FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Admini, moderatorzy i userzy - jacy są?
Author Message
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 29-04-2012, 17:11   

Kamcia jakoś wyśrubowanie "od czasu do czasu" odwiedza to forum, skoro zwykle przy okazji nowych awantur :) . Dobrze mieć pojęcie o czym się pisze, prawda?

Mam nadzieję, ze ci "inni użytkownicy" do których kieruje się tutaj apele są świadomi tego, że kłótnie nie biorą się znikąd. Że czasem naprawdę z człowiekiem jak grochem o ścianę, a my też jesteśmy ludźmi i nie mamy nieskończonych pokładów cierpliwości.

Wg mnie z niektórymi po prostu nie warto dyskutować. Nie chcą pewnych kwestii rozumieć to nie... trudno...
_________________
; p ; >>
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 30-04-2012, 08:59   

Hrithik_Roshan wrote:

niedobre ludzie straszycie wszystkich aktywnych userów i niedlugo bedzie tutaj totalna pustynia

Nikt tu nowych userów nie straszy (jakoś nie widzę nigdzie żebyśmy każdemu nowo zarejestrowanemu kazali wypieprzać na dzień dobry). Ostatnio więcej problemów i kabaretów odstawiają Ci nieco "starsi", a jeśli to ludziom z kilkuletnim stażem na forum trzeba przypominać o podstawowych zasadach netykiety, to chyba coś jest nie tak.
_________________
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 30-04-2012, 12:03   

napisalem aktywnych nie nowych, poza tym to byla ironia :P
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
alFa
[Deleted]

Posted: 30-04-2012, 17:51   

Czy mogę o coś zapytać moderatorów?

Czy w historii WoTRu byli jeszcze jacyś ciekawi ludzie oprócz mnie? Tak zwane - freak'i?
A może są gdzieś nadal? Bo ja ino chcę się z nimi zlocić.

Myślę że założymy własne forum TR.
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 30-04-2012, 19:30   

Bardzo dobry pomysł. Popieram - zakładajcie swoje forum...

Przynajmniej będzie trochę porządku i spokoju... Inna sprawa, że ostatnio w najfajniejszych tematach - pustynia...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 30-04-2012, 20:07   

alFa wrote:
Czy w historii WoTRu byli jeszcze jacyś ciekawi ludzie oprócz mnie?

Cały czas są.

I był jeden użytkownik, skądinąd Freak, który wespół z innymi założył własne forum. Było więcej takich użytkowników, którzy zakładali własne fora. Zwykle bunt przechodził im jak stuknęło im 17-18 lat.

Aha i dodam tylko, w razie gdybyś jednak założył swój własny tumrejderowy przybytek, że na reklamy innych for, zwłaszcza tych o tej samej tematyce, są paragrafy ;) .
_________________
; p ; >>
 
 
Kamcia 
Obieżyświat



Joined: 26 Jul 2005
Posts: 1008
Posted: 04-05-2012, 18:33   

Quote:
Kamcia jakoś wyśrubowanie "od czasu do czasu" odwiedza to forum, skoro zwykle przy okazji nowych awantur :) . Dobrze mieć pojęcie o czym się pisze, prawda?

Kurcze, ale dlaczego od razu tak osądzająco do mnie podchodzisz? To, że nie udzielam się na co dzień nie znaczy, że tu nie bywam albo, że piszę tylko po to, żeby kogokolwiek tu oskarżać czy robić przytyki. :) Wpadłam, zobaczyłam coś, sentymentalnie wspomniałam stare czasy i chciałam się tym podzielić. :(
Poza tym, nie wiem zupełnie dlaczego, ale wydaje mi się, że od razu założyłaś, że mój post miał uderzyć w Grupę Trzymającą Władzę... :P Stare nawyki? :jumper:

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 04-05-2012, 20:10 ]
Nie przypominam sobie, żeby ktoś się kiedyś przejmował podskakiwaniem 'Grupy Pisarskiej' :p
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 20-05-2012, 10:44   

Wczoraj już nie miałem siły, ale dzisiaj jeszcze raz przeczytałem wszystkie swoje wczorajsze posty, żeby się upewnić, czy faktycznie przypadkiem nie napisałem czegoś niewłaściwego.

Proszę krtomb, wskaż mi choć jedno zdanie w moich postach, które było nieskładne i obraźliwie kontrujące Twój pogląd. Bo ja tam widzę jedynie moje wypowiedzi argumentujące czemu uważam GoL za grę bardziej Tomb Raiderową od takiej Legendy, oraz czemu imo brak czy obecność pewnych elementów nie wpływa w żaden sposób na zawartość TR w TR.

A jak nie potrafisz ich wskazać, to na przyszłość daruj sobie takie teksty i bezpodstawne zarzuty, bo mam już dość tego, że za każdym razem usiłujesz zrobić ze mnie debila. Najpierw zarzucając coś zupełnie bezpodstawnie, a potem odpierając zarzuty tekstami "ja nic takiego nie mówiłem/nie pisałem/ jesteś przewrażliwiony".

Sorry, ale mówisz i piszesz. W temacie dyskutowałeś głównie ze mną i Maatim. W odpowiedzi na posta Maatiego napisałeś, że jednak ktoś potrafi pisać składnie i nieobraźliwie. Nieee, to wcale nie wskazuje jednoznacznie na to, co sądzisz o innych uczestnikach dyskusji :roll:
Napisałem o zgadzaniu się czyjejś opinii z Twoją, bo raczyłeś odpisać ładnie Maatiemu dopiero, gdy wprost przyznał, że podobnie jak Ty dziwi się wywaleniu pływania (mimo że sam stwierdził iż nie jest to powód do płaczu).

Tak więc jeszcze raz - albo przestań się przypieprzać, rzucać oskarżeniami i prowokować, albo w ogóle nie odpisuj, faktycznie pożegnaj się z forum i strzel focha. Kilka tygodni temu, po akcjach w wiadomym temacie, dałem sobie spokój bo myślałem że Cię poniosło. Odebrałeś pewne sprawy tak, a nie inaczej, bo nie byłeś w temacie.

Ale widzę, że nie. Po prostu lubisz czuć się jak ofiara. Sam zresztą robisz z siebie ofiarę. Segregujesz i oceniasz ludzi zależnie od ich poglądów. I jak ktoś ładnie stwierdził niedawno - nie odpisujesz na posty, tylko na nicka. Sprawdzasz najpierw kto napisał posta i choćby nie wiem jaka była treść - przychrzaniasz się, bądź nie. Dziwię się sam sobie, że przez tak długi czas to olewałem i starałem się tłumaczyć czymś innym, niż zwykłą upierdliwością. Udawaj dalej przed samym sobą, że wszyscy są źli, a ty linczowany.
_________________
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 20-05-2012, 18:19   

Quote:
A jak nie potrafisz ich wskazać, to na przyszłość daruj sobie takie teksty i bezpodstawne zarzuty, bo mam już dość tego, że za każdym razem usiłujesz zrobić ze mnie debila. Najpierw zarzucając coś zupełnie bezpodstawnie, a potem odpierając zarzuty tekstami "ja nic takiego nie mówiłem/nie pisałem/ jesteś przewrażliwiony".

Sorry, ale mówisz i piszesz. W temacie dyskutowałeś głównie ze mną i Maatim. W odpowiedzi na posta Maatiego napisałeś, że jednak ktoś potrafi pisać składnie i nieobraźliwie. Nieee, to wcale nie wskazuje jednoznacznie na to, co sądzisz o innych uczestnikach dyskusji


Nigdzie nie adresowałem swoich wypowiedzi konkretnie do Ciebie - i wybacz, ale zasada uderz w stół chyba najwyraźniej się sprawdza, bo w najmniejszym stopniu nie miałem nic do Twoich wypowiedzi. Są uszczypliwe, ale potrafię załapać niuans i różnicę pomiędzy wrzutą, a jedynie żartobliwym przytykiem.

Chciałbym jednocześnie dodać, że jeśli mam pretensje do kogoś to nie bawię się w ciuciubabkę - jeśli miałbym wonty do Twoich wypowiedzi - zaznaczyłbym, że chodzi mi konkretnie o Ciebie. Miałem na myśli całokształt i chodziło mi o to, jaka atmosfera panuje na forum i bynajmniej nie od wczoraj, a to, że ktoś bierze to akurat personalnie do siebie - hmm... Cóż - bywa.

Quote:
bo raczyłeś odpisać ładnie Maatiemu dopiero, gdy wprost przyznał, że podobnie jak Ty dziwi się wywaleniu pływania (mimo że sam stwierdził iż nie jest to powód do płaczu).


Raczyłem odpisać Maatiemu ponieważ miał okazję ewidentnie nie zgodzić się z moim - jak to nazywacie "lamentem o usunięciu pływania" - i zaznaczyć, że jemu brak tej funkcji rekompensują sceny początkowe gdzie brodzimy w wodzie z pochodnią w ręku. Jego argument przytoczony w atmosferze cywilizowanej wymiany zdań ani nie potępił mojej wypowiedzi, że dla mnie brak pływania to już nie ten klimat w TR, jednocześnie wyrażając swoją własną i pisząc swojego "chwalebnego" posta w kierunku tej wypowiedzi chciałem zaznaczyć, że MOŻNA wyrazić swoją opinię, nie zgodzić się z cudzą, nie uderzając w daną osobę personalnie, ośmieszając jej punkt widzenia i argumenty... Nie wiem czy ja piszę jakoś niewyraźnie - może pora na rutinoscorbin, ale naprawdę męczące jest to udowadnianie, że nie jestem wielbłądem... Nie - nie sympatyzuję z Maatim - co więcej jest to jeden z niewielu postów Maatiego do którego kiedykolwiek nawiązałem. A dlaczego? Bo w gąszczu mało sympatycznych form krytyki mojej wypowiedzi on zdobył się na odrobinę wysiłku aby w danej dyskusji - jak powinno być na forum - wypowiedzieć się w sposób neutralny o swoim subiektywnym spojrzeniu na temat...

Maati - przepraszam, że tak często nawiązuję do Ciebie, ale po prostu chyba mówię do co poniektórych (K@t) w języku, którego on nie rozumie. Nie miej mi tego za złe... Nie mam nic do nikogo, irytuje mnie jedynie atmosfera w jakiej na tym forum stali bywalcy komunikują się ze sobą... Nic dziwnego, że forum umiera...
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
chinese_bomb 
Nowicjusz



Joined: 04 Jun 2012
Posts: 28
Posted: 05-06-2012, 00:51   

Okej, widzę, że tu się rozgrywa dyskusja, która mnie nie dotyczy, bo nie mam problemu z moderacją, w ogóle póki co, nie mam problemu z niczym, bo jestem z Wami od kilku godzin :p Przyszłam tu sugerując się ta częścią tytułu thread'a, która dotyczy userów, a to dlatego, że mam pewne wyznanie. Stwierdziłam, ze tutaj będzie najodpowiedniej, sorry, jeśli rzeczywiście pojadę wazeliną :p A więc, nie przedłużając tej wznioslej chwili: Hrithik_Roshan & K@t - macie genialne genialne avvy. Dziękuję, pozdrawiam.
_________________
‘You can do it Lara, after all you’re a Croft’
 
 
Darkness 
Podróżnik



Joined: 03 Jun 2007
Posts: 303
Location: 3city
Posted: 05-06-2012, 01:05   

krtomb wrote:
irytuje mnie jedynie atmosfera w jakiej na tym forum stali bywalcy komunikują się ze sobą... Nic dziwnego, że forum umiera...


Hmm. Z tym się trochę mogę zgodzić. Nie było dobrych parę lat mnie tutaj na forum, ale zauważyłem, że ciągle ta sama ekipa i ci sami stali userzy. Czasem odnoszę wrażenie, że nie bardzo "tutejsi" akceptują nowych, ale takie życie. Swego czasu też miałem trochę na pieńku z WoTRową ekipą, ale kiedy to było... 14 lat miałem? W każdym bądź razie nie urażając nikogo - atmosfera na forum jest trochę... pod kluczem, czy coś takiego. Nie mogę zarzucić braku zaangażowania czy lenistwa ze strony moderatorów i adminów, aczkolwiek uważam, że powinni być trochę bardziej wyluzowani i życzliwi dla nowych użytkowników. Ciągle prześladuje mnie wrażenie, że gdy coś napiszę to zaraz dostanę jakiś niezbyt fajnych komentarz od któregoś z moderatorów.
_________________
Szanuję swój język, piszę poprawnie.
 
 
 
Vujek1991 
Student



Joined: 30 Mar 2012
Posts: 56
Posted: 05-06-2012, 01:36   

Czy ja wiem? Jestem dość świeży i nie odniosłem takiego wrażenia (a bywam drażliwy (choć rzadko (głównie jak jestem zmęczony))).
_________________
Tomb Raider - Videosolucja - komentuj, oceniaj, subskrybuj!
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 05-06-2012, 01:41   

chinese_bomb wrote:
Hrithik_Roshan & K@t - macie genialne genialne avvy

A JA TO CO

Żeby nie offtopiczyć:

chinese_bomb - spoko się wydaje :D
Mac - I think he thinks we think he's sexy
Cez - najlepszy moder :jumper:
Menkur - rzmija :nie: nie ma nadziei
Ninti - spoko jest, czasem pomaga mi utrzymać kuchnię w czystości :hihi:
Kaci - forum przez niego leci, ale ogółem spoko
Millo - Ekhm...
Igi - ostatnio widziałam go trzeźwiejącego na trawniku, twarzą do dołu. Chyba zapuścił wąsa od tego czasu :o
e_g - hip hip hurra, wrócił na forum!
Jerrem_Y - hip hip hurra, nie wróciła na forum!
Harry - sam chciał swoją rangę, co można o kimś takim powiedzieć? :nie:
Rob3rt - też się spoko wydaje :D
Asha - chyba spoko, doceniam troskę o moje pazurki :D
Phoebe Poison - wyje*ana w kosmos, co tu dużo mówić
Adamaru - dlaczego nie ma awatara i podpisu? kolejna wyprowadzka z forum?

:wotr: :pozdro: :narka:
_________________
; p ; >>
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 05-06-2012, 01:54   

Sorry, trochę niewypał :D ze względu na to iż(chyba?) krtomb rzucił forum w cholerę ale gdyby jednak:
Quote:
Maati - przepraszam, że tak często nawiązuję do Ciebie

Ok, nie uwiera mnie to.

:P
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-06-2012, 09:13   

Widzisz Maati - autorytet Ci rośnie, inspiracją dla ludzi jesteś, a tu ktoś zarzuca że my hermetyczni :mrgreen:

Vujek - cieszę się, że udało Ci się u nas zadomowić i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej :) Wiadomo, że często może dochodzić do różnych spięć czy nieporozumień, ale w końcu wszyscy jesteśmy ludźmi. Zresztą jeśli są jakieś problemy, to od tego jest stosowny temat żeby wyjaśnić to i owo ;)

Quote:
Hrithik_Roshan & K@t - macie genialne genialne avvy

Senjku:)
_________________
 
 
e_g 
Obieżyświat



Joined: 29 Apr 2005
Posts: 1385
Location: Poznań
Posted: 05-06-2012, 10:18   

Integral - Pikachu
Jerrem_Y - Snorlax
Kika - Jigglypuff
K@t - Diglett
Millo - boże zabij nie wiem
Menkur - Ekans (żmija!)
Phoebe Poison - Zubat


dziękuje, do widzenia
_________________
 
 
 
chinese_bomb 
Nowicjusz



Joined: 04 Jun 2012
Posts: 28
Posted: 05-06-2012, 13:35   

Integral wrote:
chinese_bomb wrote:
Hrithik_Roshan & K@t - macie genialne genialne avvy

A JA TO CO


TEŻ, ej! Chociaż nie jestem pewna, kogo przedstawia :p Stawiam na Michaela Pitta, ale nie dam sobie rączki uciąć...w każdym razie - godny ^-^
 
 
Menkaure 
WoTR Team



Joined: 18 Dec 2006
Posts: 1755
Location: Z Bulerbyn
Posted: 05-06-2012, 14:39   

Integral - Zapominajka ( :fire: )
Jerrem - Y
e_g - Elogościu
Kika - Pika
K@t - Kaci
Millo - Padlinożerca
Phoebe Poison - Fibi
Ninti - Assassin's Neent
Menkaure - wonrz

Jesteście świniami !!
_________________
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 05-06-2012, 15:53   

Dzięki Chinese :D I jest to Pitt, strzał w dziesiątkę ;)

Napisz coś o innych, niech wiedzą, jak wyglądają z boku :hihi: ;) To topic do obgadywania.
_________________
; p ; >>
 
 
chinese_bomb 
Nowicjusz



Joined: 04 Jun 2012
Posts: 28
Posted: 05-06-2012, 17:48   

Ha! Lata praktyki w zczajaniu zdjęć dobrych męskich dup! Do obgadywania mówisz? Okej:

Integral, dobrze Ci z oczu patrzy, masz niezły gust, z tego, co zdążyłam zauważyć, nie boisz się wyrażać swojego zdania, a to jest u mnie zawsze w cenie :D
Menkaure, mimo, że Twój av nie przedstawia Bjork, budzisz we mnie również odczucia pozytywne iiiiiiii masz u mnie plusa za Bullerbyn
Darkness przywitałeś się ze mną "osobiście", co było megamiłe :jumper:
K@t, bez zastrzeżeń, w każdym razie nie wyrzuciłeś mnie stąd jeszcze za moją grafomanię, więc nie mogę Ci nic zarzucić :p
_________________
‘You can do it Lara, after all you’re a Croft’
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-06-2012, 18:09   

Quote:
K@t, bez zastrzeżeń, w każdym razie nie wyrzuciłeś mnie stąd jeszcze za moją grafomanię, więc nie mogę Ci nic zarzucić

Nikogo w życiu nie wyrzuciłem stąd za coś podobnego, więc nie wiem skąd ten pomysł ;-)
_________________
 
 
chinese_bomb 
Nowicjusz



Joined: 04 Jun 2012
Posts: 28
Posted: 05-06-2012, 18:11   

K@t wrote:
Quote:
K@t, bez zastrzeżeń, w każdym razie nie wyrzuciłeś mnie stąd jeszcze za moją grafomanię, więc nie mogę Ci nic zarzucić

Nikogo w życiu nie wyrzuciłem stąd za coś podobnego, więc nie wiem skąd ten pomysł ;-)


Nazwijmy to życiowym doświadczeniem :p
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-06-2012, 18:15   

Ale nadal nie wiem co to ma do mnie :P Jest tu jeszcze trzech modów i adminów, którzy potencjalnie mogliby kogoś wyrzucić z forum (Cez i Jerry pierwsi!).
_________________
 
 
chinese_bomb 
Nowicjusz



Joined: 04 Jun 2012
Posts: 28
Posted: 05-06-2012, 18:23   

Hm, faktycznie. Zauważ jednak, że tylko z Tobą miałam, póki co, bardziej do czynienia, spośród tutejszych modów, stąd bezpośredni zwrot w Twoją stronę. Nie bierz tego jednak do siebie, to bardziej żart z mojej strony, słaby, bo słaby, ale jednak, nie podejrzewam Cię o nic bezecnego :p
_________________
‘You can do it Lara, after all you’re a Croft’
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-06-2012, 18:26   

Jeszcze e_gu się udziela, ale on w sumie się nie rzuca w oczy :D
_________________
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo