FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
"Blade"
Author Message
Roweste 
Podróżnik



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 210
Location: Meszna
Posted: 24-02-2005, 18:00   "Blade"

Dla wszystkich miłośników filmów o wampirach (to ja :lol: ) postanowiłam założyć topic na temat wiecznego łowcy. Oczywiście możecie tu pisać również o innych filmach z wampirami :wink:
_________________
Leb die Sekunde
Hier und jetzt
Halt sie fest!!
 
 
 
Roweste 
Podróżnik



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 210
Location: Meszna
Posted: 24-02-2005, 18:03   

Od razu napiszę że mnie najbardziej podobał się "Blade Trinity". Oczywiście jest to kwestia gustu. Ja byłam na tym filmie w kinie dwa razy. Podobała mi się ścieżka dźwiękowa, obsada aktorska, sceny walki i efekty :wink:


MACPHISTO
EDYTUJ POSTY!
_________________
Leb die Sekunde
Hier und jetzt
Halt sie fest!!
 
 
 
Jaunty 
Obieżyświat



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 960
Location: Getto Północ
Posted: 25-02-2005, 21:21   

Ja widziałem tylko 'jedynkę' i z całą szczerością i maksymalnym subiektywizmem muszę wyznać, że to jedna z najgorszych porcji światła, jaka mogła trafić na celuloidową taśmę :) . Myślałem, że to będzie coś mrocznego i z klimatem a okazało się to zwykłą, durną hollywoodzką papką, na deser zakrapianą słabym dowcipem Snipes'a i równie cienką grą aktorską. Widziałem już ciekawsze i lepiej zrobione filmy akcji. W ogóle dziwi mnie, że powstała trzecia część - czyżby na tym świecie było aż tylu fanów Blade ?
_________________

 
 
 
Roweste 
Podróżnik



Joined: 26 Nov 2004
Posts: 210
Location: Meszna
Posted: 26-02-2005, 08:59   

No jasne. Przejrzyj sobie strony z forum o Bladzie. Może ma dużo wrogów ale z całą pewnością fanów jest więcej. Ja ostatecznie uważam że film był fajny. Ale trójka bardziej mi się podobała. Za to dwójka była beznadziejna jak dla mnie.
_________________
Leb die Sekunde
Hier und jetzt
Halt sie fest!!
 
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 01-04-2005, 17:02   

Mi się podobał tylko Blade I, Trinity nie widziałem.Ale skoro taki niby fajny to będzie trzeba sobie załatwić :mrgreen: . Blade II był według mnie strasznie nudny.
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 01-04-2005, 17:04   

Ale w Blade II jest swietna sciezka dzwiekowa :D
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 01-04-2005, 17:06   

Wiesz co że nie pamiętam za bardzo, trochędawno to oglądałem ( zasnąłem) :555: . Ale Blade I wymiata - najfajniejsza jest ostatnia walka :wink: :wink: :wink:
 
 
Derdonka 
Podróżnik



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 466
Posted: 01-04-2005, 17:13   

Heh, film raczej tez cienko pamietam. Do odsluchanie sciezki dzwiekowej niekoniecznie trzeba miec z filmem w ogole do czynienia ;) Ja mam do czynienia z plyta CD na przyklad :D
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 29-04-2005, 00:14   

Blade TRinity jest super :mrgreen: Niezła muza to jest dopiero tutaj :!: A najlepiej to sięnamiatają :P Ale jak to bywa w wielu filmach nie rozumiem całokwicie zakonczenia :(
 
 
redgee34 
Nowicjusz


Joined: 17 Mar 2015
Posts: 1
Posted: 17-03-2015, 07:34   

na deser zakrapianą słabym dowcipem Snipes'a i równie cienką grą aktorską. Widziałem już ciekawsze i lepiej zrobione filmy akcji. W ogóle dziwi mnie, że powstała trzecia część - czyżby na tym świecie było aż tylu fanów Blade ?
_________________
ahsan
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 17-03-2015, 18:21   

Serio? odpisujesz na posta sprzed 10 lat? Wierzę, że dokopiesz się do dalszych postów :P

<palmatwarzowa> <oesu> :offtopic: :censored:
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo