FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Piercing

Co sądzisz o tunelach?
Mam i są świetne
5%
 5%  [ 3 ]
Wyglądają fajnie u innych
18%
 18%  [ 10 ]
Poroniony pomysł
62%
 62%  [ 34 ]
Wisi mi to
12%
 12%  [ 7 ]
Voted : 54
Total Votes: 54

Author Message
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 23-06-2009, 14:49   Piercing

Co sądzicie o tunelach i tzw. "gorsetach"?
Ja bym chciał sobie zrobić właśnie tunele i się tak zastanawiam czy to dobry pomysł.

A Goresty dla mnie to jakieś totalne nieporozumienie i jak patrze na to to aż aua!






[ Komentarz dodany przez: e_g: 23-06-2009, 14:52 ]
Tunele imo są okropne
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
x*kinga*x 
Praktykant



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 136
Location: Przemków (;
Posted: 23-06-2009, 15:00   

Zarówno jedno, jak i drugie to dla mnie totalna głupota. Zwłaszcza gorsety - żeby to chociaż ładnie wyglądało... :nietak: Ale to wręcz oszpeca i co niektórych (mnie też) bardzo obrzydza. Jestem przeciw takim kombinacjom...
_________________
moje motto: zawsze walcz do końca - nie poddawaj się!
 
 
 
Anissa 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2009
Posts: 265
Posted: 23-06-2009, 15:17   

Aua, od patrzenia twarz mi się wykrzywia.
Gorsety to totalne nieporozumienie. Taka ,,ozdoba'' jest okropnym oszpeceniem własnego ciała. Nijak to wygląda, tylko przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu człowieka. Np. jak się normalnie umyć, bo z takim czymś nie wmawiajcie mi że można się wykąpać? Ten gorset to niepotrzebna rzecz, tylko przeszkadza, ludzie którzy to coś mają wszczepione we własne ciało muszą być cyś nienormalni. Rozumiem że ktoś może mieć jakieś inne upodobania i według niektórych jest to wręcz piękne, ale u mnie to w ogóle nie do zaakceptowania...Oczywiście tylko te gorsety a nie sam człowiek z tym czymś...

A co do tuneli to to już może być jak ktoś chce, ale mi się nie podoba, bo też oszpeca i też brzydko wygląda. Fe.
 
 
Małolat 
Podróżnik



Joined: 29 Dec 2007
Posts: 200
Location: 100Lica
Posted: 23-06-2009, 15:22   

Ja nie mam nic do ludzi którzy chcą sie "wyróżnić/ozdobić" w ten sposób ale osobiście uważam to za oszpecanie się. Jeśli ktoś chce poprawić wygląd własnego ciała to osobiście polecam siłownie lub fitness :P inne ozdobniki uważam za zbędne...

Ps. Po co wstawiałeś tą fote w spoilerze? Pukanie kogoś w ucho chyba nie jest czymś podniecającym, a co więcej chyba nie ma z tego nawet przyjemności hehehe...
_________________
 
 
quicksilver 
Praktykant



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 143
Location: Łódź
Posted: 23-06-2009, 15:47   

Ani jedno, a ni drugie nie podoba mi się...tunele kojarzą mi się z afrykańskimi plemionami, tylko że tubylcy wkładają sobie kółka w dolną wargę...hm podobne :mrgreen2: wole nie wiedzieć jak wygląda ucho po wyjęciu takiej ozdoby. Co do gorsetu to jaka w tym wygoda? To sie w ogóle kiedyś goi? :| w dodatku ciągle te wszystkie przebicia muszą być podrażniane. Dla mnie to istny masochizm...

Co do innych form piercingu nie mam zastrzeżeń, uważam tylko że co za dużo to nie zdrowo.
_________________
Jesteś kimś jedynym i niezastąpionym
w tym właśnie miejscu,
w którym się znajdujesz,
w tym właśnie odcinku czasu,
w którym żyjesz.
 
 
Jamal 
Student



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 51
Posted: 23-06-2009, 16:40   Re: Piercing

Tunele w ogóle mi się nie podobają , jak dla mnie wygląda to śmiesznie i odpychająco zarazem. Widziałem już taki wynalazek u jednego znajomego, i oczywiście powiedziałem mu ,że jego ozdoba wygląda szkaradnie (już miał dosyć duże dziursko w uchu gdzieś jak 5 złotówka :) )
No ale cóż różni ludzie , różne potrzeby.
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 24-06-2009, 02:04   

Oczywiście wszystko z umiarem, małe tunele wyglądają fajne.
Te duże są zwyczajnie okropne, to ucho jest takie nienatrualnie wieelkie, a fuuuj.
Jeśli bym sobie zrobił to napewno małe max. średnica 1cm.
No i zależy też co komu pasuje

Ten pan tak.


Natomiast Roni już nie.


Moja kumpela miała "fazę" na tunele i sobie zrobiła dość spore.
W sumie tylko jeden jej został bo drugi ktoś jej szarpnął na imprezie i się zrósł,
tunel wielkości nakrętki dezodorantu. Wygląda komicznie bo ma małą buźkę i jest cała taka drobna, a tu takie wielkie uszyska (bo drugi zacznie robić jak się ucho zagoi).
Znając ją to będzie żałowała za 2-3 miesiące, bo jej wybitnie szybko się wszystko nudzi. Były już dredy, kolczyki na twarzy i kolor blond na głowie...
dzieci.

Edit.
Znam dziewczynę, która ma gorset na plecach.
Na żywo to wygląda jeszcze gorzej niż na zdjęciu...
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
quicksilver 
Praktykant



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 143
Location: Łódź
Posted: 04-07-2009, 20:13   

Skończyło się na gorsecie i kanałach, ale są przecież inne rodzaje piercingu.. :D macie kolczyki w jakiś ciekawych miejscach? no może pomijając te najbardziej ciekawe :mrgreen2: ja miałam kiedyś pięć, ale dwa mi się znudziły, wyjęłam i dziurki zarosły, zostały dwie normalne i tragus, z którym się bardzo długo męczyłam, bo nie chciał się zagoić :)
_________________
Jesteś kimś jedynym i niezastąpionym
w tym właśnie miejscu,
w którym się znajdujesz,
w tym właśnie odcinku czasu,
w którym żyjesz.
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 04-07-2009, 20:31   

Ja mam w wardze i w uszach kilka dziurek, żadna rewelacja ;)
A ty gdzie miałaś?
Zauważyłem, że coraz popularniejsze są kolczyki w szyki, na karku, wbijane w twarz etc. Mi się to podoba, ale u kogoś i w małych ilościach.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
quicksilver 
Praktykant



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 143
Location: Łódź
Posted: 05-07-2009, 10:58   

Ja miałam w chrząstce w uchu.
Kolczyki są coraz bardziej popularne i to w najdziwniejszych miejscach. Np u kobiet miedzy biustem czy na biodrach. Mnie się to nie podoba osobiście. Jedynie to kolczyk w łuku brwiowym, ale i tak sobie nie zrobię. :) nie lubię też dużej ilości kolczyków, dlatego pozbyłam się tamtych 2.

http://images21.fotosik.p...f655f985320.jpg

jakos taki wizerunek do mnie nie trafia :D za dużo ich...
_________________
Jesteś kimś jedynym i niezastąpionym
w tym właśnie miejscu,
w którym się znajdujesz,
w tym właśnie odcinku czasu,
w którym żyjesz.
 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 05-07-2009, 12:29   

Jeden mały piercing to jeszce nic strasznego :) , ale to co zostało przedstawione na powyższych fotografiach to już lekka przesada.
Moja znajoma na przykład ma przekłute policzki i dolne powieki :|
 
 
The Darkness 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 201
Location: Chełmża
Posted: 05-07-2009, 13:54   

Toż ty nie rób sobie tych tuneli, to tylko Cię oszpeci. Mnie odstraszają ludzie z takimi uszami. Potem na starość będziesz miał uszy do pasa ;P Jedyny kolczyk jaki sobie zrobię to w języku lub w brwi a poza tym to nie przepadam za tym. A te gorsety ? Yyyhh.. odrażające.
_________________


 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 05-07-2009, 15:50   

Też miałem/mam w chrząstce (bolało jak cholera).
Podobno czym wyżej się przebija ucho tym ból jest silniejszy.

Quote:
Toż ty nie rób sobie tych tuneli, to tylko Cię oszpeci. Mnie odstraszają ludzie z takimi uszami. Potem na starość będziesz miał uszy do pasa


Przecież małe tunele nie są takie złe - średnica 0,5 do 1 cm.
Podobno taki rozmiar goi się do zera jak się rezygnuje z tuneli.

Quote:
Jedyny kolczyk jaki sobie zrobię to w języku lub w brwi a poza tym to nie przepadam za tym.


W języku nie, to jest takie...niefajne.
W brwi lepiej, sam miałem ale mi nie pasował więc po tygoniu zrezygnowałem.

Quote:
A te gorsety ? Yyyhh.. odrażające.


Fakt, przywodzi na myśl sado-maso.
Taka dziewczyna, która chodziła ze mną do gimnazjum ma taki gorset i "zakłada" go na balety.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
quicksilver 
Praktykant



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 143
Location: Łódź
Posted: 06-07-2009, 08:27   

Hrithik_Roshan wrote:
Też miałem/mam w chrząstce (bolało jak cholera).
Podobno czym wyżej się przebija ucho tym ból jest silniejszy.

Hmm ja miałam dość wysoko jeden kolczyk i w sumie nie bolał aż tak bardzo...zagoił się dość szybko. Tylko, że raz mi ojciec go wyrwał z ucha, bo zaczepił o nie, a nie wiedział że coś tam mam :| . Zrobiłam go w gim, ostatnio wyjęłam bo mi się znudził i dziurka zarosła.

Quote:
Przecież małe tunele nie są takie złe - średnica 0,5 do 1 cm.
Podobno taki rozmiar goi się do zera jak się rezygnuje z tuneli.

jesteś pewny, że się zrosną? :> mnie się to nie podoba..takie udziwnianie już. w ogóle od kiedy tunele stały sie tak popularne?

Quote:
Fakt, przywodzi na myśl sado-maso.
Taka dziewczyna, która chodziła ze mną do gimnazjum ma taki gorset i "zakłada" go na balety.


ej ten jest fajniusi :mrgreen2:



ciekawe czy da się z tym spać na plecach..
_________________
Jesteś kimś jedynym i niezastąpionym
w tym właśnie miejscu,
w którym się znajdujesz,
w tym właśnie odcinku czasu,
w którym żyjesz.
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 12-07-2009, 18:17   

Gorsety to jedna wielka masakra, a tunele są OK ale u kogoś no i nieduże. I oczywiście ładne są tylko w uchu, bo na jednej z fot jest tunel w nosie, strasznie to wygląda.

Ja mam dwa kolczyki w chrząstce, ale niestety nie chcą się zagoić. Chcę też kolczyka w pępku, ale poczekam z tym jeszcze trochę :)
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 16-07-2009, 17:46   

Quote:
a mam dwa kolczyki w chrząstce, ale niestety nie chcą się zagoić.


Może powinnaś noscić kolczyki ze stali chirurgicznej ?
Ja mam ten sam problem spowodowany właśnie kolczykami z bylejakiego metalu.
Tylko w wardze wszystko jest wporządku bo robione przez salon :P
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 17-07-2009, 11:43   

Kolczyki były robione w profesjonalnym salonie więc są ze stali chirurgicznej. Miałam przemywać takim płynem, ale on dał gówno za przeproszeniem, spirytus poszedł w ruch i jest coraz lepiej :)
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
x*kinga*x 
Praktykant



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 136
Location: Przemków (;
Posted: 17-07-2009, 12:27   

Ja mam po dwa kolczyki w każdym uchu i myślę, że to mi w zupełności wystarczy :)
Jeszcze kilka miesięcy temu też bardzo chciałam mieć kolczyk w pępku ale teraz myślę, że chyba nie warto... Moja koleżanka, jak powiedziała, sama przekłuła sobie pępek i to nieumiejętnie... teraz ma ranę która wcale nie chce się zagoić. Już to sprawiło, że straciłam ochotę na kolczyk w pępku... :o
_________________
moje motto: zawsze walcz do końca - nie poddawaj się!
 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 17-07-2009, 12:31   

Quote:
Kolczyki były robione w profesjonalnym salonie więc są ze stali chirurgicznej. Miałam przemywać takim płynem, ale on dał gówno za przeproszeniem, spirytus poszedł w ruch i jest coraz lepiej


Ja tam przemywam też spirytusem i jest git majonez.
Ale, że są problemy po kolczykach w studio...

Quote:
sama przekłuła sobie pępek


gratuluję głupoty...
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 18-07-2009, 10:25   

Mi podoba się kolczyk tylko w jednym miejscu, najlepiej na brzegu prawej, dolnej wargi...Większa ilość, w innych miejscach (prócz ucha rzecz jasna), zniechęcają mnie do danej osoby, wręcz nawet obrzydzają...W końcu ponoć wszystko jest dobre, ale tylko w umiarze...
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 18-07-2009, 12:07   

Gorset wygląda mocno, trzeba przyznać :p . Ciekawa jestem jak to wygląda z tym bólem i gojeniem się, nie miałabym nic przeciwko czemuś takiemu, byle nie za wielkie i byle się nie paprało. Wygoda w percingu to dobre pytanie, wydaje mi się, że jako takie niedogodności trzeba brać pod uwagę, już dodatkowe kolczyki w uszach mogą utrudniać spanie. Chyba, że ktoś codziennie wieczorem będzie je zdejmować, jednak w gruncie rzeczy to też ma niewiele wspólnego z wygodą :p .

Co do tuneli to zależy jakie i przede wszystkim jak to komu pasuje. Ogólnie podoba mi się percing i nie obrzydza mnie to, dopóki mieści się w jakichś granicach estetyki, tzn gdy to kolczyki zdobią ciało, a nie na odwrót.

U mnie kolczyk być-może-w-planach to brew, najchętniej prawa. Prócz tego obecnie 3 kolczyki w lewym uchu i 4 w prawym, wszystkie na miękkim płatku, więc bez szaleństw. Wszystko ładnie się zagoiło przy zachowaniu podstawowych zasad BHP, chociaż przebijane było własnoręcznie srebrnymi kolczykami.
_________________
; p ; >>
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 18-07-2009, 18:21   

Integral wrote:
. Ciekawa jestem jak to wygląda z tym bólem i gojeniem się, nie miałabym nic przeciwko czemuś takiemu, byle nie za wielkie i byle się nie paprało.

Tak, gorset wygląda pięknie, ale nie chciałabym, posiadając takowy, zahaczyć o coś :P I choć niesamowicie to wygląda, odpuściłabym sobie chociażby z tego względu.

Jeszcze kiedyś chciałam mieć kolczyk we brwi, a i może w przyszłości się pojawi, na razie odpuszczam i pozostaję przy moim planie Tragusa - kolczyk w wystającej chrząstce ucha, najbardziej wrażliwe i najdłużej gojące się miejsce w uchu.......
No, ewentualnie kolczyk w szyi kłócący się z marzeniem tatuażu - kodu kreskowego. :P
_________________

http://leditor.prv.pl/
 
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 29-08-2009, 16:33   

Ja tam lubię się dziurawić :D Narazie mam 3 kolczyki, samoróbki 2 w prawym i 1 w lewym.
Planuję sobie w zimę zrobić jeszcze 2 1 w prawym i 1 w lewym. Na 16 robię industriala no moze na 15, nie wiem co na to mama ale cóż raz się żyje :D . Nigdy bym sobie nie przedziurawiła jezyka ani łuki brwiowego bo jest za duże ryzyko, jak się trafi w nerw to mi gębę sparaliżuje a z językiem to jak wda się zakażenie to mogą nawet obiąć a nikt by nie chciał miec takiego losu jak średniowieczny sprzedawczyk nieprawdaż? W pępku jest zbyt hotkowaty a w nosie bym i tak nie mogła mieć bo non stop smarkam. Co innego tatuaże ale nad tym musiałabym sie poważnie zastanowić...
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
l@r@ croft 
Praktykant



Joined: 25 Dec 2006
Posts: 187
Location: Łódź
Posted: 17-09-2009, 13:08   

Według mnie te gorsety i tunele to już lekka przesada... Nie podoba mi się to w ogóle,a wręcz obrzydza. Okropnie to wygląda,zwłaszcza ten gorset na plecach,o ble :P No , ale każdy lubi co innego.Osobiście posiadam 3 kolczyki, 1 w chrząstce ( i bez przesady.. wcale bolesne to nie jest ;) i nic mi się nie paprało , ale kupuję kolczyki ze stali chirurgicznej,tak na wszelki wypadek, no i po jednym kolczyku w prawym i lewym uchu ;) Miałam zamiar zrobić sobie w wakacje w nosie taki mały , i już byłam zdecydowana jednak coś mnie podkusiło , żeby poczytać w necie wypowiedzi osób ,które taki kolczyk posiadają.No i niestety okazało się , że wkładanie i wyjmowanie kolczyka zajmuje dużo czasu i potrafi być to 'bardzo' denerwujące,więc to raczej nie dla mnie ^ No ,ale może kiedyś się zdecyduje.
_________________

 
 
 
Sas_ 
Podróżnik



Joined: 04 Jul 2009
Posts: 249
Location: Polska/Gdańsk
Posted: 17-09-2009, 15:37   

Dobra gorset t jest już nie złe przegięcie od co do tuneli zależy jeszcze jakiej są wielkości.
Bo jak wiadomo co za dużo to nie zdrowo i po co komu tunele w uszach, załóżmy o wielkości piłeczek do golfa czy kuli bilardowej? ;) . Małe tunele są spoko, 5-6mm maks 1 cm to chyba wystarczy :P
_________________
Satan's Gonnah Yeat Chu :3
(Tak wpadłam po to aby sobie zapdejtować twarz, ale śmiesznie, co nie kociaki?)
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo