FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider Legend- sekrety
Author Message
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 11-08-2011, 17:33   

Danio500, ja to zauważyłam od razu i zaczęłam się zastanawiać, czy za chwilę pojawi się Natla i znowu narobi bałaganu... No cóż :P

GeBeT wrote:
Najtrudniej było zdobyć nagrodę (złotą) w Kazachstanie


Kurczę, to był koszmar absolutny. Przez półtorej godziny bez skutku męczyłam się z tą głupią platformą. Udało się dopiero wtedy, kiedy zdążyłam już wpaść w szał... Dobrze, że sobie włosów nie powyrywałam :fire: . Pozostałe nagrody były raczej łatwe do zdobycia, trzeba tylko było pomyszkować trochę po okolicy i już :D
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 16-08-2011, 10:01   

Ja się męczyłem i męczyłem, aż w końcu zdecydowałem, że nie warto. Przecież za tą odznakę bym miał pewnie tylko taki sam sweter jak w Kazachstanie, tylko zielony. Resztę odznak (srebrne i brązowe) pozbierałem i odblokowałem pomarańczowy sweter (i parę modeli obiektów). :croft:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 16-08-2011, 13:58   

Dla mnie zawsze warto... :D jak się na coś uprę to już nie odpuszczę, choćbym miała próbować bez rezultatu cały dzień :D
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Stjarna 
Student



Joined: 25 Jun 2011
Posts: 30
Posted: 29-08-2011, 21:57   

Najwięcej problemów na każdym poziomie miałam ze znalezieniem brakujących 2-3 brązowych i srebrnych skarbów oraz z odkryciem złotych. Dlatego, grając pierwszy raz pomagałam sobie solucją. Za drugim razem zaglądałam do poradnika tylko w skrajnych przypadkach (na przykład, jak zdobyć złoto w Kazachstanie - wiedziałam, że platformę trzeba przesunąć maksymalnie w prawo, ale nie pomyślałam, że aby złapać się ze skrzyni na grzyms należy najpierw usunąć stamtąd te cztery pudła albo w przypadku misji w Anglii w ogóle nie mogłam sobie przypomnieć, gdzie jest złota nagroda) :)
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 30-08-2011, 16:36   

Dla mnie złota nagroda w Anglii była łatwiutka, choć na drodze do niej w ogóle nie przypuszczałam, do czego tak właściwie zmierzam. Mój pierwszy złoty skarb znalazłam w Ghanie, to było takie łatwiutkie... Wystarczyło, że skojarzyłam te wielkie drzwi z płytą naciskową przy wejściu do sali z Rutlandem :D
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 03-09-2011, 17:57   O nagrodach w Ghanie i w Anglii!!!

Invicta wrote:
Dla mnie złota nagroda w Anglii była łatwiutka, choć na drodze do niej w ogóle nie przypuszczałam, do czego tak właściwie zmierzam.
Dla mnie ta była najtrudniejsza. W ogóle w Anglii nie znalazłem prawie żadnych odznak. Przesadnie łatwo było w Ghanie, ale dobra, bo za tą odznakę był fajny strój. Chyba Klasyczne, Szare :) . :narka:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Danio500 
Praktykant



Joined: 06 Dec 2010
Posts: 136
Location: Wałbrzych
Posted: 03-09-2011, 23:07   

Ta, dla mnie też najtrudniej było zdobyć złotą nagrodę w Kazachstanie... szczerze powiem, że do dziś nie umiem jej zdobyć, mimo, iż wiem gdzie jest xd.
W Anglii za pierwszym razem szukałem, szukałem i złotej nie znalazłem, a okazało się, że jest bardzo prosta do zdobycia :) .
Najłatwiej za to, dla mnie bynajmniej, było zdobyć złotko w Nepalu... :D Nie trza się tam w ogóle starać, żeby ją zdobyć.
Mimo wszystko większość sekretów wala się po ziemi pod nogami, więc dla mnie to żadne sekrety... klasyki to miały sekrety ;D
 
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 04-09-2011, 13:28   

Danio500 wrote:
Mimo wszystko większość sekretów wala się po ziemi pod nogami, więc dla mnie to żadne sekrety...


No, większość jest rzeczywiście bardzo łatwa do zdobycia, nie trzeba się nad nimi długo męczyć :) ja po pierwszym przejściu gry miałam już większość zebraną, choć jakoś specjalnie pod zbieranie nagród nie grałam :D
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 05-10-2012, 20:53   

Jeśli chodzi o sekrety w TRL to nie znalazłem wszystkich. Brałem po prostu to co przez przypadek znajdowałem :D Tak naprawdę sekrety nie są takie ważne. Dla mnie najważniejsze jest po prostu przejście gry. A niektóre figurki są tak ukryte, że nie chce mi się wszystkich szukać. Dlatego nie będę przechodził gry powownie w celu znalezienia wszystkich sekretów. A solucją się nie posłużę, bo to przecież żadna satysfakcja :|
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Daxterek3000 
Nowicjusz


Joined: 29 Dec 2012
Posts: 12
Posted: 02-01-2013, 15:51   

Taa .. ja nigdy nie moge zwinąć tego sekretu złotego w Boliwii :/ . Zawsze ,ale to zawsze mam z nim problem :/
 
 
Venalo 
Nowicjusz


Joined: 17 Feb 2013
Posts: 2
Posted: 10-03-2013, 14:57   

Szczerze ? Mi za pierwszym razem grania w grę udało się zdobyć wszystkie nagrody . Nie wiem czy to zdeterminowanie czy raczej Chęć zdobywania bonusów . tak czy siak Mam wszystkie Dodatki i grę ukończoną w 100 % ;-)
 
 
All_Blue 
Nowicjusz



Joined: 18 May 2007
Posts: 16
Posted: 04-04-2013, 07:38   

Tak szczerze, to trudno tu mówić o jakiejkolwiek trudności. Legenda nie dość, że byla krótka to jeszcze banalna do przejścia, więc dla mnie to żadno zdziwienie aby przejść całą grę w 100% już za pierwszym razem.
 
 
marcinisiaaa 
Nowicjusz



Joined: 15 Jan 2014
Posts: 2
Posted: 18-01-2014, 11:30   

W grze są złote sekrety, brązowe sekrety i srebrne sekrety.
Na każdym poziomie jest wiele sekretów, zawsze jest ich więcej lub mniej na danym poziomie.
Na przykład w Boliwii jest 5 srebrnych (to przykład, na tym poziomie nie ma tylu), a w Peru 8 srebrnych.
Te sekrety znajdują się w ukrytych miejscach.
Tu masz filmiki na YouTube gdzie są wszystkie tajne sekrety: http://www.youtube.com/watch?v=CbSdR9oedEY
To seria u użytkownika Niezapominajka666.
Jeżeli chcesz więcej wejdź na jej kanał : http://www.youtube.com/us...6?feature=watch

:pozdro:
_________________
...
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 18-01-2014, 12:01   

Super, wreszcie uda mi się zebrać je wszystkie! Bardzo pomocny filmik, wyczerpująco wyjaśnia zagadki i w dodatku wszystko w NextGenie! Oczywiście sub na kanale YG+ !!
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo