FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Multiplayer - ogólne rozmowy
Author Message
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 20-04-2013, 11:44   

http://www.youtube.com/watch?v=UFMhp__1iSk

Tutaj masz link - ta sama metoda, ale inna opona i inna linka.
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 20-04-2013, 15:21   

Menkarłe, nie działa to u mnie :( Albo mam pecha, albo to tylko na Xie, chociaż na PS3 też powinno.
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 20-04-2013, 15:38   

Nie wiem co znacza "nie działa". Po wielu próbach po prostu się nie odblokowuje?
1) graj jako Solarii - tylko ta grupa ma wciągarkę
2) postać musi się złapać za brzuch, wjechać na górę i całkowicie odzyskać zdrowie.
3) kontroluj w statystykach postęp trofeów - tam sprawdzisz ile podejść gra ci uznała za prawidłowo wykonane.
4) przejdź na x360 i olej ps3 dla jednego trofka.

W ogóle dlaczego system trofeów w PSczy jest taki opóźniony?
Jestem pewien, że to uniwersalny sposób. Wcześniej ktoś prezentował sposoby odblokowania każdego osiągnięcia w wersji PC, więc siłą rzeczy musi działać też na peestrójce.
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 20-04-2013, 16:36   

Okazało się, że "nie działa" oznacza że jeste idioto :p Trofeum wpadło mi już miesiąc temu - nawet nie wiem jak i kiedy. Zwłaszcza, że do tej pory nie korzystałem z lin jako Solarii. Niestety, zostały te najbardziej upierdliwe.
_________________
 
 
m_i_c_h_a_l_s_z 
Student



Joined: 12 May 2007
Posts: 39
Posted: 24-04-2013, 14:32   

Menkaure, dzięki za filmik i wytłumaczenie jak zdobyć to trofeum. :) Czy byłby ktoś tak miły i pomógł mi w zdobyciu trofeum Zjeżdżaj! (Down Boy!). Proszę pisać na PSN: confessions1994 W zamian za pomoc przy tym trofeum, mogę pomóc przy innym trofeum w multi.

Ten filmik dobrze pokazuję co trzeba zrobić:

http://www.youtube.com/watch?v=T82vVbbw8Ww
_________________
“If you're gonna act like a bitch, then you're gonna die like a bitch"
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 04-05-2013, 12:55   

Jezu, nie zrobię tej platyny, nie ma szans. To multi jest tak spieprzone, że za każdym razem gdy je odpalam, nie cierpię go coraz bardziej. To, co się wyczyniało w grze dzisiaj to był kosmos - po jednym meczu wyłączyłem - lagi, ludzie biegający przez ściany, wpadający pod mapę, 60s zwisy pomiędzy śmiercią, a respawnem, nieśmiertelni gracze... inaf :p
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 04-05-2013, 13:40   

No to wbijaj do Private Rescue z 20-ma apteczkami na mapie plażowej i platyna w moment :D Ktoś pisał, że szuka kompana do boostowania (przy użyciu tej metody 600k XP w godzinę - trzeba dwóch graczy - i to chyba na PS3).
No, chyba ze wolisz mieć platynę "legalnie" :)
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 04-05-2013, 13:57   

Pieprzyć legalną platynę :D Chcę wyboostować 60lvl i zestrzelić kogoś na lince i z działka i nie odpalać tego multi więcej.

A na plaży odpalałem prywatny mecz dwa razy - za każdym razem zwiesiło mi grę pod koniec :p
_________________
 
 
sroka 
Praktykant



Joined: 28 Dec 2007
Posts: 123
Posted: 04-05-2013, 14:31   

Czyli czekajcie, bo sie pogubiłem. Zbieram sobie wszytskie trofea itp. do 60 lvl i chce iśc na kolejny prestiż i bach...wszystko przepada ? Czyli te prestiże są w sumie bezsensu. Jeżeli maja określać umiejętności w walce to muszę powiedzieć, że nie zawsze chyba tak jest. Nie raz mając 40-50 lvl po prostu rozwalałem kolesi z chyba najlepszym prestiżem i patrząc na ich grę mogę stwierdzić, że to taki, mały żal :D

Zgadzam się z stwierdzeniem iz najlepsze multi to te w których nie grasz dla pucharków lecz for fun. Przykładem może być wspaniały klasyk który do dzis jest na moim kompie - Call of Duty II, rewelacyjny Mutlipalyer ktory polecam każdemu !
_________________

 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 04-05-2013, 14:48   

Nie tracisz nieużytego złomu oraz postaci, które kupiłeś (za złom). Wszystkie odblokowane bronie i ich ulepszenia musisz zdobywac od nowa - to bez sensu, wiem.

Kat, to dziwne z tym wywalaniem gry w prywatnych meczach. Co prawda u mnie zdażyło się, że parę razy konsola się zawieszała, albo miałem blackscreen przy ładowaniu do kolejnej rundy (robiłem tak, że w pierwszej rundzie grałem jako Survivor i zbierałem apteczki wykorzystując jeszcze Medium i Long Carry bonus (w sumie można zebrać nawet 40k w 13 minut) - w drugiej rundzie jako Solarii zbierałem tylko skrzynki (5 skrzynek po 100 średnio w każdej i 13 minutowa runda = średnio 7k złomu); trzecia runda jako Survivor i znów 20 apteczek). Teraz po paczu z m.in. Generałem nie miałem takiego problemu w ogóle - żadnych zawiasów etc.
_________________
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 05-05-2013, 12:42   

O tych zawiasach to chyba powiedziałem nie w porę.
Tyle soczystych ku$%w i japier&66ów nie przyszło mi wykrzyczeć podczas gry chyba nigdy.
Co się dzieje? Eeee, gdy serwery po premierze były bardziej zapełnione gra nie cięła się tak jak dzisiaj.
Cry For Help: Podchodze do baterii, aktywuję niechcący zostawioną przez padniętego minę. Chwytam baterię i uciekam. 20 metrów dalej ni stąd ni zowąd wybucham :D :D :D
Rescue: Biegające apteczki... :hihi: i Samantha strzelająca z pustych dłoni :brwi:
Team Deathmatch: Moja postać zacina się w jednej pozycji i lewituje.
Nie grałem jeszcze w FFA i podziękuję chyba w tym momencie. Dobrze, że przysiadłem na dłużej i sprytnie zrobiłem calaka, bo teraz bym pewnie nie wytrzymał. Dzisiaj kończy się darmowy gold, i tyle z gry w multi. Chciałem dobić do 2go prestiżu, żeby odblokować sobie Generała ale w tym momencie mówię ludziom z CD: "Sajonara, baby"
Po prostu ten MP to jeden wielki syf !! Już to gdzieś pisałem, że potencjał multi był ogromny. Wyszło z tego dziadostwo, które 2 miesiące od premiery działa tak samo o ile nie gorzej.
I DLC mają być tylko do tego trybu. A ja chyba zabiłbym dla porządnego DLC do singla.

SZPPP !!!
_________________
 
 
Delancey 
Nowicjusz



Joined: 18 Apr 2013
Posts: 5
Location: Kraków
Posted: 05-05-2013, 14:23   

Jak zabić kogoś jedną strzałą z łuku? :/ Mimo że mam maks w obrażeniach to i tak muszę parę strzał zużyć. Jakieś czity czy co?
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 05-05-2013, 14:55   

Może headshot ? W przypadku łuku/kuszy lepiej mieć dodatkowe upgdade'y typu dłuższe naciągnięcie cięciwy - można przygotować łuk do strzały, wymierzyć w głowę i PYK! Albo szybkie ładowanie strzał - można zdążyć dwukrotnie wpakować strzałę w przeciwnika.
_________________
 
 
mateusz12 
Praktykant



Joined: 03 Aug 2008
Posts: 185
Posted: 05-05-2013, 17:55   

Jejku, chyba macie jakieś pechowe egzemplarze... :O U mnie aż takich bugów nie ma, czasem tylko gra zawiesiła się przy przechodzeniu do następnej rundy, bardzo rzadko ktoś lewitował czy coś w tym stylu.
Nie uważam że ten MP to syf, wręcz przeciwnie, grało mi się bardzo przyjemnie, sporo meczy było naprawdę świetnych. Wkurzające są tylko osobniki z 3 prestiżem, wyzywające innych od noobów, gdy przegrywają... zawsze mam z tego polewkę :) Nigdy mnie nie ciągnęło do strzelanek i wolałbym żeby multi było inne, ale już akceptuję takie jakie jest, bo jednak 45 godzin zabawy dostarczyło :) Można grać więcej, ale nie chce już bawić się w te prestiże, trochę szkoda, bo nie będę miał wszystkich achievmentów, a konkretnie "Mogę wszystko" - ale tylko dlatego że zagranie meczu rankingowego graniczy z cudem, więc prawie aczek niemożliwy do zrobienia samemu oraz "Zakupoholik" - czyli zabawa z prestiżami i zbieraniem salvage na upgrade wszystkich broni... może sobie odpuszczę. Reszta achievmentów wpadła po drodze, bez pomocy innych graczy, niech już zostanie to 48/50. Achievmenty z singla były o wiele przyjemniejsze :D
I jeszcze screenshot z chwili gdy wpadł mi 60 poziom:

Wbity prawie legalną drogą, z apteczkami przebiegłem się może z 5 razy :p

I niestety, myślę że multi pożyje jeszcze z miesiąc, może dwa i padnie :/ jest coraz mniej ludzi, ciężko trafić na pełny, porządny mecz.
_________________

 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 05-05-2013, 19:46   

Jeśli faktycznie dorzucą jakiś dodatek do MP w sensie nowe mecze (a nie tylko mapki) to byłoby nieźle. Chciałbym, żeby MP polegał tylko na wzajemnej współpracy (coś a'la GoL- mapy z zagadkami, jakieś wyścigi przez tor przeszkód etc). Wzajemne strzelanie do siebie nie ma nic wspólnego z TR (bo pomimo tego, ze w drużynie mam nieraz 3 Lary Croft na prawdę nie zdaję sobie sprawy, że to ta sama płyta z logiem TR).

Zakupoholika zrobisz bardzo łatwo. Wystarczy że dojdziesz do levelu 60tego na zerówce (przed przejściem na pierwszy prestiż). Musisz mieć też przynajmniej jedną postać Survivor nieodblokowaną (dobrze się składa, że Lara jest odblokowywana przy 60tce). Kupujesz wszystkie upgradey do broni, wszystkie postaci oprócz Generała (którego teoretycznie możesz odblokować dopiero na drugim prestiżu) i Lary. Robisz "hover trick" - ustawiasz sobie w "Character section" Larę w grupie Survivor oraz Generała w grupie Solarii; przechodzisz między grupami kilka razy i w momencie, gdy przeskakujesz z Lary na Generała klikasz jednocześnie A i Y(o ile dobrze pamiętam) - gra myśli, że kupujesz Larę, a jednak odblokuje ci Generała. Potem dokupujesz Zagrodę i aczek odblokowany. Grać jednak Generałem nie można (ale i po co :D )

Co do I'm all that! to w chwili obecnej będzie to faktycznie trudno zrobić bez odpowiedniego treningu cierpliwości. Zanim lobby napełni się 6ma graczami minie pewnie wieczność, a przecież mecz trzeba jeszcze wygrać. Liczę, że Ci się uda jeszcze dziś (zapraszaj grających póki jest darmowy gold :) ).
Przy okazji - na zwycięstwo w FFA też jest sposób i to dość łatwy. Trzeba dwóch graczy. Jeden (ten, który ma wygrać) stoi w bezpiecznym miejscu, a drugi podchodzi i daje się zabić. W momencie, gdy jesteś już Egzekutorem nie daj się zastrzelić i wyeliminuj resztę. Wygrane.
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-05-2013, 20:55   

Quote:
Zakupoholika zrobisz bardzo łatwo. Wystarczy że dojdziesz do levelu 60tego na zerówce (przed przejściem na pierwszy prestiż).

Ale przecież patche oficjalnie zniosły to dziadostwo - Generał już nie jest wymagany do zakupoholika. Wystarczy kupić wszystko, co jest dostępne na pierwszym prestiżu. Chyba że ten luksus ominął PC? :p
_________________
 
 
emcia13 
Nowicjusz


Joined: 05 May 2013
Posts: 1
Posted: 05-05-2013, 21:45   

Wie ktoś może dlaczego w multi nie widzę graczy i wyrzuca mnie gdzie indziej i jestem tam sama.? :(
_________________
Emilcia
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 05-05-2013, 22:46   

K@t wrote:
Ale przecież patche oficjalnie zniosły to dziadostwo - Generał już nie jest wymagany do zakupoholika. Wystarczy kupić wszystko, co jest dostępne na pierwszym prestiżu. Chyba że ten luksus ominął PC?


Oszit, no fakt! Zupełnie o tym zapomniałem. Nawet sam odblokowuje się chyba automatycznie - bez potrzeby kupienia go za 10k złomu. Żyję jeszcze w starej epoce generała hoverowanego. Sorry za zamieszanie!

Emcia, jeśli akurat nie ma wolnych lobby, albo nie ma ich w ogóle gra tworzy zupełnie nowe i Ty jesteś jego gospodarzem. Kolejni gracze wybierający ten sam rodzaj gry dołączają do Ciebie. (tutaj nie jestem pewien co do posiadanych DLC, bo niektórzy twierdzą, że nie mają one wpływu na to z kim grasz). W momencie gdy pojawi się określona liczba graczy rozpocznie się odliczanie do startu.
_________________
 
 
(--AGATA--) 
Praktykant



Joined: 23 Oct 2008
Posts: 111
Posted: 07-05-2013, 13:48   

To jest mój pierwszy multiplayer w życiu.Na początku byłam największym nobem z największych nobów,wszystko robiłam źle,ale tak się zaparłam,że teraz jestem na 44-tej pozycji w rankingu i ciągle pnę się w górę,chociaż nadal zdarzają mi się,na szczęście rzadko,pomyłki takie jak zabicie wszystkich ze swojej drużyny granatem :swirek: .Nawet te wszystkie dziwaczne bugi mnie nie odstraszają i chyba się trochę uzależniłam.
Nienawidzę ginąć od strzał,można mnie zabić każdą bronią palną i jestem spokojna,ale kiedy obrywam strzałą wpadam w furię.
Uwielbiam ratunek i wołanie o pomoc,w deathmatch-ach jestem beznadziejna.
Powinno być więcej domyślnych map i misji bo z czasem robi się nudnawo. :pozdro:
 
 
mateusz12 
Praktykant



Joined: 03 Aug 2008
Posts: 185
Posted: 07-05-2013, 19:26   

Ale mam szczęście :)
Wczoraj mając kupiłem wszystkie dostępne postacie (czyli bez generała) i kilka ulepszeń. Salvage szybko się skończyło i ulepszyłem może 1/3 z wszystkich dostępnych broni.
Dzisiaj zagrałem jeden mecz i nagle pojawił się znaczek, że odblokowałem "Zakupoholika" :D Nawet nie musiałem przechodzić na 1 prestiż, ani kupować wszystkich ulepszeń - ot tak wskoczyło :)
Screenshot dla niedowiarków:
[spoiler:9c74517690][/spoiler:9c74517690]
Uff, jeszcze tylko to nieszczęsne "I'm all that" :fire:
_________________

 
 
 
Shalryma 
Student



Joined: 04 Apr 2013
Posts: 47
Location: Katowice
Posted: 19-05-2013, 17:36   

Mam takie pytanko-ile kosztują ulepszenia do Compound Bow?
Jestem na mojej drodze do Zakupocholika,to jedyna brakująca mi broń,chciałabym sobie uzbierać wcześniej złomu,żeby potem nie martwić się farmieniem na szybko :D
_________________
Nothing is lost forever,but some things are better if never found.
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 24-05-2013, 07:08   

Lara od 60 poziomu ;( Na razie jestem Samanthą i sądzę, że szybko nabije 60 level, Mam już 22 :komp:
_________________
alphabet boy
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 24-05-2013, 07:10   

A i pytanie: jak uratować się wyciągarką? Ja nie potrafię :(
_________________
alphabet boy
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 24-05-2013, 12:06   

Wciągarkę mają tylko postaci z frakcji Solarii. Grupa Survivor potrafi się tylko wspinać (podciągać) na linach.
Jeśli ci chodzi o osiągnięcie/trophy to twoja postać musi stracić prawie całkowicie zdrowie (musi się złapać za brzuch i stękać) - wtedy szybko wskakujesz na pobliską linkę i przy pomocy klawisza akcji wciągasz się na górę. Musisz całkowicie zregenerować zdrowie, by podejście zostało zaliczone (sprawdzaj w statystykach ile podejść gra ci zaliczyła).
_________________
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 22-11-2013, 10:34   

Ok, już to zrobiłam ;) . Na PS3 jestem Stephanie, bo Samantha mi się trochę znudziła. Prawie każdy na moim levelu (40) jest nią :) . Na Pececie nie gram od dawna, bo na konsoli jest tak jakby ,,wygodniej". Ostatnio grały same cieniasy (Dzięki Bogu, ,,cieniasy" 5 leveli nabiłam), a mówiąc ,,cieniasy" miałam na myśli takich co nawet 10 lvl nie potrafią zabić. Ja jestem tak bardzo słaba, że mój lvl polega tylko na zdobywaniu innych postaci ;) . Na pewno moi wrogowie z 12 lvl (czy też 2. taki jeden gość nabił 7 poziomów tylko dlatego, że ja byłam jego przeciwnikiem. Zabił mnie 20 razy ;) ), są zadowoleni że zabili 3 czy nawet 4 razy większy level od swojego. Na PS3 nazywam się d-k_9sara. Na PC Lara Croft.
_________________
alphabet boy
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo