FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Muzyka z Anniversary
Author Message
Zakszi 
Student


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 67
Posted: 18-06-2007, 18:47   

Muzyka w Anniversary jest super.
A czy mógłby mi ktoś dać do tej boskiej muzyki w walce z Trosso(czy jak mu tam :D ), bo nie mogę nigdzie znaleźć, a zgrywać z gry mi się nie chce. :P Ciekawe też czym zgrywać.
 
 
kondi81.ok 
Nowicjusz


Joined: 09 Jun 2007
Posts: 9
Posted: 20-06-2007, 09:12   

dobre jest to że w nie któruch momętach potrafi postawić na nogi
:aaa:
 
 
hemas1 
Nowicjusz



Joined: 21 Jun 2007
Posts: 5
Location: Wrocław
Posted: 21-06-2007, 21:03   

Bardzo podobają mi się chórki w Grecji ;)


MACPHISTO
A mi dłuższe i treściwsze posty :p
 
 
 
BeyonceK 
Praktykant



Joined: 15 May 2007
Posts: 128
Location: Wrocław
Posted: 25-06-2007, 14:01   

Nie wiem czy już ktoś się o to pytał, ale ma ktoś spis utworów z tego soundtracka w EK i z którego Tomb Raidera pochodzą?
 
 
 
zakid 
Student



Joined: 09 Jun 2007
Posts: 69
Posted: 25-06-2007, 15:23   

według mnie oprawa audio to ogromna zaleta tej gry. Miło się słucha, tworzy klimat. Szczególnie podobały mi się dwa utwory:
1) Egypt Theme - taki wesoły, przyjemny dla ucha, aż słychać że Egipt :)
2) Ta muzyczka przy walce z centaurami - mam sejwa przed centaurami, często sobie odpalam, żeby posłuchać tego genialnego utworu :)
_________________
"I'm gonna need a hacksaw"
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 27-06-2007, 17:50   

Co do muzyki z TRA, nie ma co się rozpisywać. Jest po prostu rewelacyjna, bije na głowę wszystkie OST z poprzednich części (nie sądziłem, że to powiem). Największe wrażenie chyba robią motywy z Atlantydy - miodzio. Moim ulubionym jest fragment 2-ego kawałku (Greatest Moments), od 1min 45sek - super :) Ciągle go słucham, mało tego, ustawiłem sobie go jako dzwonek w komórce :D Ponadto, często puszczam sobie motyw, który towarzyszy nam podczas pierwszej walki z raptorami ;) Całe szczęście, że kupiłem EK z soundtrackiem :D
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
vikingmartka 
Nowicjusz



Joined: 20 Jun 2007
Posts: 23
Location: Zielona Góra
Posted: 27-06-2007, 22:44   

Momentami muzyka przypomniala z Angel of Darkness :D w szczegolnosci w Peru z tą kulą w świątyni :D
_________________
Kocham Tomb Raider......
 
 
 
vikingmartka 
Nowicjusz



Joined: 20 Jun 2007
Posts: 23
Location: Zielona Góra
Posted: 27-06-2007, 22:46   

aha i jeszcze podobają takie pomruki w korytarzach Egipskich :D Taka tajemniczości ahhh

Integral
Edytuj posty i pisz treściwiej.
_________________
Kocham Tomb Raider......
 
 
 
Bambus 
Nowicjusz



Joined: 14 Jun 2007
Posts: 7
Location: Green City :D
Posted: 29-06-2007, 09:05   

Jak już pisałem w jednym z tematów muzyka w TR:A jest boska :640:
Szczególnie podoba mi się muzyka podczas walki z Bossami,a oprócz tego:raptor theme,lion theme,gorilla theme i egyptian(tak to się pisze?)theme xD
 
 
Enmity 
Nowicjusz



Joined: 08 Mar 2007
Posts: 29
Location: Gliwice
Posted: 29-06-2007, 18:45   

Vilandra wrote:
Na zagranicznym forum tombraiderchronicles są już programy, które wyciągają muzykę z TRA w formacie mul. Trzeba je potem przekonwerterować na wave.


Mogłabyś wrzucić linka do tematu na tym forum, szukałam go z pół godziny, niestety bez efektów :/
_________________
"Po co walę się młotkiem w głowę? Bo to tak przyjemne kiedy przestaję"
 
 
 
Sklejka 
Podróżnik



Joined: 13 May 2007
Posts: 288
Location: Z Asgardu
Posted: 07-08-2007, 22:03   

Muzyka z tra jest boska, a ta z menu jest taka tomb raiderowa... Przypomina mi tego tr classic. przy bossach jest taka mocna, fajna ale jak walczy sie z t-rexem to wtedy ten podklad mi przypomina muzyke bardziej z harrego pottera po t-rexie potem mialam przez caly dzien ta muzyke w glowie. Co do zwyklych wrogow to muza przy nietoperkach bardziej przypomina mi lare skradajaca sie w muzeum i wydajaca z siebie dzwieki sasasasa.
_________________
:O
 
 
Ewelcia11 
Nowicjusz


Joined: 17 Aug 2007
Posts: 10
Posted: 02-09-2007, 18:32   

Ja piosenek z TRA mogę słuchać bez końca!!Moja ulubiona piosenka to ta z Egiptu. :banan2:
_________________
Pozdrawiam Ewelina!
 
 
 
Bubu 
Student



Joined: 06 Sep 2007
Posts: 62
Posted: 06-09-2007, 18:13   

O tak Muza jest super, lepsza niż w TRL, bardzo podobna do dawnych części, pełna przerażających dźwięków i podkładów, po prostu genialny, w niektórych sytuacjach aż straszny? ;(
_________________

Guest za często prosisz o pomoc :-D
 
 
Pysia35 
Nowicjusz



Joined: 19 Oct 2007
Posts: 20
Location: Paryskie Getto
Posted: 11-01-2008, 14:14   

Muza jest suuuuuper :peace: .Dla mnie najfajniejsze muzyczki to Torso theme,Natla theme,Egipt theme,T-rex theme...!!!.Ale was pewnie zanudziłam tym wymienianiem :P

[ Komentarz dodany przez: Integral: Pią Sty 11, 2008 15:52 ]
Niby tyle wymieniasz, a post wciąż nie wnosi nic do dyskusji.
_________________
Bez opisu
 
 
 
joker 
Obieżyświat



Joined: 11 Jan 2007
Posts: 1019
Location: Gliwice
Posted: 11-01-2008, 15:48   

Wszystkie kawałki w kótrych słychać nutkę starch brzmień oraz śpiewają chóry mi się podobają. Jednak motyw z menu zdecydowanie lepszy jest w TRL. Nie mniej moim faworytem pozostanie AoD (najbardziej profesjonalne kompozycje zwłaszcza z menu) oraz motyw z menu w TR3 :D
_________________
http://www.jokus2009.republika.pl
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi twardziele żują pszczoły!
 
 
Madziula 
Podróżnik



Joined: 16 Dec 2007
Posts: 672
Location: Kraków / Tarnów
Posted: 11-01-2008, 16:17   

Mnie również motyw z menu z TRL bardziej się podobał. Ten z TRA może i jest fajny, ale po jakimś czasie staje się trochę denerwujący (nie twierdzę, że mi się wcale nie podoba) ;p Ogólnie muzyka w TRA jest git. Taka niespokojna i tajemnicza. :evilbat: I to mi się właśnie w niej najbardziej podoba.
 
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 18-01-2008, 18:53   

mnie się muzyka z anniversary bardzo podoba, od premiery, edycji kolekcjonerskiej słucham soundtracka dosyć często. najbardziej mnie sie podoba track numer 4, jest świetny, zwłaszcze pod koniec. na komie mam go jako dzwonek ;)
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 23-01-2008, 23:08   

Uwielbiam muzykę z TR 10th.
Stare motywy wzbogacone o nowe dźwięki, uderzenia i linie melodyczne...
Jeśli chodzi o ścisłość to całym sercem jestem za tematami z Peru i Atlantydy.
Egipt przeżyję, w niektórych momentach bywa naprawdę fascynujący...
Natomiast Grecji i tych przynudnawych głosów ala Grzegorzjan czy spokojnych melodyjek nie ścierpię...

Ocena : 8.5/10
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
mari 
Podróżnik



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 258
Location: Poznań
Posted: 23-01-2008, 23:29   

Mnie również bardzo się podoba. Najbardziej lubię motyw główny, w menu i te dynamiczne dźwięki w Grecji, (posąg Midasa), w komnacie ognia. :)
_________________
"Bo życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz, na co trafisz"
<3
 
 
 
Godbluff 
Praktykant



Joined: 07 Feb 2008
Posts: 145
Location: W-ch
Posted: 12-03-2008, 01:13   

Muzyka z Tomb Raider 1 jest zdecydowanie klimatyczniejsza w Anniversary jest jakby... weselsza...:) Może dlatego tak to odbieram bo gdy ostatnio usłyszałem muzykę z TB1 na youtube to przypomniały mi się czasy kiedy grałem w tą grę jakieś 11lat temu. Tak czy siak muzyka z Anniversary bardzo udana ale nie wiem czy w menu głównym, na przykład jako bonus nie chciałbym usłyszeć tej oryginalnej...
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 12-03-2008, 05:36   

Sorry za offtop, ale ludzie pytali już setki razy i odpowiedzi nie uzyskali - What the hell is "TB" ?
_________________
 
 
Rayne14 
Nowicjusz



Joined: 04 Sep 2007
Posts: 22
Location: Londyn
Posted: 12-03-2008, 13:58   

Jest znakomita!... Jak zwykle dla mnie najlepsze w menu :hehe:
offtopic: to TB to znaczy TR, jak miałam 11 lat to myślałam że to Tom Braider :hehe:
_________________
- Wie heißt du?
- Ich heiße Krzysztof Kononowicz!
 
 
Grindy 
Obieżyświat



Joined: 10 Oct 2006
Posts: 1198
Posted: 12-03-2008, 14:28   

Rayne14 wrote:
o TB to znaczy TR, jak miałam 11 lat to myślałam że to Tom Braider

Tak, ale Godbluff zdaje się jest trochę starszy. :P
_________________
:<D
:kawa:
It's not age honey, it's milage :D
 
 
czesio-5 
Nowicjusz



Joined: 01 Feb 2009
Posts: 20
Posted: 21-03-2009, 21:52   

A ja kupiłam TRA w serii $uperseller i dostałam płytke z muzyką :D Przegrałam na komórkę i zazwyczaj przed snem odtwarzam sobie tzw. Main Theme :jumper:
_________________

 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 21-03-2009, 22:42   

Lubię muzykę w TRA ze względu na zmiany tempa... spokojnie się zaczyna, i rozkręca się po czym znów jest spokojnie... motywy gdy atakuje nas jakiś wilczek czy goryl są świetne, krótkie, ale podniosłe.
Lubię włączać w nocy przed snem płytkę z soundtrackiem, ulubiony motyw to track nr 4 z płyty z edycji kolekcjonerskiej, jest on bodajże z Egiptu. ;)
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo