FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
the Beginning
Author Message
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 22-02-2008, 22:28   

Tych filmów lepiej nie oglądać bo można niezłego doła złapać :hihi:
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 08-11-2008, 17:04   

Skoro mowa o the Beginning, nikt tu nie podał ich strony:

http://www.geckokid.net/beginning/ prosz. :)
Oczywiście nic w nim nie działa XD

A The Beginning jest robiony tak długo, że już mało osób wie, czy dalej jest tworzony czy już nie.

Aczkolwiek GeckoKid jeszcze w tym roku(ale na samym początku) dał link do tej strony i mówił, że projekt żyje, więc może jednak :>
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 12-09-2011, 18:13   

Dla osób czekających na The Beginning mam bardzo dobrą wiadomość. GeckoKid wydał dzisiaj demo swojego custom levelu. Można go pobrać tutaj:
http://trle.net/sc/levelfeatures.php?lid=2461

No i co mogę jeszcze powiedzieć. Pograłem dosłownie chwilkę, więc mówienie o gameplayu w tym przypadku byłoby bezsensowne, ale z pewnością custom trzyma wysoki poziom jeśli chodzi o grafikę. Śliczne obiekty, śliczne animacje i równie śliczny design lokacji, naprawdę miło się na to wszystko patrzy. Dźwięki Lary zostały wzięte z TR2 i mocno przerobione, przy czym szczególnie spodobały mi się odgłosy tupania. Takie małe a jak cieszy. :p
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 12-09-2011, 20:48   

Trochę już zmęczyłem to demko - TO JEST DEMO??? OMFG - to ja chcę już pełen custom - tyle do roboty i tyle zakamarków. Cudo nad cudami. Piękne animacje, bardzo dobra grywalność, rewelacyjna grafika i optymalizacja. Nie ma nadmiaru obiektów które zarzynają starsze kompy, a jednocześnie całkiem miodne widoki. Nic tylko grać... Dość trudny jak na demko, ale mała ilość przeciwników idzie na plus - choć apteczek za wiele nie ma, a spaść nietrudno momentami.

Generalnie - custom na jaki czekałem od bardzo dawna.
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Podróżnik 
Praktykant



Joined: 18 Nov 2008
Posts: 104
Posted: 18-12-2011, 12:13   

Zassałem demko i stwierdzam to, co mój poprzednik: TO JEST DEMO! TO ILE TEN CUSTOM ZAJMIE CZASU! Na początku wita nas piękne menu(no może napis "Tomb Raider: The Beginning" nie trafił w mój gust) nic tylko uruchamiać grę! Grafika trzyma poziom, animacje prześliczne, płynne i chyba wszystkie zostały podmienione, muzyka wprowadza w klimat.
pmkkoch wrote:
Dźwięki Lary zostały wzięte z TR2 i mocno przerobione, przy czym szczególnie spodobały mi się odgłosy tupania. Takie małe a jak cieszy.

Mi natomiast niektóre dźwięki się nie podobały, brzmią sztucznie np. jak Lara wypłynie na powierzchnię.
Demo jest dość długie jak już wcześniej pisałem i przemyślanie zrobione. O ile się nie mylę zaczynamy w pomieszczeniu, w którym miała miejsce znana nam scenka(http://www.youtube.com/watch?v=rEx2Ss0h0zI), szkoda, że została wycięta. ;(

Nie mogę się doczekać customa, ma ktoś jakieś informacje o postępach w pracy itd.? :>
 
 
Rasmien 
Student


Joined: 19 Mar 2010
Posts: 90
Posted: 19-12-2011, 18:28   

Myślę że cutscenka dlatego została wycięta ponieważ to demo i nie sądzę żeby to był pierwszy poziom z całej gry .
O postępach możesz poczytać na angielskojęzycznym forum , linka ci nie podam bo na tym forum strona jest cenzurowana , ale napisz na priv to ci wyśle.
[spoiler:aa31f640af]A i jeszcze jedno , można ominąć koniec poziomu edytorem pozycji i zobaczyć cutscenke kończąca level lub skończyć level spadając z wodospadu .[/spoiler:aa31f640af]
 
 
Podróżnik 
Praktykant



Joined: 18 Nov 2008
Posts: 104
Posted: 22-12-2011, 09:37   

Co to jest edytor pozycji, pierwsze słyszę, serio, a bardzo mnie ciekawi ta cutscenka. :D

Ps: Wysłałem ci priva
 
 
raczej_gość 
Student


Joined: 07 Dec 2010
Posts: 49
Location: z miasta
Posted: 31-12-2011, 13:39   

Ehm...? Czy można zmienić sterowanie,bo nei znalazłem takiej opcji, wiem którym sie skacze i wyjmuje broń i chodzi,ale da sie kucać i robić przewroty,bo ponaciskałem wszystkie klawisze i nic ;/
_________________
jak chcesz to dam ci rade:
zapnij rozporek nie mieszaj się w cudze sprawy i spraw by twa popularność nie spadła do znajomości poniżej trzech osób
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 31-12-2011, 15:48   

Ustawienia masz pod "P" - tam możesz poprzestawiać sobie sterowanie. Przewrót domyślnie to END na klawiaturze a kucanie to kropka niedaleko shiftu, po prawej od niej jest klawisz sprintu a po lewej wyciągnięcie flary.
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
raczej_gość 
Student


Joined: 07 Dec 2010
Posts: 49
Location: z miasta
Posted: 31-12-2011, 22:12   

Przepraszam za klopot, nie wiem jak mogłem tego nie zauważyć ,że w pauzie jest controls ;p sory
_________________
jak chcesz to dam ci rade:
zapnij rozporek nie mieszaj się w cudze sprawy i spraw by twa popularność nie spadła do znajomości poniżej trzech osób
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 31-12-2011, 22:19   

Nie ma kłopotu - ja grając po raz pierwszy w Tomb Raidera (The Last Revelation) za cholerę nie wiedziałem jak zamknąć grę bo nie wiedziałem, że pod menu pauzy jest też opcja Exit to Title - że o ustawieniach sterowania nie wspomnę :D
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
LegendOfDarknes 
Student



Joined: 02 Apr 2012
Posts: 41
Posted: 05-05-2012, 16:22   

Witam,
Czy wiadomo coś a propos pełnej gry? Demko i ruchy larci są świetne, więc nie mogę doczekać się dalszej części zabawy. Demo przeszłam 4 razy za każdym razem odkrywając coś nowego ;)
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 05-05-2012, 18:04   

Nope - póki co brak jakichkolwiek informacji.

Prawdę powiedziawszy do momentu wypuszczenia wersji Demo uznawałem, że po tylu latach projekt umarł i niezwykle pozytywnie odebrałem pojawienie się bardzo smakowitej wersji próbnej. Fakt - fajnie by było gdyby miało się pojawić w najbliższym czasie, ale uzbrajam się tym razem w cierpliwość :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
LegendOfDarknes 
Student



Joined: 02 Apr 2012
Posts: 41
Posted: 05-05-2012, 21:58   

krtomb - Szkoda... Tą "grę" robią już jednak kilka (5!) ładnych lat... Ja już chce dalej, poznać fabułę, no i chcę więcej apteczek których w lvl-u jest malutko.

Tak krótko moja opinia:
Level solidnie wykonany. Fakt, iż jest to tylko demo nie jest łatwo zauważalny. Ba! Dopiero końcówka na to wskazuje. Pięknie oteksturowany, obiekty są cudowne, a te nowe ruchy lary! Boże! Najfajniejszy jest przy wchodzeniu po drabince. Jak mnie ta mozolność Lar(w)y w klasykach wqrzała! A tu nawet nie musiałam wykonywać ruchu puść-złap-puść! Gameplay świetny. Ach! Do tego jeszcze ilość wrogów też odpowiednia. Moja osobista ocena tego demka wynosi 11.5/10 !!
 
 
Rasmien 
Student


Joined: 19 Mar 2010
Posts: 90
Posted: 06-05-2012, 10:14   

GeckoKid oznajmił że narazie nie ma czasu na dalszą pracę przy customie ale to nie oznacza że jest anulowany. Co do fabuły to zagraj sobie HM by Titak , tam na początku jest wyjaśnionie że wraca z Chin z amuletem. Titak pozwoliła mu zrobić prequel do jej gry.
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo