FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiona scena z filmu
Author Message
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 21-08-2005, 20:05   

Frik :arrow: 'Co gryzie Gilberta Grape'a?' - cały film to miodzio, każda scena jest dobra i ma świetny klimacik :)
 
 
Dustie 
Podróżnik



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 292
Posted: 28-08-2005, 18:00   

ogladalem kilka miesiecy temu jakis filmik o wampirach, cos wokol Van Hellsinga i takie tam... generalnie kiepski i glupawy, ale jedna scena byla swietna:

gostek tlucze sie z wampirem. wampir rzuca go na lopatki i przyciska do ziemi. gostkowi udaje sie chwycic w reke lezacy obok krzyzyk, ktory na samym srodku ozdobiony jest duzym, szlachetnym kamieniem.

wampir na widok krzyzyka stwierdza z usmiechem: "Przykro mi - jestem ateista..."

gostek wowczas naciska na ozdobny kamyk i z dolnego ramienia krzyzyka wysuwa sie ostrze: "Nieszkodzi - Bog i tak Cie kocha!!"
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 28-08-2005, 18:22   

To była jakaś komedia, czy co?? Rany, ja normalnie muszę obejrzeć ten film... :mrgreen: Jakbyś gdzieś znalazł tytuł to powiadom mnie, ok?

Valkiria
Może to jest Dracula 2000?
 
 
 
Dustie 
Podróżnik



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 292
Posted: 28-08-2005, 18:24   

to byl film telewizyjny, wiec rubryke "jakosc" trzeba sobie odpuscic ;)
moze kiedys znajde tytul... wlasciwie, to trzeba znalezc tytul filmu, na ktorego soundtrack trafila piosenka od Linkin Park, tylko nie pamietam ktora... tylko nie "Matrix", bo tam chyba tez dali piosenke od LP xP
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 28-08-2005, 20:26   

Dustie wrote:
to byl film telewizyjny, wiec rubryke "jakosc" trzeba sobie odpuscic


no wiesz co Dustie :?: :!: Przesadzasz :!: przecież niekażdy film robiony dla potrzeb telewizji jest zły, nie ma jakości :mrgreen: Chociażby te filmy które były ekranizacjami ksiązek A.Christie - czy te filmy są kaszaniarskie i denne :?: Wg mnie nie, no ale każdy ma swój punkt widzenia :roll: ...
 
 
Dustie 
Podróżnik



Joined: 26 Sep 2004
Posts: 292
Posted: 01-09-2005, 21:18   

wiem, zgeneralizowalem w tym momencie...
niektore filmy tv sa naprawde dobre. ogladalem taki jeden, o sparalizowanej dziewczynie, poruszajacej sie na wozku, ktora ma obsesje na punkcie milosci fizycznej - ktorej to nigdy nie zaznala. zaczyna opiekowac sie nia pewien mezczyzna - dziewczyna prosi go w koncu, aby zabral ja do Londynu, gdzie za pieniadze bedzie w koncu mogla wspomnianej milosci zaznac. musi sie spieszyc, bo paraliz postepuje...

nic dodac nic ujac, film nadajacy sie na kilka Oskarow, za aktorstwo przede wszystkim.

a tytul poprzedniego - moze to bylo wlasnie "Dracula 2000". nawet pasuje do takiego "dziela" :wink:
 
 
P@wel 
Podróżnik



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 286
Location: Szczecin
Posted: 30-03-2006, 15:28   

Heh ja najbardziej lubię Mr and Mrs Smith ;) Ogólnie podoba mi sie cały film bez wyjątków. Angelina RULESSS of course :D
_________________
ABSOLUTELY Angelina Jolie
Maybe I'm crazy but I really love her.
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 30-03-2006, 17:35   

Quote:
Angelina RULESSS of course :D

Brad Pitt ruless... :D
Mr. and Mrs. Smith to jeden z moich ulubionych filmów (ach ten Brad... :mrgreen: ). Cały film według mnie składał się ze świetnych scen, ale chyba najbardziej podobała mi się ta kiedy Angie wbiła Bradowi nóż w nogę, a on zrobił zabójczą minę... :D No i oczywiście wątek kiedy najpierw zaczęli walczyć i rozwalili pół domu, a później już każdy wie co było... :D
 
 
 
Kurtis Trent 
Nowicjusz



Joined: 28 Aug 2005
Posts: 14
Location: Chorzów
Posted: 09-08-2006, 14:42   

Uwielbiam scene z Gotowych na wszystko, kiedy jedna z bohaterek - Gabby w kosciele widzac ze jej rywalka-zakonnica wrócila z misji w Afryce [ na która zostala przez Gabby wyslana :D ] wrócila, krzyczy na caly kosciól "Fuck'n bitch", nasz lektor czyta "Kurde mol!" po czym widzac ze caly kosciól na nia patrzy odwraca sie do tylu, kladzie palec na ustach i mówi :'CIIIIIIIII".
_________________
"Raz na 5000 lat"
 
 
 
Sztepek 
Praktykant


Joined: 12 Apr 2006
Posts: 125
Posted: 09-08-2006, 23:58   

Heh a mi w pamięci utkwiła końcowa scena z Final Fantasy :] Pamiętam, że wtedy (tj jak miałem jakieś 11 lat) zebrało mi się na płacz :690: Hie hie fajna scena :]
 
 
Jerrem_Y 
Obieżyświat



Joined: 05 Mar 2006
Posts: 1017
Location: Poznań
Posted: 10-08-2006, 12:31   

Sztepek, z Advent Children? Mi sie wtedy lza zakrecila :P
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 10-08-2006, 13:56   

Chyba chodzi mu o spirits within,bo wtedy nie było jeszcze AC XD
_________________
 
 
 
navo87 
Praktykant



Joined: 26 Jan 2007
Posts: 128
Posted: 22-02-2007, 22:48   

Mi z tego co przynajmniej ostatnio ogladałam tzn. w jakos poprzednim miesiacu albo i dalej, (obecnie nie mam czasu na zadne filmy :( ) spodobal sie film pt. Stay Alive , warte obejrzenia taki horrorek, w sam raz dla graczy ktorzy lubuja sie w strasznych gierkach.. zastanowie sie zanim dotkne jakos tak gre... Najlepsza scena z filmu... kiedy rzeczywistosc splatala sie z gra... odlot ;)
 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 23-02-2007, 09:03   

A oglądał ktoś ,,Z pamiętnika wściekłej żony" Uwielbiam scenę jak ta jej babcia przecina piłą motorową meble...
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 23-02-2007, 12:52   

Najlepsza scena ever pochodzi z "Reservoir Dogs", a mam tu na myśli scenę torturowania gliniarza przez Mr. Blonde ze "Stuck in the middle with you" :690:

http://www.youtube.com/watch?v=WpaxzVXu52A
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 23-02-2007, 14:53   

Hmm.. Będę cholernie romantyczna i sentymentalna. Dla mnie sceny licza się jako wrażenie wywarte i o pierwsze miejsce walczą
- Koncowa scena w "Innych"
- Końcowa scena "Szóstego Zmysłu"(O mój boze, on nie żyje!)
- Końcowa scena "Słodkiego Listopadu" - na której płakałam jak bóbr... No co? Serio :P
- Titanic czyli najpopularniejsza scena z "Titanica" kiedy Leoś di Caprio trzyma ... wyleciało mi z głowy jak ona się nazywała :) na tej barierce :)

I parę innych ;)
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 24-02-2007, 01:20   

MDK - i za każdym razem mina Aktorki przy słowach NOT BAD.....
:hehe:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 14-03-2007, 22:17   

Ja lubiłem niemal wszystkie sceny z The Matrix (1), a najbardziej te z efektami specjalnymi (nie będe wymieniał wszystkich bo The Matrix był tym filmem w których jest ich pelno)
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 18-03-2007, 19:14   

Dziwny temat i fajny zarazem. Jako że filmów ogląda się dużo to i scen jest nie mało.

Oto co w tej chwili przyszlo mi do głowy.
Matrix - cała akcja w wieżowcu i na wieżowcu
LOTR - cała moria
LOTR 2 - upadek gandalfa z balrogiem, przybycie elfów do helmowego jaru, walka entów
LOTR 3 - Nalot nazguli na Minas Tirith, Olifanty i walka Eowiny z Nazgulem
LOTR Extended - Więcej morii, dary Galadrieli
LOTR 2 Extended - więcej przeprawy froda i sama przez Emyn Muil
LOTR 3 Extended - domy uzdrowień
Opowieści z Narnii - spotkanie Łucji z Tumnusem, ucieczka z bobrami, każde wejście do szafy :)
Poza światem - Rozpacz Hanksa za zgubioną piłką przyjacielem
Dirty Dancing - Nauka tańca i skoków w plenerze
Tomb Raider - Walka z robotem, cała świątynia
TRM2 - namiastka kazachstanu, odratowanie dryfującej od 3 dni Lary
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 05-04-2007, 15:32   

moje ulubione filmy?? oczywiste : TRM 1 i 2 oraz mr. & mrs. Smith xD :matrix: a jesli mam byc szczera to w zyciu zaden film mnie nie wzruszyl... ja po prostu nie umiem plakac na filmach... to chyba wrodzone :hehe:
 
 
 
Lareczka 
Praktykant


Joined: 03 Sep 2006
Posts: 179
Location: Kraków
Posted: 05-04-2007, 16:26   

Moja ulubiona scena z filmu to ta z Tomb Raider Movie gdzie Lara walczy z robotem w swoim domu :690: . Bardzo mi sie podobala. No i jeszcze walka z kamiennym potworem w swiatyni tez z TRM. Duzo akcji czyli to co lubie (sama chcialabym zagrac w filmie akcji a najbardziej to Lare w TR :) )
 
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 05-04-2007, 16:43   

Do ulubionych scen dopisuję ta ktorą wnerwiam całą rodzinę i którą to sekwencję słowną ciągle odmieniam na angielskim otóż:
Tomb Raider:Cradle of life po wiadomym "incydencie" nazwijmy to, z Sherridanem, kiedy leży beztrosko na podłodze przykuty kajdankami do łóżka i Lara mu po jego artystycznym wywodzie:
"I'm not leaving because I couldn't kill you. I'm leaving because I could."
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Ruda_iron 
Nowicjusz



Joined: 04 May 2007
Posts: 26
Location: Olkusz
Posted: 28-05-2007, 22:57   

władca pierścieni powrót króla ostatnie 5 minut filmu a dokładniej moment gdy Sam popija i startuje do Różyczki...nie wiem dlaczego ale tą scenę mogę oglądać tysiąc razy, szkoda tylko że w kinie jej nie przewijają ;)

poza tym ostatnia scena z serialu Inwazja. Nie będę spojlerować jeśli ktoś cudem będzie chciał ten serial oglądać. Mogę powiedzieć tylko, że jest to scena z panem Williamem Fichtnerem znanym z serialu Prison break... polecam najlepszy serial jaki oglądałam... :-P
_________________
Życie jest usłane różami, a my krocząc przez nie wbijamy ciernie do stóp, ale idziemy dalej...
 
 
 
Narya 
Podróżnik



Joined: 09 May 2008
Posts: 224
Location: że znowu? xD
Posted: 20-06-2008, 17:01   

Odgrzeję temacik :)
Mam kilka ulubionych scen, oto one:
Władca Pierścieni: Powrót Króla - scena w Szarej Przystani zawsze wyciska mi łzy. Co z tego, że widziałam ją ze 20 razy? No i te widoczki pocztkówkowe....
Władca Pierścieni: Powrót Króla (rozszerzona wersja) - scena pod Czarną Bramą z wysłannikiem Mordoru. Przystojny, co nie? ;p
Hitch - ach, cudna komedia :) Scena, w której Hitch na schodach mówi, jak pocałować Allegrę (tak to się pisze?:P) Po prostu, spadam z tego, na czym siedzę, rozlewając przy okazji wodę z lodem :)
Mr&Mrs Smith - brutalne obijanie Jane o wnętrze restauracji by John. Musiało boleć, ale fajne :)

No i prawie wszystkie sceny z Billy Boydem i Domem Monaghanem w roli Pippina i Merry'ego :)
_________________
Death, come near me, be the one for me...
 
 
 
michal 
Praktykant



Joined: 21 Aug 2008
Posts: 137
Location: Białystok
Posted: 25-08-2008, 22:15   

Dla mnie najlepsza scena pochodzi z Battlestar Galactica. Odcinek o nazwie 10 minutes.
Galactica musi się utrzymać 10 minut by móc wykonać obliczenia niezbędne przeprowadzenia skoku FTL. Są w trakcie tego pod atakiem jednego Basestra'a i setek myśliwców. Scena ta obfituje w wiele efektów specjalnych i jest lepsza niż jakiekolwiek bitwy w kosmosie ze Star Wars. Zresztą w całym serialu jest tego znacznie wiecej.
Inna epicka scena też z tego samego serialu to szturm na New Caprica. Postrzelana Galactica próbuje przełamać blokadę planety. Jest to też jedna z największych bitew serialu.
_________________
"This is the GTVA Colossus. Fighters, stand clear of hostile warships. All batteries, fire at will!"
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo