FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Homoseksualizm, cz. 2
Author Message
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 06-12-2013, 19:54   

Od jakiegoś czasu nawet się nie kuszę o czytanie komentarzy w sieci. Za słabe nerwy na to mam i za bardzo cenię swoje zdrowie, żeby wiedzieć ile agresorów jest na świecie.

Z kolei pronarodowcy i antyhomo których znam osobiście, a którzy wiedza o mnie, wcale nie traktują mnie z tego powodu gorzej. Nie wiem, jak to działa. Może ja nie z tych lezb i homosiów, co się na wytłuczenie kwalifikują ;)
_________________
; p ; >>
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 21-09-2015, 12:28   

Odkopuję.

A więc tak- zaczne tutaj od stwierdzenia, że "dzieci nie odczuwają pociągu seksualnego". No RYLY?!
To ja chyba w wieku 10-11 lat byłam nie normalna.
Co do "legalności"- no kurde, z rówieśnikiem w gimbie mogę, a ze starszym już nie? Fuck logic.
Jako że jestem osobą która dojrzała bardzo wcześnie (11 lat,chodzi o dojrzewanie płciowe, kobiety okres, faceci polucje, itp.), to na wszelkich wdż była dość skrępowana- a. przez tematy seksualne ( i tu, muszę przyznać, że gdy człowiek dojrzewa-dojrzewa, bardziej, tak jakby, wstydzi się tych tematów, bo są mu, cóż, trochę bliższe.) b. dojrzewanie, orientacja,związki, itd.-pierwsze ogarnięte w ciul, drugie wybrane (mały :offtopic: , ale ciii) .
I właśnie gdy byłam dzieckiem (8-10 lat) stwierdziłam, iż jestem bi.
Bum!
Ale bi z ogromnym naciskiem na homo.
O tak.
I to był fakt. Widząc laski po prostu stwierdzałam, że są "mhr, mmm, soł bjutifól" etc. Na początku myślałam, że po prostu lubię patrzeć na kobity, chcę być taka jak one, jednak to nie było prawdą.
I to do dziś jest fakt.
Lecz był taki moment, kiedy nie wiedziałam jaka jestem. To były czasy właśnie pod koniec podstawówki-samiuteńki początek gimby, kiedy zaczęłam chcieć mieć faceta, bardziej niż dziewczynę.
Nie trwało to długo ^^.
W tym momencie mam chłopaka, choć przed nim było sporo dziewczyn.
Muszę dodać, że mam dziwną słabość do tworzenia lesbijek. Jak coś piszę, często dodaję ukrytę "miłości homo". No i w simsach, w cholerę homoseksualnych lasek :P .
_________________
alphabet boy
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo