FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Najbardziej wkurzające momenty w TRAOD
Author Message
Incense 
Nowicjusz



Joined: 17 Dec 2010
Posts: 16
Posted: 21-12-2010, 20:32   

Aindżel! :love: Mój pierwszy Tomb Raider! :love: Wszystkie levele, - Pomimo wielu denerwujących bugów- Kocham. Nie zwracałam nawet na te błyszczące tekstury, kamerę.. A nawet na Kurtisa. Ale..
Najpierw Czerwony Duch. Tydzień, jak nie więcej, się z nim tłukłam w tej ciasnej salce.. I on tak jęczał, czy wrzeszczał.. :gupek:
Potem Boaz, ale jak się nauczyłam obsługiwać pewien klawisz- Jakoś poszło..
_________________
Wyginam śmiało ciało
Wyginam śmiało ciało
Wyginam śmiało ciało
Dla mnie to... Mało!
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 21-12-2010, 21:56   

Incense wrote:

Potem Boaz, ale jak się nauczyłam obsługiwać pewien klawisz- Jakoś poszło..

klawisz zmiany celu? :D Miałem to samo jak pierwszy raz przechodziłem. Zastanwaia mnie więc po co Core dodało opcje, któa przydaje się tylko w jednym momencie w całej grze :D
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Ta NoWa 
Nowicjusz



Joined: 29 Dec 2010
Posts: 16
Posted: 30-12-2010, 18:23   

Mnie :censored: ten celownik i pod koniec poziomu The strohov fortress te :censored: lasery żeby przejść poziom
_________________
A życie jak z bajki...
 
 
Olka97P 
Nowicjusz



Joined: 17 Feb 2011
Posts: 22
Location: Avalon ;D
Posted: 21-02-2011, 15:02   

Ja po prostu nie cierpię sterowanie Kurtisem :fire: .
Po prostu tragedia. Przez niego miałam lekkie trudności z pokonaniem Boaz :fire: .
Ale jakoś się udało :D
Albo kiedy Lara uciekała przed ogiem w tej rurze....ta kamera... tragedia :!!:
Twórcy gry mogli dodać sprint :jumper:

:croft:
:wotr:
:pozdro:
_________________
-And you want to revenge....
-Justicle!
 
 
Gosia17.12.1998 
Nowicjusz



Joined: 23 Jun 2011
Posts: 1
Location: Kołobrzeg
Posted: 23-06-2011, 13:35   

Hey Everybody!!!! Jestem nowa na tym forum i chcę zacząć od tego temtu.

Więc możecie się śmiać i brechać :hehe: :mrgreen2: ale przechodziłam 2 tygodnie 2 poziom w TRAoD:dobani:. To ten "zniszczony blok mieszkalny". Myślałam że nerwicy dostanę ale gdy zobaczyłam jak można "oszukać" tych najemników i w końcu skończyłam. I wtedy na całe mieszkanie :YES PRZESZŁAM TEN POZIOM!!!!!:. :spoko:

Co do wkurzających lvl to:

Zgodnie z tradycją "LVL Z KURTISEM"
Iiiii
Sala pór roku ta z tym.... noo.... z tymi "wiaterkami". Dobra nie pamiętam powiedzmy że wszystkie :p
I jeszcze "paryskie ghetto"
To wszystkie LVL które nienawidzę.

BEY BEY BEY :pozdro: for :croft:
_________________
Zlajkujmy Larę Croft na Facebook.pl :)
 
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 07-08-2011, 13:01   

Gosia17.12.1998 wrote:
Sala pór roku ta z tym.... noo.... z tymi "wiaterkami".

Z wiaterkami nie było jescze tak źle, najfatalniej było z Sanktuarium Płomienia (też niedaleko Sali Pór Roku). Tam to już poszli na całość, wskaujesz do wody, a woda zamienia się w lawę, Genialne! Kryjówka Boucharda była też na początku wkurzająca i Kanały Buzrowe Luwru - najnudniejszy poziom w całej grze. :wisi:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 07-08-2011, 15:07   

Mnie najbardziej ,,wkurzył" pierwszy poziom :D , ale oczywiście kiedy pierwszy raz przechodziłam. A to dlaczego? Bo przyzwyczajałam się do klawiszologii i zanim wykonałam jakiś skok poprawnie to minęło trochę czasu, ale w końcu po kilku godzinach było okey. No i jeszcze ,,Derelict Apartament Block". Przy tym poziomie zawsze się zacinam, kiedy trzeba skoczyć z tej skrzyni obok windy. Lara nie chce mi jej przesuwać ;/. Poza tym jeszcze w Pawnshopie Rennesa. Zapisałam sobie grę sekundę przed tym, jak ta bomba wybuchła O_o. Musiałam wracać się do poprzedniego save'u- Kryjówki Boucharda, ale nie było tak źle ^^. Pochwalę się jeszcze, że Boaz w dwa dni przeszłam, strasznie się z tego cieszyłam, bo wiem, że niektórzy się męczą z nią po kilka miesięcy. Ogólnie gra mi nie dawała w kość, świetnie mi się ją przechodziło i jak dla mnie jest to najlepsza część Tomba.
:pozdro:
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 09-08-2011, 11:49   

Mnie to wkurza to niedopracowanie, że jak na jakimś poziomie nie masz zapisane i się zabijesz, to nie zaczyna się od nowa, tylko musisz od ostatniego save'u, nawet gdy był poziom dalej. :wisi:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 09-08-2011, 16:47   

GeBeT wrote:
Mnie to wkurza to niedopracowanie, że jak na jakimś poziomie nie masz zapisane i się zabijesz, to nie zaczyna się od nowa, tylko musisz od ostatniego save'u, nawet gdy był poziom dalej. :wisi:


Niedopracowanie o.O?
To jest stary system zapisu. Mi akurat on przypadł bardziej do gustu niż automatyczny save game, ale kto jak lubi.
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 09-08-2011, 18:11   

Zwłaszcza że sejwować można praktycznie w każdym momencie i to na kilkunastu różnych slotach, więc nie rozumiem dlaczego ktoś miałby z tego nie skorzystać i mieć ostatniego sejwa "poziom dalej" :O
_________________
 
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 09-08-2011, 20:00   

Madziula wrote:
Zwłaszcza że sejwować można praktycznie w każdym momencie i to na kilkunastu różnych slotach, więc nie rozumiem dlaczego ktoś miałby z tego nie skorzystać i mieć ostatniego sejwa "poziom dalej" :O


Urok zapoczątkowany przez Legendę ^^. Bo wszystko jest prostsze, kiedy zabijesz się to automatycznie ci życie całe wraca. Super sprawa :) .
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 15-08-2011, 10:42   

Madziula wrote:
Zwłaszcza że sejwować można praktycznie w każdym momencie i to na kilkunastu różnych slotach, więc nie rozumiem dlaczego ktoś miałby z tego nie skorzystać i mieć ostatniego sejwa "poziom dalej" :O

Dlatego, że może niektórym się ta gra podoba i nie pamiętają o ciągłym zapisywaniu. :nietak:

ermitrudefay123 wrote:
Urok zapoczątkowany przez Legendę ^^. Bo wszystko jest prostsze, kiedy zabijesz się to automatycznie ci życie całe wraca. Super sprawa :) .

Tak, to rzeczywiście było świetne, ja w Kazachstanie miałem już tylko odrobinę, że prawie jej nie było widać, dałem się zabić temu bossowi i już mam całe, nie wydałem żadnych apteczek. :p
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 15-08-2011, 13:25   

ermitrudefay123 wrote:
Urok zapoczątkowany przez Legendę ^^. Bo wszystko jest prostsze, kiedy zabijesz się to automatycznie ci życie całe wraca. Super sprawa .


O, i to bardzo super :D ja przy przechodzeniu poprzednich Tomb Raiderów złościłam się za każdym razem, kiedy traciłam choć trochę życia... W końcu się przyzwyczaiłam, ale to przywracanie całego życia po śmierci lub wczytaniu gry w Legendzie było dla mnie jak jakiś cud :P
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 15-08-2011, 15:14   

Invicta wrote:
O, i to bardzo super :D ja przy przechodzeniu poprzednich Tomb Raiderów złościłam się za każdym razem, kiedy traciłam choć trochę życia...

Tak, to prawda, po za tym w Legend masz dużo życia, a przecież przeciwnicy są słabi i mogą w ciebie strzelać i strzelać, a w poprzednich TR, np.: w TR2, było na odwrót, ci przeciwnicy byli czasami za dobrzy, a ty miałeś za mało życia, więc jak tylko mi trochę ubyło, to natychmiast wczytywałem grę od początku. :murek:

Invicta wrote:
W końcu się przyzwyczaiłam, ale to przywracanie całego życia po śmierci lub wczytaniu gry w Legendzie było dla mnie jak jakiś cud :P

Ale to chyba było niedopracowanie, niemożliwe, aby zrobili tak łatwą grę. :p
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 15-08-2011, 15:26   

W Legendzie mogą w ciebie strzelić 200 razy i nadal żyjesz... no dobra, lekko przesadziłam. To rzeczywiście czyni grę łatwiutką, na szczęście w Anniversary i Underworld z tym życiem nie było już do tego stopnia łatwo, jak w TRL.

GeBeT wrote:
Ale to chyba było niedopracowanie, niemożliwe, aby zrobili tak łatwą grę


Cóż, teraz w wielu innych grach tak jest, że po śmierci odzyskujesz całe życie. Kojarzę to z tych nielicznych normalnych gierek, które posiadam.
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 15-08-2011, 15:30   

Invicta wrote:
W Legendzie mogą w ciebie strzelić 200 razy i nadal żyjesz... no dobra, lekko przesadziłam. To rzeczywiście czyni grę łatwiutką, na szczęście w Anniversary i Underworld z tym życiem nie było już do tego stopnia łatwo, jak w TRL.

Tak to prawda, Lara może ganiać w bikini, a naboje od strzelby nawet ją nie pokrwawią. Naprawdę już trzeba długo czekać, aby coś ci zrobili. ;)
Invicta wrote:
Cóż, teraz w wielu innych grach tak jest, że po śmierci odzyskujesz całe życie. Kojarzę to z tych nielicznych normalnych gierek, które posiadam.

To też się zdarza bardzo często i dużo ułatwia zadanie. :p
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 15-08-2011, 15:33   

GeBeT wrote:
Tak to prawda, Lara może ganiać w bikini, a naboje od strzelby nawet ją nie pokrwawią.


To możliwe, żeby Lara na normalnych poziomach latała w bikini? Ja na wyborze ubrania nie mam go nigdzie, a odblokowałam! A ciekawe, jak by wyglądała Lara w Legendzie cała zakrwawiona :P
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 15-08-2011, 15:36   

Invicta wrote:
To możliwe, żeby Lara na normalnych poziomach latała w bikini? Ja na wyborze ubrania nie mam go nigdzie, a odblokowałam!
Ciekawe dlaczego? Może dlatego, że twórcy pomyśleli, że było by głupio, gdyby można by było w Kazachstanie latać w stroju kąpielowym podczas -30 °C
Invicta wrote:
A ciekawe, jak by wyglądała Lara w Legendzie cała zakrwawiona :P

Wolę nie myśleć. Pewnie okropnie. Ale to nie temat o Legend, więc nie będę się teraz nad tym zastanawiał. :offtopic:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 15-08-2011, 23:12   

Do wkurzających momentów z AoD dodaję Sanktuarium Płomienia. Tam to dopiero trzeba mieć wyczucie i refleks, żeby dobrze wskakiwać na te płytki :D .
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 16-08-2011, 09:57   

A ja właśnie na tym utknąłem, wkurza mnie bardzo ta woda, która zamienia się w lawę i jeszcze zapisałem na 8 sekund przed przejściem tego największego płomienia. Raz prawie mi się udało, ale milimetr przy końcu się zabiłem. :fire:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 16-08-2011, 10:18   

No, to witaj w klubie. Myślałam, że jak drugi raz przechodzę to pójdzie mi jak z płatka :) . 50 razy próbowałam, zanim w końcu się udało. Jak ci nie idzie, to zmień taktykę.
A ta rzeka to był w ogóle świetny pomysł, ale na dłuższą metę niestety męczący.
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 16-08-2011, 15:11   

ermitrudefay123 wrote:
Jak ci nie idzie, to zmień taktykę.

Ciekawe, jak można tam zmienić taktykę, to bardzo małe pomieszczenie, jedyna taktyka, to przejść po tych kamieniach. :gupek:
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
ermitrudefay123 
Student



Joined: 03 Jun 2011
Posts: 48
Location: Strahov- Praga
Posted: 16-08-2011, 22:29   

GeBeT wrote:
ermitrudefay123 wrote:
Jak ci nie idzie, to zmień taktykę.

Ciekawe, jak można tam zmienić taktykę, to bardzo małe pomieszczenie, jedyna taktyka, to przejść po tych kamieniach. :gupek:


Jeśli nie zdążasz, to przeskocz zaraz nad tym pierwszym ,,oczkiem" z ogniem, a nie je omijaj. Oszczedzi to trochę czasu.
_________________
,,Szkoda, że nie dostaję dolara za każdym razem, gdy słyszę, jak różni szaleńcy składają takie obietnice..." - Lara Croft, Angel of Darkness
 
 
Kerbi25 
Student



Joined: 06 Aug 2011
Posts: 40
Posted: 16-08-2011, 22:42   

Nie prościej po prostu poczekać aż fala przeleci, i dopiero potem przejść przez salę na spokojnie? :P Ja tak zawsze robię i mnie nie zjada.
Ale sam na początku myślałem, że trzeba przed tym ogniem uciekać, dopóki nie obejrzałem walkthrough z AODa ;)
 
 
GeBeT 
Podróżnik



Joined: 02 Aug 2011
Posts: 204
Location: Warszawa
Posted: 17-08-2011, 17:44   

Kerbi25 wrote:
Nie prościej po prostu poczekać aż fala przeleci, i dopiero potem przejść przez salę na spokojnie? :P Ja tak zawsze robię i mnie nie zjada.
Ale sam na początku myślałem, że trzeba przed tym ogniem uciekać, dopóki nie obejrzałem walkthrough z AODa ;)

Ja nie oglądam walktrought'uw, tylko sam przechodzę :) . Dlatego nie wiedziałem, że tak można. :p
_________________
SIEMA WSZYSTKIM NA FORUM
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo