FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Bonusy za Time trials, Relikty i Artefakty
Author Message
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 08-08-2007, 14:59   

Jasmine, tak widziałam już ten trick wcześniej. Tego samego sposobu można użyć też w Pałacu Midasa w zawalonej sali. Wystarczy tylko w momencie gdy sie bujasz na linie rozbujać się na maksa i uda nam się załapać checkpointa. :P

Time Triale zaliczyłam bodaj dwa pierwsze -jakoś nie czuje potrzeby żeby dalej się w to bawić. Dla mnie po zebraniu wszystkich reliktów i artefaktów TRA jest zakończony. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 08-08-2007, 15:46   

O tym w Pałacu Midasa nie wiedziałam.
Ja poza tym jakoś lubię pościgać się z czasem.
_________________


 
 
FallenAngel1996 
Praktykant



Joined: 27 Jun 2007
Posts: 175
Location: Dolina Godryka
Posted: 08-08-2007, 18:01   

Jasmine, ale jak się turlać? Bo bez pistolsów sie nie da....chyba że chodzi o odwrócenie sie i skoki na głowkę, nie wiem.......
Fajnie by było jakby to naprawde sie udało bo męcze się już z tydzień :nietak:



EDIT:Pytam, bo mi się filmik zacina (znaczy sie kończy) na czternastej sekundzie :neutral:
_________________
" Każdy, kto stanie między mną a tym kamieniem, zginie" Lady L. Croft

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 08-08-2007, 19:23   

Musisz wyjąć pistolety odwróć się plecami do drzwi i zrób przewrót do tyłu (domyślnie chyba shift - przycisk od turlania). Pistolety musisz mieć wyciągnięte, bo inaczej nie zrobisz salta do tyłu.
Poza tym ciężko jest wycelować w checkpoint, ja męczyłam się minutę zanim trafiłam.
_________________


 
 
FallenAngel1996 
Praktykant



Joined: 27 Jun 2007
Posts: 175
Location: Dolina Godryka
Posted: 08-08-2007, 19:28   

achaś, no to wszo jasne... czyli najpierw musze sie wybrać po pistolsy do biblioteki.
ale i tak raczej mi starczy casu, więc spróbuję

EDIT
a, i jak daleko trzeba się turlać???
_________________
" Każdy, kto stanie między mną a tym kamieniem, zginie" Lady L. Croft

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 08-08-2007, 19:41   

Wystarczy, że staniesz plecami do drzwi (Pod samymi drzwiami) z wyciągniętymi pistoletami i naciśniesz shift. Wtedy Lara zrobi salto, tylko jak napisałam, mi było trudno wcelować w zapis, więc może najpierw poćwicz.
_________________


 
 
FallenAngel1996 
Praktykant



Joined: 27 Jun 2007
Posts: 175
Location: Dolina Godryka
Posted: 08-08-2007, 21:03   

T
H
A
N
K
S

Jasmine, jesteś wielka! xD xD xD :banan: :papryczka:
:thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx: :thanx:

Trzeba stanąć tuż przy "klamce" i odwrócić się troche w prawo(jakieś 45 stopni)
_________________
" Każdy, kto stanie między mną a tym kamieniem, zginie" Lady L. Croft

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 09-08-2007, 00:07   

Nie ma sprawy. Spróbuję też zrobić tak jak napisałaś.
_________________


 
 
FallenAngel1996 
Praktykant



Joined: 27 Jun 2007
Posts: 175
Location: Dolina Godryka
Posted: 06-09-2007, 07:50   

Co dostaje się za wszystkie cztery artefakty w Obelisku Khamoon? Zebrałam wszystkie i nic nie dostałam... :(
_________________
" Każdy, kto stanie między mną a tym kamieniem, zginie" Lady L. Croft

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 06-09-2007, 10:20   

FallenAngel1996, chodzi ci o oko horusa, skarabeusza ozyrysa, ankh izydy, i pieczęć anubisa? Za ten rzeczy nic nie dostajesz -one są potrzebne do otwarcia wrót Świątyni Scionu. :)

Czy też może masz na myśli same artefakty zbierane dodatkowo w grze -no to tutaj są różne bonusy które masz w menu Nagrody. O ile mi się kojarzy to skoro nic nie dostałaś nowego to trzeba chyba zebrać wszystkie artefakty na danym poziomie -wszystkie poziomy w Egipcie, żeby odblokować kolejne rzeczy.
O zobacz tu:
http://www.gamefaqs.com/c...ode/934025.html
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
FallenAngel1996 
Praktykant



Joined: 27 Jun 2007
Posts: 175
Location: Dolina Godryka
Posted: 06-09-2007, 14:19   

Asyenna, chodzi mi o te normalne, bonusowe, nie służące do otwierania niczego artefakty. Może i trzeba całą "krainę" ale wcześniej miałam zaraz po poziomie
_________________
" Każdy, kto stanie między mną a tym kamieniem, zginie" Lady L. Croft

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 06-09-2007, 14:30   

Też tak miałam. Nie zawsze za wszystkie artefakty w danym poziomie coś się dostaje.
_________________


 
 
Mona 
Praktykant



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 126
Location: z kapusty
Posted: 18-10-2007, 17:50   

ale się wkurzyłam: męczyłam się z TimeTrialem górskich jaskiń, przeszłam dopiero za 4. podejściem a tu NIC NIE DOSTAŁAM :fire:
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 18-10-2007, 17:58   

Bo taki jest sens tych Time Triali. Wypaczają rozgrywkę (na czas, byle prędko) i hodują pokolenie, które nie przejdzie poziomu TR "bezinteresownie" :p .

Za TT były cheaty (kody) z tego, co pamietam. Obszukaj menu w extrasach i sprawdź, czy Ci jaki nie przybył.
_________________
; p ; >>
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 18-10-2007, 18:39   

Kody to będą, ale za ukończenie CAŁEGO Peru na TT. To nie Legenda :p

Integral
Ta, widzę, że nawet w dodatkach poziom up. Moja herbata :D :D
_________________
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 18-10-2007, 18:51   

Mona wrote:
ale się wkurzyłam: męczyłam się z TimeTrialem górskich jaskiń, przeszłam dopiero za 4. podejściem

To lepiej nie zaczynaj St. Francis' Folly :D Grając w tego TT, dowiesz się, co znaczy, wyścig z czasem :)
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Jasmine 
Podróżnik



Joined: 10 Jan 2006
Posts: 547
Posted: 19-10-2007, 00:42   

Prawda. W tym poziomie trzeba mieć obraną taktykę, by nie robić niepotrzebnych kroków. Mi się przy nim trochę zeszło.
_________________


 
 
Aggusska 
Praktykant



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 130
Posted: 26-10-2007, 23:03   

A ja zneinawidziłam Grób Tihocana... Męczyłam się tam jak diabli na TT... I zawsze brakwoało jakichś 30 sekund... A za ostatnim razem zabrakło mi 3s, bo miałam właśnie kończyć stzrelać w ostatneigo centaura, a tu niespodzianka - koniec czasu! Ale w końcu się udało... Poezja...
_________________
Quod me nutrit me destruit
 
 
 
Mona 
Praktykant



Joined: 11 Jul 2007
Posts: 126
Location: z kapusty
Posted: 28-10-2007, 15:40   

osobiście nie przepadam za TT, ale uznałam, że Górskie Jaskinie to taki przyjemny i krótki poziomik, to czemu nie... już chyba nigdy nie zabiorę się za granie na czas. zresztą Anniversary to taka ładna gierka, to trzeba się napawać nią, bez zbędnego pośpiechu.
a co jest za wszystkie TT w Peru?
 
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 30-11-2007, 13:26   

Sorry, że nie moge ci odpowiedziec na to pytanie ale ja tez mam podobne. Oto ono: CO musze zrobić zeby miec odblokowany kod na okulary przeciwsłoneczne? Domyślam sie, ze to coś w Peru... Właśnie! Można przejsc TT w lvl gorskie jaskinie biegnac se po prostu? Tak bez skokow fikolkow?

:narka:
_________________
:O
 
 
bobonton2 
Podróżnik



Joined: 31 Aug 2007
Posts: 519
Location: P-ń
Posted: 30-11-2007, 22:02   

Mona wrote:
a co jest za wszystkie TT w Peru?


Unlimited naboje do magnum

:pozdro:
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 01-12-2007, 10:49   

Już na to moje ostatnie pytanie nie potrzebuje odpowiedzi, bo wiem, ze tak sie da. Przeszłam TT gorskie jaskinie wlasnie w ten sposob tylko czasem skakalam, bo uznalam, ze to ostatnie salto w serii fikolkow jest za wolne. Przeszlam ten TT za pierwszym razem i mialam czas 5.31. Tak jak Mona NIC nie dostalam!
_________________
:O
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 01-12-2007, 12:40   

Sklejka, po pierwsze to już parę postów wyżej podawałam link: http://www.gamefaqs.com/c...ode/934025.html
spis wszystkich rzeczy i dokładny opis co trzeba wykonać żeby je odblokować.
Bonusy są dopiero po ukończeniu TT w całym poziomie np. 4 TT w Peru.
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
elia 
Nowicjusz



Joined: 15 Aug 2007
Posts: 25
Posted: 24-02-2008, 14:47   

Mam jedno pytanko, a jest jakiś skrót żeby zdobyć relikwie w komnacie ognia?Pytam, bo to mnie okropnie wkurzyło.Gdy już jestem na miejscu relikwia znika raczej się chowa.Prosze pomóżcie mi.
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 24-02-2008, 14:57   

Trasa jest dość prosta, jeśli masz opanowane sprytne ruchy Lary. Mi udaje się za każdym razem stosując poniższą trasę i tricki.
Po pierwsze: Zaraz po przełączeniu dźwigni zapisz grę (gdy tego nie zrobisz to stan gry zapisze się przy wejściu do sali i tym samym aktywacja relikwi nie obejdzie się bez ponownej drogi do wajchy).
Po drugie: Gdy zapiszesz grę daj szybko nura i płyń możliwie blisko prawej ściany wciskając energicznie klawisz akcji (domyślnie E).
Po trzecie: Gdy wyjdziesz na brzeg wciśnij dwukrotnie klawisz przewrotu (domyślnie SHIFT) - Lara wykona wówczas przewrót z odbiciem i wyląduje przy schodkach a nie będzie się grzebała z wchodzeniem na każdy z nich).
Po czwarte. Szybko przebiegnij na podest z platformą aktywującą płomienie. Musisz biec i odbić się na samym końcu by Lara wskoczyła na okrągły "palnik". Potem szybko na kolumnę po prawej - wdrap się na podłogę z biegającymi ognikami i biegnij w lewo nie zważając na ognie. Skocz na drugi palnik i od razu na kolumnę z głowami lwów. Szybko przedostań się na drugi koniec i znów niezważając na ognie dostań się na samą górę. Szybko przeskocz na komumnę z relikwią i biegnij w lewo wciskając energicznie klawisz akcji (domyślnie E) - wówczas Lara chwyci relikwię na bank nawet w ostatniej chwili.
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo