FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Admini, moderatorzy i userzy - jacy są?
Author Message
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 26-03-2012, 17:21   

alFa wrote:
i zdaje się, że jestem w stanie coś zaoferować


Owszem - zdaje się... A co do tego "czegoś" do zaoferowania... Swego czasu pewna pani znana z kręgów politycznych zwykła mówić: "potrafię coś tam coś tam" - jak rozumiem to na tym samym poziomie? Ja uważam, że nadużywasz słownictwa zbyt wyszukanego oraz częściowo adekwatnego do dyskusji i tak jak napisano powyżej <love Int oraz Harry> nie ukrywa się za tym ani krzta treści czy sensu - to po prostu sprawia wrażenie ślepego trafu... A co do tekstu pod tytułem for4ever - no comments... :censored:

Tak czy inaczej dziwny, nazbyt porąbany osobnik, który w dodatku już nie pierwszy raz twierdzi, że inny jest na forum i inny jest w realu (tzw. GG) - nie mnie sądzić, ale zakrawa to o rozdwojenie jaźni... Whatever...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 26-03-2012, 17:27   

krtomb wrote:
nie mnie sądzić, ale zakrawa to o rozdwojenie jaźni... Whatever...


Krtombiak zombiak bliski jest prawdy :D Ale Panie krtomb, musisz wiedzieć że takowe rozdwojenie w przypadku silnego charakteru może sprawiać wiele przyjemności. Czasem tylko zdarza się lęk zwątpienia, ale generalnie jest faza. Pozdrawiam ;)
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 26-03-2012, 17:31   

Z zombiakiem mam co prawda niewiele wspólnego, ale sądzę, że ogólnie uznano rozdwojenie jaźni za chorobę głowy, wymagającą leczenia (może nie kosztem mieszkańców tego forum? hmmm?) - co na ten temat powiedzą profesjonaliści?
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 26-03-2012, 17:41   

krtomb wrote:
ogólnie uznano rozdwojenie jaźni za chorobę głowy, wymagającą leczenia


właśnie ja bym chciał nadać jej nowy wymiar - wymiar energetyczny, dzięki ktoremu człowiek jest w stanie podejmować bardzo niekonwencjonalne decyzje. Nie uważasz że powinniśmy się zastanowić nad zaproponowanym przeze mnie zjazdem gdzieś w Trójmieście, ha? Proponuję sierpień :D A jeśli chodzi o zdanie profesjonalistów, to lokalny psycholog będzie w stanie wykazać że mi dogryzasz, a ja nie choruję na żadne rozdwojenie, a co najwyżej na... hmmm... jak to mi w wojsku mówili? alfa, s****a ci uderza do głowy.... :D Je te casse!
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 26-03-2012, 17:47   

alFa wrote:
Integral, powiedz mi, jak bardzo ograniczeni są ludzie z Poznania?

Pewnie nie bardziej niż z jakiejkolwiek innej miejscowości. Co to w ogóle za pytanie?
_________________
; p ; >>
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 26-03-2012, 17:58   

Nevermind all this shit ... przepraszam Administratorów za ten bałagan. Dla zakończenia tych rozkmin postaram się one more time o zwięzłe ujęcie moich odczuć co do forum:

Zaczęło się od niewinnego pytanka skierowanego przy PIWIE do FreakMatka!. Pytanie brzmiało: czym się zajmujesz w życiu, czym się PASJONUJESZ. I wtedy pierwszy raz dowiedziałem się o istnieniu WoTR. No i luz. Zapisałem się, zacząłem od gadki szamtki o ASG a potem już ploty filozoficzne w moim stylu. A niech sobie ludziska tam gaworzą co chcą na mój temat, ja mam bardzo pozytywne zdanie o tym forum. Oczywiście najbardziej boję się tutaj tego wieloryba z Łodzi, albo raczej rekina... cokolwiek, ale on może mnie w każdej chwili zjeść, więc kończę tutaj w paru słowach chwaląc to forum w przypływie najserdeczniejszych uczuć.

----------setting off----------------
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 26-03-2012, 20:08   

We didn't start the fire, we don't give a shit.

Miło, że masz taką opinię, ale nie musisz się z niej tłumaczyć, a już na pewno nie w tym topicu.

Enjoy the surface.
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 26-03-2012, 22:47   

alFa wrote:
...komercja się odezwała.

Oceniasz to na podstawie czegoś konkretnego, czy Ci się znów coś ubzdurało?

alFa wrote:
Taki jesteś mocny? To chodź na solo. Moje gg: 38588822 i nie dziękuj bo nie ma za co.

Nie muszę iść z Tobą na "solo", żeby móc racjonalnie ocenić Twoje zachowanie na forum. Co z tego, że możesz być inny w rzeczywistości, jeśli na forum kreujesz się na kogoś innego, niż jesteś naprawdę? Albo jesteś sobą od początku do końca, albo jesteś prowokacją i dżinsową wazeliną.

Nie odczuwam potrzeby konfrontacji słownej z Twoją osobą, jeśli nie potrafisz pohamować swoich emocji "publicznie", to co mi po względnym głaskaniu przez gg?

Amen. Nazwij mnie gejem, nie pomylisz się :*
_________________

 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 26-03-2012, 23:21   

jakie trudne sprawy tu się dziejo,
ja chciałbym się pochwalić chociaż nie wiem czy jest czym, ale byłem ostatnio na bardzo udanym spotkaniu z @HarryCruise i @Integral. nie byłem miło zaskoczony, bo moje jakieś wyobrażenia okazały się w 90% prawdziwe. jest bardzo dobrze i licze na kolejne piwo z tym ze tym razem chce fortune, a nie te siuśki. :>
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 26-03-2012, 23:25   

Hrithik_Roshan wrote:
nie byłem miło zaskoczony, bo moje jakieś wyobrażenia okazały się w 90% prawdziwe

To Ty jeszcze masz co do mnie jakieś wyobrażenia? xD
_________________

 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 26-03-2012, 23:28   

uogólniłem, nie chciało mi się pisać na temat naszego pierwszego romantycznego spotkania zwieńczonego kupnem wściekle pomarańczowego roweru na którym nie umiałem jeździć. drugie też ciii dopóki nie dostaniesz paczki obrazków na mejla.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 27-03-2012, 16:08   

Żadne prywaty nie są dozwolone kiedy nie ma mnie na liście obecnych!!

Potwierdzam, Hrithik swój człowiek :D .
_________________
; p ; >>
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 27-03-2012, 16:31   

Hrithik i mój koszyczek, zapomniałaś dodać :P

[ Komentarz dodany przez: Integral: 27-03-2012, 23:50 ]
Idź mi z tymi koszyczkami :D :D będziesz mnie teraz gnębił.
_________________

 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 26-04-2012, 17:55   

@Rob3rt

Quote:
jako ekipa prowadząca oficjalną stronę internetową raz na jakiś czas powinna się wykazać w ten sposób [zlot]


A to niby dlaczego?

I jeszcze a propos jadu, o którym wspomniałeś. Jad to we mnie się pojawia jak widzę tak głupie wypowiedzi.

Quote:
skoro chcą się spotkać ludzie / fani Lary z tego forum to co stoi na przeszkodzie by uczynić go Oficjalnym


Już to napisałem. Jak nauczysz się czytać, wtedy wróć do dyskusji. Bo właśnie z tego biorą się kretyńskie posty. Widzisz chłopie zadymę, więc wchodzisz w sam środek, chociaż tak naprawdę nie masz nic do tematu i jedziesz z tym, co Ci ślina na język przyniesie. A najlepiej - wiadomo, w administrację. Tylko że kwestia została już poruszona i wyjaśniona. Także z łaski swojej - jak chcesz tu pisać, to zacznij od czytania. I to dotyczy wszystkich. Dość poziomu podłogi i wałkowania w kółko i bez przerwy tego samego po trzy posty z rzędu, jak to ma miejsce ostatnio.

To była odpowiedź na Twojego posta. Powiedziałeś swoje, ja powiedziałem swoje EOT. Będą wstążki.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
Rob3rt 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2005
Posts: 718
Posted: 26-04-2012, 19:43   

Mr Macphisto, po pierwsze, daj trochę na luz :)
Mr Macphisto wrote:
A to niby dlaczego?

Napisałem "powinna", a nie "musi", bo wiem jak ciężko jest zorganizować zlot - od 4 lat jeżdżę na zloty ogólnopolskie klubu samochodowego do którego należę (wbrew pozorom pod wieloma względami zlot pewnie był by podobny do tego z fanami Tomb Raidera, bo liczy się człowiek, nie samochód czy gra - tam spotyka się ludzi ze względu na wspólną pasję), co roku pomagam i obserwuję organizację... napisałem tak, bo miło jest, kiedy administratorzy wychodzą poza ramki przeglądarki internetowej. Nie chodzi tylko o zloty, ale samo utrzymywanie strony www to dla nas konsumentów za mało :) A może jakieś koszulki, albo inne gadżety z logo WoTR'u? :) Co niektórym może wydawać to się śmieszne, ale ludzie lubią takie rzeczy... ja zresztą też.

Mr Macphisto wrote:
I jeszcze a propos jadu, o którym wspomniałeś. Jad to we mnie się pojawia jak widzę tak głupie wypowiedzi.

Właśnie po raz kolejny pokazujesz, gdzie jest Twój szacunek do innych. Nosz kur... Wchodzę na forum, czytam i się wypowiadam! Chyba po to ono jest, prawda? Wolność słowa, czy jakoś tak. :)

Mr Macphisto wrote:
Już to napisałem. Jak nauczysz się czytać, wtedy wróć do dyskusji. Bo właśnie z tego biorą się kretyńskie posty. Widzisz chłopie zadymę, więc wchodzisz w sam środek, chociaż tak naprawdę nie masz nic do tematu i jedziesz z tym, co Ci ślina na język przyniesie.

Wszystkiego może nie przeczytałem, bo oficjalności jest pewnie gdzieś głębiej (tutaj doczytałem, że MUSZĄ być wszyscy trzej admini) zresztą napisałem, że ten tytuł mnie nie obchodzi, widocznie do Ciebie to nie dotarło... ale wszedłem w dział "Spotkanie LIVE Forumowiczów!", na które z chęcią chciał bym się wybrać, widzę trzy strony no i czytam... czytam... czytam... I widzę tylko jedną wielką spinę! I to przez jednego człowieka... może wreszcie wyciągniecie konsekwencje?

Mr Macphisto wrote:
Tylko że kwestia została już poruszona i wyjaśniona. Także z łaski swojej - jak chcesz tu pisać, to zacznij od czytania.

Chyba nie do końca wyjaśniona... bo przed kilkoma minutami prywatnie "zapalony organizator" napisał mi: "spróbuję jeszcze raz, co do minuty, co do grosza".

Przez takiego &%$% tylko mi się obrywa :)
_________________
 
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 26-04-2012, 21:22   

Rob3rt wrote:
Przez takiego &%$% tylko mi się obrywa


Excuse me sir?
 
 
ADR 
Podróżnik


Joined: 14 Oct 2006
Posts: 354
Posted: 26-04-2012, 21:31   

To już zakrawa o bezczelność... :nie:
 
 
Mo
[Deleted]

Posted: 27-04-2012, 09:51   

Mam taką prośbę:

gdy karzecie użytkowników za ich zachowanie, niezależnie kto to jest - nie mieszajcie proszę z gównem jego życia prywatnego, o którym mało kto ma jakiekolwiek pojęcie. I tak, mówię o sobie i o swoim pierwszym ostrzeżeniu między innymi.

Co ciekawe, gdy użytkownik wjedzie na sferę prywatną admina (analogicznie - dla uświadomienia temu komuś co robi i jakie to jest niemiłe) - zostaje znów ukarany. I czego się dowiedziałam przez to? Że administracja może więcej, a i nie ma takiego, który by to wszystko uporządkował. Prawdą jest jedna rzecz - nie powinno takie coś mieć miejsca. Pozwolę sobie wykorzystać tu słowa ADRa z posta wyżej - to zakrawa o bezczelność. Nie wspomnę o kulturze i o tym, że naruszono moją prywatność.

Zakładam, że to mój ostatni post. Post napisałam jedynie z zamysłem na przyszłość - dla innych użytkowników.

Pozdrawiam.

EDIT:
Zasmucę Cię, ale jeśli chodzi o organizację wesela to zostały już same detale, które z wiadomych powodów, realizuje się dwa miesiące przed. Dlatego nie mogłabym wziąć udziału w planowanym zlocie poza Trójmiastem.

I po raz kolejny prywatny przytyk z Twojej strony. Tak jak wspomniałam - zajmij się sobą, a nie czyimś życiem prywatnym.

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 27-04-2012, 10:00 ]
To Ty pleplasz naokoło o tym ile to masz roboty przy ślubie, a przy tym piszesz tu w kółko posty bez żadnej treści. Zajmij się więc tym, czym powinnaś - zwykła rada :)
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 27-04-2012, 10:22   

Mo wrote:
Co ciekawe, gdy użytkownik wjedzie na sferę prywatną admina (analogicznie - dla uświadomienia temu komuś co robi i jakie to jest niemiłe) - zostaje znów ukarany. I czego się dowiedziałam przez to? Że administracja może więcej, a i nie ma takiego, który by to wszystko uporządkował. Prawdą jest jedna rzecz - nie powinno takie coś mieć miejsca. Pozwolę sobie wykorzystać tu słowa ADRa z posta wyżej - to zakrawa o bezczelność. Nie wspomnę o kulturze i o tym, że naruszono moją prywatność.


LOL! Jak na forum internetowym ktoś może naruszyć czyjąś prywatność? Jeśli o czymś napisałaś to to już nie jest prywatność i to Ty o tym decydujesz. Jeśli np mam katar to o tym nie pisze, bo to moja sprawa i jeśli nikt o tym nie wie to nie będzie mi wirtualnie w glucie mieszał :D . Ale jeśli chce to napisze z nadzieją, że admini załatwią mi chusteczki do nosa z logiem WoTR :D .
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Mo
[Deleted]

Posted: 27-04-2012, 10:32   

ninti wrote:
Jeśli o czymś napisałaś to to już nie jest prywatność i to Ty o tym decydujesz.


To fakt. Ale nikt nie ma prawa robić z tego pośmiewiska i przy tym mnie obrażać. O to mi tylko i wyłącznie chodzi. O to, w jakim celu się używa moją prywatność, którą a i owszem, ujawniłam, ale nie powinna być narzędziem do publicznego obrażania mojej osoby.
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 27-04-2012, 10:57   

Jak tak czytam te wypowiedzi to chyba niektórym poleciłbym zacząć brać leki. Każdemu inne, niektórym laxigen bo są tak sciśnieniowani na swoim punkcie, że przyczyna jest oczywista, niektórym jakieś benzodiazepiny żeby złapali kontakt z rzeczywistością (łączność ziemia - mars), niektórym tylko melisę na lekkie uspokojenie, a jak przypadek okaże się beznadziejny cyjanek potasu.

Więcej dystansu do siebie, nie ma się czym aż tak przejmować.
 
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 27-04-2012, 11:06   

Mo wrote:
Ale nikt nie ma prawa robić z tego pośmiewiska i przy tym mnie obrażać.
Właściwie czemu nie, przecież to INTERNET i tutaj przede wszystkim trzeba mieć ..
Igi^MBE wrote:
Więcej dystansu do siebie


Właściwie każdy za cokolwiek mógłby sie poczuć obrażony gdyby chciał....
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Mo
[Deleted]

Posted: 27-04-2012, 11:14   

No nie będę udawać, że czuję się z tym świetnie. A i spodziewałam się, że nikt tego problemu nie dostrzeże. No cóż, trudno. Na szczęście w większości tego typu miejsc jednak szanuje się użytkownika i jego prawa, a nie tylko zrównuje go do powierzchni ziemi. Bo wolno.

Powodzenia.
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 28-04-2012, 02:11   

Tak od czasu do czasu zaglądam na forum i czytam co nowego...
Kurcze, latka lecą, a tu ciągle nic się nie zmienia. :D
To jest nawet, w pewien sposób, urocze. :)

[ Komentarz dodany przez: Cez: 28-04-2012, 11:39 ]
co nie? :mrgreen2: Tez mam takie odczucia :hehe:
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 28-04-2012, 14:31   

no nie wiem czy takie urocze, raczej "bicz plizz". ile mozna?
niedobre ludzie straszycie wszystkich aktywnych userów i niedlugo bedzie tutaj totalna pustynia. nie ladnie sie tak smiac. moje zdanie jest niezmienne w tej kwestii chociaz dochodzi do tego watek kwestii ze niekotrzy poza tym przybytkiem internetowym nie maja zycia. smuteczek
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo