FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Nie dostałem DLC od muve... Co teraz?
Author Message
System32 
Student



Joined: 16 Mar 2011
Posts: 77
Posted: 11-03-2013, 15:50   Nie dostałem DLC od muve... Co teraz?

Sklep Muve nie przysłał mi kodu DLC więc napisałem do nich w tej sprawie i dostałem informację, że:

"Bardzo nam przykro ale okazało się że pula kodów DLC została przedwcześnie wyczerpana. Próbowaliśmy jeszcze je uzyskać od wydawcy gry, ale bezskutecznie."


Jeżeli mieliście podobną sytuację, napiszcie do nich a prawdopodobnie dostaniecie rabat na następną zakupioną grę:
"W ramach rekompensaty za brakujące kody DLC proponujemy atrakcyjny kod rabatowy na kolejne zakupy w naszym sklepie - czy takie rozwiązanie Państwu odpowiada?

Przepraszamy za kłopot."
 
 
damian815 
Nowicjusz



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 3
Posted: 21-03-2013, 18:24   

Co to jest ten kod DLC i gdzie można go wpisać :??:


edit: Już aktywowałem czy on zawierał tylko nową mapę ?
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 21-03-2013, 19:52   

Kodów z zamówienia preorderowego było więcej -dodatkowy grobowiec, kody na mapę do multi, umiejętności Lary. Chyba tyle. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
System32 
Student



Joined: 16 Mar 2011
Posts: 77
Posted: 21-03-2013, 21:48   

Właśnie w ogóle jak to DLC włączyć na PS3?
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 21-03-2013, 22:46   

Wpisać kod w pole "wymiana kodów" w PSStore. Przy czym jeśli masz uniwersalny klucz od Cenegi, to trzeba najpierw zarejestrować go na specjalnie stronie, gdzie wybiera się platformę.
_________________
 
 
squallaz 
Nowicjusz



Joined: 20 Jun 2007
Posts: 24
Location: Planet Earth
Posted: 24-03-2013, 07:53   

A ja mam taki problem. Zakupiłem też w Muve.pl Tomb Raider Edycja Kolekcjonerska i nie wiem gdzie jest kod DLC na bronie Hitmana. Jest kod na OST, drugi kod na rejestrację gry na square-enix.com (kod ten jest na ulotce na której jest reklama broni DLC Hitman. Czy u Was też był z tym problem?
_________________
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 24-03-2013, 08:49   

Pisz do muve i wyjaśnij, że kodu nie było (tak jak we wszystkich polskich wersjach EK) i domagaj się jakiejś rekompensaty. Te bronie są częścią wersji kolekcjonerskiej, za którą zapłaciłeś i sklep ma obowiązek Ci to jakoś wynagrodzić.
_________________
 
 
Bad Monster 
Nowicjusz


Joined: 04 Aug 2012
Posts: 25
Posted: 27-03-2013, 17:57   

Zastanawiam się, gdzie w ogóle mogę wpisać mój kod DLC? Szukam i szukam, bez skutku...

Edit:

Udało mi się znaleźć i... jej. Zupełnie nieświadomie oszukałem muve.pl. Twierdziłem, że zawartość DLC powinna być dostępna do pobrania od razu na steamie, nie miałem jej, napisałem do nich, otrzymałem od nich ten kupon rabatowy, a dzisiaj patrzę, że kody DLC zostały mi przesłane dzień po premierze na maila :D

[ Komentarz dodany przez: Cez: 27-03-2013, 18:40 ]
edytujemy posty!
 
 
squallaz 
Nowicjusz



Joined: 20 Jun 2007
Posts: 24
Location: Planet Earth
Posted: 28-03-2013, 07:00   

Napisałem do Cenegi i Muve.pl i przysłali na maila kod DLC do broni Hitman w multiplayerze.
_________________
 
 
 
Andrio 
Nowicjusz


Joined: 24 Dec 2014
Posts: 1
Posted: 24-12-2014, 08:54   

Na początek lista utworów. Pogrubiłem te utwory, które możemy pobrać za pomocą kodu znajdującego się w kolekcjonerkach. Jest ich 10. Pozostałe 10 należy kupić osobno. Można też zamówić pełen soundtrack na płycie CD w oficjalnym sklepie TR.
_________________
FSL:
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo