FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Buffy & Angel
Author Message
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 29-08-2004, 23:20   Buffy & Angel

Czy ktoś to ogląda? Dzisiaj rano ściągnęłam sobie pierwszy odcinek Buffy. Nigdy wcześniej nei widziałam. Szczególnie podobała mi się scena pierwszego spotkania Buffy i Angela :lol:
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 30-08-2004, 11:04   

Moja mama to ogląda :roll: . A przy okazji ja coś skubne :) . A czemu on ma na imie Angel? Aniołem on raczej nie jest, ma takie imie?
_________________
Chi's Sweet Home <3
 
 
 
Frodo_hobbitek 
Obieżyświat



Joined: 16 Dec 2003
Posts: 1158
Location: Sieradz
Posted: 01-09-2004, 14:42   

Jako wampir nazywał się Angelus. Zmienił imię na "bardziej amerykańskie" ;)
_________________
Niech Moc będzie z Tobą, Guest!
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 07-03-2005, 12:54   

Ja to oglądałem dosyć często. Buffy to uwielbiałem ale ten drugi serial po buffy Anioł ciemności to jest jakiś pokopany.
 
 
Adolf 
Nowicjusz



Joined: 29 Jun 2010
Posts: 9
Location: Poznań
Posted: 29-06-2010, 22:34   

Dawno temu oglądałem zarówno Buffy jak i Anioła Ciemności. Uwielbiałem zwłaszcza Anioła, może to ze względu na tematykę wampirów, ale i mroczny klimat. Motyw muzyczny był genialny. Teraz przeszedłem na bardziej nowoczesne wampirze seriale.
 
 
Rasmien 
Student


Joined: 19 Mar 2010
Posts: 90
Posted: 14-07-2010, 20:09   

Co do Buffy to ja dalej oglądam(na telewizji N 29 kanał :P ).Podobał mi się Mroczny Anioł zato ten serial z samym Angelem mi jakoś nie pasował.A w Buffy najlepszą postacią jest Willow :) .Podoba mi się jej specyficzne poczucie humoru :D .
 
 
Aglolga 
Student



Joined: 28 Jun 2010
Posts: 46
Posted: 14-07-2010, 20:21   

Kiedyś oglądałam. Serial był dla mnie bardzo fajny. Lubiłam potem wychodzić późnymi wieczorami żeby poczuć ten klimat :D . Lubiłam Angela. Nie przepadałam za kolejnymi sezonami, szczególnie 4, ale też tymi ze Spike'm. Według mnie jego i Buffy łączyła jedynie namiętność, a nie prawdziwe uczucie. Ostatnio dla przypomnienia obejrzałam sobie jakiś odcinek i wydawał mi się nieco prymitywny, ale sentyment jest.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo