FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Ulubiony poziom w każdym z krajów
Author Message
uciu999 
Podróżnik


Joined: 18 Sep 2008
Posts: 255
Posted: 06-10-2008, 18:47   

W Peru najbardziej podobała mi się Zaginiona dolina (T-Rex :) ). W Grecji najlepsza była Świątynia św. Franciszka i Midas. Egipt - Świątynia Khamoon. A Zaginionej Wyspy to tak jakoś sympatią nie darzę. Te etapy jak dla mnie troszkę zbyt ciemne są, ale wiem, że inaczej się nie dało :)
 
 
 
TRA_Rulez 
Podróżnik



Joined: 15 Jun 2008
Posts: 250
Location: Sopot
Posted: 07-10-2008, 18:02   

Trochę zmienił mi sie pogląd na levele więc teraz:

Peru

Lost Valley- widoki, maszyna, dużo elementów zręcznościowych, dinozaury (dopiero teraz odkryłam ich urok :) )

Moutain Caves- miły, przyjemny poziom, łatwa do zdobycia relikwia za którą jest fajny strój, mało wrogów

Grecja

Tomb oh Tihocan- świetna cysterna, i centaury(dopiero teraz odkryłam ich urok :) Powtarzam się wiem )

St. Francis Folly- konstrukcja i klimatyczna sala Posejdona

Egipt


Temple of Khammon- jeden z najlepszych leveli z grze! fajne zagadki, mało wrogów, klimat

Sanctuary of the Scion- fajne salki z wodą, i wspaniały sfinks

Obelisk of Khammon- duużo zręczności, choć ta sala ze skarabeuszem była strasznie trudna

Zaginona Wyspa

Final Conflikt- świetna walka z bossami

Natla/s Mine's - po prostu mi sie podoba.


_________________
Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
- Johny Bravo
 
 
 
x*kinga*x 
Praktykant



Joined: 20 Oct 2008
Posts: 136
Location: Przemków (;
Posted: 07-11-2008, 18:54   

Zaginiona Dolina w Peru - to jest to! W Grecji najlepszy był poziom z cysterną, w Egipcie Sanctuary of Scion a na Atlantydzie najfajniejsza była walka z Natlą. Ogólnie za najlepszą lokację w Anniversary uznaję Peru. Uwielbiam ten zielony raj ;)
_________________
moje motto: zawsze walcz do końca - nie poddawaj się!
 
 
 
*Paula Trent* 
Nowicjusz



Joined: 09 Jan 2008
Posts: 12
Posted: 11-11-2008, 18:29   

No to może teraz ja?

Peru: Sądzę, że Zaginiona Dolina była najlepszym poziomem. Zgdzam się, widoczki piękne, starcie z T-re'em - The Best!

Grecja: Podzielam zdanie innych. Świątynia Św. Franciszka bardzo mi się spodobała. Skomplikowany i trudny. :)

Egipt: Podobały mi się wszystkie levele, lecz jak mam wymieniać to Sankuarium Scion'u (dobrze napisałam?). Sfinks i woda. :)

Atlantyda: Przypasowały mi najbardziej Kopalnie Natli. Skakanie i strzelanie do Larsona - git.
 
 
Kiba 
Podróżnik



Joined: 21 Jan 2008
Posts: 271
Location: Żory
Posted: 11-11-2008, 19:18   

Peru: Zaginiona Dolin, spodobała mi się już w demie!
Grecja: Pałac Midiasa, piękna architektura mnie urzekła.
Egipt: Sanktuarium Dziecięcia, ach ten sfinks.
Atlantyda: Atlantydy nie lubię wcale ale chyba Wielka Piramida (dobrze nazwałem lvl?).
 
 
 
Tonetti 
Podróżnik



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 237
Location: Wałbrzych
Posted: 12-11-2008, 10:49   

Peru: Lost Valley - uwielbiam ten poziom, ale szkoda, że t-rex jest taki łatwy.
Grecja: St. Francis Folly - poziom jest bardzo długi, uwielbiam go ;D
Egipt: z egiptu lubię chyba wszystkie levele, oprócz ostatniego.
Atlantyda: Final Conflict - lubię walczyć z natlą, dlatego go lubię.
 
 
Aurelie 
Praktykant



Joined: 17 Jun 2007
Posts: 127
Location: Łódź
Posted: 12-11-2008, 18:08   

Peru : Zaginiona Dolina
Grecja : Świątynia św. Franciszka
Egipt : Obelisk Khamoon
Atlantyda : Ostateczne starcie
 
 
 
claudia14 
Nowicjusz



Joined: 11 Nov 2008
Posts: 6
Posted: 12-11-2008, 21:22   

Peru: Zaginiona Dolina :)
Grecja: Świątynia Św. Franciszka :D
Egipt: Świątynia Khamoon :P
Atlantyda: hmm nie wiem ;)

:pozdro:
 
 
kopek94 
Praktykant



Joined: 06 May 2008
Posts: 103
Location: Wrocław/JG
Posted: 14-11-2008, 21:34   

Peru-Zaginiona Dolina, zakochałem się w tym poziomie już od dema, na dodatek jest bardzo charakterystyczny dla TR1, którego również uwielbiam:)
Grecja-Świątynia Św.Franciszka. Za gigantyczne sale, fajne zagadki i pięęękne tekstury;)
Egipt-Sanktuarium Scionu. Za klimat i hektolitry wody:
Atlantyda-szczerze mówiąc-sam nie wiem;)
_________________
Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartę i zaczynać na nowo.
— Phil Bosmans
 
 
 
Kawka 
Nowicjusz



Joined: 26 Oct 2008
Posts: 18
Posted: 16-11-2008, 00:21   

Peru - Zaginiona Dolina - świetne widoki
Grecja - wszystkie; wg mnie to najlepsza część gry (a centaury - po prostu miodzio)
Egipt - ciężko wybrać, bo każda z plansz ma to coś... najbardziej utkwił mi w pamięci Obelisk Khamoon - nieźle się tutaj nabiegałam:P
Atlantyda - mówiąc szczerze to ta lokacja nie przypadła mi do gustu ale najlepszą planszą była Piramida <- -nie pamiętam nazwy
_________________
Głupią piosenkę śpiewamy!
I przy śpiewaniu biegamy!
Po co śpiew ten my nie wiemy!
Słowa nie chcą się porządnie rymować!
 
 
Ad@93 
Student



Joined: 12 Aug 2008
Posts: 59
Location: Warszawa
Posted: 17-11-2008, 15:29   

PERU - zaginiona dolina :) zakochałam się w tym poziomie od dema. moim ulubionym elementem tego poziomu jest drewniana konstrukcja (a nie t-rex :P ) i koła zębate.

GRECJA - świątynia świętego franciszka (głównie za posejdona-przepiękna podlokacja)

EGIPT - niecierpię egiptu, gdyż nielubie przeszkadzajek typu: opadające skarebeusze, chowane drążki, skakanie między zamykającymi się "ścianami". jednak najmniej wkurzającym poziomem była świątynia khamoon(za początek)

ZAGINIONA WYSPA - ostateczne starcie, po tym jak namęczyłam się w piramidzie: świetny poziom a przedewszystkim walka z Natlą :D
_________________
http://ada93.deviantart.com/
 
 
 
Lord Richard 
Student


Joined: 29 Nov 2008
Posts: 31
Posted: 01-12-2008, 19:31   

PERU:

1. Zaginiona Dolina- Widoczki, konstrukcja drewniana i kraina dinusiów :P
2. Grobowiec Qualopeca- Kula i te dwie zajefajne sale :)
3. Vilcabimba- Wioska tylko to mi przyadło do gustu ;)
4. Górskie Jaskinie- Nie podoba mi się ten lvl :( Zbyt prosty jak dla tych osób którzy prześli 7 Tomb Raiderów

GRECJA:

1. Grobowiec Tihocana- Centaurosy i cysterna
2.Pałac Midasa- Posąg Lary (złoty oczywiście) i sala z ogniami
3. Koloseum- Starożytna Arena i rzucające kamulcami goryle
4.Świątynia Świętego Franciszka- Nudny lvl żmudny itp. Time Trial NIE DO PRZEJŚCIA

EGIPT:

1. Obelisk Khamoon- fajne 4 sale
2. Sanktuarium Scionu- pryzmaty i 2 posągi
3. Świątynia Khamoon- szczerze mówiąc dałbym ją egzekwo z Sakntuarium Scionu

ZAGINIONA WYSPA:

1. Ostateczne starcie- Natla, Torso i hmm no właśnie co??? :P
2. Kopalnie Natli- Lara uciekająca przed szczurami i fajny bug który umożliwia łatwe przejście tego lvl.
3. Wielka piramida- Nie przypadł mi do gustu ten lvl te czasówki i sobowtór :(
_________________
Bóm.
 
 
 
Suxi 
Nowicjusz



Joined: 17 Nov 2008
Posts: 4
Location: Poznań
Posted: 13-12-2008, 10:54   

Peru:
Caves - mój najulubieńszy poziom ze wszystkich. Nagłowić się nie trzeba, proste i w ogóle. Przejśnięty na wszystkie możliwe sposoby. Time trial w nim nigdy mi się nie znudzi - zawsze przechodzę. :P Rekord 5:** <nie pamiętam, ale coś chyba z 5 ^^" w każdym bądź razie zostało mi jeszcze 38 sek czasu>
Lost Valley - niezbyt trudny poziom <minimalizm rządzi!>, no i oczywiście T-rex. Jak tylko w moje ręce dostały się savy z gry to walczyłam z nim 10 razy z rzędu <dziennie>.
Jak narazie mój rekord przechodzenia 19:49.

Greece:
St . Francis Folly - niegdyś znienawidzony przeze mnie poziom, ale teraz bardzo go lubię. Tyle pomieszczeń i łatwo-trudne łamigłówki to coś dla mnie. Rekord **:** <nie próbowałam ^^">
Tomb of Tihocan - ah, ah. Jeden z mych 'kochanych' poziomów. Lubię go głównie za proste kryjówki artefaktów i centaury. Rekord <eh, nie pamiętam, a gry specjalnie włączać nie będę :P >

Egipt
Temple of Khamoon - długi, niezbyt trudny level. Po raz pierwszy pokazują się mumie :D . Ciekawe zagadki i pomieszczenia. Rekord <not>
Sanktuary of the scion - przeszłam go z 5 razy i jeszcze mi się nie znudził. To chyba dobry znak ;P . Rekord <not>

Atlantis - Lost City
Natla's Mines - prosty poziom. Najlepsze było jak Kid i Kold <czy jak im tam> się pozabijali. :> Rekord <nie próbowałam, ale fajny poziom ;) >

No, to wszystko. Dziękuje za przeczytanie. :D
_________________
"Bycie kobietą ma nieskończenie wiele dobrych stron, krótką pamięć lub nadchodzącą amnezję można zawsze wytłumaczyć kobiecym roztargnieniem.." <3 - Ewa Kryszkiewicz
 
 
 
Tambylec 
Praktykant


Joined: 08 Feb 2009
Posts: 103
Posted: 08-02-2009, 16:33   

Peru: Zaginiona dolina... Mam olbrzymi sentyment do tego poziomu, gdyż często weń grałem w TR: Anniversary demo. Widoczki niczego sobie, prosty (acz ciekawy) pojedynek z T-Rexem oraz mnóstwo skrytek i rozmaitych znajdziek rozrzuconych gdzie popadnie. Miód. :)

Grecja: Zdecydowanie Świątynia św. Franciszka. Poziom długi, rozbudowany i często potrafi nieźle przyspieszyć krążenie krwi (kiedy byłem w komnacie Demoklesa dostałem prawie zawału, gdy biegałem po wejściu jak szalony, nie wiedząc gdzie można bezpiecznie podejść, a gdzie spada miecz). I ta charakterystyczna grecka architektura...

Egipt: Trudno mi wybrać, ale chyba najbardziej wyróżnia się Obelisk Khamoon. Czemu? Ano: naszpikowany różnymi niebezpieczeństwami (ruchoma ściany, ostrza, walące się występy skalne), przez co staje się większym wyzwaniem. Po drugie - graficznie prezentuje się naprawdę świetnie. Nic, tylko stanąć i podziwiać. ;] Po trzecie... zapomniałem, co miałem napisać... ;p Ale i tak byłaby to zaleta.

Atlantyda: Tu było zdecydowanie niefajnie. Nie wiem czemu, ale lawowe korytarze jakoś do mnie nie przemówiły. Mimo wszystko, śladowe ilości sympatii kieruję ku Wielkiej piramidzie za komnatę z sobowtórem, której wyczekiwałem przez całą grę. ;)
 
 
Dan86 
Student



Joined: 10 Apr 2009
Posts: 84
Location: Lublin
Posted: 27-05-2009, 19:52   

Peru:
Zaginiona dolina, walka z T-rexem, szukanie zębatek w różnych zakamarkach :D

Grecja:
Świątynia Świętego Franciszka, Grobowiec Tihocana i walka z centaurami :)

Egipt:
Ten ostatni poziom z wielkim sfinksem i tymi siedzącymi jak najbardziej mi się podobał.

Atlantyda:
Walka z Torso i Natlą oczywiście oraz Kopalnie Natli. Wielka piramida też nie była taka zła.

A i mam jeszcze takie małe pytanko (nie wiedziałem gdzie je zadać). Jak można się dostać do tych miejsc, np. do biura Natla Technologies za pomocą TRAFly? Z góry dzięki za pomoc.

:pozdro:
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 27-05-2009, 20:03   

Peru: Walka z T-rexem i sam początek przed jaskiniami.

Grecja: Walka z centaurami, Grobowiec Tihocana (wszystko po cysternie)

Egipt: Ostatni etap

Atlantyda: scenki kiedy trzeba wciskać strzałki, pomieszczenia z lawą i walka z Natlą.

A masz TRAFly bez wirusa? To wrzuć tutaj jeśli możesz.
 
 
Dan86 
Student



Joined: 10 Apr 2009
Posts: 84
Location: Lublin
Posted: 27-05-2009, 20:15   

Program pobrałem stąd. Chyba bez wirusa. U mnie jak narazie nie było.
 
 
Scion 
Podróżnik



Joined: 06 Apr 2007
Posts: 552
Location: Choirgirl Hotel
Posted: 27-05-2009, 20:48   

To może teraz ja? :P

Peru: Zaginiona dolina - bez samej "doliny" z T-rexem etc. W TR1 to było coś, a teraz taki wesolutki park jurajski. Ale sam poziom na początku za wodospad i mechanizm.

Grecja: Świątynia Fanciszka of korz, bo jest cudowna, przepiękna i uwielbiam schodzenie po tej "wierzy" :) No i cysterna :love:

Egipt: No tu muszę powiedzieć, że cały Egipt jest moim ulubionym. A najbardziej lubię Obelisk Khamoon, za ten klimat i jest pięknie zbudowany, jest co podziwiać :)

Atlantyda: Zawiodłem się tu najbardziej. Brak mięska, poobcinane kopalnie etc. Jedyne co mi się spodobało to walka z Troso. Reszta to już nie ta stara dobra Atlantyda.

:pozdro:
_________________
kill, eat the male. kill, eat the male
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 27-05-2009, 22:53   

Mnie się najbardziej podobał Wodospad w Peru i jego okolice. Tam gdzie te trybiki trzeba było powsadzać.

W Egipcie podtopiona komnata z Horusem i Setem.

Grecja to oczywiście Koloseum i walka z Gorylami i dzikimi wężami i wiankami na kiju.
I nie wiem czy czasem nie mylę lokacji, ale chyba tam Pierre się odzywał "zza krzaka" co też mnie się podobało.

No i w Atlantydzie pomieszczenie z doppelgängerem :P .

Ale Peru i wodospad wygrywają i tak :D . Aż zachciało mi się grać w TRA.
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Polo_Gard 
Podróżnik



Joined: 31 Dec 2008
Posts: 604
Location: Kraków
Posted: 28-05-2009, 18:41   

Dan86 wrote:
Program pobrałem stąd. Chyba bez wirusa. U mnie jak narazie nie było.


No to tak jak myślałem, wirus jest w pliku! Sorry za offtop.
 
 
Łukasz 
Podróżnik



Joined: 05 Nov 2007
Posts: 701
Location: Gorzów
Posted: 23-06-2009, 16:41   

Peru
Zaginiona dolina - poziom mi się podobał ze względu na piękne wodospady i poszukiwanie zębatek. No i walka z T-Rexem była bardzo pomysłowa :>

Grecja
Pałac Midasa - ładnie wyglądający poziom. Podobało mi się poszukiwanie złotych sztabek i zamienianie je w złoto. Fajnie też wyglądało jak Lara sama zamieniała się w złoto :mrgreen2:

Egipt
Sanktuarium dziecięcia - ze względu na świetne zagadki. Podobały mi się straszne dźwięki które były w głównej sali ze sfinksem :D

Atlantyda
Kopalnie Natli - ten poziom mnie zdecydowanie urzekł :D Poszukiwanie trzech bezpieczników i samodzielne naciskanie guzików było ekstra. Zrzucanie konteneru na mały domek żeby zniszczył dach to jest to co najbardziej lubię w tym poziomie :lol:
_________________
Witaj Guest
 
 
 
Szalona101 
Praktykant



Joined: 24 Aug 2009
Posts: 165
Location: Helheim
Posted: 05-10-2009, 16:34   

Ja też wyrażę swoje zdanie na temat ulubionego levelu.

Peru, - Tomb of Qualopec - za (oczywiście) grobowiec w którym Lara ma przyjemność się znaleźć, oraz za ucieczkę z grobowca pod koniec levelu. I oczywiście za walkę z Larsonem ! :D

Grecja, - Tomb of Tihocan - znów za grobowiec :p oraz cutscenki z Pierre i za walkę z Centaurami.

Egipt, - Sanctuary of the Scion - za ciekawe zagadki, dużo pływania :jumper: oraz za trzecią i ostatnią część Scionu. Chyba też za walkę z całą trójką obiboków Natli. :p

Atlantyda, - Natla's Mines i Final Conflict - Kopalnie Natli za to że nie mamy pistoletów ;) Fajnie się ucieka przed szczurami :mrgreen2: No i za zabicie Larsonka (Trochę mi go szkoda ;( ) A ten drugi za walkę z Torso (to ciekawy przeciwnik :spoko: )
i za walkę z Natlą! Szybko się ją pokonuje ;)
 
 
Denerith 
Nowicjusz



Joined: 02 Sep 2009
Posts: 20
Posted: 10-10-2009, 19:20   

Peru cenię przede wszystkim za Zaginioną Dolinę, szczególnie Bossa.
Grecja - Świątynia Świętego Franciszka, oraz Grobowiec Tihocana ;)
Egipt Hmm... Obelisk Khamoon, i Sanktuarium Dziecięcia
Atlantyda Tutaj... Nie mam pojęcia. Ogólnie Atlantyda jest dość "mętna", ale lubię Kopalnie Natli, oraz Ostateczne Starcie, za dwóch Bossów ;)
_________________

 
 
 
dominique89 
Nowicjusz



Joined: 09 May 2010
Posts: 12
Location: Lyon
Posted: 09-05-2010, 14:57   

Peru: Zaginiona Dolina oczywiście, dobrze mi się kojarzy też z dema, jako pierwsze starcie z Anniversary ;)
Grecja: Cała Grecja jest świetna, choć im dalej tym mniej malownicza. Najlepiej wspominam w świątyni św. Franciszka (?) tą komnate Posejdona czy jak to nazwać :D
Egipt: Całość jest ok
Wyspa: Najmniej mi się podoba, to przez moją słabość do starożytnych grobowców :D
 
 
Magdzia 
Nowicjusz


Joined: 29 Jan 2010
Posts: 19
Posted: 06-06-2010, 22:11   

Moj ulubiony poziom wPeru to ten gdzie nie ma zadnych potworkow ani zwierzakow bo nie ma sie co bac:P w Grecji to to gdzie sie wchodzi do komnat Atlasa, Damklesa, Posejdona i kogos tam jeszcze.. bo nie ma poza nietoperzami zadnych potworow:) a w Rzymie to tylko tą ostatnią komnatę po pokonaniu mumii lubię:P
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo