FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Back to Basics 2010

Czy weźmiesz udział w BTB 2010?
Tak.
14%
 14%  [ 1 ]
Nie.
57%
 57%  [ 4 ]
Wciąż się zastanawiam.
28%
 28%  [ 2 ]
Voted : 7
Total Votes: 7

Author Message
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 17-04-2010, 08:37   

Dzięki (--AGATA--), ale muszę grać od tego miejsca gdzie są ognie a na końcu jest lever switch. Tak więc zajmę się tym później.

A teraz pytanie do Was, co byście chcieli w BtB2011? Oczywiście gdyby było. Ja się zastanawiam nad Tybetem i świątyniami. To byłoby fajne. A czego byście NIE chcieli? Ja Grecji. Jest do kitu. Nigdy za nią nie przepadałem. Ale można by też zrobić remake levelu z TRU. Morze Śródziemne było by chyba najlepsze :tak: Chociaż Tajlandia była by niezła... właściwie to można zrobić BtB2011 z byle jakim levelem z TRU oprócz M. Andamańskiego.
 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 18-04-2010, 11:34   

Ja napewno nie chciałabym Egiptu. Ile już można? Co do reszty, to mógłby być śnieg(coś w stylu Tybetu, Alaski, Nepalu, Kazahstanu lub wysp Jan Mayen), Rzym albo może być dżungla(czyli Indie, Południowy Pacyfik, Meksyk, Tajlandia i wiele innych). Możliwości jest wiele.
A gdyby tak zrobili BTB z nastoletnią Larą?
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 18-04-2010, 11:45   

Ej! TO świetny pomysł! Nastoletnia Lara... bez pistoletów i broni. Tylko Ona! Kurczę... przecież to Back to BASICS!!! Niech ktoś wyśle maila do Horus aby jak będzie robić BtB to żeby zrobiła z małą Larą. Oczywiście jeśli jej to nie spasi, to można zawsze zrobić dżunglę lub mroźną krainę. Aniaa, myślisz :D
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 23-04-2010, 21:42   

Trafiliście w sedno z tymi rozważaniami, bo na trle właśnie powstała ankieta nad wyborem tematu do Btb 2011, zapraszam do głosowania :)

http://www.trle-community...hp?f=35&t=24586
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 23-04-2010, 21:56   

Ja właśnie czekam na akceptację przez administratora. Zagłosuję na pierwszą opcję chociaż druga też jest niezła, ale z tego widzę w opisie trzeba się będzie nieźle namęczyć. Chociaż ona byłaby ciekawsze, zdecydowanie zagłosuję na Sagas of the North. No i oczywiście będę brał udział! Tak się nie mogłem doczekać! Ah, co za szczęście :D
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 28-04-2010, 15:39   

Może też się skuszę. Wasz entuzjazm działa na mnie pozytywnie :) Również był bym za 1 opcją. Uwielbiam mrozić Larze tyłek :p
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 04-05-2010, 19:14   

Ja tak robię zadania domowe i mnie olśniło: przecież nie grałem w level jawiego! Właśnie go ściągam. Zrobić do niego taką... ekhm.... recenzję? :>

PS.Ściągam też Underground Kingdom autorstwa Jokera ;) To też coś o nim napiszę :)

[ Komentarz dodany przez: K@t: 04-05-2010, 19:20 ]
Wyczekujemy z niecierpliwością.
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 04-05-2010, 20:30   

Polo_Gard wrote:
PS.Ściągam też Underground Kingdom autorstwa Jokera ;) To też coś o nim napiszę :)


To miło :) ale uprzedzam custom mi wyszedł hardcorowy. Gdybym go teraz robił to zmienił bym wiele rzeczy ale to było 7 lat temu więc proszę o wyrozumiałość ;) i służę pomocą.

edit: mój debiut :D ahh to były czasy pierwszy custom i odrazu fajne oceny, a w dodatku przypadkiem wydałem go w dzień moich urodzin :) więc miałem podwójny prezent :)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 09-05-2010, 15:47   

Niestety joker, Twój custom jest troszkę trudny, ale czasami z nudów go włączam i sobie grywam, i "może coś znajdę".

A TERAZ UWAGA UWAGA!!!!!!
Aurum Potestas Est
Grał ktoś? Pokonałem bibliotekę, wziąłem apteczkę uwięzioną pomiędzy oknami i nie wiem co dalej :( Może ktoś wie i mi powie? Bardzo mi się podoba ten custom (autorstwa jawiego, mam na myśli custom z BtB!!! :D )
 
 
jawi 
Podróżnik



Joined: 26 Jan 2008
Posts: 405
Location: skądinąd :)
Posted: 09-05-2010, 20:55   

Ja grałem :D
W piwnicy opuszczonego domu (po prawej stronie od wejścia) są dwa pokoje; trzeba znaleźć łom i kable i umieścić je w urządzeniu, które również jest w piwnicy.
_________________

 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 11-05-2010, 14:16   

Poradziłem sobie. Ale... w tej sali co jest urąbany krzyż i łańcuch po prawej, to tam jak odskakuję to CTRL mi przestaje działać, nie mogę się złapać niczego, nawet jak przypiszę klawisz akcji do innego klawisza. Może mi ktoś pomóc? Albo dać sejwa na tym balkoniku czy gdzie, no w każdym razie po tych blokach.
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 11-05-2010, 15:26   Back to Basics 2011!

Kolejna część BtB przed nami! Tym razem tematem jest... Steampunk! Nie wiem jak to na polski przetłumaczyć.

http://horus-online.net/btb2011/btb2011_voting.jpg

Obrazek C jest właśnie wybranym tematem. Horus już zaczęła pracę nad obiektami i teksturami. Czas na budowę planowany jest na sierpień/wrzesień.

Steampunk to wg. mnie stare fabryki, machinerie i mnóstwo kół zębatych :P Tego jeszcze nie było. No może w TR5 w Irlandii.

I pytanko: Będę brał udział w tym konkursie, ale patrząc po levelach BtB 2010, różne levele mają różne horyzonty. Czy horyzont to jedyny obiekt możliwy do wymiany? Czy też mamy wybór?

Pozdrawiam!
  
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 11-05-2010, 15:36   

Osobiście wolałbym, gdyby BtB11 było w kematyce starobrytyjskiej. Od razu na myśl przyszła mi Szkocja z TR3Gold i własnie takie levele spodobałyby mi się najbardziej, bo leveli "technologicznych" nie lubię, a Arktykę i klimaty norweskie przerabialiśmy niedawno w TRU i przyznam szczerze, że mi się przejadły.
_________________
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 11-05-2010, 16:03   

Steampunk oznacza fantastyke naukową opartą na mechanice stąd para w nazwie ;) i szczerze nie mam zielonego pojecia jak miałby taki level wyglądać. Może montowanie jakiegoś parostatku albo aeroplanu lub bieganie po jakimś kompleksie naukowym, obserwatorium astronomicznym z 1700 roku i ogólnie epoka wynalezienia maszyny parowej :)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 11-05-2010, 18:37   

Po cichu liczyłem na drugą opcję z racji, że kocham takie klimaty. Steampunk to jednak brak ograniczeń charakterystycznych dla klasycznych TRaiderowych tematów, więc też będzie ciekawie.

Quote:
Czas na budowę planowany jest na sierpień/wrzesień.

Od sierpnia do listopada...

Quote:
Czy horyzont to jedyny obiekt możliwy do wymiany? Czy też mamy wybór?

Kolor nieba oraz horyzontu zmienia się poprzez modyfikację wartości w skrypcie. W samych obiektach nie możesz nic, a nic zmieniać.
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 17-07-2010, 14:16   

Hm, dziwne, że nikt jeszcze o tym nie napisał - BtB2011 zostało przesunięte na okres wiosna/lato 2011...
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 19-12-2010, 20:37   

Ruszyły zapisy to BtB2011.
Budowa będzie trwała od lutego do 15 maja. Levele zostaną opublikowane 1 czerwca.
_________________
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 19-12-2010, 21:00   

O,się zastanowię czy nie brać udziału. :) I muszę przyznać że data 1 czerwca jest dla mnie strzałem w dziesiątkę :D W sensie że końcówka roku szkolnego, nie że dzień dziecka :p
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 20-12-2010, 11:04   

Ja już się zapisałem i jestem na liście. Spróbować nigdy nie zaszkodzi :p Chociaż steampunk wydaje mi się troszkę trudny. Co więcej dawno nie korzystałem z Level Editora więc trochę mi to zajmie. Obym się wyrobił.
 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 20-12-2010, 16:11   

Tym razem chyba i ja się skuszę na BTB. To coś nowego dla mnie.

Ciekawi mnie jak będą wyglądały materiały do budowy. Steampunk = detale, detale, detale.
Będzie zabawnie :)
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 23-08-2011, 01:31   

I ruszyło. Back to Basics STEAMPUNK 2011 :D Strona: http://www.trle-hosting.n.../BtB/index.html W zakładce Storylines można poczytać i pooglądać miniaturki z leveli, wiele wygląda kusząco, szczególnie Moonlight Legacies :)
 
 
jawi 
Podróżnik



Joined: 26 Jan 2008
Posts: 405
Location: skądinąd :)
Posted: 23-08-2011, 12:24   

I jak zwykle brak polskich budowniczych :p . A myślałem, że jak tylu się zapisało to chociaż jeden wyjdzie... Ogólnie i tak kiepski wynik, bo brało udział chyba 80 osób, a leveli tylko 14.
_________________

 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 23-08-2011, 12:50   

Przecież taka sama sytuacja jest każdego roku :p Ja niestety odpadłem, bo na okres budowy (przesuwany niestety w nieskończoność :/ ) przypadła mi robota i kompletny brak czasu wolnego.
_________________
 
 
Nepheline 
Podróżnik



Joined: 11 Feb 2007
Posts: 453
Posted: 23-08-2011, 13:37   

W ogóle jakoś mało znanych nicków w tym roku, ale kto wie, może ktoś błyśnie? ;)
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 23-08-2011, 17:40   

Szkoda że odpadłeś K@cie bo właśnie czekałem na Twój level :(

Może i błyśnie. Na razie jak oglądałem screeny na trle to jakoś takie mało steampunkowe wydawały mi się. Znowu jakieś świątnie i podziemia, a ja liczyłem na jakieś odjechane starodawne labolatorium itp.
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo