FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Karima Adebibe nową modelką Lary

Co myślisz o nowej modelce Lary Croft?
Absolutine świetna! Najlepszy wybór
30%
 30%  [ 56 ]
Dobra, ale jednak czegoś jej brakuje
27%
 27%  [ 50 ]
Jest ok
14%
 14%  [ 27 ]
Nie pasuję mi na Larę
14%
 14%  [ 27 ]
To ma być jakiś żart? Jest okropna!
13%
 13%  [ 25 ]
Voted : 185
Total Votes: 185

Author Message
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 21-06-2007, 16:25   

Karima jako Lara została bardzo udanie dobrana. Ma sporo cech wyglądu podobnych do Lary, a najlepsza była oczywiście Weller, Rhona zajmuje u mnie 2 pozycje.

Nowe zdjecie Karimy na plaży jest super :D teraz już wiem czemu mnie zawsze ciągnie do Włoch :-P
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Zip 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2007
Posts: 286
Location: Z Galicji
Posted: 21-06-2007, 17:39   

Zdjęcie Karimy na plaży :638: Masz linka :638:

Integral
Wotr?
 
 
 
Zip 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2007
Posts: 286
Location: Z Galicji
Posted: 21-06-2007, 18:32   

Ale że co Wotr :638:
Ogólnie czy ktoś z Was ma linka do zdjęcia Karimy na plaży :)
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 21-06-2007, 18:36   

Zip, nie zauważyłeś że Integra ci podała pod tym hasłem "Wotr?" linka do głównej strony lara.croft.pl ?? Tam masz informację o Karimie i plaży. :)
A samo zdjęcie jest pod tym adresem: http://www.laracroft.pl/pix/karima169.jpg
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Zip 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2007
Posts: 286
Location: Z Galicji
Posted: 21-06-2007, 18:40   

Łomatko, sory Asyenna i Integral, ale ja jestem idiota...
No, w każdym razie dzięki.
 
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 04-07-2007, 11:42   

Na początku krzywo patrzyłam na Karimę, ale z czasem doszłam do wniosku, że nie na darmo sygnowała swoją osobą Legendę. W zasadzie nie przywiązuję się do żadnych modelek TR, ale po obejrzeniu jakiegoś wywiadu z Karimą, w którym z dziecięcym zapałem opowiadała o wrażeniach związanych z pobytem w Polsce, zapałałam do niej ciut większą sympatią. :]
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
Mona 
Praktykant



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 126
Location: z kapusty
Posted: 24-07-2007, 22:51   

mnie się nawet podoba, dobrze że jest w TRA, ale tam ma jakąś inną buźkę, jakąś taką okrąglutką. mam nadzieję że nie wstawią jakieś strasznej do kolejnej części! :aaa:
 
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 25-07-2007, 10:05   

Nie jest drastycznie wychudzona, jak większość nie tylko hollywoodzkich gwiazd i gwiazdek. Jeśli popatrzymy na nią dokładnie to jest piegowatą zielonooką dziewczyną z kręconymi włosami :-) A mimo to jest piękna. Poza tym jest pod względem charakteru jak Lara Weller która bardzo lubię. I kocha gry tak jak my ;-)


No i dlatego strasznie nie lubię kiedy ludziom wydaje się, że jej zadaniem jest usmiechać się do fot i pokazywać pistolety... Szkoda słów, ciekawe czemu w takim razie są castingi :P
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 25-07-2007, 12:05   

--=AngiE=-- wrote:
ciekawe czemu w takim razie są castingi :P


Są po to by znaleźć dziewczynę, która dobrze się prezentuje w stroju Lary :P

--=AngiE=-- wrote:
Nie jest drastycznie wychudzona, jak większość nie tylko hollywoodzkich gwiazd i gwiazdek. Jeśli popatrzymy na nią dokładnie to jest piegowatą zielonooką dziewczyną z kręconymi włosami :-) A mimo to jest piękna.


Zgadzam się z Tobą. Jest bardzo ładną kobietą :) Nie pasuje mi jednak do roli Lary, pomimo iż dobrze się prezentuje. Po prostu chyba jest za młoda i za często się uśmiecha :P Lara zawsze kojarzyła mi się ostrą babką, z którą nie należy zadzierać ;-)
_________________
 
 
--=AngiE=-- 
Podróżnik


Joined: 20 Jan 2007
Posts: 609
Posted: 25-07-2007, 12:26   

Hehe, z castingami niby logiczne xP
Może pasowac lub nie, ale sama przyznajesz że wychudzone panny to nie to...
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 25-07-2007, 22:18   

--=AngiE=-- wrote:
I kocha gry tak jak my


A skąd ta pewność? Może to taki "chwyt"? Jak widać, działa :p
 
 
kraju92 
Student



Joined: 16 Jun 2007
Posts: 47
Posted: 30-07-2007, 14:35   

Ona jest świetna, najlepsza ze wszystkich modelek.
 
 
 
Olina 
Student



Joined: 25 Oct 2006
Posts: 88
Location: Szczecin
Posted: 30-07-2007, 17:11   

karima? jest dobra, ale były lepsze. Rhona Mitra jest najlepsza, bo była piarwsza (i strasznie mi jej brakowało na tej sesji zdjeciowej, gdzie były niby wszystkie modelki Lary). W ogóle zauważyłam, że te modelki starsze lepiej wygladaja jak NIE sa odziane w te lateksowe bluzeczki i w ogóle jak nie są zrobione na pannę Croft. jakos tak mi się wydaje.
A zawsze powtarzam, że Karima jest tylko dobra w tym, że ma najlepsze ciuchy ze wszystkich modelek i jest chyba najbardziej przygotowana jesli chodzi o te wszystkie treningi itd. Chociaż szczerze nie wiem czy jej poprzedniczki też takie miały. Pewnie cos tam musiały sie nauczyć :)
_________________
 
 
fanshit 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2007
Posts: 471
Posted: 30-07-2007, 21:49   

Ktoś kiedyś napisał, że nie podoba mu się Karima, bo jest za gruba ( !!! ), i zastanawiam się, czy ta osoba kiedykolwiek widziała grubego człowieka. Miliony kobiet na świecie marzą, żeby mieć tak szczupłą i zgrabną sylwetkę jak Karima. Halo? To chyba jasne, że nigdy nie będzie miała takiego brzucha, czy takich nóg jak Lara, bo Croftówna jest postacią fikcyjną i prawdziwy człowiek z jej gabarytami nie pożyłby sobie długo... Panna Adebibe jest naprawdę w porządku. :)
_________________
Si te vas, si te vas, si te marchas
Mi cielo se hará gris
Si te vas, si te vas, ya no tienes
Que venir por mi !
 
 
 
Zip 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2007
Posts: 286
Location: Z Galicji
Posted: 31-07-2007, 09:56   

A już myśłałem, że się miłych zdań nie doczekam :)
Karima :638: Może na początku mogła być szczuplejsza, ale teraz już jest :)
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 03-08-2007, 19:15   

fanshit wrote:
Ktoś kiedyś napisał, że nie podoba mu się Karima, bo jest za gruba ( !!! ), i zastanawiam się, czy ta osoba kiedykolwiek widziała grubego człowieka.


Po pierwsze mogło chodzić o zaprezentowane na początku zdjęcia Karimy (patrz: pierwsze zdjęcia na wotr), faktycznie jest tam troszeczkę pulchniutka jak na modelkę. Po drugie... no właśnie, modelki z reguły są bardzo szczupłe i to, że ktoś napisał, że jest za gruba na pewno oznaczało to, że jako modelka, nie jako człowiek, już nie przesadzajmy :wink:
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 09-09-2007, 19:38   

Nie pamietam że się tu wypowiadałam, ale nie chce mi się przeglądać do całego topicu. Ale chciałam powiedziec jedną rzecz. Na początku zarzucacie Karmie że jest za gruba. A to kompletna bzdura, juz bez przesady :/ . Co prawda Karima jest chyba najniższa wśród modelek, ale napewno nie najgrubsza.
Przyznam się że na początku, kiedy zobaczyłam zdjęcia Kamimy to też przez chwilę tak pomyslałam, ale przed chwilą przeglądałam zdjęcia i juz wiem z czego to wynika.
Przyjrzyjcie się chociażby TEMU zdjęciu. Przecież ona pod tą brązową bluzeczką ma jakiś cholernie obcisły top który zapewne miał na celu wypchnięcie jej biustu. Niestety ciało ma to do siebie (nawet tych najszczuplejszych) że jak się cos za ciasnego na nie załozy no to to się w nie wbija. No i dlatego wydaje się ze biednej Karimce tłuszczyk na bioderkach jakby troche wypływa.
A TUTAJ juz tego nie ma, od dołu srebrna bluzeczka nie wystaje i balonów biodrowych też brak ^^

A pozatym gdzieś czytałam że gdyby Lara Croft ze swoimi wimiarami zyla naprawde ... to po prostu za dlugo by nie pozyla :P . Więc nie zarzucajmy Karimie że jest tylko człowiekiem :P .

Tak napisałam coby się podzielić swoimi spostrzerzeniami :P

Do modelek za bardzo sie nie przywiazuje bo dla mnie i tak zawsze to jest TYLKO modelka przebrana za Larę.
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Monia 
Student



Joined: 21 Apr 2007
Posts: 49
Location: Łódź
Posted: 10-09-2007, 15:50   

Scarletee wrote:
TRAOD modelka była lepszą modelką

tak i Angelina też pasuje na Larę (według mnie). Natomiast Karima w ogóle nie przypomina mi Lary...
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 11-09-2007, 13:45   

Cóż, nie da się nie zauwazyć że Lara conieco się zmieniła i bardziej ludzko wygląda także i trudniej dobrać bardziej pasującą modelkę. Moim zdaniem Karima do Lary Legend i Anniversary pasuje.
Wśród "dobrych Lar-modelek" umieściłabym również Larę Weller.

Angelina choć w filmach nie była tak totalnie charakteryzowana na Larę to jednak wydaje mi się że Angie jako ona sama ma wiele wspólnych cech z Larą i dlatego tak bardzo nam pasuje bo wydaje się że wiele zachowan przychodzi jej naturalnie. Aczkolwiek gdybym miała oceniać tylko po wyglądzie to uważam ze Angelina ma mało kobiecą figure, wogóle nie ma zaznaczonych bioder :P . No ale to juz jest czepianie sie ;p p

Chociaż jakby się i chcialo to pewne podobienstwo fizyczne mozna zobaczyć :D
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 11-09-2007, 13:59   

OMG! To naprawdę Angelina??? :o
Wygląda na tym zdjęciu, jak biedne, wygłodzone dziecko z Etiopii (tylko karnacja ciut jaśniejsza)!
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 16-09-2007, 19:20   

Grindy wrote:
OMG! To naprawdę Angelina??? :o
Wygląda na tym zdjęciu, jak biedne, wygłodzone dziecko z Etiopii (tylko karnacja ciut jaśniejsza)!


Nie przesaddzajmy :P I jakby kto ie wiedział - na tym zdjęciu ma 12 lat ;) może nie była zbytnio prześliczna, ale teraz to najpiękniejsza aktorka.

A co do Karimy, to wg mnie jest ok. nie jest idealnie podobna do Lary, [chyba nie ma kogoś takiego :P ] ale się sprawdza i to się liczy. Ja dałam 10. Jest ładna, wygadana i wysportowana. Czyli cechy Lary ;) :690:
_________________
"Bo życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz, na co trafisz"
<3
 
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 16-09-2007, 19:48   

mari wrote:
ale teraz to najpiękniejsza aktorka.

Tak, a jaką jest piękną, żywą reklamówką chirurgii plastycznej :P
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 16-09-2007, 20:59   

Grindy wrote:
Tak, a jaką jest piękną, żywą reklamówką chirurgii plastycznej


zmieniła nos, czego nie pochwalam, ale nikt nie jest idealny. na tej fotce, Angie jako nastolatka [wydaje mi się, że wtedy jeszcze nie przyszła operacji] wygląda fajnie. jest to miniaturka co prawda, ale...
_________________
"Bo życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz, na co trafisz"
<3
 
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 16-09-2007, 21:07   

Kończąc już offtop uzupełnię tylko, że przede wszystkim zoperowała sobie usta. To się rzuca najbardziej w oczy.
Przyznaję, że obecnie jest rzeczywiście piękną kobietą o oryginalnej, intrygującej urodzie. :)
Fakt, że trochę w tym naturze pomogła. :)
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Skrzatynka 
Student



Joined: 08 Dec 2007
Posts: 48
Location: Szczecin
Posted: 10-12-2007, 23:26   

ja lubię karimę i nic do niej nie mam (fakt przecież lara to postać z gry i raczej ciężko by było znaleźć kogoś identycznego jak piękna lara xD ) Karima jest ładna chociaż troszkę tego brzuszka ma ale cóż nikt idealny nie jest ( no może lara jest :-P )
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo