FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider Legend z GameTap'a
Author Message
Arti 
Praktykant



Joined: 06 Jul 2007
Posts: 168
Posted: 10-11-2008, 10:56   Tomb Raider Legend z GameTap'a

Nie wiem czy taki temat był, jakoś nie widziałem, więc po to zakładam.

Pobrałem Tomb Raider'a Legend z GameTap i można grać tylko przez GameTap'a. Czy są jakieś sposoby na normalną instalację gry na komputer?

Czy ktoś wie, gdzie znajdują się pliki pobranych gier z GameTap'a? Może jakoś uda się uratować te kilka nocy pobierania :/

Z góry dzięki za odpowiedź ;]
 
 
pmkkoch 
Obieżyświat



Joined: 23 Sep 2006
Posts: 1287
Posted: 13-11-2008, 13:32   

Podczas instalacji wybiera się folder, gdzie będą zapisywane ściągane gry, ja osobiście ustawiłem na ten sam, co program, więc nie mogę powiedzieć.

Jednakże powiadam, że folder(u mnie) zwie się "000436950" i prawdopodobnie tzw. pliki ch0_[liczba].dat trzymają w sobie TRL(7giga, to coś znaczy).

Jednakże nie wiem zupełnie jak otworzyć je, stąd proszę was, że jeżeli znacie sposób na ich otwarcie, to przekażcie go i nam :>
 
 
sashasuman 
Nowicjusz


Joined: 19 Dec 2014
Posts: 1
Posted: 19-12-2014, 13:14   

Przyznam, że Pieter van Eckhardt to ciekawa postać. Mnie najbardziej intryguje w tym typie długowieczność - blisko sześć stuleci. Na podstawie tego co zostało z fabuły wnioskuję, że wcale nie był złym człowiekiem, ale widać setki lat niewoli i niechęć Lux Veritatis pomogła mu w zejściu na złą drogę.
Quote:
_________________
Pass your 156-215.75 brain dumps and testking.biz - 200-001 brain dumps
 
 
dziecfynecka10 
Nowicjusz



Joined: 20 Apr 2013
Posts: 12
Location: Łódź
Posted: 20-12-2014, 19:56   

:offtopic:

Cooo ty brałaaaś :??:
_________________

 
 
jimmy325 
Nowicjusz


Joined: 23 Nov 2013
Posts: 2
Posted: 19-02-2015, 13:58   

Tak, demo TLR to zmodyfikowany fragment The Lost Library i to chyba jedyna taka sytuacja w serii. Jeszcze jedynie w demie TR3 na PSX początek Area 51 był odmienny od pełnej wersji, ale nie do tego stopnia, jak w Last Revelation.
_________________
FSL:
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo