FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Admini, moderatorzy i userzy - jacy są?
Author Message
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 29-08-2005, 15:51   Admini, moderatorzy i userzy - jacy są?

Waszym zdaniem?Wypowiadajcie sie tutaj co sądzicie o danych moderatorach i adminach,oraz userach,jacy są waszym zdaniem :P dosyć kontrowersyjny temat ale mam nadzieje że pozwoli sie niektórym poprawić,bo nie ma to jak wytykać błędy w twarz by je później poprawić
(na przyszłość - ja chciałem dobrze tym tematem i prosze mi bana nie dawać :P )
_________________
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 29-08-2005, 16:01   

Quote:
pozwoli sie niektórym poprawić


masz na mysli adminów i moderów of course? ;)

Heh, ciekawy temat, sam jestem ciekawy co kto o nas mysli :P Bez podlizywania.
_________________
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 29-08-2005, 16:08   

oczywiście cez,naga prawda,możecie tutaj mówić bez ogródek (bez wyzwisk tylko co sądzicie) raz na jednym forum byłtaki temat bo modowie byli beznadziejni a teraz jaka poprawa ^^ :P ale userzy też nie są za wspaniali tutaj (mówie o trójcy jedynej :P ) więc możecie obrać na celownik kogo chcecie :]

Valkiria
:D
_________________
 
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 29-08-2005, 20:07   

Dobra, nikt nie chce pisać, to ja zaczne :P Od ulubienców moich :P

Derdonka - :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no, to by było na tyle :mrgreen: :*

Kamcia - to troche taki mały weterynarz faszysta. "Takich ludzi wogóle nie powinno się dopuszczać do głosu" :P powtarzane w niejednym topicu mówi samo za siebie. Ci, którym głosu odebrać się nie da to obowiązkowo na przymusowe leczenie (ciekawe czy zwraca koszty :P )

lara_croft - nooo... ta to już wogóle się udała :mrgreen: To chyba najlepsza rzecz jaka mogła się przytrafić forum jak i innym użytkownikom, którym Lara dostarcza więcej rozrywki niż cyrk z tygrysami :P Dodatkowo wkłada dużo pracy w rozbudowę forum :wink: W miejsce lary można sobie wstawić w sumie równie dobrze nick Frika, Pilgrima (tak sie to pisze? :P ) i reszte sQuadu.

Kasia Trent - wielka fanka Sadako z Ringu, jak i małoletnich bohaterek innych horrorów, co doskonale oddaje jej image :P . Całe szczęście teraz straszy gdzie indziej i Bóg jej za to zapłać :P Zresztą, nazwisko przywodzi na myśl różnorakie przymiotniki w pełni charakteryzujące Kasię :P

Barbie - ma nieczyste myśli i w sumie to troche mnie przeraża :P

Cez - cenzor zas***y a xaldowi obcina ostrzeżenia i tego mu sie nie chwali :P :mrgreen: Do tego olewa zasady fair-play w zwalczaniu konkurencji i mnie namawia na 'objęcie patronatu' nad forum Frika, które bardzo przecież lubię :P

xald - :evil: :evil: :evil: ma obciachowa koszulke z Larą z AOD wiec nie wiem co o nim myśleć. przeraża mnie troche jak Barbie :P

Macphisto - przerażaja mnie jego avatary :P Pomijam fakt, że niesprawiedliwie ostrzega moja ulibienice lare :P

e_g - :551:

Na tym to polega ? :P Bo co innego można tu napisać ? :P głuuupi topik :D
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 29-08-2005, 20:24   

my turn:

Cez - admin, delikatnie mówiąc, ostatnio trochę mało wyluzowany

Macphisto - Admin jeszcze mniej wyluzowany niż Cez, no ale nie będe więcejmówić na ten temat

Igi - chyba najbardziej sprawiedliwy spośród wszystkich władz forum :mrgreen: przynajmniej z nim jednym da się w miarę spokojnie porozmawiać :roll:

Kasia Trent - nooo, po ostatniej kłótni z nią, już jakiś czas temu, całkowicie zmieniłam o niej zdanie. jest nawet znośna :lol:

Valkiria - i tutaj mogę powiedzieć to samo co o Igim :lol: Valkiria to jest chyba najsprawiedliwsza spośród całego personelu forum, oczywiście, oprócz Igiego :mrgreen:

Kyo - :* :* :* :* :* :* :* :* I love him :* :* :* :*

bro - no comments, ale ten gostek czasmai mnie denerwuje, chociaż czasmai da się z nim w mairę normalnie pogadać :mrgreen: chociaż to są bardzo rzadkie chwile :mrgreen:

Kamcia - spoko dziewczyna, nowa praktycznie, a ile już postów napisała, i to w dodatku pełnych sensu :mrgreen:

Frik - ten gostek wie corobić, gdy nadchpdzą pewne ekhem...zagrożenia (Frik -> dobrze wiesz, o czym pisze ^^)

Pilgrim - lekko zakręcony, ale forumowicz, który nie boi się pokazać i napisac, corzeczywiście myśli o pewnych sprawach :mrgreen:

fanfan - też może być, nic do niego nie mam :mrgreen:

Derdi - :evil: :evil: :evil: :evil:

Barbie - no comments :evil:
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 29-08-2005, 20:24   

Ogólnie to (prawie) wszystkich lubie... Tzn. 90% Tylko mnie się na tym forum nie lubi...

Admini -> Igi jest spoko, Macphisto się na mnie uwziął, Cez mu wtóruje... Dwaj ostatni powinni wyluzować szczególnie macphisto był spoko ale teraz jakiś napięty się zrobił...

Moderzy -> wszyscy spoko... Kasia, Valkiria i Xald... :)

Wszystko na temat.....
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 29-08-2005, 21:33   

Bro - :551: :551: :551: :551: (no bo co można innego powiedzieć??Głupi user :P żartuje) podoba mi sie jego humorystyczny styl i wesołe podejście do wszystkiego XD
Barbie - I like it :P
Derdonka - bardzo łądnie tępi forumowe mszyce,oby tak dalej
Lara_croft - OMg...spamerka i prowokatorka kłótni na forum XD
Frik - popychadło wyżej wymienionej lary
kamcia - służąca również wyzej wymienionej lary
Macphisto -ee..dobry admin :P moim zdaniem a do tego jest wyluzowany bo nie dał mi bana jak go nazwałem czarnym murzynem w opowiadanku małym :D
Cez- również dobry admin,tępi te paskudy małe jedne XD
fanfan - czasem mądrze sie wypowie :P
Kyo - fajny gość,pogadałem se z nim o niektórych rzeczach,znaleźliśmy wspólny język (final fantasy i oni :D )
_________________
 
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 29-08-2005, 22:32   

To sie teraz ja wypowiem :mrgreen: :mrgreen:

Macphisto - Na początku myślałem że jest on sztywny, straszny i okrutny - (póki nie poznałem Ceza) kiedyś myślałem że sie na mnie uwiął a teraz już nie wiem. W tej chwili nic do niego nie mam bo jak pisze to pisze z sensem za to go podziwiam.

Cez - Moim zdaniem ma najbardziej nie uzasadnione wytłumaczenia i wypowiedzi ze "statego pokolenia". Niektóre jego wypowiedzi poprostu mnie zbijają z tropu i czasami naprawde potrafi irytować. Zgadzam się z nim tylko w jednym - nie lubie piłki nożnej.

Igi - mało z nim gadałem praktycznie w ogóle. Wydaje sie spoko.

Kasai Trent - "Jedyna" sprawiedliwa :P :P Najmilsza z całego forum, konkretna, wyrozumiała, sprawiedliwa, miła, uprzejma i wszystko co najlepsze :)

Valkiria - Też jest fajna i tak samo jak Kasia zasługuje na Moda

Xald - Kiedy go widziałem na forum TRPL myślałem że to dziwczyna ( sorki może przez ava :P ) Też do niego nic nie mam :wink:

Derdonka - Choć nie zgadzam się z niektórymi jej poglądami to mądrze gada. Ale mimo wszystko różnica poglądów zdań jest troche zadłuża żebym mógł dobrze o niej powiedzieć

Malwinka - Mimo sprzeczek ech fajna jest ale tak jak w przypadku Derdonki nie bardzo można sie z nią dogadać.

Barbie - żadko kiedy natrafie na jej posta bo [color=red][size=18]GŁUWNIE[/size][/color] dopowiada coś do postów innych. troche zamało o niej wiem żeby sie wypowiadać :roll:

Lara_Croft - Gdyby nie ostatnia kłotnia która zbiła mnie z tropu to jest spoko Choć czasami za dużo przeklnie :]

Kyo - Ach "pałałem do ciebie nienawiścią pałałem do ciebie miłością złą" :P to tylko cytat z piosenki :P Spoko gość.

Frik - Skubany :P zdołować to potrafi ale lubie gościa :wink: .

Kamcia - Choć często pisze brednie nic do niej nie mam :roll:

Bro - chłopak na opak :lol: Nie można ukryć że jest tu potrzebny. Chociaż żeby napisać coś zupełnie innego.

E_G - trudno powiedzieć. Fajnie mówi ale czasami nie wiem czy jest za czym czy przeciw czemuś :roll:

Paciej - Spoko gość :)

Pilgrim - zacytuje Lare_Croft " lekko zakręcony, ale forumowicz, który nie boi się pokazać i napisac, corzeczywiście myśli o pewnych sprawach "
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 29-08-2005, 22:47   

No dobra nie chciałem nic pisać ... Ale co tam ... :P

Cez - najbardziej lubię go z administracji, z nimn mogę pogadać a dziwię się że tylko ja tak piszę :P

Makfistoteles - nie znam go, wydaje mi się trochę sztywny, ale pewnie tak nie jest :D

Valkira - cicha, nieznana mi bardzo spox :P

Kaśka Trent - super kolesiówa, bez niej bym może parę razy zginął, wprowadziła mnie w zasadzie chyba do bractwa forumowego :P

Cinek - ok spoko koleś :P

Fanfan - to samo ;p

Frodo Hobbitek - choć rzadko bywa na forum to jest ok, bardzo ją lubię :P Z gg :P

No ito chyba wszystko - Derdi, Barbie i Malwinka są ok

Aha Bro - spoko facet z jajami :P Ma poczucie ch łopak humoru

No i się zacznie :

Spamerzy : lara_croft, Kamcia, kiedyś larcia, Tenebris i ktoś tam jeszcze nie pamiętam :/ I w ostatnich dniach Frik niestety choć nigdy o nim tak wcześniej nie myślałem

Sorry za obrazę dla wszystkich :/

Kurde bym zapomniał

E_G - super koleś, humor pierwsza klasa - wywijant na maxa :P

Kyo - nie znam go ale jest ok
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 29-08-2005, 22:54   

no to ja dopisze ciąg dalszy :P

Cinek - kiedys był spoko, teraz zostła przeciągnięty złą stronę :P

Paciej - nie be esię zbytnio wypoiwiadała, bo by mi dali bana za niecenzuralne słowa :P więc chyba już wiecie, co mam na myśli :?:

Frodo_hobbitek - jedna z niewielu, naprawdę spoko ludzi na tym forum :p

e_G - niepotrzebne są te jego żarty, bo dzięki nim traci przyjaciół na tym forum :P

tenebris - dawno jej nie było, ale jak była na forum, t nawet sięz nią spoko pisąło posty i jako to określi Paciej, spamowało :P

Malwinka - rozrywkowa kobitka :P

Arven - też spoko kobitka, też jedna z niewielu normalnych :P

xald - nowy moderator, noo nawet spox :P

Jaunty - spoko gość, fajne się z nim gada :P

this is the end of part 2 :P
 
 
fanfan100 
Obieżyświat


Joined: 27 Feb 2005
Posts: 816
Posted: 29-08-2005, 22:57   

Pamiętajcie tylko to że nie da sie wszystkich userów wypisać więc raczej już nie dopisujcie kolejnych jeśli o kimś zapomnieliście no może edytujcie jak sie nie da to zostawcie bo zrobi sie harmider :) A ja czekam tylko kiedy jakiś admin sie wypowie :roll: :?:


MACPHISTO
Ja tam najbardziej lubię Macphisto, co tu dużo gadać :P
(oba Macphisto :P )
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 29-08-2005, 22:58   

Moja kolej:

Cez - sztywniak, na pierwszy rzut oka miły, ale potem już nie...
Mr. Macphisto - porywczy, zbyt czesto daje warny i bany...
Igi^MBE - w sumie spoko gość, nic do niego nie mam...
Kasia Trent - ogólnie wydaje się miła, chociaż nigdy nie gadałam z nią...
Xald - ponury żniwiarz...
Valkiria - podobnie jak Kasia wydaje się miła... Nie miałam okazji z nią porozmawiać...
Lara_croft - bardzo fajna dziewczyna, nie czepia się byle czego, można z nią pogadać...
Frik - bardzo fajny chłopak... Można z nim pogadac, podobnie jak z Larą... Nie ma się do czego przyczepić... Zawsze chętny do pomocy...
Derdonka - :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Barbie - mimo różnicy zdań nie jest taka zła...
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 29-08-2005, 23:10   

Oh kurde - edytować już nie mogę ale zapomniałem o ważnej osobie :/

IGI :P - to mój ziomek a w zasadzi ja jestem jego bo później sobie zrobiłem irokeza :P A ogólnie jest wporzo, spoko poczucie humoru no i oczywiście super avatarek :P

Quote:
Paciej - nie be esię zbytnio wypoiwiadała, bo by mi dali bana za niecenzuralne słowa więc chyba już wiecie, co mam na myśli


Nie nie wiemy co masz na myśli ale z chęcią się dowiemy :twisted: :twisted: :twisted: W każdym razie ja :P Przedstaw proszę zarzuty ...


MACPHISTO
No własnie tego lara nie rozumie, jej posty to lanie wody bez żadnych konkretów...
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 29-08-2005, 23:22   

Eeee, ciężko jest powiedzieć czy kogoś sie lubi czy nie jeśli co najmniej kilkakrotnie się z tym kimś nie gadało na gg/czacie (czy na żywo). Mimo, iż nie ze wszystkimi forumowiczami miałem przyjemność rozmawiać, to spróbuje napisać (tak mniej więcej) co o Was myślę :twisted: ....

Na pierwszy ogień ADMINI:

Igi - nie rozmawiałem z nim osobiście, ale z tego co da sie wyczytać z SB i jego postów, musi być spoko gościu, o nieco ekscentrycznym usposobieniu :wink:
Gratuluje pomysłu z [ you ] :wink:

Cez - wydaje sie być opanowany, ale widze, że często dostaje białej gorączki przez niektórych forumowiczów...Ostatnio ma sporo na głowie (banowanie, odbanowywanie i słuchanie skarg), nie zazdroszcze... :roll:

Mr Macphisto - od niego dostałem ostrzeżenie za wygłupy na jednym z topiców. Co tu dużo pisać, jest konsekwentny w tym co robi i nie owija w bawełnę. Przydałoby się więcej luzu, żeby forumowicze nie pouciekali. :|

MODERZY:

Kasia Trent - pierwsza osoba z tego forum z którą rozmawiałem. Od razu zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, mimo iż na niektórych zdjęciach serio jest podobna do Sadako :552: . Jako moder miała kupe "sprzątania"...

Valkiria - Mam z tą osobą calkiem śmieszne wspomnienia...chodzi mi tu o jeden z czatów na WoTR... o pewien zakład :wink: Jako moder - spoko

Xald - nie znam go zbyt dobrze. Czytałem kiedyś jego posty na TRPL. Wydaje sie być normalny, też jako moder.

USERZY:

Lara_Croft - toć to Miłość moja! Uwielbiam ją za to, że jest szczera i nie zgrywa kogoś, kim nie jest. Piękna i sympatyczna w każdym calu. Że też niektóry tego nie zauważyli... :?

Derdonka - nie znam jej zbyt dobrze, rozmawiałem z nią eee.. raz chyba. Wie czego chce i mówi o wszystkim wprost...(ksywa z pkp rozwala :mrgreen: )

Malwinka - pierwsza klasa! Wyczesanie się z nią gada

Bro - koleś o strasznie ekscentrycznym poczuciu humoru (forum pkp wymiata).
Troche rzadko ostatnio bywa na forum.

Frik - gadalem z nim pare razy, wydaje sie być w porządku.

The Pianist - równy gościu. Posty pisze na temat (szczęść boże) i mam o czym z nim rozmawiać.

e_g - fajny koleś, ma talent do pisania opowiadań. Rzeczywiście mamy wsólne tematy do rozmów i zainteresowania co do gier.

Jak któraś z powyższych opinii się nie podoba to prosze się zgłosić do mojego adwokata... :P nie bede nic wiecej nigdy dopisywal więc nie kasujcie :P
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 30-08-2005, 00:08   

ADMINI:

Mr Macphisto >> nie znam go :mrgreen:

B@ART >> dobry wujek ;) , który pomaga utwrzymywac forum i często sprząta po bałaganie, który sie czasem robi :P

Igi >> osoba bardzo odważna w swoich poglądach, jeszcze bardziej kontrowersyjne teorie głosi niz ja ;)

MODERZY:

Kasia Trent >> Kiedys irytująca dziewczynka, która zasypywała forum, potem przemieniła sie z gasieniczki w motyla-modera :D Sprawnie pilnuje porządku, sympatyczna i na forum i na GG. Załatwiła mi niedostepne w Polsce ksiazki Tomb Raider :) THX again! :P Wracaj do nas szybko.

Valkiria >> wydaje sie, ze to cicha dziewczyna, ale pewnie pozory mylą ;) Miła , symaptyczna gdańszczanka.


Xald >> zwariowany chłopak, znamy sie juz osobiscie od ponad roku :P Lubi Sliders z tego co wiem, a to wielki plus :mrgreen: . Stara sie pilnowac porządku, choc Czarnogóra nieco go wciagnęła i na kilka tygodni nam zniknął :P Jak miło, ze jest znów w domu. W łódce of course :P

byli moderzy:

Frodo_hobbitek >> ciekawa postac, legenda, że tak to ujmę :P Załozycielka Bractwa Ankh, które doprowadzilo do powstania tego forum.

Kleo >> heh, mamy pokoje obok siebie, już chyba śpi :P

Userzy:

Derdonka >>> moja ulubiona forumowiczka :D

Bro >> kiedys za nim nie przepadałem (delikatnie mówiąc :P ) , pamietasz bro, prawda? :P Na szczęscie strawiłem jakos jego poczucie humoru i dzis mnie bawi, a nie irytuje :P

K@T >> zabawny z południa Polski :) Tylko jakos nie mamy wspólnego tematu ;) Kiepski z niego fotograf, do dzis nie dał mi fotek ze zlotu :P

Lidka >> Bardzo sympatyczna dziewczyna z Pomorza :) Miło sie rozmawia i na GG i w pociągu i na zlocie :P Przede wszytskim o Star Wars :P heh, kiedys była moja konkurencją jesli chodzi o pisanie newsów na TRPL ;)

Kika >> Kiedys myslałem, ze jest przemądrzała.. dopóki jej nie spotkałem :P Swietna osoba, bardzo inteligentna, maniaczka gier komputerowych :P Swietnie mi sie z nia rozmawia :)

Barbie >> była członkini Bractwa Ankh, pamietam jak sie zapisywała ;) Wesoła osoba, która grzebie w panelu admina MakFista :P

Pati, Serenity >> kiedys były na forum, brakuje ich :|

Paciej >> fan Star wars z irokezem, czasem mozna pogadac ;)

MekCal >> kiedys irytował, dzis nawet mozna o Star wars pogadac :O :P

Kyo >> wydaje sie byc rozsądną osobą, pisze gdy ma cos do powiedzenia, nie to co lara :P

Zebius >> i jego tutaj brakuje, ale tego ciekawego forumowicza z pewnoscia odstraszyła długa lipcowa awaria i dzieciarnia :P Niezbedny przy problemach technicznych z TR.

To na tyle, opisałem przede wszytskim osoby któe znam osbiscie i te ktore sobie teraz wyszukalem w pamieci :)
_________________
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 30-08-2005, 10:41   

O matko bosko czestochowsko, chyba wygralam konkurs na najsympatyczniejszego usera :P <jupi>
Anyway, dopisze sie z czystej, wrodzonej wredoty ;)
Lećmy od władzy ustawodawczo - wykonawczej:
Cez - obecnie chyba troche mną rozczarowany, bo nie bylo mnie tam, gdzie byc miałam, ale mam dla niego same ciepłe uczucia, ogromną sympatię i szacunek, o czym wie, mam nadzieję :) :):)
Macphisto - "sztywny", "straszny", "okrutny"??? LOL. Jak dla mnie jest po prostu konkretny, konsekwentny i zdystansowany do płaczliwych histerii na forum. I zdecydowanie jest ok.
Igi - postać być może kontrowersyjna, ale dla mnie tacy ludzie są prawdziwi. Wali prosto z mostu, nie przebiera w slowach i miewa kace, co mu sie ceni, bo nie jestem w tym sama :p

Władza niższego szczebla:
Kasia - przeistoczyc sie ze spamerki w moda, no no no :lol: . Denerwowala mnie na poczatku mniej wiecej tak, jak teraz lara, ale dziewczątko zrobiło duze postępy ostatnimi czasy, na ludzi wychodzic zaczyna i ogolnie nic do niej nie mam.
Valkiria - generalnie nie znam zbyt dobrze, ale sympatyczne dziewczę.
Xald - :* Nie potrafie ocenic jako modera, bo mam do niego malo obiektywny stosunek wynikający z dość pokręconej prywatnej znajomości. Tzn ja go lubię, ale on mnie obecnie chyba nie :p Niemniej jednak jest mi jedną z najbliższych osób w całym tym durnym netowo-realnym świecie.

Userzy:
Bro Bro Bro Bro :* :* :* :D Gdybym tylko była wolna i dwadzieścia lat młodsza ... ;)
Przystojniak jak cholera, do tego posiadający coś, co u ludzi cenię najbardziej - indywidualność. Jako, że odpowiada mi jego styl bycia, poczucie humoru i stosunek do świata - z przyjemnością odstawię mu to nadmorskie piwo (a nawet kilka) :lol:
Malwinka - moje słońce :) Zakręcona, słodko-pikantna, śliczna i wyluzowana.
Cinek - nie znam zbyt dobrze, ale podoba mi się jego styl i poczucie humoru :D
Paciej - facet jest jak najbardziej ok, choc w sumie rowniez niewiele wiecej moge o nim powiedziec z tej prostej przyczyny, ze prywatnie nie gadalismy.
e_g - j.w, czyt. proces rozpracowywania rozpoczęty więc na wnioski przyjdzie czas później. Ale zdaje się być ok.
Jaunty - świetny facet, szkoda, że go ostatnio nie widać.
Barbie - trafne riposty, cięty jezyk, inteligentna osóbka.
fanfan - nie tyle dzieli nas zbyt duza roznica pogladow, co zbyt duza roznica wieku. Moja wada charakteru - nie traktuje dzieci powaznie. A przede wszystkim nie traktuje ich jako rownorzednych partnerow do dyskusji, wiec i tym razem nie ma o czym gadac.
Mek - j.w
Kyo - rzeczywiscie gadalismy ze sobą któregos razu, miło to wspominam i posunę się do stwierdzenia, ze lubie tego pana.
A_DAM - dla mnie czlowiek - zagadka.
Pilgrim - :551: Posty bez składu i ładu, w dodatku napisane tak, jakby wlasciciel pisal po ciemku, nie widzac polowy klawiatury. Liczba pod avatarem wskazuje, ze ma 18 lat - zadziwiające, że bedac doroslym, mozna miec jeszcze mentalnosc zerówkowicza. Dla mnie zjawiskowy, bo lubie się przyglądac odchyłkom :P
Frik - i tu zapewne zdziwie spoleczenstwo, bo jest mi obojętny. Doskonale obojętny.
Kamcia - szkoda gadac. Mniej niż zero jak dla mnie.
lara - nie warto klepać dla niej w klawiature, wiec na tym koncze.

I jeszcze jedna mysl na koniec: jęczycie jak wam tu zle, jak sie was tutaj zle traktuje, jacy wredni sa inni userzy. A chcialam zaznaczyc, ze nam bylo tutaj dobrze, zanim przyszliscie. O czym to swiadczy? Moze pora wrocic do swojego ogrodka i tam pozostac? Bo uwierzcie mi, tutaj nikt za wami tesknic nie bedzie, a i wy poczujecie sie lepiej zdala od nas :P
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 30-08-2005, 11:40   

E tam... Doleje trochę wody... ;) :P

ADMINI:

Cez -> Bez obrazy, ale powinien iść ze mną na odwyk antyspamerski, bo on przesadza, a ja za dużo pisze... :P

Mefistofele -> zwany w administarcji jako bezwzględny, mściwy, okrutny, straszliwy tyran zwany Mr. Macphisto albo Grzeko jak kto chce... konsekwentny, stanowczy ale za nerwowy, napięty, znerwicowany... Powinien odpocząć i troszke wyluzować, bo tyranizuje odrobuinę forum... :P

Igi -> Spoko koleś... Wyluzowany, spokojny....

MODERZY:

Kasia -> Przysłała mi Post powitalny na PW czym mnie ujęła... Spokohjna gościnka... Jest spoko...

Valkiria -> Spoko moder... Sprawiedliwa, spokojna... Taka sama prawie jak Kasia... :)

Xald -> Jak powiedziała Kamcia ponury żniwiarz ale przybnajmniej jest wesoło... :) Spoko...

USERZY:

lara_croft -> Spoko gościnka.... Czasami bierze wszystko zbyt dosłownie ale jest super... :)

Kamcia -> Toś to spoko dziewczyna... Nie ma to jak dobry forumowicz, który (zaspamia jak ja :P ), zaopatruje to forum w posty... Ma na wszystko odpowiedz co jest ujmujące ale czasami zbędne (czyt. krótkie posty :) )

Kyo -> WIecznie flirtujący chłopak wiecie z kim jeli dana osoba jest na gg... :) Wzruszające... Ogólnie SPOKO. :)

Derdi -> Powiedzmy, że jest jak róża... Spoko forumowicz ale można się ukłuć... :)

Bro -> Pasują z Derdi jak ulał... Nie znaczy, że jest różą... :P Powiedzmy, że pszczołą... Daje miód ale może cię upier****ć... (wybaczcie te porównania... :P )

Barbie -> Spoko Pani Macphisto... Chociaż zajęła, by się od czasu do czasu swoim Mefistofelesem, bo chłopak nic tylko siedzi na forum i banuje... :D

Fanfan -> Spoko koleś... Niby lizus ale nim nie jest pod żadnym względem... SPOKO... :)

E_g -> Spoko chcociaż czasami nieznośny... Umie żartować nie chamsko za co PLUS...

O jeszcze Pilgrim -> Szczery, spokojny forumowicz...


Glaza, Rebecca -> no comments...

No to chyba wszystko... Przecież nie będe opisywał połowy listy użytkowników, a trochę ich jest wierzcie.... Powysyłajcie (prawie) wszystkim coś :P
Ale tak jedna stronka zeszła... Dobra koniec gadania... Oj polało się wody polało... Ale no co post treściwy nie... :P ;)
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 30-08-2005, 16:05   

I wszyscy na wszystkich, lol :lol:



numer 1: Mr Macphisto :mrgreen: Porywczy i sztywny, mówię wam :p A poważnie... patrz: mój avatar :) :*

Dalej kolejność przypadkowa, wybaczcie :p

2. Cez :) Wesoły osobnik, jeszcze nie poznałam od tej mało wyluzowanej strony :p

3. Valkiria :) Całe Bractwo miło wspominam, a Valkirię pamiętam szczególnie z chatu wotr, pozdrowienia :D

4. Kasia Trent, xald - nie znam za dobrze :) Ale co do xalda, pamiętam, że kiedyś miałam mu dać zdjęcie Kurtisa, sori, przepadło :p

5. bro :lol: Rozwala :p

6. e_g :wink: Hmm... Utevo lux, po prostu :p

Innych nie znam na tyle dobrze, żeby coś napisać, a nie chcę czegoś pomylić :wink:

Brakuje: Pati, Serenity...




No i przechodzimy do niebezpieczniejszej części... :mrgreen:

7. lara_croft :roll: raz poggadałam, ale nie znam... Byłoby ogólnie ok i miło, ale opinia wyrobiona postami, no cóż...

8. Frik :twisted: rozwala, ale nie w takim pozytywnym znaczeniu jak bro :D

9. Kamcia :| ok, szkoda, że ma już opinię wyrobioną przez bronienie lary... No i ten spam... :wink:
 
 
xald 
Podróżnik



Joined: 11 Jul 2005
Posts: 251
Posted: 30-08-2005, 18:48   

Kiedy zobaczyłem ten topic, pomyślałem, że forum upada. Ale póki co jest fajny. Tylko jak ktoś słusznie zauważył, pewnie się później przekształci w We're bashin' :p

G - Poznałem osobiście. Sztywny, okrutny?? Dobre :D Sympatyczny, bardzo inteligentny, sprawdza się w jego wypadku idealnie zasada, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem :p

Cez - Również znam osobiście. Fakt, że łączy nas zamiłowanie do Sliders, ale w bardzo różnym stopniu :p Miły, dąży do celu. Jeśli coś zaczyna, to chce skończyc.

Igi - nie znam za bardzo, ale wydaje się byc miły :)

Kasia Trent i Valkiria - na razie nie znam, ale mam nadzieję, że to się zmieni.

I dalej:

Derdonka - Fakt, nasza znajomośc to telenowela, liczne rozstania, powroty i nie chciane dzieci :D Zanosi się właśnie na kolejny epizod, ale ogólnie :*

Bro - JEJA, ROBAK!! Zamknij szufladę, może sam zdechnie :D :p

lara_croft - Spamerka?? Gdzieeee tam :p

Kamcia - Jak wyżej tylko do kwadratu :) Wolę: Mroczny Żniwiarz :D

Frik - Za bardzo bierze niektóre rzeczy do siebie i zawsze musi się odgryźc. Trochę dystansu, ale sympatyczny.

BradPitt - Normalny, zdrowy psychicznie, sympatyczny.

Paciej - Normalny, zdrowy psychicznie, sympatyczny.

Barbie - Gdzie jest zdjęcie Kurtisa??!! :)

Kyo - Akrobatyka i znajomośc broni palnej. Masz ogromnego plusa :)

Kat - Moja mafia, chyba więcej mówic nie muszę...?? :p

Tym optmistycznym postem wracam do służby na forum. Jak wiecie, Kat kupił mi nową kosę. Ma ona dwa ostrza na obu końcach, czyli za jednym zamachem lecą dwa posty jednocześnie :D
_________________
 
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 30-08-2005, 18:57   

Xald -> może być "Mroczny Żniwiarz" :P :P To prawie to samo, a lepiej brzmi... :P :P :P Co za różnica... :)
 
 
 
lara_croft 
Obieżyświat



Joined: 27 Mar 2005
Posts: 1491
Location: Poznań
Posted: 30-08-2005, 20:15   

xald wrote:
Tym optmistycznym postem wracam do służby na forum. Jak wiecie, Kat kupił mi nową kosę. Ma ona dwa ostrza na obu końcach, czyli za jednym zamachem lecą dwa posty jednocześnie


z twoją prędkością usuwania postów ta nowa kosa będzie usuwała nie 2 za jednym zamachem, ale co najmniej 4 :mrgreen: a tak pozatym, to witam ponownie na forum :) i sorx wszystkich za offtopic ;)
 
 
Frik 
Obieżyświat


Joined: 27 Apr 2005
Posts: 1089
Posted: 30-08-2005, 20:23   

4 posty i to zwykła kosą... :546: Jezu, a ja ci kombajn chciałem kupić... :551: :552: Dzięki o niebiosa żeście mnie powstrzymali, bo z Wotr nie wiele by zostało... :P

A tak na serio xald mroczny żniwiarz bardziej do ciebie faktycznie pasuje...

PRZEPRASZAM ADMINÓW ZA OFFTOPIC.... WRACAJMY DO TEMATU BO SIĘ WKURZĄ... :P
;)
 
 
bro 
bro


Joined: 26 Aug 2004
Posts: 449
Location: masaczjusets
Posted: 30-08-2005, 20:33   

Quote:
Bro - JEJA, ROBAK!! Zamknij szufladę, może sam zdechnie

Na brobaczkowanie w moim kierunku to Derduś ma monopol więc nie podskakuj :p

Quote:
A tak na serio xald mroczny żniwiarz bardziej do ciebie faktycznie pasuje...


To że ktos ma zajebisty Tiszyrt z Aniołem Ciemności nie oznacza od razu że jets mroczny :p jak dla mnie 'ponury' pasuje jak ulał :p
 
 
Valkiria 
Podróżnik



Joined: 18 Dec 2003
Posts: 735
Location: Gdańsk
Posted: 30-08-2005, 20:54   

No to może ja coś tu tak sobie napiszę :P

Mr Macphisto - jak dla mnie konkretny i stanowczy admin. Jestem tu długo i mogę powiedzieć, że spoko gość. Mam nadzieję, że przez czas moderowania nie podpadłam :p bo nie miałam okazji gadać oprócz forum.

Cez - raczej mogę powiedzieć to samo. Miły kiedy się gada, spoko goście

Igi - nie miałam okazji gadać, ale widać, że wyluzowany i ma swoje zdanie.

Kasia T. - fajna dziewczyna, da się pogadać. Pomocna i miła.

Xald - hm...nie miałam okazji pogadać, nie znam go, więc nie chcę pisać głupot.

Bro - ma chłopak swoje poczucie humoru, potrafi napisać konkretne posty. Ten humor potrafi zwalić... :P

lara_croft - też jest spoko, można normalnie pogadać. Mam tylko jedno...posty :mrgreen:

Kamcia - zapoznaję, ale jak narazie spoko. I to samo co wyżej.

Frik - wydaje się być w porządku. Pomocny gościu. Tylko...tak się stało jak się stało z postami.

fanfan - chłopie, wyluzuj. Zrozum ludzi. Nic do niego nie mam, miły. Spoxik

Paciej - Sympatyczny, spokojny forumowcz. Pomocny w PoPie :)

Pilgrim - wydaje się być spoko, ale chyba pisze przy świecy, bo czasami się odczytać nie da.

Kyo - wynika, że miły gość. Można się pośmiać.

Barbie, Malwinka, Derdonka, e_g, BratPitt, Mek, Jaunty, Cinek - nie miałam okazji się zapoznać tak bardziej, nie wiem co napisać, ale nie coś złego. Raczej na plus..e _g...nie wiem jak mam pojąć te...bitwy na utratę punktów życia i te "boomy" i "muhahaha" :P

Frodzio - to były czasy. Dużo mi pomagała (nie wspominając o tym, że czasami ją doprowadzałam do nerwicy :P ) Naprawdę, można pogadać, spokojna, szkoda, że nie często tu bywa.
Chyba wystarczy osób...
Przypominam sobie te czasy, kiedy forum dopiero się rozwijało...tylu odeszło...
_________________
Chi's Sweet Home <3
  
 
 
 
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖



Joined: 11 Dec 2003
Posts: 1909
Location: Łódź
Posted: 30-08-2005, 21:52   

Dobra to i ja coś klepnę


ADmini na początek

Cez

Wow, no zarąbisty gościu, spoko jest i wogóle... Tylko że jakoś tak abstynencko się prowadzi...
Ale mam nadzieję że jak kiedyś go spotkam to to zmienię

MacPhisto

Też go lubię, i nie jest straszny.. Jest ok. Pijemy, Grzesiu? Powiedz tylko kiedy :D

B@ART

Z tego co wiem to dobry informatyk :)


Igi

Alkoholik, cham, burak, prostak, menel, palant, sukinsyn. No najbardziej niesympatyczna postać na tym forum....


Modzi


Kaśka

Zarąbista, grała w the Ring, miła i fajna

Val

A nie wiem :D

Xald

No wydaje się ok tylko kapkę za ostry :)

Userzy... I tu pewnie wiele osób pominę.... Napiszę tylko tych co do których mam jakieś ale

Frodo

Ją znam nawet osobiście... i ją wręcz uwielbiam... jest super osobą.


Barbara


żona admina, no fajna w sumie, mistrz ciętej riposty

Derdi

Bratni alkoholik? Imprezowiczka?

Malwinka

Kumpela derdi :)

kurde nie chce mi się dziś kończć tej listy... skończę ją przy innej okazji.....
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo