FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
GTA
Author Message
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 27-04-2009, 19:39   

Pomocy! Mam problem z GTA IV.Chodzi dokładnie o prace od Little Jacoba.No za nic w świecie nie mogę ich wykonać, nie daję rady już na pierwszej.Pokazuje się na radarze miejsce do którego mam się udać.Dojeżdżam do niego, zabieram z niego samochód i jadę do punktu w którym mam się zatrzymać, wysiadam z samochodu, czekam, czekam, czekam i nic.Niby w tym miejscu powinni zjawić się jacyś gangsterzy jednak ich nie ma.Czasowo także spokojnie się mieszczę.Mógłby ktoś mi powiedzieć co mam dokładnie zrobić w tym miejscu?
I jeszcze drugi problem z którym także nie mogę sobie poradzić.Dostajemy w pewnym momencie sms'a ze zdjęciem od Stevie'go.Na tym zdjęciu pokazany jest samochód jaki mamy do niego dostarczyć.I tu mój problem, niestety nie wykonałem od razu tej misji, teraz już ukończyłem całą grę jednak sms przepadł i nie wiem jakie auto mam dostarczyć i gdzie go szukać.
Byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
 
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 28-04-2009, 16:00   

Co do misji dla Little Jacoba to chyba musisz zatrąbić, gdy dojedziesz już do miejsca docelowego :p A w przypadku misji dla Steviego, chyba tak jest, że po przejściu gry one już się wyłączają, ale głowy nie dam.
_________________
 
 
 
l@r@ croft 
Praktykant



Joined: 25 Dec 2006
Posts: 187
Location: Łódź
Posted: 11-08-2009, 20:52   

Właśnie mam ten sam problem z tymi samochodami od Stevie'go :| .. a przeszłam całą grę. Ale mam pytanie... czy są jeszcze jakieś misje po tym jak ukończy się główną fabułę?Nie chodzi mi tutaj o te gołębie itp. Bo teraz jak włączam GTA IV to tylko jeżdżę po mieście i spotykam się z jego kumplami ;) no i z Kiki... i jestem ciekawa czy jest coś dalej ;) ale z tego co widze to chyba nie ukończyłam wszystkich misji patrząc na te nieodblokowane rzeczy na xboxie , ale chyba już nic z tym nie zrobię :/
_________________

 
 
 
venturio 
Podróżnik



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 278
Location: Znienacka
Posted: 11-08-2009, 22:48   

Są misje od przypadkowych ludzi.
Są wyścigi, jeśli ich nie zrobiłaś wcześniej.
Misje most wanted i current crime po naciśnięciu LB w radiowozie.
Pogotowiem jeszcze nie jeździłem, ale slyszalem że się da.
Taxi wiem że zanim wysadzili firme Romanowi można bylo jeździć, spotkalem się z jakąś wypowiedziom, ze po ukonczeniu gry tez mozna jezdzic taxi, ale ja tego nie potwierdzam.
No i mozna jeszcze krasc samochody dla Bruciego ; ).
Jeśli chodzi o osiagniecia to mozna jeszcze poskakać i pozaliczac skoki z ramp, oraz zaliczyc wszystkie mosty helikopterem. Osiągnięć jest znacznie więcej wystarczy wpisać w google i wszystko jasne :P . Trochę samodzielności "żmije" :P .


Aff.. zlituje się.

http://gta.net.pl/386,artykul,gta.html
http://gta.net.pl/389,artykul,gta.html

Jeden link dla Rockyego, drugi może zainteresować Ciebie L@ro.

Rocky, prawdopodobnie dostales email od Bruciego ktorego nie mozesz usunac dopoki nie odpowiesz na niego, sprawdź, kliknij reply i powinna uruchomić się misja, bedziesz mial zaznaczone na gps gdzie jest samochód.
_________________
"Nie na zawsze przykuci jesteśmy do kręgów świata, poza nimi zaś istnieje coś więcej niż wspomnienie(...) "


 
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 12-08-2009, 21:48   

Venturio, ale mi chodziło o misje Stevie'go a nie Brucie'go. :)
A poza tym problemy już rozwiązane.
Jeżeli chodzi o Stevie'go to przechodziłem grę jeszcze raz i zacząłem wcześniej wykonywać te misje.Okazało się, że po prostu miałem tyle sms'ów, że ten od Stevie'go został usunięty.
No i po ukończeniu głównej fabuły można dalej wykonywać te misje.
Co do misji dla Little Jacoba, to nie bardzo zrozumiałem się z radarem. :)
Ale problem już rozwiązany.

Pozdrawiam
 
 
 
Ksandarus 
Praktykant



Joined: 17 Feb 2009
Posts: 156
Posted: 09-08-2011, 12:24   

Kupiłbym sobie gta4, tylko,że słyszałem, że nie można grać w multiplayer, więc, to mnie wkurza, bo kupiłbym całą grę, a nie mógłbym korzystać z wszystkich jej atutów.
Po za tym seria jest ok. Jak wiadomo największy atut gry to otwarty świat, a ostatnio fabuła także. Chyba dużo osób miało styczność z tą grą, a przynajmniej z częściami 2d, które teraz już są chyba darmowe.
A jeśli chodzi o grand thieft auto 4:
http://www.youtube.com/watch?v=NVJ0AOwb5_4
ha ha
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 09-08-2011, 13:01   

Ksandarus wrote:
Kupiłbym sobie gta4, tylko,że słyszałem, że nie można grać w multiplayer

Jak to nie można grać w multiplayer? ; o
Gdzie tak słyszałeś? Czy tylko ja może o czymś nie wiem?

Ksandarus wrote:
Jak wiadomo największy atut gry to otwarty świat, a ostatnio fabuła także.

GTA IV było rewelacyjne, tyle tylko powiem. Rockstar potrafi idealnie oddawać klimat, a przerywniki filmowe to czyste mistrzostwo.
Dwa razy nie ma co się zastanawiać tylko kupować i grać. Świetna zabawa na naprawdę wieeeeeele godzin. GTA 4 chyba ze trzy razy ukończyłem. Bo w sumie można ją skończyć nie tylko na jeden sposób. Powiedzmy, że mamy jakieś wybory moralne. ; )

I wracając jeszcze do tego trybu multiplayer. Nie wiem czemu miałby nie działać bo chyba twórcy nie wyłączyli go po 3 latach? ; )
W samym trybie multi spędziłem cholernie dużo godzin i super się bawiłem. Trybów dużo, ciekawe dość urozmaicenia no i ogólnie stare, dobre, kolejne GTA!
 
 
 
Player 
Student



Joined: 22 Mar 2012
Posts: 63
Posted: 18-04-2012, 12:51   

Z GTA grałem we wszystkie części oprócz piątki.Ale niestety aktualnie tylko posiadam Vice City które jest zaje.... :]
_________________
[spoiler:e40c1b4013] :banan: [/spoiler:e40c1b4013]
 
 
Rocky 
Podróżnik



Joined: 05 Oct 2008
Posts: 288
Location: Bydgoszcz
Posted: 19-04-2012, 20:21   

A to śmieszne bo GTA V dopiero będzie miało swoją premierę hehe
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 19-04-2012, 20:56   

No co? Szczery był - nie skłamał przecież :D

Ja w GTA poprzestałem na Vice City... generalnie kierunek w jakim szła ta gra co raz bardziej mnie odrzucał... no i dodatkowo dziwna grafika...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 14-04-2014, 20:20   

Pamiętam, jak popylałam traktorkiem po polach <3. I ten tekst ,,Ja lubię jeździć po polach" xD
_________________
alphabet boy
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 14-04-2014, 21:23   

Ja swoją przygodę z GTA skończyłem na dwójce. Kusi mnie żeby kupić V-tkę jednak na chwilę obecną mam co robić ;)
_________________
 
 
kwiatuszek 
Praktykant



Joined: 21 May 2013
Posts: 140
Location: Hogsmeade
Posted: 16-04-2014, 14:58   

Menkaure wrote:
Ja swoją przygodę z GTA skończyłem na dwójce. Kusi mnie żeby kupić V-tkę jednak na chwilę obecną mam co robić ;)


Ja ją ( piątkę) kupuje jutro, bo otwieraj sklep Euro :) .
_________________
alphabet boy
 
 
Artur 
Nowicjusz



Joined: 01 Jan 2012
Posts: 12
Posted: 18-04-2014, 20:08   

Piątka dla mnie przebajerowana. Może w online to się podobać, ale misje offline, to już nie mój klimat... Dla mnie najlepsze z serii jest San Andres - niggerski klimat Los Angeles, rap 2Paca, Snoopa, Dr. Dre - to jest to ;)
 
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 18-04-2014, 20:29   

Artur wrote:
Dla mnie najlepsze z serii jest San Andres - niggerski klimat Los Angeles, rap 2Paca, Snoopa, Dr. Dre - to jest to

Za takie klimaty dziękuję, jestem dorosły ;)
_________________
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 19-04-2014, 09:27   

Przebajerowane to było niestety San Adreas właśnie - masa niepotrzebnych pierdół, kosztem samych misji i projektu mapy. Owszem, była wielka i zróżnicowana, ale też wyjątkowo pusta.

Piątka ma natomiast przegenialną mapę i o wiele ciekawsze misje i bohaterów. I tak, czarne klimaty z SA kompletnie do mnie nie trafiają. Trzy razy próbowałem się do tego przekonać, ale za każdym razem dostaję wylewu.
_________________
 
 
Artur 
Nowicjusz



Joined: 01 Jan 2012
Posts: 12
Posted: 06-05-2014, 06:04   

K@t wrote:
Przebajerowane to było niestety San Adreas właśnie - masa niepotrzebnych pierdół, kosztem samych misji
Zależy dla kogo. Takie bajery jak pójście do sklepu i przebieranie bohatera jak tylko nam się podobało, czy wbicie na siłkę w celu "spuchnięcia" lub nauczenia się nowej techniki walki dla mnie tylko ulepszały i wydłużały rozgrywkę.


Menkaure wrote:
Artur wrote:
Dla mnie najlepsze z serii jest San Andres - niggerski klimat Los Angeles, rap 2Paca, Snoopa, Dr. Dre - to jest to

Za takie klimaty dziękuję, jestem dorosły ;)

Nie bardzo rozumiem :)
 
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 15-06-2014, 16:16   

Artur wrote:
Menkaure wrote:
Artur wrote:
Dla mnie najlepsze z serii jest San Andres - niggerski klimat Los Angeles, rap 2Paca, Snoopa, Dr. Dre - to jest to

Za takie klimaty dziękuję, jestem dorosły ;)

Nie bardzo rozumiem :)

Quod erat demonstrandum :)
_________________
; p ; >>
 
 
johnniewalk 
Nowicjusz


Joined: 27 Jan 2016
Posts: 1
Posted: 15-07-2016, 15:43   

Even i am playing GTA Vice city from past 2 years its quite interesting, did any one have been completed the GTA Tasks.

[ Komentarz dodany przez: Cez: 15-07-2016, 16:11 ]
Do you know that it's a Polish forum? ;)
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo