FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Croft Manor
Author Message
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-06-2010, 16:45   

Katka wrote:
Widziałam to już dawno, ale do tej pory niewiem, co trzeba zrobić, żeby odblokować ten pokój. Wie ktoś może?

Ale w jakim sensie ten pokój odblokować? To pomieszczenie jest tylko i wyłącznie dostępne w TRA w wersji na Wii. Na innych platformach nie ma co odblokowywać bo tego zwyczajnie nie ma.
A na Wii z tego co wyczytałam nie trzeba tego odblokowywać bo jest zwyczajnie dostępne.
Jak pisze Stella na swojej stronie:
Quote:
BASEMENT TROPHY ROOM (Wii Edition Only): In the Nintendo Wii game, there's a side passage leading off from the corridor connecting the MAIN HALL and the GARDEN. It leads down to a basement room where the RUBBING REWARDS are displayed, along with various other trophies you've found so far in this adventure. This is similar to the GALLERY upstairs where you can view the RELICS you've collected.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 01-06-2010, 16:47   

Katka wrote:
Widziałam to już dawno, ale do tej pory niewiem, co trzeba zrobić, żeby odblokować ten pokój.

Po pierwsze to trzeba posiadać TRA na konsolę Nintendo Wii ;) Na gamefaqs znajduje się szczegółowy poradnik i jest w nim opisany sposób dotarcia do tego pokoju :arrow: TRA - WALKTHROUGH (Wii). Pokój z trofeami dostępny jest jedynie w wersji na Wii.

EDIT: Asyenna była szybsza :)
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 01-06-2010, 19:53   

Katce radzę odblokować raczej czytanie ze zrozumieniem. Post który cytuje odpowiada na jej pytanie :p .
_________________
; p ; >>
 
 
inesce 
Nowicjusz



Joined: 07 Jan 2011
Posts: 20
Location: wwa
Posted: 02-04-2011, 01:06   

hmm zdażyła mi się dziwna sytuacja. w komnacie gdzie się zdobywa łuk. spadł on do wody, podniosłam go, potem artefakt, no ale lara mi utonęła. Zaczynając artefakt juz miałam, ale łuku w zbiorze nie mam, i nie ma go też w wodzie. po prostu go nie nie ma nigdzie. nie wiem czy to jakiś błąd, czy co.
 
 
R4idery 
Student



Joined: 22 Jun 2012
Posts: 43
Location: Kraków
Posted: 22-07-2012, 14:56   

Ja się zatrzasnąłem w bibliotece .. zdaje się trzeba ruszyć żyrandolem, ale nie mam linki .. co tu robić? :O
 
 
Mumia 
Nowicjusz



Joined: 14 Aug 2014
Posts: 27
Location: Zewsząd
Posted: 16-08-2014, 17:02   

R4idery wrote:
Ja się zatrzasnąłem w bibliotece .. zdaje się trzeba ruszyć żyrandolem, ale nie mam linki .. co tu robić? :O


Jeśli się nie mylę, powinieneś nacisnąć ten czerwony nacisk przy drzwiach w bibliotece, wtedy światełko zmieni się na zielone. Drzwi otwarte. :)
_________________
"Zatem dlaczego pozostajesz na tej wyspie? Przybyłeś tu na wakacje i spodobały ci się widoki?" - Ojciec Patrick
 
 
agnes-89 
Nowicjusz



Joined: 13 Jun 2015
Posts: 4
Posted: 13-06-2015, 17:11   

Hej

mam pytanko - gdzie jest ukryty hak???
 
 
Oskar26 
Nowicjusz


Joined: 11 Feb 2012
Posts: 24
Posted: 13-06-2015, 20:06   

Na końcu labiryntu! ;)
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo