FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Łowcy skarbów (Relic Hunter)
Author Message
Goku 
Student



Joined: 07 Nov 2006
Posts: 55
Location: Pabianice
Posted: 16-03-2007, 17:13   Łowcy skarbów (Relic Hunter)

Dziwne że nie ma tematu o tym serialu...Aktualnie jest on emitowany przez AXN (jako "Zagadki z przeszłości") oraz na TV4 :)

Opis serialu(TV4):

Jeden z najciekawszych seriali przygodowych, opowiadający o przygodach niekonwencjonalnej amerykańskiej archeolog, Sydney Fox i jej asystenta, Nigela Bailey, którzy w poszukiwaniu zaginionych lub skradzionych skarbów zapuszczają się w najbardziej niedostępne zakątki świata.
W pełnych komplikacji i niezbieczeństw podróżach, główni bohaterowie muszą nierzadko stawiać czoła rywalom, którzy chcą bezprawnie zagarnąć znaleziska.
Sydney jest piękną i błyskotliwą kobietą, która potrafi odnaleźć nawet najlepiej ukryte skarby i poradzić sobie w najgorszych opałach, doskonale zna sztuki walki. Nigel jest natomiast typem intelektualisty, który zdecydowanie woli ślęczeć w bibliotekach nad pokrytymi kurzem manuskryptami, niż wystawiać się na niewygody podróży.
W amerykańskim Trinity College, gdzie Sydney na codzień wykłada, jej gabinet prowadzi studentka i sekretarka Claudia, rozpieszczona i lekkomyślna córka jednego z najhojniejszych donatorów koledżu.


Czołówka: http://youtube.com/watch?v=2A7_MimN3Q8


Co sądzicie o tym serialu?? :)
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 16-03-2007, 17:20   

Lekki, naiwny... i przyjemny :p Kilka lat temu oglądałem dosyć regularnie, ostatnio zdarza mi się pooglądać urywki na TV 4.
Jak już mówiłem - inteligencją specjalnie serial nie epatuje, ale miło trochę poobcować z TRaiderowymi klimatami :)
_________________
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 16-03-2007, 17:50   

Ja lubie, bo podobaja mi sie klimaty poszukiwaczy skarbow. Dobrze mi sie go oglada, chociaz czasem sie zdarza, ze niektore momenty sa troche zalosne, ze az mi na mysl przychodzi "nie no, teraz to chyba jakies dziecko pisalo". Ale ogolnie serial podoba mi sie i lubie go ogladac :) .
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 16-03-2007, 19:12   

TRowe klimaty? Mi to bardziej pod Indianę Jonesa podchodzi, też własnie takie trochę naiwne i na humor ;].
Miło się ogląda, to fakt. I chyba tyle moge powiedzieć na ten temat.
_________________
; p ; >>
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 16-03-2007, 19:18   

Oj Małżonka, po cienkim lodzie stąpasz :D IJ wcale taki naiwny nie był, a na pewno nie bardziej niż TRM 1 & 2 :p
_________________
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 17-03-2007, 12:50   

Ten serial jest sucharski ale bardzo go lubię ! Jak ktoś napisał prosty naiwny i przyjemny :D Ostatnio próbuję znaleźć miejsce skąd można ściągnąć wszystkie 3 serie. Jak na razie nic nie znalazłem :/ Jakiś pomysł ?
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 29-05-2007, 07:10   

Ha, mój ulubiony serial. :hehe: Tak, jest trochę naciągany czasem i naiwny (Sydney z bumboxem w odcinku ala Jądro Ciemności...), ale czuje się klimat przygody. W sumie AXN powtarza dwie pierwsze serie w kółko (jak i inne serie innych seriali), ale jakoś zawsze muszę to obejrzeć, choćbym znała na pamięć.
Ach, ten zew przygody...
_________________
Unholy
 
 
Surreygirl 
Student



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 57
Location: Niewiadomoskąd
Posted: 22-06-2007, 13:28   

Ja tam "Łowców skarbów" lubię i oglądałam prawie wszystko na TV4 [kiedyś leciało na tvn, ale oni mają w zwyczaju nie puszczać wszystkich odcinków :fire: ]. Można było bynajmniej się naklimatyzować na TR xD
_________________
....
 
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 22-06-2007, 13:30   

Ten serial leci tez na AXN. Wszytskie trzy sezony. Jako "Zagadki z przeszłosci"... idiotyczny tytuł.
_________________
 
 
Surreygirl 
Student



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 57
Location: Niewiadomoskąd
Posted: 22-06-2007, 13:36   

Ale trzeba AXN mieć xD
_________________
....
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 22-06-2007, 14:13   

Serial taki sobie czasem zdarzało mi się kilka odcinków obejrzeć. Teraz gdy leci na AXN nie specjalnie mam na to ochotę. Taki naiwny serialik z bardzo miałką fabułą w niektórych miejscach. Można się pośmiać. :D

SPOILER!
Scenariusz powalił mnie na maksa gdy w jednym z odcinków okazało się że poszukiwany skarb znajdował sie w dziecinnej zabawce -takim pajacu w pudełku który po naciśnięciu guzika wyskakiwał z tego pudełka. To było poprostu piękne -nasi odkrywcy naciskają guzik a pierścień wylatuje z pudełka jak z procy i leci aż pod sufit. :690: No mało nie padłam zabawka znajdowała się od wielu lat w muzeum i nikt nie wpadł na to żeby ją otworzyć(nacisnąć guzik!!) i sprawdzic jak wygląda w środku. :P A co tam konserwacja zabytków. :D
Naciągane jak nie wiem co. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Surreygirl 
Student



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 57
Location: Niewiadomoskąd
Posted: 22-06-2007, 18:39   

Nie widziałam tego! Wiem, że nie wszystko oglądałam, ale zawsze sprawdzałam, gdzie byli w danym odcinku a tego nie widziałam! Mnie podobał się odcinek jak zostali zamknięci w laboratorium :638: z mumią, która miała rozsiewać wirusa. Taki RXTech Mine z TR3. Nie?
_________________
....
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 22-06-2007, 19:25   

Co Wy tam wiecie. Najlepszy jest złodziej (a raczej złodziejka) z Bagdadu. Taki znajomy arabski klimacik. :>

Fakt, czasem naiwność wylewa się z ekranu, ale ja i tak oglądam. Pewnie z tego samego powodu co Bibliotekarza.
_________________
Unholy
 
 
Surreygirl 
Student



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 57
Location: Niewiadomoskąd
Posted: 22-06-2007, 19:54   

To ten odcinek z tą lampą prawdy? Taaa... Złodziejka była fajna xD , ale odcinek.... nadal obstawiam "RX-Tech Mine'o"-podobny odcinek z mumią, a później może ten, jak Nigel stał się superbohaterem po rozcięciu skóry przez włócznię [ :638: ]. Naciągane ;) ,ale fajny odcinek.
_________________
....
 
 
 
FallenAngel1996 
Praktykant



Joined: 27 Jun 2007
Posts: 175
Location: Dolina Godryka
Posted: 08-08-2007, 18:54   

JA oglądam od niedawna na polsacie bodajże, podoba mi sie choć ciute naiwny...Taki Allister z Larcią....Tyko nie wiem gdzie można obejrzeć poprrzednie odcinki....Any ideas?
_________________
" Każdy, kto stanie między mną a tym kamieniem, zginie" Lady L. Croft

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 08-08-2007, 21:01   

Obecnie na AXN (chyba jeszcze fruwa, bo ostatnio nie mam czasu na telewizornię).
Tak czy siak, pewnie za dni parę będą od nowa powtarzać od pierwszej serii, jak to oni.
_________________
Unholy
 
 
Aggusska 
Praktykant



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 130
Posted: 02-12-2007, 14:58   

Teraz na Polsacie leci od rana o bodajże 8:45... Ja nagrywam na płytkę, bo akurat w tym czasie mam szkołę... I choć też sądzę, że naciągane nieco i czasami tak jakoś za łatwo im idzie to poszukiwanie, etc. to jednak bardzo lubię oglądać "Łowców"... Jakoś tak tombraiderowo jest wtedy... Wolałabym jednak by bardziej realistyczne to było, bez takich fantastycznych elementów jak duszki z puszki, etc...
_________________
Quod me nutrit me destruit
 
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 02-12-2007, 16:12   

No no, Tomb Raider też posiada "duszki z puszki" i nikt nie narzeka. Ja lubię te nadprzyrodzone sowizdrzały, tak jakoś mnie pozytywnie nastrajają. Poza tym czym przygoda bez niewidzialnej zapadni? Nawet Indy się ze swoją Arką napatacza pod nogi.
_________________
Unholy
 
 
Aggusska 
Praktykant



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 130
Posted: 03-12-2007, 22:30   

Nom, ma... A ja wolę bardziej realistycznie jednak, jeśli już tak można... Poza tym to trochę dziwne, że czasem Sidney rozwala kilku za jednym razem a czasem jeden koleś jest w stanie ją skrępować... Nie, żeby inne "filmiki" były super realistyczne, po prostu mi się nigyd nie podoba w filmach za duże naignanie rzeczywistości... W Tombie o dziwo nie drażni mnie to tak strasznie...
_________________
Quod me nutrit me destruit
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-12-2007, 21:59   

Ostatnio oglądam to z rana przed wypadem na uczelnię i stwierdzam - serial ten najlepiej ogląda się o tak wczesnej porze, kiedy mózg jeszcze nie funkcjonuje w pełni :p
Co nie zmienia faktu, że tak czy siak sympatyczne to.
_________________
 
 
Domino14 
Student



Joined: 12 Sep 2007
Posts: 80
Posted: 22-12-2007, 23:24   

Zajebisty serial jaki kiedy kolwiek widziałem! chociaż najczęściej go oglądam w piatki (na 11.15 mam :P ) i wtedy jak jestem chory. Może wiecie gdzie można znaleźc odinki w necie?
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 24-12-2007, 16:45   

Przyznam się że i ja oglądam w miarę możliwości ten serial, wszak trochę jest banalny ale ma to coś co przykuwa do ekranu telewizora :) I jak by nie patrzeć nieco przypomina przygody Lary Croft.
 
 
Tevon 
Nowicjusz


Joined: 06 Dec 2010
Posts: 1
Posted: 06-12-2010, 21:24   

Łowcy skarbów / Relic Hunter

Odcinki można oglądać na http://www.youtube.com/user/TheRaitons

Epizody wciąż są dodawane ;) A więc w imieniu You tubera Polecam ;)
 
 
Incense 
Nowicjusz



Joined: 17 Dec 2010
Posts: 16
Posted: 21-12-2010, 21:01   

Z tego co pamiętam oglądałam kiedyś, bardzo aktywnie, tak powiem :gupek:
Telewizja Polsat, bodajże w wakacje ( ? ) Emitowała wszystkie odcinki. Przypominało mi to coś na wzór cosplayu Lary Croft. Bardzo spójne, czasami banalne, wręcz, zagadki, ale ujdzie...
_________________
Wyginam śmiało ciało
Wyginam śmiało ciało
Wyginam śmiało ciało
Dla mnie to... Mało!
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 04-12-2013, 06:33   

TAK... Ten film jest serialem na wzór naszej, kochanej Larci Croft ;) . Przeczytałam w To I Owo( Och, to moje to i owo... :kawa: ) , że ten serial to nic innego jak taka serialowa ekranizacja Tomb Raidera. Oczywiście, aby być Larą trzeba mieć :guns: ;) . Zauważyliście że Sydney ich nie zabija, tylko ogłusza :??: :axe: :> .

Serial jest spoko.
_________________
alphabet boy
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo