FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiona postać w AOD
Author Message
Tambylec 
Praktykant


Joined: 08 Feb 2009
Posts: 103
Posted: 08-12-2009, 23:56   

Hmm... A ten piesek na łańcuchu, który szczeka na nas na początku gry (w paryskich uliczkach) może być? xd
No, ale tak serio... to obstawiam Karela. Najbardziej tajemniczy ze wszystkich, o nim wiemy najmniej (jeśli nawet w ogóle... swoją drogą, czy ktokolwiek w grze zwrócił się do niego choć raz po imieniu?) i Prota, choć w sumie to nie postać, tylko zwierze. Nie wiem, czy tylko ja mam taką manię, że gdy przechodzę levele Kurtisowe, to dobrowolnie daje się mu zeżreć za pierwszym podejściem? xd
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 29-12-2009, 10:47   

Moje ulubione postacie :>
Lara
Kurtis
Janice
Echkardt (Chyba dobrze napisałam :P )

Lara zawsze należy do mojej ulubionej postaci w każdym TR. Główna bohaterka. Należy się jej uznanie. A akurat w AoD podobają mi się jej stroje. Najładniejszy jest ten z pierwszych leveli (z dżinsową kurtką i spodniami).
Kurtis w AoD jakoś do mnie "przemówił". To chyba pierwszy facet w serii TR który miał tak bliski kontakt z Larą. Może coś między nimi iskrzy?? :jumper:
W Janice podoba mi się tylko jej strój i akcencik.
A co do Eckhardta to brak mi słów. :P Ale chyba nie muszę komentować tego wyboru...
_________________
Bring Me To Life
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 29-12-2009, 19:03   

Osobiście najbardziej spodobały mi się postacie:

* Lara Croft - cóż...tu chyba nie trzeba wiele tłumaczyć...W końcu właśnie od niej wszystko się zaczęło. W TRAoD bardzo przypadł mi do gustu ciemny klimat i sama mroczna Lara.

* Kurtis Trent - według mnie naprawdę ciekawa, nieco tajemnicza postać. Muszę przyznać, że miała potencjał...Szkoda tylko, że nie został on w pełni wykorzystany, a niektóre sprawy najzwyczajniej zawalono.

* Proto-Nephilim - strasznie się mi spodobał. Nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego. Po prostu lubię takie bestie, a akurat nasz mutant był wyjątkowo ciekawie zaprojektowany.

* Eckhard - czyli ten zły, czarny charakter. Po prostu miał to coś, dzięki czemu przypadł mi do gustu...Rzecz jasna stoi daleko w tyle za poprzednimi trzema bohaterami...
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Layla 
Student



Joined: 21 Nov 2009
Posts: 46
Posted: 29-12-2009, 19:40   

Mój ranking:

Lara Croft - chyba oczywiste...
Kurtis Trent - zgadzam się w 100% z Avi_Versicolor. Tajemniczy, intrygujący facet. W dodatku z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Gdyby tylko Core poświęciłoby mu więcej uwagi.
Eckhard i Karel - zawsze lubię głównych przeciwników :D

[ Komentarz dodany przez: Integral: 30-12-2009, 00:08 ]
ECKHARDT, co post to lepsza pisownia, a niby wszyscy go najbardziej lubią.
_________________
in the darkest recess of every human soul slumbers the shadow of evil
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 30-12-2009, 18:19   

Larę każdy lubi jak wiadomo, więc pozwolę sobie ją pominąć.
Werner Von Croy, postać znana z poprzednich odsłon ciekawa. Czasem wiało od niego mrokiem i zaczynał "świrować", nie wiem może za długo siedział na słońcu, w sumie Egipt XD . Poczciwy staruszek który kiepsko skończył. Szkoda.
Przejdźmy do postaci które pierwszy raz zaistniały w AOD'zie.
Kurtis może nie jest moja ulubioną postacią ale z pewnością jedna z ciekawszych w grze.
Paranormalne moce, Chirugai (czy jak to się tam pisze), samo pojawienie się w grze i ta tajemniczość, naprawdę ciekawa postać. Gdyby dopracowano sterowanie i ruchy to nawet ciekawie by się grało Zarówno Kurtisem jak i Larą. Szkoda ze tą grę tak zmarnowali bo byłaby naprawdę fajna.
Potworów i innych przeciwników nie traktuje za bardzo jako postaci, nie wiem dlaczego. Może dlatego ze nie odgrywają zbytnio znaczącej roli w grze, są jedynie mięsem armatnim na odstrzał. Czasem można się z nich pośmiać bo robią naprawdę komiczne rzeczy. Czy to pokraczne ruchy czy wygląd z pewnością może to bawić XD .
 
 
 
kotowata12
[Deleted]

Posted: 01-08-2010, 12:27   

Moje ulubione postacie w TRAOD:
1.Lara Croft (chyba nie muszę pisać czemu),
2.Kurtis Trent - lubię go za jego paranormalne moce. Chociasz denerwuje mnie to, że:
1.wolno biega (co ze sprintem :??: ),
2.strasznie blisko skacze.
Co do postaci to jeszcze
3.Pieter van Eckhard - lubie takich przeciwników :P

POŁĄCZONE

Ups źle napisałam powinien być Eckhardt :gupek:
4.Wener Von Croy
O rany zapomniałam jeszcze ze złych charakterów:
5.Cristina Boaz - okropnie kończy,
6.Karel - najlepszy boss jak dla mnie,
I ostatni dobry:
7.Luis Bouchard - marnie kończy ale godny uwagi,
I już koniec napewno
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 01-08-2010, 17:50   

Ups, powinno być Werner Von Croy, Kristina Boaz i Louis Bouchard.

Moim ulubionym bohaterem AoD jest bezapelacyjnie Pieter Van Eckhardt, taka marionetka w rękach Karela. Wydaje mu się, że może wszystko, a okazuje się, że jest tylko elementem innego planu. Zły, a zarazem budzi pewną sympatię i współczucie.
_________________

 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 21-03-2012, 19:57   

Oto moje ulubione postacie z TRAOD:

Lara Croft - lubię ją najbardziej, gdyż jest to główna bohaterka gry i poświęcamy jej najwięcej uwagi ;)
Kurtis Trent - również przypadł mi do gustu ze względu na to, że prowadzimy go pod koniec gry. Jego umiejętności też są dobre :)
Von Croy - jego też zawsze lubiłem, ale szkoda że zginął :(
_________________
Witaj Guest
 
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 21-03-2012, 21:12   

Łukasz wrote:
Von Croy - jego też zawsze lubiłem, ale szkoda że zginął


Mnie starego dziada w ogóle nie jest szkoda - zawsze był dla mnie dziwny. Przemądrzały i jakiś taki sadystyczny.
 
 
Player 
Student



Joined: 22 Mar 2012
Posts: 63
Posted: 25-03-2012, 13:25   

hmmm...
Moją ulubioną postacią jest
1.Lara Croft i Kurtis Trent
2.Janice(lubie ją jak stoi i pali papierosa :hehe: )
Również lubie panią Cavier i Von Croya
_________________
[spoiler:e40c1b4013] :banan: [/spoiler:e40c1b4013]
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 25-03-2012, 17:24   

A co sądzicie o tym całym Grubasie z podziemia? Czyż nie jest jak GodFather? :hehe:
To może się wydać dziwne, ale podoba mi się jego natychmiastowa reakcja na alternatywne pyskowanie Lary :D Tak właśnie rozprawia się mistrzunio z niechcianym towarzystwem... chociaż wiadomo, ja na jego miejscu za takie pyskowanie może nieco łagodniej potraktowałbym Pannę Croft :>
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 01-04-2012, 15:53   

Ja jestem beznadziejnie zakochana w Kurtisie Trencie :hehe: Nawet bardziej go w tej grze lubię niż Larę, stanowi ładną odskocznię od powyższej. I ma niezłe poziomy, takie mroczne i tajemnicze.
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
LadyShadow 
Nowicjusz



Joined: 10 Sep 2011
Posts: 21
Posted: 10-04-2012, 18:25   

O taaak, Trent jest naprawde sexowny *O*! Jest moją ulubioną postacią w tej grze tuż po Larze :P Na trzecim miejscu postawię Proto (chociaż to zwierzę, ale bardzo mi sie podoba :D ), bo mnie jakoś tak... urzekł xd Eckharda nie lubie, tym bardziej Karela, bo czułam się oszukana kiedy zmienił się na oczach Lary w Kurta >.> Wywołało to u mnie pewne podejrzenia :D Grubaska i Boaz też nie lubie... tak jak wszystkich którzy pracowali nad tym Pół ludziem, pół aniołem. Hmm... kto nam jeszcze został...a! Żaniiiiiiissss! :D Taaaak, ona była całkiem fajna i miła mimo tego, że (niestety) była kurwą z zawodu:P
Aha! Jeszcze tego Renessa lubiłam bo całkiem fajny i porządnygość z niego był ^^ No i to tyle.
_________________
"Anyone between me and that stone dies..."

http://www.youtube.com/user/croftingsmile
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 10-04-2012, 18:50   

Renne - porządny? Pierdoła, papla i sierota obrzygana... Masakra z nim od samego początku.

A ja wolałem Kristinę Boaz - bo miała taką tajemnicę dlaczego maskę nosiła i w ogóle. Takie mroczne postacie są najlepsze :D Eckhardt był bez ikry... Karel był ciekawy - jak to się tyle lat uchowało na świecie...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
LadyShadow 
Nowicjusz



Joined: 10 Sep 2011
Posts: 21
Posted: 10-04-2012, 19:35   

krtomb wrote:
Renne - porządny? Pierdoła, papla i sierota obrzygana... Masakra z nim od samego początku.


Może i masz rację. Pisałam to na szybko, bo ojciec nade mną stał więc nie mogłam sobie wszystkiego rozważyć :D Renne mieliśmy okazje spotkać tylko i wyłącznie jakies dwa razy, ale mimo to jakoś mi się porządny wydawał o.o ... ale fakt, bał się psów :D Masz racyję, że sirota obrzygana >.>
_________________
"Anyone between me and that stone dies..."

http://www.youtube.com/user/croftingsmile
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 10-04-2012, 21:51   

Na jakiej podstawie w ogóle można ocenić Rennesa? Jak dla mnie za mało go było w tej grze.

I zgadzam się z przedmówcami w kwestii Boaz i Karela. Nie żeby jakakolwiek postać w tej grze wypadła powalająco, ale ta dwójka miała moim zdaniem największy potencjał :)
_________________
; p ; >>
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 10-04-2012, 22:08   

Mnie rozwala fakt, że Lara w finale wypowiada imię Karel pomimo faktu iż nigdy wcześniej na temat jego osoby w grze nie padło nawet słowo. Ot jedna Cutscenka podczas której Lara nawet go nie widzi. To samo z Boaz. Ot kilka skrawków informacji na temat jej pokrętnych eksperymentów oraz finalna scenka jej pożarcia przez kokon a potem jej mutacja, która nią już de facto nie jest. Generalnie ciężko polubić kogokolwiek w tej części bo informacji na temat tych postaci z samej gry jest piekielnie mało i tak naprawdę nie dają one obrazu rzeczywistości. Kurtisa nie znoszę ze względu na jego pyszałkowatość - pewny siebie dzieciak, który ma o kilka umiejętności za dużo oraz brak mu kilku elementarnych sprawności w stosunku do Lary - dziewczyna przebija go o głowę :)

Fakt że wyglądu mu nie odmówię - bo w porównaniu z pozostałymi postaciami (oraz główną bohaterką) jego klata przyciąga mój wzrok. Nie zmienia to jednak faktu, że nie lubię dziada :D I mówta co chceta - cieszę się, że nie powstały żadne kontynuacje z jego udziałem...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 10-04-2012, 23:12   

Quote:
Mnie rozwala fakt, że Lara w finale wypowiada imię Karel pomimo faktu iż nigdy wcześniej na temat jego osoby w grze nie padło nawet słowo.

No co Ty. Przeczytała o nim w Official Guide :roll: Tak samo pewnie dowiedziała się o tym, co się z nią działo po przywaleniu w piramidzie - makes perfect sense.
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 10-04-2012, 23:32   

No w przypadku wydarzeń w piramidzie można chyba założyć, że w miarę jeszcze sama pamięta to i owo ;)

No ale Karel znikąd to jest przegięcie. I jednocześnie dowód na to, że pochlastali tę grę nieomal bezmyślnie.
_________________
; p ; >>
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo