny level. Biegamy po domu, ładne dekoracje i świąteczny nastrój, ale jakby w nim czegoś brakowało.
- Christmas in Venice - miło znów się znaleźć w Wenecji. Nie można sobie pojeździć na motorówce, ale za to można poszaleć na skuterze śnieżnym. Spotykamy też starego znajomego.
- Sheevah's Home - po prostu najlepszy level ze wszystkich. Po prostu trzeba w go zagrać.
- Coming home for Christmas - nie bardzo go pamiętam, ale wiem, że biegamy w jaskini, a potem w domku.
- Christmas level - bieganina po górach, nic szczególnego.
- Santa Clause's Mansion - posiadłość Świętego Mikołaja. Mogłaby być ładniejsza
- The bell - przepiękna wioska, piękny level, zaraz po Sheevah's home
- Niklaus Day - level, który postawiłam na trzecim miejscu. Biegamy po pięknym miasteczku. Na koniec Lara nas zaskakuje w nowej roli.
- Snow Queen 1 i 2. - w pierwszej biegamy po mieście, a o drugim to mam mieszane uczucia. Po pierwsze nie ma nic wspólnego ze świętami, i powinien należeć do działu Arctic, ale zaletą tego poziomu jest wyścig na skuterze śnieżnym.
- Santa's Quest - dla mnie słaby level, jeździmy skuterem i roznosimy prezenty.
- Wintertime - połączenie Świąt z bazą? Dziwne.
- My home sweet home - też przepiękny level, godny polecenia.
- Winston in trouble- domowy level. Dużo pomieszczeń i dużo świątecznych dekoracji. Jedynie denerwująca jest układanka bloków.
- December 5 th
- City of Dwarfes
- Jingle Bells
- The stolen present
- Wintertown
- Santa Claus
- December 21st
Nie wszystkie są opisane, ponieważ w niektórych ciężko było wystawić ocenę. Ale i tak polecam je wszystkie. Oczywiście potem napiszę o innych.
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 23-12-2007, 19:41   Icy Winterdream 2

Łatwo można się pogubić w tym levelu. Napiszę to co już widziałam:
-pokój z wieloma drzwiami(domyślam się, że należy znaleźć wszystkie do nich klucze)
Pokój z zamarzniętym akwarium w którym można znaleźć:
-mały labirynt, który należy oświetlić i otworzy się zapadnia,
-po drugiej stronie pokoju z akwarium jest przejście do zapadni, gdy się do niej wejdzie, to drzwi się zaraz za nami zamyka i znów jesteśmy w miejscu gdzie byliśmy.
Znalazłam klucz:
http://img230.imageshack....65/kluczgw6.png
Gdzie mam z nim iść?
Jedyna droga jaką jeszcze mogę przejść do do komnaty z trzema przejściami: jedno zamknięte, druga z kijem, a trzecia ze śpiącym niedźwiedziem.
Mam też kij, ale nie wiem gdzie go zapalić. Przy żadnej pochodni nie reaguje.
I co zrobić z niedźwiedziem?
http://img165.imageshack.us/img165/2159/mihz5.png
Pewnie sporo przegapiłam, ale może ktoś wie, jak iść dalej?
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 26-12-2007, 01:48   

Kija musisz odpalić od jednej z czterech pochodni w pokoju w którym go znalazłaś - w końcu ci się uda. Co do misia, to musisz dać mu rybkę. Rybka znajduje się w bryle lodu, razem z innymi zamrożonymi rybkami. Aby ją wydłubać potrzebujesz łomu, który znajdziesz w pokoju, w którym znajdował się niebieski klucz. Tj. w podwodnym korytarzu (za sprytnie ukrytą szczeliną w dnie), za drzwiami otwieranymi wodną dźwignią.

Mam nadzieję, że to zrozumiałe :P
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 26-12-2007, 11:34   

Jeśli jeszcze Wam nie przeszedł świąteczny nastrój to zapraszam do zagrania w customa mojej produkcji :) Możecie go ściągnąć stąd -> http://download.yousendit.com/7CA9DBBF560BAA77

Przyznam że jest trochę niedopracowany, bo miałem niewiele czasu na jego stworzenie (2 miesiące) ale myślę ze przymkniecie oko na drobne błędy ;)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 26-12-2007, 14:06   

Ja się błędów nie dopatrzyłem.
Bardzo podobał mi sie las ze zwierzętami i wioska, bardzo klimatyczne. No i w końcu polskie akcenty :D Musiałem trochę nawytężać wzroku, żeby znaleźć wszystkie prezenty.
Polecam, zwłaszcza dla zakończenia :)
_________________
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 26-12-2007, 23:20   

Ja też się błędów nie dopatrzyłam :) . Bardzo fajny levelik, nie za trudny i nie za prosty, można nieco pokombinować. Zwierzątka sympatyczne (szczególnie lis w norze ;) ), no i polskie akcenty. Dobra robota.
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 29-12-2007, 09:38   The week before Christmas.

Czy ma ktoś save'a po przebiegnięciu labiryntu na czas do drzwi pod schodami w domu Lary? Już wszystkiego próbowałam i nic. Sprint odpada, chyba że jest dłuższa droga, bo wtedy Lara uderza w ścianę i traci cenne sekundy, albo się też za bardzo rozpędzi. Skoki też niewiele dają.
Guzik jest w podobnym miejscu, co w tr2, ale nie wiem, czy to ta sama droga.
W każdym razie proszę o pomoc i załączam w razie czego save'a.
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 29-12-2007, 20:18   

Pewnie źle ktoś zrozumiał moje ostatnie zdanie, dlatego nie ma jeszcze odpowiedzi(albo brak czasu). Otóż ten załączony sejw jest tuż przy tym guziku, co otwiera te drzwi na czas.
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 29-12-2007, 20:20   

Nic podobnego, po rpostu nikt nie ma czasu/chęci na grę w custom :)
 
 
kamilszy 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 311
Location: Kraków
Posted: 29-12-2007, 20:24   

Kończę ściągać ten poziom, zaraz ci to przejdę Aniaa.
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 30-12-2007, 15:06   The Belfry

Wiem, że należy znaleźć 4 dzwonki. Jeden i na razie jedyny znalazłam w oborze. Czy teraz muszę go użyć, aby dalej przejść, czy dopiero po zebraniu 3 pozostałych? Chodzi o to, że nie wiem, jak obniżyć kratę na bloku w pomieszczeniu tuż obok obory. Może mam znowu wrócić do tunelu? Pewnie to ciasto też ma być do czegoś, ale rozwiązania do niego to mam szukać z powrotem na górze, czy mam szukać w pobliżu?
Zawracam głowę, ale chciałabym szybko skończyć ten level i w miarę możliwości brać się za następny.
Napiszę gdzie byłam, będzie łatwiej
pokój z jemiołą
pokój gdzie należało zapalić ognisko
biblioteka
pokój otwierany brązowym kluczem
pokój otwierany białym kluczem
obora
pokój gdzie się przesuwało stół na wyznaczone miejsce w podłodze(sekret w drugim pokoju)
pokój gdzie się zapalało pochodnie, pewnie to któryś z nich, ale nie pamiętam który.
Inne to ciężko opisać.
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 30-12-2007, 17:49   The Belfry

Dobra, znalazłam kolejny dzwonek na cmentarzu(rozbiłam okno w pokoju-myślałam, że nie można w tym levelu rozbijać szyb, skoro w kilku miejscach nie reagowało). Trzeci dzwonek znalazłam w tunelu pod kościołem. Teraz szukam czwartego.
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 30-12-2007, 18:39   The Belfry

Znalazłam dzwonek na samym początku levelu. Tylko nie wiem, jak otworzyć te drzwi. Próbowałam przestawić beczkę w odwrotnym kierunku, nic nie pomogło. I na wszelki wypadek, czy należało za pierwszym razem zdobyć ten dzwonek, czy można było później do niego wrócić? Pytam, bo jak wychodzę na dwór, to drzwi się za mną zamykają i jedyna droga powrotna do tunelu, to niby taka dziura z daszkiem.
 
 
kamilszy 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 311
Location: Kraków
Posted: 30-12-2007, 21:59   

Jest ok, ja też ten dzwonek zdobyłem jako ostatni. Nie pamiętam jak się do niego dochodziło, skasowałem już ten level. Zerknąłem na forum trle i tam piszą, że będzie kamera pokazująca otwierające się te drzwi. Żeby je aktywować należy znaleźć niewielki przedmiocik przy małym zamarzniętym baseniku i użyć go w odpowiednim miejscu. Z tego co pamiętam tym przedmiocikiem jest mała wisienka z gałązką, którą trzeba położyć na kulistym torcie. Tort jest chyba w chatce do której dochodzi się schodząc lekko w dół na otwartej przestrzeni z drzewkami. Tak mi się wydaje.
 
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 31-12-2007, 21:57   

I tak oto zakończyłam w tym roku granie w customy świąteczne. Były naprawdę wspaniałe. Teraz zabieram się za customy z innych klas.
 
 
lolali 
Nowicjusz



Joined: 30 Nov 2008
Posts: 11
Posted: 14-12-2008, 01:30   

Czy ktoś gra w " Levelbase Advent Calendar 2008 - Laras Magical Xmas Adventures 4 - Chapel in the Mountains"? Jeśli tak, to czy ktoś może powiedzieć, gdzie jest worek z piaskiem?
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo