FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Morze Andamańskie
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 22-11-2008, 12:02   Morze Andamańskie

W tym miejscu możecie dyskutowac na temat levelu na Morzu Andamańskim. Masz problem z przejsciem jakiegos fragmentu gry? Zapytaj, podajac nazwe konkretnego levelu i opis problemu. Spoilery odpowiednio oznaczaj!
_________________
 
 
tmerlin 
Praktykant


Joined: 11 Oct 2006
Posts: 147
Location: Szczecin
Posted: 03-12-2008, 21:05   

No tutaj to chyba nie będzie za dużo wpisów ;) .. poziom prosty jak budowa cepa, w sumie to nie wiem po co zrobiony. Dzierżąc w rękach młot Thora czyścimy drogę do wnętrza statku. Statek ten sam co poprzednio więc nie można się zgubić tym bardziej, że droga jest prosta.

Swoją drogą, jak by tak od początku iść z młotem .. ehhhh.. gra była by za prosta ;>
_________________
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
<- =MERLIN=->
 
 
 
Al Arab 
Praktykant



Joined: 07 Nov 2008
Posts: 148
Location: London
Posted: 07-12-2008, 13:03   

Ten "level"zaskoczyl mnie bardzo,bo spodziewalem sie normalnego poziomu.
Tymczasem byla to najprostsza rozpierducha,bez ani jednej komplikacji.
Idziez przed siebie z Mjolnirem i tylko killing!
Moglgym ten poziomik porownac do Desert Railway z TR 4.lecz tam bylo o wiele trudniej i mozliwe bylo chwilowe zaciecie sie.
Tu niestety nic i dlatego odbieram ten poziom negatywnie!Tylko ten! ;)
_________________
Czy jest moze suchy chleb dla konia?...
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 27-12-2008, 16:15   

A mi się ten level podoba ze względu na dużą ilość sekretów, których nie udało mi się wyzbierać za pierwszym razem. Bardzo łatwo przeoczyć szczeliny, w których się znajdują. Dopiero gruntowne przeszukanie odmętów morza andamańskiego uzupełniło moje zbiory. Atakujące z zaskoczenia, agresywne rekiny są super. Fajnie schowany relikt. Przyznam również że zaciąłem się w sali z rozpadającym się mechanizmem. W pewnym momencie nie umiałem znaleźć żadnego punktu zaczepienia i musiałem skorzystać z filmiku na Youtube.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 27-12-2008, 16:33 ]
wszystko w porządku? :O
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
czesio-5 
Nowicjusz



Joined: 01 Feb 2009
Posts: 20
Posted: 26-02-2009, 16:40   

A mi sie ta rozpierducha Mjolnirem ( czy jakoś tak :P ) akurat podobała. Idziemy i ciągle tylko ibum, ibum, ibum ibum ibum, I BUM !!! ;) najbardziej to lubie wywalać ludzi Natli za burte - tak fajnie krzyczą ^^ - nie, nie jestem sadystką :banned: :robak:
_________________

 
 
Invicta 
Podróżnik



Joined: 22 Jun 2011
Posts: 283
Location: Znikąd :)
Posted: 14-08-2011, 11:31   

No mi też się ta rozwalanka podobała, choć w moim przypadku to ze względu na Mjolnirka ;) te piorunki... wow :jumper: . Jak już mam taką porządną broń, to chętnie korzystam... :P i w ogóle mam słabość do "magicznych" broni... Dzięki Mjolnirowi już nie brakowało mi Excalibura i Soul Reavera z Legendy :)

czesio-5 wrote:
najbardziej to lubie wywalać ludzi Natli za burte - tak fajnie krzyczą


Hm, dzięki tobie mam nowy sposób na zabicie najemnika :D

joker, gdzie ty to miałeś w Morzu Andamańskim? Bo to, co napisałeś, to chyba o Śródziemnym?...
_________________
Śmierć z nutką ironii zawsze boli...
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 10-01-2012, 18:14   

Łatwo i lekko gdy ma się to cacko boga piorunów. Ale co mnie zaskoczyło - Larka trzymająca tego młota - myślałem że na to nie będzie miała pomysłu i chwyci go oburącz jak kowal. A ona tak wdzięcznie nim wywijała. Coś boskiego.
Słuchajcie... gdzieś to zapewne było, ale zapytam jeszcze raz: po co Doppelka wyrzuciła w kąt Amandę? Bo ta cała platynowa Evert coś bąknęła że dostała to czego chciała. Nie czaję. Nie mogła po prostu zadzwonić do Alistaira, że ma z nim fantazje i że chce go porwać na jakiś czas? To zrozumiałe, że Rutland mógł zawieść - skoro se nie poradził z tym scyzorykiem, to kiepski z niego amant :hehe:
 
 
jimmy325 
Nowicjusz


Joined: 23 Nov 2013
Posts: 2
Posted: 23-11-2013, 06:42   

W pewnym momencie nie umiałem znaleźć żadnego punktu zaczepienia i musiałem skorzystać z filmiku na Youtube.
_________________
FSL:
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 23-11-2013, 15:28   

Ten poziom był prosty ;) . Nie była tam żadnego sekretu. W ogóle nie używałam Mjonira tylko dual pistolsów, bo nie lubię mocnych i dużych broni.
_________________
alphabet boy
 
 
Evil 
Student



Joined: 21 Jan 2014
Posts: 31
Location: Z daleka :)
Posted: 22-01-2014, 21:25   

Ludzie mam problem grałem dziś w morze andamańskie i tu niespodzianka :( nie mam młota a do tego lara stoi w powietrzu i jak chce skoczyć do kontenerów a najemnicy strzelają i zabiera mi życie. pomóżcie :( popróbuje jeszcze może coś wymysłe ale nie dam chyba rady . To wina save'a czy może bug?
_________________
Nadzwyczajne jest to co robimy, a nie to kim jesteśmy... <3 Dobrodzieje są wśród nasss...
 
 
zoobia 
Nowicjusz


Joined: 31 Jan 2015
Posts: 1
Posted: 31-01-2015, 11:25   post a link

nice and good post
_________________
sara
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo