FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Tomb Raider Anniversary Retold-Part 2 : Prequel
Author Message
kmail44 
Praktykant



Joined: 24 Nov 2008
Posts: 102
Posted: 27-08-2009, 20:09   Tomb Raider Anniversary Retold-Part 2 : Prequel

Hej! Ukazała się druga część customu Anniversary Retold. Można ją pobrać tu: http://www.trle.net/sc/levelfeatures.php?lid=2030. Osobiście uważam że to dobry custom zasługujący na zagranie w niego.

POŁĄCZONE

Właśnie ukończyłem ten custom!!! Bardzo podobał mi się model Lary i nowe animacje oraz obiekty. Architektura też niezła. Podobał mi się pomysł z łukiem, ponieważ zawsze czuje się strach przed wrogami. Nie wiem czy to był zamierony efekt (podejrzewam że tak) ale custom przypomina szkice z TR9. Ogólnie świetny custom ale czuje lekki niedosyt bo dość krótki. :pozdro:
 
 
TheDoppelganger 
Nowicjusz



Joined: 30 Aug 2010
Posts: 9
Location: litości...
Posted: 24-10-2010, 13:29   

mam problem z przejściem pierwszego poziomu...jak sie zabije tego węża to idę do wody po strzały, następnie wchodzę po drabinę aż do samej góry i zabijam kruka. Co dalej??? ;(
_________________
Like your new look?
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 24-10-2010, 14:59   

Patrząc w stronę przepaści (na górnym poziomie po zabiciu kruka) po prawej stronie znajdziesz niszę, w której znajduje się wielka morska muszelka.
Dalsze instrukcje w spoilerze, bo powinnaś już sobie poradzić. Jeśli nie - zajrzyj.
[spoiler:f7edd072dc]Rozbij ją strzałem z łuku i wpełznij do środka używając klawisza sprintu (po prostu wciśnij klawisz kucania a następnie sprint -> Lara zrobi szybki przewrót w przód). Tam znajdziesz korbkę, którą użyjesz później w studni[/spoiler:f7edd072dc].
_________________
 
 
TheDoppelganger 
Nowicjusz



Joined: 30 Aug 2010
Posts: 9
Location: litości...
Posted: 17-02-2011, 18:49   

zadziałało, udało mi się przejść całą grę. Dzięki wielce! :pozdro:
_________________
Like your new look?
 
 
selina 
Nowicjusz


Joined: 05 Mar 2015
Posts: 1
Posted: 05-03-2015, 07:02   

Zastanawiam się, jak ostatecznie wyjdzie. Masz mój szacunek, że chciało ci się robić to wszystko, co tam widać na screenach, sama parę razy próbowałam zrobić coś podobnego
_________________
Lily lara
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo