FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiony czarny charakter w TR to...
Author Message
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 29-08-2007, 19:57   

Quote:
Z tego co słyszałem w Anniversary zostały skrócone historyjki w których były ciekawe dialogi...
A że pochłoneła mnie fabułka to szuak czegoś co może być z nią związane...

I to bardzo skrócona. Brakuje kilku fragmentów - zwłaszcza w Egipcie jak Lara oglądała hieroglify na ścianach.
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
Krzysiu 
Nowicjusz



Joined: 28 Aug 2007
Posts: 28
Location: Pruszków
Posted: 29-08-2007, 20:27   

Moim ulubionym złym charakterem jest Pierre, ale bez uzasadnienia. Poprostu tak jest i kuniec :690: .
_________________

 
 
 
Szymon_Trent 
Obieżyświat



Joined: 16 Jan 2007
Posts: 1170
Location: Polska :D
Posted: 30-08-2007, 12:51   

Do mych czarnych charakterów po TR:A dolącze Kolda. Ten jego zimny głos i sztylet w dłoni....
_________________
http://wmojejopinii.wordpress.com/
 
 
Grzesfrodo 
Nowicjusz



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 27
Location: Jelenia Góra
Posted: 27-09-2007, 21:41   

Ja uwielbiam kobiety w Tomb Raider, jest ich mało ale są szczególne :

1. Jacqueline Natla
2. Sophia Lee
3. Kristina Boaz
4. Amanda Evert

Kocham je :) Czarne charakterki :619:
_________________
GrzesFrodo
 
 
Kaina 
Nowicjusz


Joined: 27 Sep 2007
Posts: 12
Location: z Gdyni ;]
Posted: 28-09-2007, 08:11   

Larson
Pierre
Amanda
Natla

finish . xd
_________________
/...Amanda ?! .../
/Damn it Lara ! I'm Busy ! ../
/Poofff ! ..(Shot Gun Sound) .../
 
 
KK 
Student



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 57
Posted: 28-09-2007, 16:19   

Moje ulubione czarne charaktery :638: Nie zastanawiałam się nad tym, ale myślę, że najlepsi są Larson i Pierre. No i może jeszcze Boaz xD .
_________________

 
 
Avi_Versicolor 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 539
Location: Jurków
Posted: 28-09-2007, 17:46   

Quote:
Moje ulubione czarne charaktery :638: Nie zastanawiałam się nad tym, ale myślę, że najlepsi są Larson i Pierre. No i może jeszcze Boaz

Co tak wszyscy na Larsona i Pierre'a??? :> Są też inni :hehe:
_________________
A kiedyś Wielki Łowca odejdzie...

www.versicolor.blog.onet.pl
 
 
 
KK 
Student



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 57
Posted: 29-09-2007, 08:19   

No cóż... Cieszą się popularnością :P A poza tym mają fajne teksty :) . Za to ich lubię XD .
_________________

 
 
Aniaa 
Obieżyświat



Joined: 08 Apr 2007
Posts: 985
Posted: 14-01-2008, 16:21   

Moje ulubione czarne charaktery to:
Pierre i Larson-są zabawni
Sophia Lee-ma fajną broń
Amanda-głupi powód, ale podoba mi się jej głos.
Oprócz tego jeszcze pomocnicy Natli czyli: Kold, Kowboj i Kid
 
 
Angelika 
Student



Joined: 14 Apr 2008
Posts: 32
Posted: 24-04-2008, 14:30   

Moim zdaniem stanowczo Amanda! Jest taka tajemnicza i ciekawa i w ogóle.... Na drugim miejscu stawiam Larsona i Pierre'a za fajne teksty.
 
 
Gone 
Nowicjusz


Joined: 01 Jun 2008
Posts: 5
Posted: 01-06-2008, 10:13   

Moim ulubionym czarnym charakterem jest Marco Bartoli... Kocham z nim walczyć, gdy zamienia się w smoka :matrix:
 
 
AngelOfDarkness 
Student



Joined: 31 Jul 2008
Posts: 39
Posted: 02-08-2008, 13:02   

Moim zdaniem, z kobniet ciekawe czarne charaktery to Natla i Amanda. Z mężczyzn to Pierre i Larson, choć może Rutland miałby jakieś miejsce. Podobają mi się dialogi Natli i tajemniczość Amandy. Rutland też był taki tajemniczy, przynajmniej moim zdaniem. Super byly dialogi takamoto. ,,Pani ruchy wskazują niepewność'' , ,,Zabójczyni niech cię piekło pochłonie'' itd. :p
_________________



Ukończone Części:
Anniversary
Legend
Angel Of Darkness
 
 
 
Alexja 
Student



Joined: 12 Apr 2008
Posts: 74
Location: Wrzosowa
Posted: 09-08-2008, 12:12   

Ja najbardziej lubię Amandę Evert. Bo? bo ma fajnego zwierzaczka, miała fajne tatuaże i fajnie się ubierała. Poza tymi wszystkimi drobiazgami to lubię scenki z nią z TRL zwłaszcza w Kazachstanie.
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 09-08-2008, 17:26   

Z kobiet:
- Sophia Leight: Sam nie wiem, po prostu spodobała mi się :3

Z mężczyzn:

Larson i Pierre - Głupek i francuz, inteligencja kontra epoka kamienia łupanego. Świetne połączenie, aż szkoda, że tak skończyli.
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 10-08-2008, 02:07   

Quote:
Larson i Pierre - Głupek i francuz, inteligencja kontra epoka kamienia łupanego. Świetne połączenie, aż szkoda, że tak skończyli.


Nie żałuję.

Mnie się nie podoba to, że czarne charaktery w TR zupełnie nie mają klasy, w większości to chciwe gbury, Natla jeszcze jakoś daje radę, ale jej w pewnych momentach wystaje słoma z trzewików.
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Asha Greyjoy 
Student



Joined: 01 Apr 2012
Posts: 60
Posted: 10-04-2012, 21:09   

Mam nadzieję, że K@t nie zamrozi mnie mroźnym zamrażaczem i nie uzna za nekrofilkę :swirek:

Moim ulubionym szwarc charakterem jest oczywiście pajączek w TR3, ponieważ niezmierzona z niego krynica z której czerpię moje ochy i achy. Bawiłam się tak świetnie, że po zakończeniu gry po raz pierwszy, wracałam do walki kilkakrotnie.

Poza tym Set :p Bo fajnie rusza nóżkami i rączkami i tak luzacko podnosi je do góry. To wzmaga moją miłość do egipskiej mitologii ^^
_________________
You know my method. It is founded upon the observation of trifles.
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 10-04-2012, 21:45   

Po tym wstępie myślałam, że napiszesz, że Twoim ulubionym czarnym charakterem jest K@t :hihi: .

Co do mojego schwarz charakteru, to z perspektywy czasu nadal wygrywa Boaz. Jako dowód, że wierność i lojalność w złej sprawie nie będzie cnotą :p .
_________________
; p ; >>
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 10-04-2012, 21:47   

Quote:
Mam nadzieję, że K@t nie zamrozi mnie mroźnym zamrażaczem i nie uzna za nekrofilkę

Nie no, dopisywanie się tu i tam to nie nekrofilia :D Odkopywanie starszych tematów to plus, bo niektóre są przykryte już naprawdę grubą warstwą kurzu. Co innego, gdy cytujemy czyjegoś posta sprzed wieków, nie dodając w sumie nic nowego do dyskusji ;-) W żadnym wypadku nie bójcie się wypowiadać w starszych tematach, bo to nie o to mi chodziło :D
_________________
 
 
Boone 
Obieżyświat



Joined: 22 Feb 2006
Posts: 947
Posted: 11-04-2012, 16:41   

Sophia Leigh. Epizodyczny czarny charakter jednak spośród kobiecych przeciwników
zapada w pamięć. Londyńska dziołcha jest przebiegła, zła do szpiku kości i jak każda
bad girl chce żyć wiecznie. Testuje kosmetyki na ludziach i regularnie się odmładza
aby oszukać upływ czasu (hm, podobnie jak dzisiaj Madonna ;p ). Uwielbia antyki i
jako boss potrafi uszkodzić Larę a nawet pojawia się w TR3GOLD.
Potencjał miała aby bardziej namieszać w scenariuszu TR3 ale skończyło się na
fragmentarycznej roli głównego przeciwnika w Londynie a szkoda...

Najbardziej moje oczekiwania na równą Larze, prawdziwie antagoniczną
żeńską postać zmarnowali Crystalsi kreując ostatecznie rolę Amandy Evert.
Zachwycając się concept-artami przed premierą, pierwszymi screenami i opisami
postaci widząc wydziaraną w tamtym okresie miałem złudzenia, tak. Oczekiwałem
krótko mówiąc iście mrocznej i twardej bohaterki która nie raz konkretnie Croft
pogrąży krzyżując jej szyki. Wyprzedzając będzie podsycać napięcie oraz
trzymać gracza w niepewności, serwując iście cięte linie w swych dialogach z LC.
Zamiast tego w TRL pojawiła zawiedziona życiem irytująca, marmejowata koleżanka
która bardziej rysem postaci pasowałaby do pierwszej lepszej soap-opery niż TR.
Jej jęki/żale boleśnie kryształki przeciągały w TR8 a jej finał w Nepalu śmieszy.
Ehh, a niech ich kule biją kolejny potencjał zmarnowany. Liczę oj, bardzo liczę na
jakąś naprawdę zadowalającą antagonistyczną biacz w TR9.



Integral wrote:
Co do mojego schwarz charakteru, to z perspektywy czasu nadal wygrywa Boaz. Jako dowód, że wierność i lojalność w złej sprawie nie będzie cnotą .


Kryśkę cenię sobie też za ten jej epizod a głównie za sprzątnięcie Kurtisa Trenta :p
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 11-04-2012, 19:51   

Ze szwarc-charakterów ze wszystkich części podobała mi się w klasykach osoba (istota) Setha - był dość przebiegły by wykorzystując Von Croy'a podbudować siły i osiągnąć swój cel - miał tylko pecha bo akurat trafił na Larę. Nie zmienia to postaci rzeczy, że filmik z jego "Powstaniem z zaświatów" to mój ulubiony filmik w całej grze.

Sama postać z którą się naparzamy jest też boska - najefektowniejszy Boss w Klasykach i w dodatku czuło się przez skórę, że jak się nie przestanie biegać i uciekać, to nas usmaży tymi swoimi ciosami magicznej mocy. Najlepszy atak to Gwiazdka, do której wymaga chwili skupienia. Jest po prostu miodny tym bardziej że zagraża całemu Światu i w dodatku konwencjonalna broń się go nie ima... Z resztą uwielbiam Antropomorficzne istoty stąd moje uwielbienie dla mitologii Starożytnego Egiptu... Dlatego TR4 Rulez i still Number One :)

Z pozostałych szwarców to tylko chyba Natla... Ale lepiej zrobili ją w TR8 bo tutaj już ewidentnie bawi ją fakt iż Lara miota się w poszukiwaniach odpowiedzi na to co stało się z jej matką... Sama z resztą przyznała, że obserwowanie Amandy szarpiącej się w poszukiwaniach nieokreślonej mocy w ruinach Helheimu sprawia jej frajdę... Jej wygląd znacznie urealistyczniono i nie wygląda na wiedźmę na pierwszy rzut oka... Ale to temat o Klasykach więc skończę o jej wizji z TR8 :)

Co do Sophii Leigh - można byłoby bardziej ucieszyć się z faktu iż to ona w ostatecznym rozrachunku będzie głównym bossem w grze - tym bardziej, że pod kątem fabularnym TR3 jest dla mnie jakieś dziurawe i chociaż historia przedstawiona w postaci Damned w Londyńskich levelach ma jakiś sens...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 11-04-2012, 21:58   

krtomb wrote:
Z pozostałych szwarców to tylko chyba Natla... Ale lepiej zrobili ją w TR8 bo tutaj już ewidentnie bawi ją fakt iż Lara miota się w poszukiwaniach odpowiedzi na to co stało się z jej matką...

Taak, w rzeczy samej. Natlowe pochylanie się nad marnym gatunkiem ludzkim szarpiącym się w niciach nieuchronionego przeznaczenia i ta mina wyrażająca wieczne poczucie wyższości - bezcenne :D
_________________
; p ; >>
 
 
Laaarkaaa123 
Nowicjusz



Joined: 08 Jun 2012
Posts: 15
Location: Tczew
Posted: 09-06-2012, 15:32   

Bardzo lubie Karela z AOD xd Trochę dziwne haha xd
Później tego ruska i jego kolege hah xd Są bardzo śmieszni :D
_________________
LadyCroft
 
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 11-11-2013, 12:52   

Moje kochane Gnomki... Jeśli mogą być one zaliczane, oczywiście :) . Lubię też Amandę Evert i Doppelgangera. Ja się okazuje w TRU koppia Lary jest od niej sprytniejsza...
_________________
alphabet boy
 
 
Julka 
Student



Joined: 07 Dec 2013
Posts: 85
Location: Kielce
Posted: 13-12-2013, 20:12   

Mój ulubiony czarny charakter to Doppelganger i Natla, ale tylko Underworld. W TR1 i TRA była trochę za łatwa, niby taka bad girl i tak dalej, ale w ostatecznej bitwie nie spędziłam nawet 5 minut. W Underworld jest pogardliwa i wyraźnie bawi ją szamotanie Lary w poszukiwaniu matki (ktoś już chyba podobnie napisał). Doppelgander w Underworld jest dużo ładniejszy od Lary, taki mhroczny i sprytny :3 no i ma warkoczyk...
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 21-01-2014, 10:07   

Moimi ulubionymi czarnymi charakterami byli Kid i Kold z TRA :) Takie jełopy samce alfa walczą ze sobą zamiast walczyć z Larą:) być może oni by pokonali Larę gdyby nie Kid :) uwielbiam filmiki interaktywne z nimi :) jak Kid się tam załatwiał to była beka :)
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo