FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Programy do TR Legend!!!
Author Message
Powerfull_GIRL 
Student



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 94
Location: KingdomOfDreams
Posted: 28-08-2006, 15:07   Programy do TR Legend!!!

Słyszeliście o nowym amatorskim programie umozliwiający granie w bikinii w trakcie leveli , nie tylko podczas gry w CM ;) .
Oto cały artykuł pochodzi z www.traider.pl :
Żałujesz, że w bikini można grać tylko w domu Lary? To niekoniecznie musi być dłużej ograniczeniem, jako że powstał amatorski program typu Startup Configuration Utility (konfiguracja uruchomieniowa), dostępny tutaj:( http://www.uploading.com/?get=3VV6BNFI) lub tutaj ( http://www.traider.pl/forum/?G=SP&I=97614 ), którym można bezpośrednio uruchomić wybrany level lub wymusić dowolne ubranie. Posiada też inne eksperymentalne funkcje, których działanie nie jest do końca znane i które należy używać z ostrożnością, ale najbardziej użyteczna wydaje się możliwość grania Larą w bikini poza domem (z drobnymi ograniczeniami). Cheaty działają z wersją 1.2 gry (zatem polska wersja spełnia to wymaganie), zaś sam program do funkcjonowania wymaga Microsoft .NET Framework v2. - można go pobrac tu : http://www.microsoft.com/...dd-aab15c5e04f5
Co wy na to:638: Czy urozmaici to grę:638: Czy to dobry pomysł:638:
Ja uważam że świetny, wreszcie LAra w bikinii może pozwiedzać zaginione ruiny :-P heheh
Piszcie też o innych programach urozmaicających grę w TR LEGEND. :)
_________________
I will never give up
" If you give up your dream
and everything else,
will end right here!!!"
 
 
 
larcia 
Obieżyświat



Joined: 09 May 2005
Posts: 856
Location: Katowice
Posted: 28-08-2006, 15:17   Re: Programy do TR Legend!!!

Powerfull_GIRL wrote:
Słyszeliście o nowym amatorskim programie umozliwiający granie w bikinii w trakcie leveli , nie tylko podczas gry w CM ;) .
Oto cały artykuł pochodzi z www.traider.pl :
Żałujesz, że w bikini można grać tylko w domu Lary? To niekoniecznie musi być dłużej ograniczeniem, jako że powstał amatorski program typu Startup Configuration Utility (konfiguracja uruchomieniowa), dostępny tutaj:( http://www.uploading.com/?get=3VV6BNFI) lub tutaj ( http://www.traider.pl/forum/?G=SP&I=97614 ), którym można bezpośrednio uruchomić wybrany level lub wymusić dowolne ubranie. Posiada też inne eksperymentalne funkcje, których działanie nie jest do końca znane i które należy używać z ostrożnością, ale najbardziej użyteczna wydaje się możliwość grania Larą w bikini poza domem (z drobnymi ograniczeniami). Cheaty działają z wersją 1.2 gry (zatem polska wersja spełnia to wymaganie), zaś sam program do funkcjonowania wymaga Microsoft .NET Framework v2. - można go pobrac tu : http://www.microsoft.com/...dd-aab15c5e04f5
Co wy na to:638: Czy urozmaici to grę:638: Czy to dobry pomysł:638:
Ja uważam że świetny, wreszcie LAra w bikinii może pozwiedzać zaginione ruiny :-P heheh
Piszcie też o innych programach urozmaicających grę w TR LEGEND. :)


Żaden news :)
Na WOTR był taki news także :P
Ale zawsze się przyda taki topic :P
 
 
Powerfull_GIRL 
Student



Joined: 25 Mar 2006
Posts: 94
Location: KingdomOfDreams
Posted: 28-08-2006, 15:26   

Ja wcale nie pisałam że to jest news.
A po za tym to ma byc topic o programach do TR LEGEND. Amatorskich i nie tylko.
Czy to new czy nie to nie nalezy do tematu :offtopic: :-P
_________________
I will never give up
" If you give up your dream
and everything else,
will end right here!!!"
 
 
 
Kolka:) 
Podróżnik



Joined: 16 Aug 2006
Posts: 229
Location: ze 100licy :D
Posted: 24-02-2007, 19:29   

Niewiedziałam gdzie umieścić to pytanko, a nie chciałam zakładać nowego tematu... Czy wie ktoś coś może o Legendzie na Mac'a??? bo teraz zmieniłam kompa na mac'a właśnie no i mam tylko tr4. I czy jest demo legendy na mój komputer? jak ktoś coś wie to pls o odpowiedź ;)
_________________
She's so stupid, what the hell do you think?!
 
 
 
ciara-harris 
Nowicjusz



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 18
Location: Warszawa
Posted: 19-07-2007, 16:27   

A jaki inny link jest do tego programu lub jak on się dokładniej nazywa??

Bo stronka traider.pl w ogóle mi nie działa a na tym drugim linku pisze że Sorry, but you seem to have bumped into an invalid link. Pomocy....
_________________

 
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 19-07-2007, 19:09   

Programik nazywa się Legend SCU (Startup Configuration Utility).
Pobrać można go nawet z WoTR: [link] :)
Pamiętaj że wymaga do działania .NET Framework 2 - ale o tym napisała już Powerfull_GIRL w pierwszym poście ;)
 
 
Domino14 
Student



Joined: 12 Sep 2007
Posts: 80
Posted: 08-10-2007, 17:09   

Czy wiecie skad moge sciagnac TRLfly? ale taski zeby mi dzialal na polska wersje gry, bo juz szukam i zaden z nich niedziala :(
 
 
ciara-harris 
Nowicjusz



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 18
Location: Warszawa
Posted: 12-10-2007, 11:16   

Niestety, nadal mam problem z tym programem. Nie daje się znikąd ściągnąć... ;( ;( ;(

Pomocy...
_________________

 
 
 
Neona 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 410
Location: Poznań
Posted: 12-10-2007, 15:35   

ciara-harris, Jeśłi chodzi tobie o program, w którym można grać larą w bikini, sukni z japoni nie rozerwanej itd. w różnych krajach to tutaj masz link http://www.uploading.com/?get=3VV6BNFI
PS. Zawsze radzę przeszukać forum bo link jest z tematu Legend SCU ;)
Domino14, Z tego co wiem to TRLFly nie istnieje-może się mylę ale nie słyszałam o taki programie. Wiem że jest tylko do TRA
 
 
Domino14 
Student



Joined: 12 Sep 2007
Posts: 80
Posted: 12-10-2007, 19:34   

Neona, jest na TR legend, tylko ze u mnie niechce dzialac ani wersja 1.1 ani 1.2, i cos mi sie bardziej wydaje ze na polska wersje nie istnieje:(
 
 
siwek509 
Praktykant



Joined: 25 May 2007
Posts: 173
Location: włocławek
Posted: 13-10-2007, 19:16   

tu masz wersje 1.0 i 1.2
http://www.tombraiderforu...ead.php?t=98560
ale chyba tylko do wersii angielskiej spróbuj... moze sie uda :)
 
 
 
Domino14 
Student



Joined: 12 Sep 2007
Posts: 80
Posted: 14-10-2007, 09:47   

Siwek509 właśnie z tej strony to pobrałem ale niedziałało, a moze to działa jeżeli nie używa się texmoda?
 
 
Neona 
Podróżnik



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 410
Location: Poznań
Posted: 27-10-2007, 16:54   

Domino14, działa na polską wersję wersja 1.2 . trzeba tylko uważnie poczytać na tym forum jak sięzna angielski. Nie wolno tobie włączać TRLFly przed rozpoczęciem gry-bo wtedy na pewno nie zadziała. Musisz włączyć grę, wyjść za pomocą Alt+Ctrl+Delete. Wchodzisz do programu zostawiasz go na pulpicie i klikasz na zminimalizowaną wcześniej grę. Właśnie sobie latam :) . I pamiętaj żeby włączyć przycisk F 11 (muszę kopiować cyferki bo mam włączonego Fly'a) :) Na 100% zadziała jak zrobisz tak jak opisałam :)
 
 
Domino14 
Student



Joined: 12 Sep 2007
Posts: 80
Posted: 27-10-2007, 17:05   

Neona bardzo ci dziekuję za porade, jak co moge ci się w każdej chwili odwdzięczyc.
 
 
Darkness 
Podróżnik



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 303
Location: 3city
Posted: 01-12-2007, 16:26   

Ściągnąłem wersję 1.2. Zrobiłem tak ja napisała Neona. I dalej Lara mi nie chce latać ! Wie ktoś dlaczego ? :(
_________________
Szanuję swój język, piszę poprawnie.
 
 
 
Domino14 
Student



Joined: 12 Sep 2007
Posts: 80
Posted: 16-12-2007, 22:02   

Mi już działa, musiałem zainstalowac next-gena żeby mi to cholerstwo działało, przy okazji udało mi się obejrzec paraiso w czasach kiedy lara miała jeszcze warkocza :) niedługo dam screena.

EDIT:

daje instrukcję jak wejsc do wykopalisk.

1.dojdź do lary z przeszłości (do tej z warkoczem)
2.uruchom TRLFly (jeśli nie działa zainstaluj next-gena).
3.najpierw podlec larą do gory, pojawi się szare tło.
4.kliknij F11, zostaniesz tam gdzie jest to szare tło.
5.Włącz znow F11 i zejdz na dół.
6.Kliknij F11 i znajdziesz się na terenie z filmiku.

UWAGA!
podesty które są blisko Jeepa niedziałają, prawie wszystkie rzeczy są tylko tłem przez które można przechodzic.

P.S. Przykro mi, ale fotka niechciała mi wejśc :/
 
 
charmed00345 
Nowicjusz



Joined: 10 Jan 2008
Posts: 24
Posted: 10-01-2008, 21:22   

Witaj ! Jak dodałeś sobie tryb nex-gen ?
Będe bardzo wdzięczny :narka:

[ Komentarz dodany przez: Barbie: 10-01-2008, 21:24 ]
-> http://www.tombraiderforu...p?t=720&start=0
_________________
Tomb Raider Underworld
- PC - 109,90 PLN
- Xbox360 - 239,90 PLN
- PS3 - 239,90 PLN
 
 
 
Darkness 
Podróżnik



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 303
Location: 3city
Posted: 10-02-2008, 14:14   

Yy..

Ludzie co ja mam zrobić żeby mi ten TRLFly działał! Zaraz wezmę żyletkę i się potnę...
Błagam o pomoc! ;)
_________________
Szanuję swój język, piszę poprawnie.
 
 
 
Lady Justine 
Podróżnik



Joined: 20 Nov 2007
Posts: 311
Location: Bytom
Posted: 10-02-2008, 21:02   

Darkness, musisz mieć włączony tryb nowej generacji w grafice, aby TRLfly działał.

Myślę, że w tym tkwi problem.

Było to już kilka razy mówione.

:pozdro:
_________________


Guest jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:
 
 
 
Domino14 
Student



Joined: 12 Sep 2007
Posts: 80
Posted: 11-02-2008, 15:06   

next gen nie musi byc włączony, wystarczy że go się zainstaluje.

[ Komentarz dodany przez: Barbie: 11-02-2008, 21:09 ]
Na tym zakończmy temat, kolejne wątpliwości rozwińcie sobie na privie wedle woli.
 
 
macciekk 
Nowicjusz



Joined: 16 Jun 2008
Posts: 27
Posted: 21-08-2008, 11:26   

Nie tworzę nowego tematu. bo nie ma sensu, a ten się doskonale nadaje do tego, bym zadał moje pytanie:

Czy jest jakiś program do Legendy, który pozwala na zapisywanie gry kiedy się chce a nie tylko na chackpointach? Chodzi o to, żeby było tak jak w statych częściach - zapisałem grę w miejscu X wycztuje i jestem w tym samym miejscu, a nie jak w Legendzie - wybieram zapis w miejscu X zabiło mnie i kontynuuję grę od checkpointa.
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 21-08-2008, 12:13   

macciekk wrote:
Czy jest jakiś program do Legendy, który pozwala na zapisywanie gry kiedy się chce a nie tylko na chackpointach?

Do systemu checkpointów trzeba się przyzwyczaić, autorzy go zastosowali, ponieważ w pewnym sensie jest to przedłużenie i utrudnienie rozgrywki. Żadnego takiego programu, który by to zmienił nie ma.
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
marrrcin 
Praktykant



Joined: 01 Mar 2008
Posts: 142
Location: Underworld
Posted: 21-08-2008, 20:49   

A jest jakiś program do poprawienia trybu next-gen. Bo on u mnie jest jakiś niedorobiony : ręce wchodzą w półki skalne, jak zmieniłem na jakiś strój to lara stała się murzynką (karnacja jej pociemniała) itp itd(mam polskie wydanie gry). Jak ściągnąłem coś z WoTR'a i zainstalowałem to mi gra nie chciała chodzic.
PS. Co to TRLfly.
_________________
Oczy są zwierciadłem duszy. Mówią o człowieku więcej, niż on sam chciałby o sobie powiedzieć.
 
 
macciekk 
Nowicjusz



Joined: 16 Jun 2008
Posts: 27
Posted: 21-08-2008, 21:14   

Wielka szkoda, bo mnie miejscami cholera bierze.
Na przykład dzisiaj w Ghanie - za nic nie mogłem przeskoczyć na liny nad przepaścią, które są tuż przed następnym checkopointem (a jak grałem pierwszy raz to mi się od razu udało :P ).
 
 
TUSIA 
Praktykant



Joined: 15 Apr 2007
Posts: 124
Location: Zadupie ;p
Posted: 22-08-2008, 21:34   

marrrcin wrote:
A jest jakiś program do poprawienia trybu next-gen. Bo on u mnie jest jakiś niedorobiony : ręce wchodzą w półki skalne, jak zmieniłem na jakiś strój to lara stała się murzynką (karnacja jej pociemniała)


Jakieś patche już są wgrane w wersji SuperSeller, a w reszcie to nie wiem... U mnie też łapy jej włażą w półki... A na next-genie jest dość ciemno... Poza tym jest pełny niedociągnięć... No cóż... Takie są uroki nex-gen'a w LegĘdzie ;)

marrrcin wrote:
PS. Co to TRLfly.


Taki program do podwyższania i obniżania Lary w terenie. Imitacja latania.
1 - wyżej
2 - niżej
F11 - wł./wył. TRLFly.
Gdy masz włączony TRLFly nie możesz skakać bo "wywali" Cię z levelu!!
_________________
"Lucy I'm back!!"
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo