FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Najfajniejsze postacie (oprócz Lary!)

Najfajniejsza postać (oprócz Lary, pamiętajcie!)
Amanda
14%
 14%  [ 6 ]
Natla
11%
 11%  [ 5 ]
Doppelganger
47%
 47%  [ 20 ]
Zip
7%
 7%  [ 3 ]
Alister
4%
 4%  [ 2 ]
Winston
14%
 14%  [ 6 ]
Ktoś Inny (ale napiszcie w postach kto:P)
0%
 0%  [ 0 ]
Voted : 42
Total Votes: 42

Author Message
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 06-09-2011, 18:55   Najfajniejsze postacie (oprócz Lary!)

Tutaj piszemy, jakie postacie w TRU najbardziej polubiliśmy... Poza Larą, zresztą w temacie jest to wyraźnie zaznaczone :D
Ja bardzo polubiłam Amandę, już od TRL jest ona jedną z moich ulubionych postaci. Cieszę się, że miała swoją rolę także w Underworld. Najlepsza była według mnie we fragmencie, kiedy uratowała Larę przed Doppelgangerem przy użyciu swojego naszyjnika i jego mocy, podobał mi się pomysł z tym "magicznym" światłem, dymem czy co to według was jest :) Amanda doskonale mi pasuje jako zła postać i chciałabym, żeby Crystalsi po wydaniu TR z 2012 roku zajęli się kontynuacją Underworldu i wstawili tam Amandę, bo nie wyobrażam sobie, aby mógł ją zastąpić ktoś inny.
Druga z fajnych postaci - Doppelganger. Ma u mnie wielkiego plusa za wygląd - jasna skóra, czerwone włosy i te czarne żyły - po prostu super :spoko: . W Anniversary też mi się podobała, ale jej powrót w TRU, i to w zupełnie nowej wersji - genialny pomysl, chwała Crystalsom :mrgreen2:
Grając w TRU polubiłam też Świętej Pamięci Alistera... Wcześniej niezbyt zwracałam na niego uwagę, ale kiedy zginął, zaczęło być inaczej... Nie no, smutno mi się zrobiło, kiedy umarł ;( . Byłam potem zła na Sobowtórka, ale jak można się długo gniewać na taką postać ;)
Natla też była całkiem niezła, przynajmniej wyglądała lepiej, niż w TRA. Chociaż mogłaby zająć się czymś innym niż podejmowanie prób zniszczenia świata i paplanie o Siódmej Erze, no ale taka jej natura, nie narzekajmy ;) zastanawiam się tylko, czy kiedy dostała Mjolnirem i spadła do eitru, zginęła, czy znowu nie zrozumiała, że czas umrzeć i przeżyła...? Nie powiem, ciekawi mnie to :P kolejny powód, żeby Crystalsi robili kontynuację TRU!
Ufff, widać, że mam sentyment do Ciemnej Strony Mocy :D
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Małolat 
Podróżnik



Joined: 29 Dec 2007
Posts: 200
Location: 100Lica
Posted: 07-09-2011, 18:51   

Mi tak na prawdę nie przypadła żadna postać do gustu. teraz pytanie czemu? dlatego że w TRU wcale nie można ich tak naprawdę poznać. Występowanie tylko w przerywnikach filmowych i wypowiadanie paru kwestii nie daje możliwości zaznajomienia się z daną postacią.
Co do ich wyglądu to też mógł bym co nieco powiedzieć :D np. taki Alister, nie wiem czemu wygląda jak by został na siłę wyrwany z "gorączki sobotniej nocy" i umieszczony w "naszych czasach"! czy ktoś się jeszcze tak ubiera? Do tego ten emo-gotycki styl Amandy i hiphopowy klimat Zipa hahaha :D mix wszystkiego czyli tak naprawdę niczego... (Przerobienia Natli na transwestytę giganta już nie poruszę :P )
Ostatecznie w sondzie zaznaczam Winstona gdyż jest on dla lary niczym Alfred dla Bruce'a(Batmana)! Razem od dziecka,znający sekrety rodzinne, zawsze pomocny, oddany oraz służący filiżanką herbaty w najmniej odpowiednim momencie! :D
_________________
 
 
Owieczka12 
Nowicjusz



Joined: 12 Feb 2011
Posts: 11
Location: ByDgOsZcZ 4Don
Posted: 04-10-2011, 18:34   

Kurczę, no nie wiem. Zip jest fajny, bo się zna na komputerach, itp. Amanda też jest spoko.
Alister jest zbyt "mądrowaty xD ". Nie jestem zdecydowany. :(
_________________
"Dragowicz, Krawczenko, Steiner... All must die.." xD
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 04-10-2011, 19:13   

Owieczka12 wrote:
Zip jest fajny


No, w TRU zdecydowanie się poprawił w porównaniu do TRL, dobrze, że już nie podpowiada, bo to mnie wkurzało... Znacznie bardziej podoba mi się ten pomysł z TRU, z gadaniem przez laptopa. Choć Zip nie wydaje mi się aż tak inteligentny, bo pomylił Doppelgangera z prawdziwą Larą, a one nie są tak do końca do siebie podobne :D
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
kondo96 
Praktykant



Joined: 13 May 2009
Posts: 199
Posted: 04-10-2011, 20:06   

Quote:
No, w TRU zdecydowanie się poprawił w porównaniu do TRL, dobrze, że już nie podpowiada, bo to mnie wkurzało... Znacznie bardziej podoba mi się ten pomysł z TRU, z gadaniem przez laptopa. Choć Zip nie wydaje mi się aż tak inteligentny, bo pomylił Doppelgangera z prawdziwą Larą, a one nie są tak do końca do siebie podobne

Było ciemno, dlatego jej nie poznał, choć żeby nie zauważyć świecących w ciemności oczu.... :) Mnie też się podoba, że nie gada Larze do ucha,choć muszę przyznać, że zmienił się zupełnie. Nie żartuje, jest taki spięty i jakby zdenerwowany... :)
Jak dla mnie najciekawszą postacią była Dopp oczywiście, ten mrok, tajemnica jej pochodzenia, no wiecie... :D
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 04-10-2011, 20:11   

kondo96 wrote:
Nie żartuje, jest taki spięty i jakby zdenerwowany...


Tak, zauważyłam, że zaczął się zupełnie inaczej zachowywać po śmierci Alistera, ale to chyba normalne, widać nie doszedł do siebie po tym wszystkim...
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 05-10-2011, 00:16   

Invicta wrote:
Doppelgangera z prawdziwą Larą, a one nie są tak do końca do siebie podobne

Różni je kilka żyłek na twarzy i inny kolor włosów (też nie jakoś znacząco inny), stąd wydaje mi się, że pomyłka była jak najbardziej możliwa. Zwłaszcza w tak ekstremalnych warunkach.
_________________
; p ; >>
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 05-10-2011, 17:52   

Jeśli na tle tego pożaru widać było tylko jej sylwetkę, to rzeczywiście bardzo możliwe, że Zip się pomylił. Chociaż zawsze można też je po fryzurach rozróżnić - Lara ma kucyka, Doppelganger warkocza :) To akurat łatwo zauważyć :) ale jeśli człowiek jest zdenerwowany, to i na takie rzeczy nie zwraca uwagi ;)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 05-10-2011, 17:58   

Lara całe życie miała warkocz. Ja na miejscu Zipa prędzej zdziwiłabym się, że nagle zrobiła sobie kitkę.
_________________
; p ; >>
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 05-10-2011, 18:01   

Ale widział ją, kiedy schodziła do podziemi, możliwe też, że w czasach TRL zdążył przyzwyczaić się do kucyka :)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Niewidoczny 
Nowicjusz



Joined: 06 Feb 2012
Posts: 13
Location: Helheim
Posted: 07-02-2012, 12:25   

Ja, zagłosowałem na Dop'a...

Jest to moja ulubiona postać oprócz Lary. Widać, że są do siebie podobne, ale warkocz, karnacja, żyły i mroczne oczy - tylko to je różni... Jeżeli chodzi o Zip'a, po tym jak bezczelnie osądzał Larę, o ty, że podpaliła własny dom i wykradła kamień Amandy to lekka przesada. Po co miała niby podpalić swoją posiadłość? Zip'a broni to, że był ciemny klimat. Lecz pierwszy raz, grając w TRU. Nie poznałem Dopp'a wyskakującej z dachu i uciekającej. Jednak Zobaczenie Lary z Alisterem, wszystko wyjaśniło...

Może powiem coś, na czym się znam - Grafika:

Ogólnie, każda postać wygląda jak prawdziwy człowiek, żywy wg. Grafika gry jest bardzo dobra... widać to ;)
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 07-02-2012, 16:25   

Niewidoczny wrote:
Może powiem coś, na czym się znam - Grafika:

Ogólnie, każda postać wygląda jak prawdziwy człowiek, żywy wg. Grafika gry jest bardzo dobra... widać to


;( o kurna, no co Ty... to widzę że tyle się znasz na grafice co i ja.
Brawo za wybór, Doppelka jest znakomitą postacią w TRU. Idealnie wypełnia fabułową lukę postaci-zagadki. Ale słuchaj - mógłbyś mi przypomnieć po co w ogóle ona rozwaliła tę posiadłość Croftów? Bo ja tego nie zczaiłem do końca. I po co śmierć Alistair'a? Fajne takie pif paf połączone z tragedią, ale jak grałem w Legendę to Alistaira zawsze kojarzyłem z zakręconym molem książkowym. Gość nie grzeszył praktycznością, w przeciwieństwie do ZIPa, więc w ogóle nie rozumiem komu zależało na jego unicestwieniu.

Pozdrawiam!
 
 
Niewidoczny 
Nowicjusz



Joined: 06 Feb 2012
Posts: 13
Location: Helheim
Posted: 07-02-2012, 17:26   

@alFa - Zdaje mi się, że zniszczenie posiadłości to był wymysł Amandy - pałającej dalej zemstą to Lary... Co do śmierci Alistera - Lara widząc ją była pewna, że Dopp robi to samo co ona. Więc Dopp chciał pokazać, że ona ma własny umysł i nie naśladuje jej. Nagle wyskoczył Alister i ona wzięła go jak pokaz tego kim teraz jest...
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 20-06-2012, 19:23   

A ja wybrałem Winstona kojarzy mi się z takim milutkim dziadziuśiem.Dopp kojarzy mi się z takim straszydłem te czerwonawe włosy i demoniczne spojrzenie :nie:
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 20-06-2012, 22:07   

eee...mleko?! wrote:
Dopp kojarzy mi się z takim straszydłem te czerwonawe włosy i demoniczne spojrzenie

Hm, ciekawe do której userki pasuje ten opis :mrgreen2:

Dopp miał wg mnie mega potencjał, który został spuszczony w toalecie razem z potencjałem Amandy.
_________________
; p ; >>
 
 
kriskuc 
Nowicjusz


Joined: 20 Jan 2012
Posts: 11
Location: Kraków
Posted: 03-08-2012, 15:11   

Dla mnie zdecydowanie najfajniejszą postacią jest Amanda,za jej wygląd i styl :)
_________________
 
 
dr LOU BITCH 
Nowicjusz


Joined: 08 Sep 2012
Posts: 13
Posted: 09-09-2012, 15:27   

Oczywiście Amanda i Natla. Jakoś zawsze fascynowały mnie czarne charaktery kobiece. :) Amanda jednak ma jakieś przebłyski dobroci, skoro uratowała Larę i pomogła jej w końcowej scence i zaniechała zemsty, niemniej jednak nie można jej ufać. Kto wie co ona knuje. Natomiast Natla, hmmm zastanawia mnie to skąd ona ma tyle informacji na temat Lary i jej rodziny.
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 16-11-2012, 22:03   

Dla mnie najfajnieszą postacią jest Zip. Był optymistyczny, dobrze nastawiony do wszystkiego i zawsze świetnie tłumaczył Larze co i jak ;) Alister obok niego też był jedną z lepszych postaci tylko szkoda, że został zamordowany przez sobowtóra :/ Chyba najsmutniejszy moment w grze :( Dobrze, że Zip się potem pozbierał po jego śmierci. Natomiast nie lubię postaci o czarnych charakterach, czyli m.in sobowtóra, który był najgorszy i widać w nim było tylko mrok. Natli też nie darzyłem sympatią, gdyż była wrogo nastawiona do Lary, ale zawsze musi być ktoś o czarnym charakterze, żeby gra była bardziej rozmaita :p A Amanda trochę dziwna była. Niby też nie lubiła Lary, ale w sumie jej pomogła na końcu. Do niej mam mieszane odczucia :D
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Maniucha 
Student



Joined: 20 Jul 2012
Posts: 38
Posted: 27-12-2012, 22:50   

No fakt w TRU fajny pomysł z laptopem i że Zip już tyle nie gada, ale z drugiej strony mało jego głosu :) W TRL jakoś inaczej się grało w sensie szybciej jak mówił ale nie chodzi tu o to ;) W sondzie zagłosowałam na Zipa ale teraz zmieniam zdanie.. Doppelganger miała fajne oczy :D Powinna być jeszcze Matka Lary choć praktycznie jej nie znamy ciekawi nas jej postać. Jestem kobietą a, że kobiety są cholernie zmienne to stawiam na Amandę :)
_________________
My life is BRUTAL o_O

Dzięki wszystkim za miłe powitanie :D
 
 
 
Magda 
Student



Joined: 07 Dec 2010
Posts: 51
Location: Poznań
Posted: 23-03-2013, 12:26   

Moim zdaniem Amanda była najciekawszą postacią, zaraz po niej Natla, za charakter, za to co zaplanowały i jak.
_________________
Przydatne, konkretne informacje o produktach spożywczych i zawartych w nich substancjach odżywczych. Zapraszam: http://polowanie-na-zdrowie.blogspot.com/
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 22-05-2013, 16:17   

DOPPELGANGER. Różni się od lary również szybkością, A no więc jest wspaniały!
_________________
alphabet boy
 
 
Kasiula1611 
Student



Joined: 16 Feb 2013
Posts: 55
Location: Warszawa
Posted: 23-05-2013, 16:53   

Natla. Ta jej nienawiść do rasy ludzkiej, te plany i oczywiście charakterek. ;d
_________________

 
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 22-01-2014, 22:15   

Widać że każdy jeździ po każdej postaci z tru :) więc i ja też :) Dopp jest zajebisty ale to tylko robot stworzony przez natlę zajebiście to wyglądało kiedy lara wypowiedziała te zaklęcie i ją posłuchał :) taka szuja :) fajnie chodził po ścianach i zabijał stwory :) amanda już nie wiem co ja mam o niej myśleć :) po co ona chce iść do cholery do tego avalonu przecież lara chciała swoją matkę uratować a ona to po jaką cholerę :) dobrze że pomogła larze za to ja polubiłem że jednak przejrzała na oczy. Po tym jak lara zabiła swoją matkę to moja siostra się popłakała :( jak to znaczyłem to mnie zatkało... Natla wygląda jak jakąś prostytutka w tej rurze. Zip to down i niedorozwój ja na miejscu lary zabiłbym gada jak innych mogła zabić to dlaczego nie tą gnide ...
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
Julka 
Student



Joined: 07 Dec 2013
Posts: 85
Location: Kielce
Posted: 24-01-2014, 18:04   

Moją ulubioną postacią jest Doppelganger, ma fajne ciuchy, włosy i takie dzikie i iście diabelskie spojrzenie :> , aha, i jeszcze zabił Alistera, duży plus za to. :) Lubię też Natlę, chociaż nie wygląda już tak fajnie jak w Anniversary. W tym stroju pacjenta szpitalu psychiatrycznego wygląda jak wysoki transwestyta. Ale ma fajne teksty :P
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 17-04-2014, 11:50   

Julka wrote:
Moją ulubioną postacią jest Doppelganger, ma fajne ciuchy, włosy i takie dzikie i iście diabelskie spojrzenie :> , aha, i jeszcze zabił Alistera, duży plus za to. :)


Ja też się cieszę, że Alistera nie ma. Pan wszech-wiedzący xD
_________________
alphabet boy
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo