FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ile wam zajęło?
Author Message
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 22-06-2007, 22:39   

Po ukończeniu gry, na liczniku miałem chyba trochę ponad 13 godzin i wszystkie zebrane sekrety oraz relikwie. W rzeczywistości grałem ponad tydzień i pewnie potrwałoby to trochę dłużej, gdybym nie spędził nad TRA caluśkiego zeszłego piątku :) . Pomimo grania na hard, mam wrażenie, że gra jest ciut krótka, ale szerzej o tym oraz o innych rzeczach wypowiem się później w odpowiednim temacie.
_________________

 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 22-06-2007, 22:58   

Natomiast u mnie na zegarze jest - 05:59:34 (95%) :D ale,ale.... grę przechodziłem po raz drugi,bo mi się seve'y "zepsuły":/ z tąd też taki czas a nie inny !! Znałem już prawie całą grę (bo wcześniej doszedłem do "Natla's Mines") więc dlatego tak szybko mi szło :D Choć z tego co wiem grę da sie przejść w 2,5 - 3 godz. :)
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 22-06-2007, 23:11   

Ar2r wrote:
Choć z tego co wiem grę da sie przejść w 2,5 - 3 godz.


Że jak? :o :P Ludzie... mam nadzieje, ze za drugim razem przejde to w minimum 15 godzin... Za pierwszym razem w jakies 22 godziny przeszedłem. 3 godziny to jakies nieporozumienie :P Gdy gram w TR to sie delektuje kazdym pomieszczeniem, kazdym... pikselem :P Sporo czasu zajmuje samo ogladania lokacji, tekstur, ozdób... a co dopiero jeszcze przechodzenie :P
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 22-06-2007, 23:18   

Cez wrote:
Gdy gram w TR to sie delektuje kazdym pomieszczeniem, kazdym... pikselem :P Sporo czasu zajmuje samo ogladania lokacji, tekstur, ozdób... a co dopiero jeszcze przechodzenie :P



Wierz mi że robię dokładnie tak jak ty :) Gdy grałem pierwszy raz miałem na zegarze grubo ponad 24godz. :D Grając po raz drugi skupiłem sie już wyłącznie na samej rozgrywce i brnięcie dalej aż do samego końca :P Nie mówię też że mam zamiar przechodzić całą grę w 3godz i ścigać się z czasem, bo to bez sensu :D Ale wiem że niektórzy tak potrafią :)
 
 
Termez 
Praktykant



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 158
Location: z nienacka
Posted: 22-06-2007, 23:24   

Dobra ukończyłem dzisiaj grę. Według czasu z gry zajeło mi to 12h30minut. Według xfire - 20h ;) mam 96% gry i prawie wszystkie relikwie i sekrety. Nie grałem jeszcze time triali tylko przeszedłem Croft Manor sobie (ale tylko 4 sekrety). Wiec nie jest źle. Gra się dosyć długo ale denerwują bugi i liniowość rozgrywki (w tym dolatywanie lary do przeszkód)
_________________
Best Games Ever

 
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 22-06-2007, 23:25   

Na liczniku mam 14h,34min.Jestem zadowolony z czasu rozgrywki,nie pędziłem by jak najszybciej przejść grę lecz również delektowałem się urodą każdej lokacji ;-)
 
 
BeyonceK 
Praktykant



Joined: 15 May 2007
Posts: 128
Location: Wrocław
Posted: 25-06-2007, 21:12   

Ja mam 88% gry i zajeło mi to 10 godz. 28 minut
 
 
 
Olina 
Student



Joined: 25 Oct 2006
Posts: 88
Location: Szczecin
Posted: 26-06-2007, 18:36   

ja się strasznie zdziwiłam, bo gra mi zeszła strasznie szybko. A grałam na Hard. Te stare TR czasami potrafiły zająć przynajmniej z dwa, trzy tygodnie, a to przecież jest odnowiona jedynka, więc powinna być długa. Jest dłuższa i trudniejsza od Legend, ale mimo wszystko zleciało szybko. I zdziwiłam się niesamowicie, jak po trzech minutach udało mi się za pierwszym razem Natlę załatwić. i to ma być końcowy boss? To powinno zająć przynajmniej z 30 minut lub godzinę. Takie moje zdanie. Jestem tym trochę oburzona.
_________________
 
 
mattielicious 
Praktykant



Joined: 26 May 2007
Posts: 143
Location: Szczecin
Posted: 26-06-2007, 19:02   

LOL, 30min albo godzinę ? Raczej wymięknąłbym po klikaniu i robieniu uników przez 15min :p Przecież to byłoby baaaardzo nudne. Mimo tego, że jest to remake, czas przejścia może być krótszy z dwóch powodów: dużo lepszego sterowania i dobrej grafiki ( teraz wszystko bez problemu możemy dostrzec, a w tej pikselozie ? ).
_________________
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 26-06-2007, 19:11   

Ostatecznie gra mi zajęła 15h 52m 51s.
Zebrałam też wszystko z jednym zamachem. I mam ukończone 100%.
_________________


 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 26-06-2007, 19:23   

Ja jestem aktualnie w lokacji z dwoma posągami pod wodą, Sanctuary of the Scion, i mam na liczniku ponad 14 godzin :690: I mam nadzieję że przynajmniej 20 godzin gry będzie.
Bardzo lubię wszystko sobie dokładnie oglądać i badać każdy kąt, gdzie by można się dostać :p
Wszystkie sekrety staram się zbierać na bieżąco, póki co pominąłem chyba tylko jeden artefakt w Qualopecu :p
 
 
Olina 
Student



Joined: 25 Oct 2006
Posts: 88
Location: Szczecin
Posted: 27-06-2007, 13:52   

mattielicious wrote:
LOL, 30min albo godzinę ? Raczej wymięknąłbym po klikaniu i robieniu uników przez 15min :p Przecież to byłoby baaaardzo nudne


haha, no właśnie w tym byłby cały urok gry xD Pamietam jak byłam mała i moje siostry grały w TR3 i z tym ostatnim bossem [tym pajączkiem] walczyły baaaardzo długo... znaczy, tak mi się kojarzy, ze długo, bo dobrze nie pamiętam.

Ano i może szybciej gra schodzi własnie z tego wzgledu, że lepiej sie dostrzega niektóre rzeczy. I można wiecej zrobić: skakać po ścianach, używać linek itd. W starych TR było sie pod tym względem troche ograniczonym.
I może kiedyś nie grałam całymi dniami, tego akurat nie pamietam czy dużo godzin dziennie poświęcałam grze..
_________________
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 27-06-2007, 14:00   

Quote:
I można wiecej zrobić: skakać po ścianach, używać linek itd. W starych TR było sie pod tym względem troche ograniczonym.

To że nie było linek do skakania po ścianach, nie oznacza jeszcze, że się było ograniczonym. Przeciwnie- to Legend i TRA ogranicza, bo można wejść tylko tam, gdzie "pozwalają" autorzy. Jak chcesz wejść gdzie indziej, to albo napotykasz niewidzialną ścianę, albo Lara po prostu nie wejdzie (wskoczy), choć teoretycznie nic jej nie powinno przeszkadzać.
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
Mai 
Podróżnik



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 203
Location: Opole
Posted: 28-06-2007, 09:02   

Ukończyłam grę wczoraj, a zajęło mi to jakieś 13-14 godzin. Pozostały mi jeszcze sekrety i TimeTriale.
_________________
World is Mine
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 03-07-2007, 20:44   

Nareszcie! Po trudach i mękach ukończyłem grę, zdobyłem wszystkie sekrety, przeszedłem Próby Czasu, jednym słowem - 100%. Teoretycznie, bo niewiedząc czemu, ale licznik czasu i procentów wyzerował mi się, no ale :P Mam 100% - to się liczy :D

Wracając do tematu, to gra zajęła mi jakieś 20-22 godziny, co jest wynikiem zadowalającym w przeciwieństwie do Legendy, w której po ukończeniu gry w 100%, miałem na liczniku niewiele ponad 8 godzin :)
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
doma 
Student



Joined: 05 Apr 2007
Posts: 40
Location: Toruń
Posted: 04-07-2007, 07:07   

TRA przeszłam w tydzień.Bardzo łatwa gra w porównaniu do jedynki gra była prosta.
_________________
"W najmroczniejszym zakamarku każdej duszy drzemie cień zła"
Wener Von Croy
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 04-07-2007, 13:09   

doma wrote:
TRA przeszłam w tydzień.Bardzo łatwa gra w porównaniu do jedynki gra była prosta.


Ja chyba tu pobiję rekord xD
Ponad miesiąc xD
Bo tu mnie nie było tam nie było...Więc się uzbierało ;] Wliczając 2 tyg. wakacji... i tak długo ;)
Ale gra jest rewelacyjna xD
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 31-07-2007, 00:23   

Ja grałem prawie 2 miesiące w TRA :P
Zdobyłem tylko 3-4 relikty i zaliczyłem 2 time triale.... :(

Jestem w pełni zadowolony z ukończenia gry :D
Musze przyznać że była trudniejsza niż Legenda ;)
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
kraju92 
Student



Joined: 16 Jun 2007
Posts: 47
Posted: 31-07-2007, 13:35   

Ja grę ukończyłem w ponad 16 godzin, mam do zebrania jeszcze parę reliktów i artefaktów.
 
 
 
Jack Daniels 
Student



Joined: 01 Jun 2007
Posts: 44
Location: Wawa
Posted: 02-08-2007, 16:03   

85% gry przeszedłem w 9h37min. Brakuje mi 15 %, ale jakoś nie mam ochoty przechodzić time triali.
_________________
"Życie piękne choć trudne jest, znajdę kiedyś drogę, którą będę szedł..."

W W W . M Y S P A C E . C O M / T H E R I B
>>>>M O J A M U Z Y K A<<<<
 
 
 
Meg_Ann 
Nowicjusz


Joined: 19 Jun 2007
Posts: 6
Posted: 03-08-2007, 19:40   

Mi zajęło coś koło 11 godzin. Za to zdziwił mnie mój młodszy brat który w ciągu 8 godz i 30 min przeszedł grę i zebrał wszystkie relikty i większość artefaktów. Dzieci w dzisiejszych czasach są całkiem cwane (do tego nie grał wcześniej w Legend).
_________________

 
 
Yuna 
Student



Joined: 27 Jul 2007
Posts: 92
Posted: 03-08-2007, 20:34   

Mi przejście Anniversary zajęło 14 godzin, wliczając w to zebranie wszystkich reliktów i artefaktów:). Ogólnie poziom trudności o wiele wyższy niż w Legendzie (co bardzo mnie cieszy^^), np. taki układ zębatek w Lost Valley był bardziej skomplikowany niż wszystkie zagadki z Legend razem wzięte^^. Ale to tak na marginesie;).
 
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 13-09-2007, 17:00   

Cez wrote:
Ar2r wrote:
Choć z tego co wiem grę da sie przejść w 2,5 - 3 godz.


Że jak? :o :P Ludzie... mam nadzieje, ze za drugim razem przejde to w minimum 15 godzin... Za pierwszym razem w jakies 22 godziny przeszedłem. 3 godziny to jakies nieporozumienie :P Gdy gram w TR to sie delektuje kazdym pomieszczeniem, kazdym... pikselem :P Sporo czasu zajmuje samo ogladania lokacji, tekstur, ozdób... a co dopiero jeszcze przechodzenie :P


Ja tez uwazam, ze nalezy "delektowac sie kazdym pikselem" TRA to gra o swietnej grafice i nalezy to zauwazyc. Ja chce jak najdluzej przechodzi ta gre by miec co robic w czasie oczekiwan na TR8. Ach te hieroglify na scianach w egipcie...
_________________
:O
 
 
al-Kahinat 
Podróżnik



Joined: 22 May 2007
Posts: 626
Location: Katowice
Posted: 30-10-2007, 07:09   

Grałam miesiąc, bo nie zawsze mam czas na gry. Zawsze znajdzie się coś ważniejszego, przynajmniej na tym etapie mojego życia. Zresztą to i tak szybko. ^^ Dwójkę przechodziłam 4 miesiące...
Lubię sobie pochodzić po lokacjach, pozaglądać w szczeliny. Nawet nie mam ochoty na Time Triale.
_________________
Unholy
 
 
Mona 
Praktykant



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 126
Location: z kapusty
Posted: 31-10-2007, 16:43   

też nie lubię Time Triali, a to ile się przechodziło grę nie uważam za ważne. gram już od miesięcy chyba, bo rzadko kiedy mogę i staram się wtedy nacieszyć tą śliczną grafiką
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo