FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Pieter Van Eckhardt
Author Message
Esmeralda 
Wombat



Joined: 02 Nov 2008
Posts: 367
Location: Wałbrzych
Posted: 22-01-2009, 15:37   Pieter Van Eckhardt

Tak sobie pomyślałam , że może założę temat o ,, Czarnym alchemiku ". Czy go lubicie i jak oceniacie. Mi osobiście jego wątek bardzo się podobał :mrgreen2: . Kolejny psychopata, którego Lara musi powstrzymać , żeby uratować świat. Najbardziej spodobało mi się , że nie uciekał przed Larą tylko od razu stoczył z nią pojedynek. Nie podskoczył np. na sufit i uciekł , od razu zaczął walczyć.
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 22-01-2009, 19:35   

Heeh. Dla mnie jest pośredni jeśli można tak to nazwać. Plusy: umiejętności. Minusy: Psychopata, świrek i.... i wiele więcej innych rzeczy. No, narazie to tyle.

PS. Fajnie się z nim walczy.
 
 
S3th 
Student



Joined: 27 Jan 2008
Posts: 52
Location: Rybnik
Posted: 27-02-2009, 14:47   

Przyznam, że Pieter van Eckhardt to ciekawa postać. Mnie najbardziej intryguje w tym typie długowieczność - blisko sześć stuleci. Na podstawie tego co zostało z fabuły wnioskuję, że wcale nie był złym człowiekiem, ale widać setki lat niewoli i niechęć Lux Veritatis pomogła mu w zejściu na złą drogę.
Szczerze za każdym razem grając w TR6 współczuję Czarnemu Alchemikowi. Do filmiku z zabiciem Von Croy'a.
_________________
TR1-5 100%, TR6 - 100%, TRL - 100%, TRA - 100%, TRU - 100%
Wniosek? Są gorsi...
 
 
 
Amanda Evert 
Praktykant



Joined: 06 Oct 2008
Posts: 121
Location: Znikąd
Posted: 28-02-2009, 19:45   

S3th wrote:
Do filmiku z zabiciem Von Croy'a.

Przeszedłeś całą grę?Jak tak to zezwalam na zajrzenie do spoilera:
[spoiler:1a7ae40682]Przecież Keryl zabił Von Croy'a! Lara przypomina to sobie na końcu gry,po zabiciu Eckhardt'ów,a dokładnie kiedy Keryl 'niekconcy' ujawnił się zmieniając się w różnych ludzi i pokazując znamie na ręce. Wysłałabym skreena,ale niestety niedawno odinstaowałam grę :D [/spoiler:1a7ae40682]
 
 
 
S3th 
Student



Joined: 27 Jan 2008
Posts: 52
Location: Rybnik
Posted: 01-03-2009, 12:29   

Wiem co masz na myśli, jednak w mojej opinii całą grę można ograniczyć do zdania:
Gdyby Eckhardt nie...
potem można dopisać sobie resztę:
- założył Kabałę,
- zatrudnił Karela,
- walczył z Lux Veritatis,
- cokolwiek innego co w grze było złe.
Zły może nie był, ale zszedł na złą drogę i to do zgubiło. Powieść z morałem... :P
_________________
TR1-5 100%, TR6 - 100%, TRL - 100%, TRA - 100%, TRU - 100%
Wniosek? Są gorsi...
 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 01-03-2009, 14:06   

W związku z tym, że temat jest kiepski, a wasze wypowiedzi jeszcze gorsze, zamykam go. Jeżeli ktoś będzie chciał topic w jakiś ciekawy sposób rozwinąć, proszę o kontakt na privie.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo