FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Bronie, gadżety i przeciwnicy
Author Message
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 24-03-2009, 17:13   

A u mnie ten bug pojawił się pod koniec Croft Manor. Długo szłam z włączoną latarką, potem zginęłam a po załadowaniu gry juz nie działała latarka. Więc moim zdaniem to jest błąd gry, który najwyraźniej blokuje latarkę po zbyt dlugim użytkowaniu.
Albo poprostu baterie się wyczerpały. ;)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Hiroko8431 
Student



Joined: 10 Jan 2010
Posts: 44
Posted: 01-02-2010, 14:45   

Asyenna, to musi być bug, bo w przeciwieństwie do Legend, w Underworld baterie się nie wyczerpują, ale w twoim przypadku lepiej by było żebyś tak długo z niej nie korzystała.(tak wiem, że post poprzedniczki był napisany 24-03-2009, ale co tam ;P )

A teraz przejdę do rzeczy, podoba mi się to, że można wybierać bronie z PDA. Przecież to nie logiczne, żeby np. Shotgun leżał w pomieszczeniu z eitrem. Wiem, wiem, zaraz będę posty typu: ,,Ale to tylko gra!''
Ale zachowajmy chociaż trochę logiki.
Spodobała mi się bardzo linka, bardzo przydatna, ma też świetny nowy wygląd.
Ta kamera polowa jest do niczego nie przydatna, ot taki zbędny dodatek, ani razu jej nie użyłam.
Ale już kompletnym ****** był usypiacz, na Hugo komu broń, która usypia na 30 sekund?
Gdzie my w tyle dobiegniemy?
Ale tak to sprzęcior Lary oceniam na 9/10
_________________
,,Cieniu, nie próbuj działać jak słońce''

(Stare, egipskie przysłowie)
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 10-02-2010, 14:42   

Nie wiedziałem, gdzie wrzucić tę informację i czy może ktoś już tego nie odkrył. Dotyczy ona broni Lary, więc piszę tutaj.

Chodzi o to, że odkryłem dzisiaj nową możliwość Lary. Gdy posiada Mjolnira może nim uderzyć w ziemię i tym samym odrzucić lub zabić okolicznych przeciwników, kilku jednocześnie. Wystarczy wyjąć młot (domyślnie PPM) i wcisnąć klawisz interakcji (domyślnie E). Super to wygląda i zdziwiłem się, gdy to dzisiaj przypadkowo odkryłem :D
_________________

 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 10-02-2010, 14:46   

No brawo Sherlocku, tylko że kiedy po raz pierwszy mamy do czynienia z młotem, wyskakuje nam tutorial na pół ekranu informujący o tej opcji :p

edit @ down
"Odkryłam opcję biegania do przodu, ale super, pomyślałam że się tym z wami podzielę, jakbyście o niej nie wiedzieli! Mam wyłączone podpowiedzi, więc nie wiem czy to było w tutarialu."
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
  
 
 
 
HarryCruise 
Gazela



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 579
Location: Sawanna
Posted: 10-02-2010, 14:47   

Phoebe Poison wrote:
No brawo Sherlocku, tylko że kiedy po raz pierwszy mamy do czynienia z młotem, wyskakuje nam tutorial na pół ekranu informujący o tej opcji :p

Mam zawsze wyłączone podpowiedzi, Watsonie.

Edit ^UP:
Ale czego się plujesz? Naskakujesz na mnie, że nie przeczytałem czegoś w tutorialu, który niekoniecznie musi być włączony, zgrywasz obrażoną i potem jeszcze mnie obrażasz? To, że jesteś dłużej na forum i administracja Cię lubi, to nie znaczy, że możesz sobie po ludziach jeździć, jak po szmatach. Założę się, że jest wiele osób, które o tej możliwości nie wiedziały.

Poza tym, forum służy chyba do dzielenia się własnymi doświadczeniami. Rozumiem, że TO forum jest po to, żeby rozmawiać o rzeczach, o których jeszcze nikt nie wie? Albo może do rozmowy o rzeczach, o których Ty nie wiesz?
_________________

 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 10-02-2010, 15:17   

Jeśli oskarżasz mnie o "plucie się" to przeczytaj jeszcze raz swój ostatni edit. Nie naskakuję, nic nie zgrywam ( ? :D ) i nie obrażam cię. Chyba jesteś przewrażliwiony. A już na pewno nie widzę powodów do używania wyrażeń typu "jeździć jak po szmacie" w odniesieniu do zwykłego zwrócenia uwagi co do zawartości gry. Wyluzuj. Jeśli coś jeszcze chciałbyś mi powiedzieć, zapraszam na pm.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 10-02-2010, 16:47   

Uspokoić się jedno i drugie :p Pierwsze w szczególności - jeśli o coś już pytamy, to nie miejmy pretensji do osoby odpowiadającej; zwłaszcza, że "brawo Sherlocku" to ani zaczepka, ani wielka obraza.
_________________
 
 
Wotan 
Nowicjusz



Joined: 24 Jan 2011
Posts: 11
Posted: 26-01-2011, 13:30   

Jest gdzieś opisane to jak Amanda uwięziła Natlę w słoiku :??: ;) ( chodzi o TRU )
_________________
Doppelganger jest git ;D
 
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 21-08-2011, 12:54   

Ja w TRU nie natknęłam się na żadne wytłumaczenia, jak to się stało ani na żaden opis tego wydarzenia. A szkoda, bo mnie też to interesuje ;)
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo