FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Zmierzch
Author Message
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 26-06-2011, 19:44   

Anissa - być może to częściowo przez to, że porównywałam trochę do książki, ale było też kilka rzeczy, które mogli zrobić lepiej,na przykład ten Pattinson w roli Edwarda... Bez obrazy, jeśli ktoś myśli inaczej, ale według mnie taki dziwny był :( . Całość filmu wydała mi się lekko nudnawa, spodziewałam się większej rewelacji... W porównaniu z nawet fajną książką film według mnie wypadł słabo, a wielka szkoda ;(
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 30-06-2011, 19:22   

Przechodem mimochodem odradzam zakupywanie "Zmroku" Harvarda Lampoon. Chyba najgorzej zainwestowane przeze mnie 25 zł (na równi z mangami Mitsukazu Mihary). Wymuszony humor, tomik ograniczony do bycia parodią oryginału tak, że trzeba oryginały chyba na pamięć znać, żeby się przy tym bardziej ubawić niż zmęczyć.

To oczywiście tylko moje zdanie.
_________________
; p ; >>
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 04-04-2013, 13:16   

Wcześniej zmierzch traktowałem jakby go nie było , ale ostatnio coś mnie nakłonił i obejrzałm na TVN pierwszą część potem kupiłem trylogie książek i obejrzałem wszytkie filmy i jestem z siebie dumny xD Ale Saga jest dobra i to trzeba przyznać . Najbardziej spodobała mi się postać Jacoba :) A najbardzie zapamiętany moment to chyba jak [spoiler:1ade033964]Atak Belli na Jacoba na wieść o wpojeniu sobie jej córki ,ale to wcale nie pedofila ;) Bo on się nie starzeje a ona w ciągu 7 lat miała być dorosła xD sam tak to nawet nazwałem jak nie wiedziałem o co chodzi >_< [/spoiler:1ade033964]
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 04-04-2013, 17:26   

Jezu naprawdę

Ja ostatnio znalazłam w którymś z lumpexów koszulkę ze Zmierchu

Aż zrobiłam sobie pamiątkową fotę - w przebieralni, z hipsterskimi flirtami, kaczym dzióbkiem, tak, żeby korespondowała z t-shirtem.

Zdjęcie to niepokojąco szybko zbiera lajki na fb :D :D :D Nie wiem, czy sobie krzywdy tą ironią nie zrobiłam, nie zmienia to faktu, że poziom Zmierchu jest co najmniej dyskusyjny.
_________________
; p ; >>
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 07-04-2013, 18:50   

Integral wrote:
Aż zrobiłam sobie pamiątkową fotę - w przebieralni, z hipsterskimi flirtami, kaczym dzióbkiem, tak, żeby korespondowała z t-shirtem.


Takie zdjęcia robi się tylko kiedy w zasięgu oka znajduje się :
- 2 kilo pudru
-3 kilo szminki
-6 plakatów z napisem Tłiglajt

Integral wrote:
Nie wiem, czy sobie krzywdy tą ironią nie zrobiłam


Zostawiłaś blizne na całe życie . . .

Integral wrote:
poziom Zmierchu jest co najmniej dyskusyjny.


Jak się zestarzeje to wtedy zrozumiem :)
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 07-04-2013, 19:18   

eee...mleko?! wrote:
Takie zdjęcia robi się tylko kiedy w zasięgu oka znajduje się :
- 2 kilo pudru
-3 kilo szminki
-6 plakatów z napisem Tłiglajt

No ja zrobiłam w przebieralni :( I chyba nawet mejkapu nie mialam tego dnia :(

eee...mleko?! wrote:
Zostawiłaś blizne na całe życie . . .

:D smuteczek, jakby to powiedziała pewna gazela

eee...mleko?! wrote:
Jak się zestarzeje to wtedy zrozumiem

W sensie moją wypowiedź? Rozumiem, dlaczego Zmierzch jest popularny, uderza w podobne klawisze co 50 shades of Grey. Przypuszczam, że zawsze pojawi się jakiś popkulturowy, literacki potworek, który będzie odpowiadał na jakieś b. powszechne potrzeby/braki/oczekiwania ludzi pomimo nieposiadania poza tym jakichś głębszych literackich sensów. Powiem więcej, przypuszczam, że gdyby wgłębiła się w zmierch, mogłabym go nawet lekko przeczytać. Filmy oglądałam wszystkie oprócz ostatniego, ponieważ historia, choć naiwna, jednak katuje takie stereotypy i takie kanony, że pomimo bycia momentami męczącą i bezsensowną, trudno ją sobie wyobrazić w innym kształcie niż jest ;) . A do lampki wina - kupa śmiechu :D

Co prawda pisałam o poziomie Zmierchu, ale w tym przypadku chyba nie o poziomie powinno się mówić, a o tym, co to uruchamia w ludziach i czego jest substytutem dla nich. Jego popularność przecież nie wzięła sie znikąd :)

Ale czytam w tej chwili "Exes Anonymous" Henderson - znalazłam na półce w pobliskim lumpeksie (innym tym razem :D ) w którym zawsze wystawione jest kilka książek poi angielsku. Wzięłam głównie do szlifowania języka, ale nie wiem, czy to skończę. Główna bohaterka to jakaś chodząca masakra - zarozumiała, ograniczona, tępa jak kozik do masła. Przynajmniej na początku. Ah no i niezdrowo przywiązana do swojego eks. Więc tak jak pisałam, prawdopodobnie Zmierch by mnie wciągnął, ale i na pewno mocno zmęczył, bo mam alergie na ludzi uzależnienia od ludzi.
_________________
; p ; >>
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo