FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Bonusy za Time trials, Relikty i Artefakty
Author Message
Godbluff 
Praktykant



Joined: 07 Feb 2008
Posts: 145
Location: W-ch
Posted: 03-03-2008, 00:36   

No właśnie... Ja mam takie pytanko.... O co chodzi z tymi time trial? Próby czasowe.... kiedy to się robi? Bo ja nigdy nie dostaje za to bonusów z takiego powodu, że chyba jeszcze nie miałem okazji tego doświadczyć. Przeszedłem Legende na Anniversary jestem w Lost Island. Kiedy w końcu są te Time trial`e?
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 03-03-2008, 00:50   

Godbluff wrote:
Kiedy w końcu są te Time trial`e?
Jak ukończysz bodajże Peru to masz możliwość powtórzenia każdego ukończonego wcześniej poziomu na poziomie trudności "Próba Czasowa". Za niektóre z nich nie dostajesz żadnych bonusów, za niektóre - kody.
_________________
 
 
ninti 
Obieżyświat



Joined: 02 Jan 2004
Posts: 799
Location: Lublin
Posted: 03-03-2008, 15:40   

Menkaure wrote:
Godbluff wrote:
Kiedy w końcu są te Time trial`e?
Jak ukończysz bodajże Peru to masz możliwość powtórzenia każdego ukończonego wcześniej poziomu na poziomie trudności "Próba Czasowa". Za niektóre z nich nie dostajesz żadnych bonusów, za niektóre - kody.


Ależ Menqrze, jakże to "za niektóre nie dostajesz żadnych bonusów" , najwiekszym bonusem jest satysfakcja z ukończenia levelu jakże krótkim czasie!

Chociaż ja przyznam sie że czasami jestem zmsuzona troche oszukiwać :P i stosuje flypatcha.
Bo jakbym miała w takim np egipcie w sanktuarium dziecięcia sie męczyc z tym wysówającym się drążkiem to bym chyba k☺☺icy dostała. Ale w tym lewelu to tylko raz tak oszukałam :lody: :lody:
_________________
Musisz wiedzieć, Guest, że jem mięso, palę, piję alkohol i biorę narkotyki. Jestem wotrowiczem, a wotrowicze takie rzeczy robią.
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 29-03-2008, 21:40   

ninti wrote:
Chociaż ja przyznam sie że czasami jestem zmsuzona troche oszukiwać i stosuje flypatcha.

Nieładnie! Chociaż nie wiem dokładniej na czym polega ten patch i gdzie można go ściągnąć? Wydaje mi się że Lara po prostu lata po użyciu pewnego klawisza, czyż nie tak? :D
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 30-03-2008, 03:22   

Twój spryt zabija, Kiba - http://www.tombraiderforu...opic.php?t=1205
_________________
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 22-09-2008, 18:00   

Ja mam pytanie dotyczące reliktów. Gdy zdobędzie się jakiś relikt np. w jednej z komnat Palace Midas to trzeba ukończyć poziom by ten relikt się zapisał, czy można się zabić? Zależy mi na tym bo uwielbiam stroje Lary ( jak ja bym chciała mieć Catsuit...) a niektóre poziomy doprowadzają mnie do białej gorączki i nie mam siły ich zakańczać.
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 22-09-2008, 18:01   

TRA_Rulez wrote:
Gdy zdobędzie się jakiś relikt np. w jednej z komnat Palace Midas to trzeba ukończyć poziom by ten relikt się zapisał, czy można się zabić?


Wydaje mi się, że zapisanie gry po podniesieniu relikwii powinno wystarczyć.
_________________
 
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 22-09-2008, 20:15   

TRA_Rulez, z tego co pamiętam to nawet nie trzeba zaliczyć checkpointa żeby relikwia czy też inny artefakt został zapamiętany. Gra zalicza go już w momencie zdobycia i nawet śmierć chwilę później nie spowoduje zniknęcia go ze statystyk mimo braku zapisu. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 22-09-2008, 20:24   

Uff to dobrze :) Mogę spać spokojnie i Catsuit jest w moim zasięgu :jumper: :jumper:
Dzięki za odp. :narka:
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
genowefapigwa 
Nowicjusz


Joined: 18 Oct 2008
Posts: 7
Posted: 26-10-2008, 21:24   

Proszę o zdobycie relikwii w sali z ogniami niedaleko pałacu Midasa, bo męczę się z tą czasówką już drugi dzień i ciągle mi się ta relikwia chowa. Tu mój save:
 
 
Hippy 
Nowicjusz



Joined: 23 Aug 2008
Posts: 1
Posted: 26-10-2008, 22:30   

Proszę bardzo :) Pare razy się męczyłam bo był bug, że nie pokazywała się relikwia w ogóle :fire:
 
 
genowefapigwa 
Nowicjusz


Joined: 18 Oct 2008
Posts: 7
Posted: 27-10-2008, 13:02   

Cześć, dzięki za fatygę ale ja znowu mam problem, mianowicie po wczytaniu dalej pokazuje się w statystykach, że mam tylko jedną relikwię (a powinno być 2), pobrałam plik i wczytałam go do moje dok/eidos/tra/mój profil, wypakowałam tam, nadpisałam stan gry i dalej jedna relikwia. Jak wczytywałam inne sejwy z tego forum to też nie miałam żadnych nagród, czy przy wczytywaniu takich sejwów trzeba bonusy jakoś dodatkowo wpisać?
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 27-10-2008, 14:07   

genowefapigwa, musisz wrzucić swój cały profil plus save'a. Relikwie i artefakty są zapisywane w pliku profilu a nie w samym save'ie. Dlatego nie widzisz ich teraz bo nie ma tam tej informacji.
Osoba ktora zdobędzie dla ciebie relikwię musi to zrobić używając twojego profilu oraz save'a.
:)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
genowefapigwa 
Nowicjusz


Joined: 18 Oct 2008
Posts: 7
Posted: 27-10-2008, 15:45   

Dzięki za naprowadzenie, bo pokombinowałam i odblokowałam wszystkie bonusy z pomocą sejwów z pierwszej strony wątku "wymiana sejwów". (i mam wszystki ubranka lary :jumper: ) :pozdro:
 
 
x*kinga*x 
Praktykant



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 136
Location: Przemków (;
Posted: 07-11-2008, 19:04   

Za przejście Time Trialu są fajne nagrody. Ale tu sprawa jest o wiele trudniejsza niż w Legendzie, bo poziomy bywają o wiele dłuższe. Najwięcej problemów miałam w pierwszym poziomie w Grecji. Ile ja się namęczyłam, tego się nie da wyobrazić :prad:
A do miejsc, w których ukryto relikwie, często nie mogłam dojść, bo np. przez przypadek Lara spadła z platformy albo nie zdołała doskoczyć do niej. Ale przynajmniej odblokowują się później fajne ciuszki :)
_________________
moje motto: zawsze walcz do końca - nie poddawaj się!
 
 
 
Kawka 
Nowicjusz



Joined: 26 Oct 2008
Posts: 18
Posted: 17-11-2008, 21:36   

Mam pytanko: powiedzmy że podczas wykonywania Time Triala zginę - czy czas cofa się do ostatniego checkpionta czy też zegar tyka dalej?
_________________
Głupią piosenkę śpiewamy!
I przy śpiewaniu biegamy!
Po co śpiew ten my nie wiemy!
Słowa nie chcą się porządnie rymować!
 
 
Phoebe Poison 
Podróżnik



Joined: 10 Feb 2007
Posts: 646
Location: Jaworzno
Posted: 17-11-2008, 21:39   

Hm, a nie łatwiej włączyć time triala, zabić się i popatrzeć na zegar, co się dzieje? :O
Czas się nie cofa, leci dalej.
_________________
Pain looks great on other people
That's what they're for
 
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 29-11-2008, 20:14   

A ja chciałam Was się o coś spytać.Przeszłam Manor Croft na czas i nic.Żadnych kodów ani bonusów.Albo przeszłam Grecje na czas,zdążyłam i nic,żadnych kodów ani bonusów :(
Ktoś mi pomoże ?
:croft: :pozdro:
P.S I jeszcze przeszłam na czas Peru i nic :(
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
uciu999 
Podróżnik


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 255
Posted: 29-11-2008, 20:19   

Być może się mylę, ale żeby odblokować kody trzeba przejść na TT np całą Grecję lub Egipt - nie wystarczą poszczególne levele. Za samo przejście gry też jakiś kod chyba się uaktywnia, ale nie wiem który ;)

:pozdro:
 
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 30-11-2008, 13:28   

Dzięki Ci.
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 30-11-2008, 13:56   

uciu999 wrote:
. Za samo przejście gry też jakiś kod chyba się uaktywnia, ale nie wiem który ;)


Odblokowuje się tryb bez tekstur i nieskończony oddech :)
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
Saku192 
Student



Joined: 22 Jul 2008
Posts: 68
Location: jestem?
Posted: 25-01-2009, 17:26   

Dobra,przeszłam na czas kilka leveli i są kody !
Niemiałam tylko 4 ale save mi się skasowało od TRU i TRA ,a kopi niemiałam :(
_________________
Zapraszam na mój kanał na youtube ^^
http://www.youtube.com/user/ssaakkuu192
 
 
94killer94 
Nowicjusz



Joined: 08 Feb 2009
Posts: 5
Posted: 09-02-2009, 10:16   

elo[!] mam male pytanko. czy podczas time triala trzeba zbierac artefakty i relikty by odblokowac cheaty?? :?:
 
 
Asyenna 
Odkrywca



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1869
Posted: 09-02-2009, 10:21   

94killer94, podczas time triala musisz pokonać level w wyznaczonym czasie.
Artefakty i relikty możesz zebrać podczas normalnych powtórek poziomów. :)
_________________
Grawitacja to nałóg z którym trudno zerwać.
 
 
squallaz 
Nowicjusz



Joined: 20 Jun 2007
Posts: 24
Location: Planet Earth
Posted: 26-06-2009, 20:35   

Właśnie skończyłem czasówki i jest tak że syfem zostaje czasówka Wielka Piramida dzięki skokom na 3 poziomie (ale już mam na nie sposób). Ogólnie dobrze jest najpierw zdobyć złotego shotgun'a dzięki czemu strzały od razu zabijają nawet T-Rex'a i wtedy ruszyć na podbój reszty czasówek. Tu jest trochę trudniej niż w Legendzie ale jak się poćwiczy to jest ok :D
_________________
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo