FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Dowcipy o Larze
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 19-04-2016, 11:58   Dowcipy o Larze

Poniżej publikujemy ponad 30 dowcipów nadesłanych na konkurs serwisu WoTR wraz z punktacją (każdy z pięciu jurorów wytypował 10 najlepszych żartów i przyznał punkty od 1 do 10).

Oczywiście w kolejnych postach zapraszamy do zamieszczania kolejnych dowcipów ze świata Tomb Raidera!

36 punktów:

Lara Croft i Indiana Jones spotykają się w sklepie ze sprzętem AGD. Indy wyjmuje z kieszeni licznik Geigera, a Lara pyta:
- Po co ci to przy zakupie lodówki?
- Muszę mieć pewność, że wytrzyma atak nuklearny - odpowiada Jones. Nagle Lara wyjmuje z kieszeni długą miarę.
- Ta lodówka ma standardową wielkość, powinna się zmieścić do twojej kuchni - mówi Indy.
- Nie o to chodzi - mówi Lara. - Muszę mieć pewność, że zmieści się do niej Winston.

26 punktów:

Lara i Jonah znajdują się w centrum Yamatai, gdzie odbywa się rytuał przeniesienia duszy królowej wyspy do ciała Sam. Zdenerwowana Lara nie wie co robić.
- Hihi – mówi Jonah.
- Nie śmiej się w takim momencie, Jonah. Jak możesz, Sam jest w niebezpieczeństwie – mówi Lara. – Kurczę, zapomniałam jak można pokonać tą królową…
- Hihi – zareagował Jonah.
- Jonah, proszę cię, wiem, że głupio zapomnieć, ale nie śmiej się. Wiem! Należy wypowiedzieć głośno imię demona, by go pokonać, tylko jak ta królowa miała na imię?
- Hihi – mówi Jonah i w tym momencie Sam ginie, a Lara i Jonah zostają poważnie ranni. Konający Jonah mówi:
- Hi-hi-himiko. Jąkam się, gdy się stresuję.

25 punktów:

Spotykają się Indiana Jones, Nathan Drake i Lara Croft. Każdy postanowił pochwalić się swoim ostatnim znaleziskiem.
- To cudo to Arka Przymierza – mówi dumny Indiana Jones.
- E tam, mam coś lepszego – mówi Drake i wyciąga z kieszeni kawałek żywicy z Szambali.
- Ja ostatnio znalazłam coś takiego – mówi Lara i pokazuje dwóm kolegom złotą kulę.
- Wygląda mi to podejrzanie – mówi zaskoczony Indy. – Faktycznie, miałem coś takiego w kolekcji i mi zaginęło. Czy to na pewno twoje, Laro? – pyta Drake.
- To moje, choć tłumacz z Polski twierdzi, że to kopalnia.

24 punkty:

Dziennikarze pytają Larę gdzie zamierza się udać w najbliższym czasie.
- Hmm, na Antarktydzie byłam, w Avalonie byłam, byłam nawet na Atlantydzie, chyba teraz wybiorę się do Polski.
- Czy to dlatego, że nigdy tam nie byłaś? - pyta dziennikarz.
- Raz byłam, ale chodzi o to, że polowałam już na tygrysa, goryla, szczura czy też mumię, a na kaczkę jeszcze nie.

23 punkty:

- Dlaczego Larson i Pierre ciągle przegrywają z Larą Croft?
- Bo Pierre jest Dupą.

19 punktów:

Dom pewnej rodziny. Mąż z żoną oglądają film, gdy nagle przerywa im ich syn.
- Mamo, tato!
- Co się stało? - pyta ojciec. - Chcesz nam coś powiedzieć?
- Lara Croft jest moją idolką! Jest ładna, wysportowana i bardzo daleko skacze!
- Aha, coś jeszcze? - pyta lekko zdziwiona mama.
- I ma taki super pistolet, którym strzela!
- Synku, twoja mama też jest piękna, ma swój pistolet, skacze po łóżku i jest tak wygimnastykowana, że ten pistolet strzela!
- Pokaż mamo!
Żona spojrzała na męża i wyszła z salonu mówiąc:
- Teraz to ty będziesz dziecku się tłumaczył...

17 punktów:

Lara zaprosiła Indianę Jonesa i Nathana Drake’a do Croft Manor na kolację. W pewnym momencie zabrakło masła i Indiana postanowił wyręczyć Larę. Idzie do kuchni i słyszy dobiegające nie wiadomo skąd dziwne głosy:
- Ugotuję cię i pożrę, ugotuję cię i pożrę.
Przerażony Jones wraca do stołu i mówi Larze, że chyba trzyma w posiadłości demona. Croft odpowiada, że to bzdura. Drugi zgłasza się Nate. On także idzie do kuchni i słyszy:
- Ugotuję cię i pożrę, ugotuję cię i pożrę.
Nate wraca do stołu i potwierdza wersję Indiany – najwyraźniej Lara trzyma w Croft Manor demona, który chce ich zabić i zjeść. Lara uśmiecha się i zabiera kompanów do kuchni, po czym otwiera lodówkę.
- Ugotuję cię i pożrę, ugotuję cię i pożrę, gdy tylko stąd wyjdę – mówi zamknięty w lodówce Winston do zamrożonego kurczaka.

16 punktów:

- Lara Croft czy Indiana Jones – kto szybciej Arkę Przymierza?
- Indiana, bo Lara to kobieta, więc przymierza dłużej.

15 punktów:

- Lara Croft jak każda Brytyjka uwielbia grać w tenisa. Dlaczego?
- Bo to najszybszy sposób na pokonanie Seta.

12 punktów:

- Dlaczego Lara Croft nosi pojemny plecak?
- Aby ciężar ekwipunku był przeciwwagą dla jej cycków.

11 punktów:

Sędziwa Lara Croft leży na łożu śmierci. Jej prawnuki pytają ją o jej życiowe pomyłki.
- Nie żałujesz, babciu, że te wszystkie znaleziska sprowadziły na ciebie same kłopoty? Za nielegalne posiadanie egipskich artefaktów byłaś w więzieniu, po tym jak pożyczyłaś Excalibura bractwu rycerskiemu, które siebie w ten sposób pozabijało, też cię zamknęli. Kolejny raz siedziałaś po tym, jak twój sąsiad potrzebował młotka do wbicia gwoździa, a ty mu pożyczyłaś Młot Thora i on rozwalił pół miasta. Po co ci babciu były te niepraktyczne artefakty? Czy nie masz wrażenia, że fatalnie skończyłaś?
Lara poprosiła wnuczków o podanie jej smartfonu. Włączyła filmik, na którym gadający kościotrup prowadzi w szkole lekcję biologii.
- Nie mówcie mi, że to ja źle skończyłam – mówi sędziwa Lara. – Zobaczcie lepiej jak skończył wasz pradziadek Indiana po wypiciu wody ze świętego Graala.

10 punktów:

- Dlaczego Lara Croft jest taka smutna?
- Bo jej kariera jest w ruinie.

10 punktów:

Przychodzi Lara do weterynarza. Zapłakana pokazuje zwłoki swojego burego pieska o imieniu Kali. Na ten widok weterynarz mówi:
- O, Excalibur.

7 punktów:

Angelina Jolie i Daisy Ridley spotykają się na castingu, gdzie walczą o rolę w nowym filmie Tomb Raider. Zbulwersowana Angelina podchodzi do reżysera i mówi:
- Przecież ja jestem już sławna, grałam Larę, wiem jak to się robi, a ta druga osoba to jakaś kpina. Facet miałby grać Larę?
- Jaka kpina? – mówi reżyser. - Przecież Daisy jest sławna dzięki Star Wars, poza tym skąd pomysł, że jest facetem?
- Eee, nie zauważyłam cycków.

7 punktów:

- Jakiej tajemnicy Lara nie chciałaby zbadać w Polsce – złotego pociągu, bursztynowej komnaty czy zamachu smoleńskiego?
- Zamachu smoleńskiego, bo Lara nie zajmuje się bajkami.

4 punkty:

Lara postanowiła wybrać się do programu Randka w Ciemno. Po drugiej stronie jest muskularny Alex West, przystojny Terry Sheridan i podstarzały Werner von Croy. Ku zaskoczeniu widzów Lara na końcu programu wybiera właśnie Von Croya.
- Laro, dlaczego wybrałaś tego starego człowieka? – pyta prowadzący.
- Kocham tylko zabytki.

4 punkty:

Dziennikarka przeprowadza wywiad z Larą Croft.
- Laro, po co ci właściwie ten warkocz?
- Żeby włosy nie wplątały się w gałęzie.
- Dlaczego masz taki wielki biust?
- Mojemu twórcy się omsknęło.
- A czy to prawda, że denerwuje cię pytanie o to czy masz licencję na broń?
Lara chwyta za pistolety, zabija dziennikarkę i mówi:
- Absolutnie nieprawda.

3 punkty:

Lara Croft i Nathan Drake wybrali się na wspólną wyprawę w Himalaje. Aby uchronić się przed zamiecią śnieżną i mrozem, postanowili spędzić noc w ciasnej jaskini. Oboje weszli do swoich śpiworów i zasnęli. W nocy niestety Larze strasznie zachciało się siku. Rozpięła śpiwór i zaczęła się rozglądać po malutkiej jaskini, gdzie by tu kucnąć. Niestety nigdzie nie było miejsca z dala od kolegi, a na zewnątrz nadal zamieć. Nagle Lara patrzy i dostrzega na szyi Drake’a pierścień. Delikatnie go chwyta, zakłada na palec, po czym ściąga spodnie oraz majtki i pewna siebie kuca tuż obok kolegi. Przebudzony Drake otwiera oczy i nie wierzy w to co widzi.
- Laro, czyś ty zwariowała?
- Ups, myślałam, że ten pierścień zwinąłeś Sauronowi…

2 punkty:

- Co Lara Croft ma wspólnego z rolnikiem?
- Zasadza kopniaki.

2 punkty:

Lara Croft podeszła na skraj labiryntu. Nagle w jego otchłań wypadły jej pistolety. Zeszła na dół, po czym weszła do środka, aby je znaleźć. Po trzech godzinach poszukiwań spotkała czterech pancernych i psa. Zapytała ich czy nie widzieli gdzieś w labiryncie jej pistoletów. A na to Gustlik:
- Paniusiu, my tu zgubiliśmy "Rudego". Czołgu szukamy już trzy tygodnie.

1 punkt:

James Bond chce zatrudnić do pomocy w MI6 agentkę. Zgłaszają się trzy Lary Croft.
- Błagam cię James, muszę z tobą pracować, bo tyle się wydarzyło, musisz mi pomóc odnaleźć Sam! – mówi młoda Lara, która jęczy i sapie.
- A my to się chyba znamy, co nie? – mówi Lara z filmu i spogląda Bondowi na okolice rozporka i wzdycha.
Bond podchodzi do trzeciej, klasycznej Lary i mówi:
- Ok, zatrudniam ciebie, ta pierwsza ma chyba nerwicę, a ta druga to nimfomanka, więc pozostajesz mi ty.
Następnego dnia klasyczna Lara przychodzi do Bonda i mówi, że musi go o coś pilnie spytać.
- Jak się cieszę, że ciebie zatrudniłem, jesteś taka normalna i od razu ciekawa jakie mamy pierwsze zadanie – mówi Bond.
Lara patrzy na niego, krew napływa jej do oczu, robi się cała czerwona i nagle wykrzykuje:
- Nie, chciałam tylko spytać gdzie jest moja matka!?

1 punkt:

Gdzie diabeł nie może, tam Larę Croft pośle.

0 punktów:

- Wiesz gdzie trafiają pieniądze ze sprzedaży Tomb Raidera?
- Dolary.

0 punktów:

- Dlaczego Larze jest zimno?
- Bo nie założyła polara.

0 punktów:

- Do kogo trafiają pieniądze zarobione przez Crystalsów?
- Dolary.

0 punktów:

- Jak się nazywa miasto, gdzie Lara ukrywa swoje drogocenne artefakty?
- Częstochowa.

0 punktów:

- Zagadka. Lara Croft, Indiana Jones i Nathan Drake idą boso w dżungli podczas wielkiej ulewy. Kto jako jedyny będzie miał suche stopy?
- Oczywiście Lara Croft.

0 punktów:

- Dlaczego w Parku Jurajskim zwykle agresywne T-Rexy uciekają w popłochu gdzie pieprz rośnie?
- Bo zauważyły, że Lara właśnie kupiła bilet wstępu.

0 punktów:

Przychodzi Lara do doktora, a tam Indiana.

0 punktów:

Madonna zmarła i poszła do nieba. Święty Piotr pyta:
- Kto idzie?
- To ja! Najsłynniejsza kobieta na ziemi - odpowiada Madonna. Święty Piotr na to:
- Witaj Laro Croft!

0 punktów:

Lara Croft i Nathan Drake kłócą się.
- Ja jestem lepsza! - mówi Lara.
- Nie, ja jestem lepszy! - odpowiada Drake.
Na to Indiana Jones:
- Ach, te dziecięce kłótnie...
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo