FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Nasza twórczość
Author Message
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 11-03-2013, 23:58   

Jasne, zawsze do usług ;) A pod igłę pana Nowaka to w ogóle czysta przyjemność :D
_________________
; p ; >>
 
 
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat



Joined: 04 Dec 2006
Posts: 1314
Posted: 12-03-2013, 00:46   

:offtopic: żartujesz sobie? ostatnio łzy rzewne wylewałem i piski były, i przekleństwa.
samo zło + ból.

[ Komentarz dodany przez: Integral: 12-03-2013, 01:00 ]
Like a virgin :nietak:
_________________
"wiara jest rozjebana"
 
 
Archelaos 
Nowicjusz


Joined: 04 Apr 2013
Posts: 20
Posted: 04-04-2013, 19:22   

Moja nowa praca, główka do figurki Lary, skala 1:9-8,5 (nie jestem pewien ile wzrostu ma nowa Lara, skalowałem pod ok 170cm ale później doczytałem, że być może powinno być raczej 162 (choć muszę przyznać, że w grze nie wygląda na tak niską))

Materiał to Super Sculpey Firm.

Miniaturka z photobucketa, można kliknąć żeby powiększyć


link do dużego zdjęcia:
http://fav.me/d5zrttr
 
 
eee...mleko?! 
Podróżnik



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 207
Location: Mandżugoria
Posted: 07-04-2013, 19:09   

Ja rozpoczełem rysowanie xd Manga , anime a nawet Lara xD (powstaje )

Dam jeden rysunek z mojej galerii ałtyzmu . . .
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 08-04-2013, 02:16   

Ałtyzm

Nie chcę być złosliwa, ale jak ktoś chce autetycznie ZACZYNAĆ od mangi, to radzę usiąść, nalać sobie i poważnie tę decyzję przemyśleś.

Styl rysunku jaki widzi się w mandze i anime to synteza, czyli uproszczenie tego, co się umie w temacie rysunku. Jeśli ktoś dopiero zaczyna, to co tu upraszczać?
_________________
; p ; >>
 
 
Maati 
Obieżyświat


Joined: 13 Jan 2007
Posts: 1016
Location: Kraków
Posted: 08-04-2013, 03:21   

Archelaos, bardzo ciekawe i chętnie zobaczę skończoną figurkę. Jakichś uwag technicznych nie wniosę, nie znam się na tym jednak zastanawiam się nad wrzucaniem do sieci, pod ocenę, materiałów z wczesnej wersji, niedopracowanej, nieskończonej. Efekt końcowy nie jest już wtedy tak zaskakujący. To luźna sugestia, zostawiam to pod ewentualną dyskusję. :)
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-04-2013, 18:47   

Moja ostatnia robota :)



Przedstawiam Bruna - bohatera jednego z moich autorskich opowiadań w (trakcie tworzenia) w dwóch wersjach :)

_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 23-04-2013, 19:48   

Masz świetną, komiksowo - kreskówkową rękę :) bardzo mi się podoba.

No i czysty papier bez kratek <3
_________________
; p ; >>
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 23-04-2013, 20:03   

Wiedziałem Int że Ci się spodoba - dziergam w tym białym gładziutkim papierze długopisem i cienkopisem do konturowania. Trochę mi zajęło żeby się nauczyć cienkopisem nie psuć oryginałów, ale zdaje się że osiągnąłem efekt, który chciałem... Kilka sztuk więcej :)



Z innego opowiadania w tym samym uniwersum i jeden z głównych bohaterów :)



Tutaj bez symboli z próbą cieniowania długopisem :)



Towarzysz Bruna - David



No i sam Bruno :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
PaweŁIndyK 
Podróżnik



Joined: 23 Oct 2006
Posts: 738
Posted: 23-04-2013, 23:06   

krtomb - Naprawdę świetne prace. Radzę jednak szkicować w większym formacie. Będziesz miał lepszą kontrolę nad grubością linii podczas konturowania. :)

Nad moim drugim obrazem zacząłem pracować w marcu, ale z kilku powodów straciłem motywację. Niedawno (z przymusem) ponownie zasiadłem do pędzli z nadzieją, że wena wróci. Efekt pracy, który widać na zdjęciu to dopiero skromne 30%, bez detali, czystych czerni i bieli.
Kolory: Titanium White, Black (Polycolor)

http://imageshack.us/a/img21/4421/480x640.jpg
 
 
 
erawiw 
Nowicjusz



Joined: 04 Apr 2013
Posts: 27
Posted: 08-05-2013, 20:57   

Mam pytanie do osób obeznanych w grafice komputerowej i tabletach. Chodzi tu dokładniej o to jaki tablet graficzny polecacie. Zalezy mi na w miare rozsądnej cenie i ogólnych wrażeniach z używania ;)
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 23-07-2013, 17:19   

Wacom Bamboo tablet, ceny od 250-350 zł. Sama za niego fortuny nie dałam i jestem b. zadowolona.
_________________
; p ; >>
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 01-08-2013, 13:44   

No to przyznam się szczerze że trochę mi to zajęło i nieźle się przy tym namęczyłem, ale dzięki tutorialowi pewnego gościa z sieci - imieniem Patrick Brown - mojego idola grafiki - w końcu doprowadziłem jedną z moich prac do stanu finalnego :)

_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
erawiw 
Nowicjusz



Joined: 04 Apr 2013
Posts: 27
Posted: 15-08-2013, 16:20   

krtomb, super praca :D
A tutaj troche moich bazgrołków.Przyznam szczerze,że to mój pierwszy portret wiec szału nie ma. Narysowanie zajęło mi jakieś 11h ;) Oto Loki. (wygląda jakby miał siwe włosy ale to kwestia odbicia światła,niestety nie mam skanera)


No i na deser próba rysowania kredkami akwarelowymi :)
_________________

Freedom is life's greatest lie...
 
 
Mai 
Podróżnik



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 203
Location: Opole
Posted: 06-10-2013, 14:47   

krtomb, masz ciekawy styl ;) .

Ja oprócz obrazków i filmów w MMD, robię też obrazki w Keyshot (kocham ten program za realizm materiałów i oświetlenia). Efekty można zobaczyć poniżej (szkoda, że z DeviantArt nie da się dać miniaturki na inne strony):

I Can See More 2

Confused

Sound (tutaj miałam strasznie problemy z jej oczami i krawatem, co zresztą widać)
_________________
World is Mine
 
 
Kyo 
WoTR Team



Joined: 11 Apr 2005
Posts: 458
Posted: 27-12-2013, 09:23   

Ahoj wszystkim!
Po bardzo długiej przerwie w twórczości, zainspirowany brudnym stylem nowego TR, stworzyłem kolejny durny teledysk ze śpiewającą Larą. Tym razem do piosenki Lady Gagi "Swine" :p Mam nadzieję, że chociaż trochę Was rozbawi! :>

Oto linkacz:
http://www.youtube.com/watch?v=V_VkAAJ6qY8

:pozdro:
 
 
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 28-12-2013, 18:48   

Świetny jak zwykle, czekam na kolejny z tej pokręconej serii :D
_________________
 
 
Pilgrim 
Podróżnik



Joined: 05 May 2005
Posts: 206
Location: POLSKA
Posted: 28-12-2013, 23:20   Mój Występ:)

Zapraszam do Obejrzenia Mojego występu:)


http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
_________________
http://rapidshare.de/file...iler_1.wmv.html
trailer filmu
http://www.youtube.com/watch?v=ucjlvqanKx8
Przygoda, Przygoda i Przygoda
2 Styczeń 2007 rok
Pilgrim Studio
 
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 12-04-2015, 22:23   

Odkopując starożytny temat - chciałem poinformować, że dotarłem do finału swojej ciężkiej pracy, która zajęła mi ponad 4 lata mojego życia. Zapewne niektórzy wiedzą - jeśli reszta nie wie, to dowiedzcie się - że Stworzyłem powieść. Napisałem coś, co sam uważam za ciężki kawał roboty i mam szczerą nadzieję, że uda mi się ją wydać. Wstępne recenzje są pozytywne, chociaż nie jest ich wiele. Stąd pytanie - jeśli ktokolwiek jest gotów przeczytać choćby nawet fragment i wypowiedzieć się na jej temat - dajcie znać na PRIV to z przyjemnością wyślę PDF'a :)

W skrócie: Jest to powieść z pogranicza Science-Fiction, fantastyki i przygody. Opowiada o losach młodego złodzieja, mieszkającego na terenie miasta Łodzi. Całość osadzona jest w postapokaliptycznym świecie, w którym celowy zamach spowodował niemal całkowite zniszczenie opartej na elektronice technologii, jaką dysponują dziś ludzie w efekcie czego życie w większości miejsc na ziemi zostało sprowadzone do walki o przetrwanie. Rozsiane w różnych częściach miasta warownie, skupiające ocalałych starają się odeprzeć nieustanne ataki szabrowników oraz mordercze anomalie, które za cel zdały się obrać sobie uprzykrzanie im życia. Szara codzienność młodego złodzieja zmienia się, gdy napotyka on na swojej drodze kogoś, kto okazuje się nie być zwykłym człowiekiem, on sam zaś dowiaduje się, iż jest w posiadaniu przedmiotu mogącego odwrócić bieg historii. Nawiązuje się pomiędzy nimi nić porozumienia, oni zaś wpadają w wir wydarzeń, na które nie mają najmniejszego wpływu. Wyprawa zabiera ich w najodleglejsze zakątki świata, ich przekonania zostają wystawione na wielką próbę, a cel ich podróży stawia przed nimi pytania na jakie nigdy nie chcieliby odpowiedzieć. Odkrycie starożytnej rasy, skrytej przez tysiące lat przed wzrokiem ludzi to tylko jeden z etapów w wyścigu, w którym stawką jest zarówno przetrwanie ich, ale i przyszłość całej ludzkości. Pytanie zostaje otwarte - czy przejdą wszystkie próby dając sobie oraz swoim dwóm rasom szansę na odbudowę świata?

Trzymajcie kciuki bo skontaktowałem się z paroma wydawnictwami. Nie nastawiam się nie wiadomo jak, ale bez wątpienia jestem ciekaw czy nastąpi jakikolwiek odzew. :jumper: :jumper: Ajmsoł eksajted abałt dat! :mrgreen2: :D :jumper:
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus



Joined: 19 Dec 2003
Posts: 2125
Location: Warszawa
Posted: 13-04-2015, 22:39   

Zdecydowanie nie dla mnie. Do zamachu blokującego technologię to jeszcze luz, ale potem zwiedzanie świata, starożytna rasa itp. to trochę dużo :P aczkolwiek wiadomo - każdy lubi coś innego, powodzenia :)

Możesz podesłać jakąś próbkę, przekażę osobie, która ocenia książki dla jednego z wydawnictw.
_________________
C'mon Barbie, let's go party
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 21-02-2017, 19:58   

Odkopując po raz drugi - z 17 szlifem zapowiadam, że publikuję aktualnie na Wattpad.com pod moim standardowymi nickiem Kris Nephilim.

Poza tym zacząłem odgrzebywać swoje stare pomysły z czasów zafascynowania TR4 i w efekcie dziergam coś w klimatach Egiptu. Pojawia się mój ulubiony bóg chaosu i pustyni, ale nie w takiej odsłonie jak go wszyscy kojarzą. Zrobiłem nie mały research i znalazłem świetny motyw. Więc wkrótce to też się na tym profilu znajdzie. Jakby kto miał wolną chwilkę - zapraszam. Stronka wymaga rejestracji ze względów bezpieczeństwa, ale jest bezpłatna i można tylko czytać. Mnóstwo książe i opowiadań autorów z całego świata w uniwersach o jakich się człowiekowi nie śniło. Zawsze można znaleźć coś dla siebie. :pozdro:
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 16-03-2017, 22:08   

Czy publikujesz dalej tę samą "powieść" od 2 lat? ;)
_________________
; p ; >>
 
 
krtomb 
WoTR Team



Joined: 25 Nov 2006
Posts: 1097
Location: Helheim
Posted: 17-03-2017, 08:24   

Publikuję ją od kilku tygodni. Nigdy wcześniej nie ujrzała światła dziennego :)
_________________
"In place of a dark Lord you would have a queen! Not dark but beautiful and terrible as the dawn! Treatreous as the sea! Stronger than the foundations of the Earth! All shall love me and despair!"
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo