FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Życie na WoTRąco
Author Message
mateusz12 
Praktykant



Joined: 03 Aug 2008
Posts: 185
Posted: 23-08-2009, 21:31   

O dziękuje! Na to czekałem! Okładka świetna, muzyka jeszcze lepsza. Oby tak dalej. :*
_________________

 
 
 
lechu1235 
Podróżnik



Joined: 13 Jan 2009
Posts: 433
Location: Poznan*
Posted: 23-08-2009, 21:36   

o i fibi na okładce ;)
soundtrack świetny ;P
:pozdro:
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 24-08-2009, 12:00   

Mam małą prośbę- byłby ktoś łaskaw napisać kwestie Anii? Bo staram się, ale zrozumieć nie mogę. Aha i jeszcze pytanie. Pamiętam że Kluzek napisał kiedyś że Fibi nie będzie dubbingować więc kto za nią mówił? A głos Anii autentyczny? :)
_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 24-08-2009, 12:52   

TRA_Rulez wrote:
Mam małą prośbę- byłby ktoś łaskaw napisać kwestie Anii?

A, proszę bardzo:

[Aniaa rozmawia przez telefon gdzieś w mieście]
Aniaa [zdenerwowana]: Że niby co!? Że niby nic!? Że niby zrobiłeś mnie w chu**!? Ty nicponiu, jeszcze cię dorwę!
[Scena pościgu]
Aniaa [ jak nicpoń] : Haha, zepsuje wasze plany! Zemsta będzie gorzka!
[Ostatnia kwestia, jak Aniaa, wpada do domu K@ta]
Aniaa: Haa, Zniszczę to wasze marne przyjęcie!

TRA_Rulez wrote:
Pamiętam że Kluzek napisał kiedyś że Fibi nie będzie dubbingować więc kto za nią mówił?

Za Phoebe Poison, głos podłożyła Lathspell, i szczerze mówiąc spisała się na oskara :p
TRA_Rulez wrote:
A głos Anii autentyczny?

Nie, tutaj taka ciekawostka - głosu użyczyła osoba z poza forum (thx, Lauren).
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 28-08-2009, 21:04   



Tak moi mili, w końcu nadszedł ten cudowny moment, że seria WoTRiada zostaje zakończona :p Macie zaprezentowane oficjalne zakończenie całej serii i cóż mogę powiedzieć, enjoy :D Wspaniale było to wszystko pisać i zawierać perypetie użytkowników, ale w końcu nadeszło zmiękczenie materiału, dlatego tak to się wlokło. Teraz, w przypływie natchnienia udało mi się spłodzić pełne zakończenie, pełne zwrotów akcji! Mam nadzieję, że spodobają się wam efekty mojej pracy, oraz liczę na szczere i szczegółowe recenzje po przeczytaniu całego dzieła :)

Pozdrawiam i niech moc będzie z wami :p

PS. Tak, to NAPRAWDĘ koniec serii pisanej :p
_________________
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 28-08-2009, 21:25   

O, to żeś pojechał po całości :D
Super finał, razem z humorem, którego trochę brakowało podczas ostatnich odcinków. Piątka za nawiązania i pewne małe szczegóły. Zaskakująco zgrabnie i logicznie jak na Wotriadę; zarówno jeśli idzie o rozwiązanie całej akcji, jak i powiązania z pozostałymi częściami.

Na temat ostatniej odsłony Wotriady - jako całości - wypowiem się po ogarnięciu jej jeszcze raz, bo po tylu miesiącach pozapominałem co mi się podobało, a co nie. Ogólnie jednak jak najbardziej pozytywnie :)
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 28-08-2009, 22:42   

Ou. Bardzo to wszystko ładne, naprawdę, aż się nie spodziewałam :) . Widzę słowa-klucze, do tego stopnia, że mogę wymienić przynajmniej niektóre inspiracje z ostatnich kilku dni. Takie twórcze podejście do dialogów i wydarzeń to jak najbardziej godna pochwały umiejętność.

Aa i ode mnie, rolę miałam w sumie małą, ale może to dobrze, nie sponiewierano mnie tak jak biednych innych :O . Po pierwsze świetnie podrobiłeś mój oficjalny ton, po drugie niestety nie sięgnąłeś głębi Integralnego skurwysyństwa, ale nie szkodzi, jest dobrze tak jak jest (a może nawet i lepiej, huh, po co komu takie okrucieństwo). Interpretacja nicka - a wiesz, ze coś w tym będzie, czasem faktycznie czuję się jak krążący integralny element forum (z tym, że oficjalnie i z całą pewnością stwierdzam, że istnieję także poza serwerem).

Jak dla mnie zakończenie to świetna robota, jak przebrnę w końcu przez całą wotriadę to dodam obszerniejszą opinię.
_________________
; p ; >>
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 09-09-2009, 22:02   

O tak motyw z Silent Hilla wyśmienity i ogólnie świetna robota. Montaż, udźwiękowienie (rewelacja), urozmaicenie lokacji, akcja, humorystyczne wstawki, różnego rodzaju nawiązania itp. przebijają pierwszą część. Dlaczego wiedziałem że to Igi zostanie murzynem :p Wszyscy aktorzy wypadli super ale najbardziej podobał mi się dubbing Jerrem_y i Fibi no i Nin(t)ja pod każdą postacią :D
Jest też kilka szczególików, które mi nie pasowały ;) : Brak chrakterystycznej grzywki u Luth, muzyka z Kill Billa, która zdecydowanie bardziej pasuje do Jerrem_y ze względu na dzwonek telefonu jaki posiadała :) , no i na wejściu Kiki chociaż przez chwilę powinno się usłyszeć U2 ;)

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 09-09-2009, 22:04 ]
Haha, ale pamiętałeś z tym dzwonkiem! Odkąd wszyscy nagle zaczęli go mieć, to wywaliłam :)
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Kika 
Praktykant



Joined: 26 Feb 2004
Posts: 178
Location: Isle of Dogs
Posted: 09-09-2009, 22:13   

Obawiam sie ze Jutu jest juz przebrzmiale (dlatego tez oddalam ich Grezkowi), bardziej mnie oburza final, teraz wszyscy mysla ze gram Mitsurugim!!1one

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 10-09-2009, 20:21 ]
Wembley! <bumbumbum> Wembley! <bumbumbum!>
_________________
Morporkia! Morporkia!
Morporkia owns the day!
We can rule you wholesale
Touch us and you'll pay!
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 11-09-2009, 17:21   

joker wrote:
Montaż, udźwiękowienie (rewelacja), urozmaicenie lokacji, akcja, humorystyczne wstawki, różnego rodzaju nawiązania itp.

Zgadzam się. Trzeba było się napracować, żeby to wszystko zrobić. Brawa dla Ar2r'a. To nic, że premiera była opóźniona aż o 2 miesiące :P
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 30-09-2009, 17:47   

Jeśli ktoś, chciał mieć WoTRiadę: The Movie 2, na własnym dysku, to jest ku temu okazja.







Plik jest podzielony na sześć części, za pomocą WinRara, program rozpakuje film do jednego katalogu. Po rozpakowaniu plik, powinien ważyć 1,12 GB.
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 30-09-2009, 20:46   

O Ar2r, ale mnie miło zaskoczyłeś. Dziękujemy :P !
 
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 31-12-2009, 16:47   

Czy mi się tylko wydaje, czy powstaje trzeci film? :>

A wydaje mi się, gdyż już 2 raz widzę nowy filmik na kanale WoTRiady o tajemniczej nazwie W3 (z dodatkiem, pierwszy był "part 2", a drugi "The").

Oczywiście nic nie widziałem, bo durne YT udostępnia je tylko do momentu, w którym można je obejrzeć(co wcale krótko nie trwa) i szybciutko przełącza na private.

Jak miała być niespodzianka, to sorry :D Ja nic za to nie mogę, wycieki się wszędzie zdarzają :p
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 31-12-2009, 17:00   

Ja chcę żeby powstała trzecia część wotriady. Oglądałem dwie części i uważam, że pierwsza była lepsza, gdyż w drugiej panował zbyt duży chaos. Jeżeli chcecie zrobić trzecią część to niech będzie bardziej przemyślana. Jeszcze niech czołówka się zmieni ;)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 02-01-2010, 15:13   

Scion wrote:
A wydaje mi się, gdyż już 2 raz widzę nowy filmik na kanale WoTRiady o tajemniczej nazwie W3 (z dodatkiem, pierwszy był "part 2", a drugi "The").

Bzdura, bzdura, bzdura!
OK, nie potwierdzam tych wiadomości, ale również nie zaprzeczam, na chwile obecną im mniej wiecie, tym lepiej dla was. Z resztą jeśli miałaby powstać trzecia część WoTRiady, byłoby o tym tutaj głośno, więc darujcie sobie wszelkie propozycje i wizje trzeciego filmu.
Scion, lepiej będzie dla Ciebie, jak usuniesz konto na YT :D
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 04-01-2010, 23:06   

:O Co to ma znaczyć?!

Teraz nie dość, że to całe "W3 - THE ?" jest HD, widać obrazek

To jeszcze favnięte przez Męqra! (Private) Coś to jednak śmierdzi :P

Spisek przeciwko mnie znowu ><

Ar2r wrote:
Scion, lepiej będzie dla Ciebie, jak usuniesz konto na YT :D

Aww, bo wiesz, ja mam 2^^ i YT cały dzień on :D Może i dobra rada :p

[ Komentarz dodany przez: Igi^MBE: 04-01-2010, 23:15 ]
scion nie pchaj nosa w nieswoje sprawy ;]

[ Komentarz dodany przez: K@t: 05-01-2010, 01:33 ]
:roll:
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 16-01-2010, 00:17   

Chciałem sobie obejrzeć 1 część wotriady, a tu nagle jej nie ma :( Czyżby Ar2r ją usunął. Jeśli tak to dlaczego ? Czy już nigdy nie będziemy mieli okazji jej oglądnąć ? Jeżeli tak jest to jestem załamany :placz:
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 22-01-2010, 18:58   

Łukasz wrote:
Czy już nigdy nie będziemy mieli okazji jej oglądnąć ?


Pierwsza część filmu, już znajduję się na YouTubowym kanale WoTRiady. Było trochę narzekania, na zbyt długie Intro, w pierwszej części, więc ogólnie sam film jest pozbawiony wspomnianego początku. Samo intro, nadal będzie można obejrzeć, jako zupełnie oddzielny plik/film.
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 23-01-2010, 19:56   

Mi się podobało te długie intro. Nie wiem dlaczego zostało oddzielone. Zauważyłem też, że utwór boys został zmieniony na Madonnę. Moim zdaniem trzeba dodać też wersję z utworem "boys" dlatego, że mi się bardziej podobał. Jedyny plus jest taki, że nie ma cenzury :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Ar2r 
Obieżyświat


Joined: 10 May 2007
Posts: 810
Posted: 18-04-2010, 22:06   

Eks-kluz-iv, który był dostępny tylko dla wybranców, teraz ujrzy właśnie światło dzienne :) W sumie nie ma co się bardziej na ten temat rozpisywać - link:
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 24-10-2010, 10:53   

Ostatnio obejrzałem wszystkie trzy części wotriady. Tylko dlaczego w ostatniej części nikt nic nie mówił? Praktycznie przez cały film była jakaś strzelanina. Mam jeszcze pytanie. Czy powstaną kolejne częci wotriady? Jeśli tak to się cieszę, tylko niech będzie trochę dłuższa i niech postacie już coś powiedzą. Według mnie muszą powstać kolejne części, bo "Wotriada" to kinowy hicior :)
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo