FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Jak przechodzić custom levele?
Author Message
marysia 
Praktykant



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 149
Location: Szczecin
Posted: 07-05-2012, 16:30   

Czarną królową ustaw przed białym królem - powinien być rzut kamery na opuszczającą się klapę nad drabiną
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 07-05-2012, 19:00   

Królową mogę postawić tylko przed pionkiem obok króla - wtedy obydwa (i pionek i król) znikają, ale nie pokazuje mi się żadna klapa.

edit

Zaraz po napisaniu posta spróbowałem jeszcze raz (chyba piąty już) i klapa się otworzyła - to musiał być jakiś bug widocznie. Dzięki :)
_________________
 
 
jolajola1 
Praktykant



Joined: 26 Jun 2006
Posts: 119
Location: stolyca
Posted: 16-05-2012, 19:56   

Maciek, własnie pod wpływem Twojego posta ja 19 kwietnia zaczęłam ten custom - dzisiaj juz jestem w tym miejscu, gdzie Ty utknąłeś
na razie ma blue i żółte Fuele i zaczynam otwierać drzi do podpoziomów reaktora - więc czekaj


ach, dopiero teraz zobaczyłam, ze K@t Ci juz odpowiedział
 
 
 
marysia 
Praktykant



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 149
Location: Szczecin
Posted: 20-05-2012, 14:20   

Nowy custom Tarasa - Tomb Raider She ; jestem w levelu Magician Ireland - mam magiczną różdżkę , ale nie mam bladego pojęcia gdzie jej użyć . Czy ktoś mógłby mi pomóc ?
 
 
jolajola1 
Praktykant



Joined: 26 Jun 2006
Posts: 119
Location: stolyca
Posted: 20-05-2012, 22:10   

Maciek!
jestem w polowie tego wielopoziomowego levelu, właśnie dotarłam do Łez Zagubionej Dynastii

a Ty dokąd doszedłeś ?
 
 
 
maciek18 
Nowicjusz


Joined: 18 Apr 2012
Posts: 5
Posted: 24-05-2012, 11:52   

marysia, skoro jesteś już tak daleko, to zapewne pamiętasz jak przejść sam początek tego customa, w samolocie, a dokładniej jak dostać się do pomieszczenia z bagażami w tym, odstrzeliłem drzwi stojąc na skrzydle samolotu, otworzyły się, ale dostać się, jest to nie możliwe ;/
 
 
marysia 
Praktykant



Joined: 28 Nov 2006
Posts: 149
Location: Szczecin
Posted: 24-05-2012, 16:09   

Maciek tak szczerze mówiąc to sama nie wiem jak mi się to udało .Ustawiłam Larę na samolocie nad tymi drzwiami , które się otworzyły i próbowałam jakoś tak odskoczyć ,żeby Lara znalazła się w samolocie ; niestety nie pamiętam już jaka to była kombinacja klawiszy , ale spróbuj parę razy może akurat się uda . Tak nawiasem mówiąc ja porzuciłam ten custom po levelu Magician Ireland- jakoś mnie znudził ; Tomb Raider Secret Agent podobał mi się o wiele bardziej :)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo