FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups RegisterRegister  Log inLog in

 Announcement 

Forum „tylko do odczytu”

Zapraszamy do dyskusji w naszej
Grupie World of Tomb Raider na Facebooku



Previous topic «» Next topic
Muzyka z Anniversary
Author Message
Cez 
World of Tomb Raider



Joined: 12 Dec 2003
Posts: 3731
Location: Tczew/3city
Posted: 24-02-2007, 10:16   

Mi sie ta muzyka z trailera kojarzy z Indiana Jones. Oby wkrótce udostepnili nowe sample na oficjalnej swiatowej stronie, bo zdaje sie, ze obiecali...
_________________
 
 
Kasia Trent 
Tomb Raider



Joined: 22 Jun 2004
Posts: 4600
Location: Bristol
Posted: 24-02-2007, 11:14   

Podoba mi się melodyjka z oficjalnej strony - spokojna, TR1 like - tylko wydaje mi się, że nie pasuje do całego layout'u. Muzyka w TRA to rzecz, o którą zupełnie się nie martwię, ufam Folmann'owi :)
_________________
Miow.
 
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 24-02-2007, 11:30   

Tak, muzyka z powrotem do korzeni. Ta z Egiptu też.
Wreszcie jakiś Tomb Raider!
No i przestałam być uprzedzona do tej szybszej wersji, bardziej mi się podoba :)
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 24-02-2007, 11:46   

Owszem i wydaje mi się, że ta muzyczka będzie podczas walki z jakimś bossem w Egipcie, bo jest taka żwawa :D W sam raz na emocjonujący pojedynek :)
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Diana Trent 
Student



Joined: 23 Feb 2007
Posts: 76
Location: z Gdyni
Posted: 24-02-2007, 13:58   

kluz_kaa wrote:
Owszem i wydaje mi się, że ta muzyczka będzie podczas walki z jakimś bossem w Egipcie, bo jest taka żwawa :D W sam raz na emocjonujący pojedynek :)


Zgadzam się ^^ Aaah , gdyby tak szybciej dali Demko , to byśmy wkońcu zauważyli fakty , czyli czy dali to , czy nie dali tego itp. [;

P.S. Poprostu trzeba czekać :-P
_________________
/ .. Pamiętasz kiedy to dotknełam ? To odwzajemniło dotyk .. /

TR Editor : Crystal Of Life
Obecny poziom : The Submarine
 
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 24-02-2007, 16:28   

Kasia Trent wrote:
Muzyka w TRA to rzecz, o którą zupełnie się nie martwię, ufam Folmann'owi


Mam dokłądnie tak samo, Kasiu ;-) To, co Folmann zaprezentował w TR Legend to było po prostu świetne. Muzyka idealnie dopasowywująca się do akcji, nastroju itp.. Tam, gdzie trzeba jest dynamiczna, tam gdzie trzeba jest spokojna :P W dodatku jest także charakterystyczna dla danych lokacji, kojarzy się z krajami, w których to się rozgrywa :P A może to tylko moja podświadomość? :P

W każdym bądź razie to co narazie Folmann napisał do TRA bardzo mi się podoba i kojarzy z oryginalną muzyką TR1 :p A melodia, przy której Lara rzuca się na ratunek podróżnikowi i na pogrom wilków mi kojarzy się z Piratami z Karaibów, chociaż kiedyś rzeczywiście przy trailerze TAOD, taka muzyka została użyta :P I pasowała idealnie, teraz nie wiem, czy to ta muzyka, ale też świetnie pasuje. Ta przy Egipcie też... :P A wiecie, że rzadko kiedy muzyka z trailera znajduje się bezpośrednio w grze? ;-)
_________________
 
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 24-02-2007, 17:56   

MekCal wrote:
A wiecie, że rzadko kiedy muzyka z trailera znajduje się bezpośrednio w grze? ;-)

Racja, w jednym trailerze TR: Legend wykorzystano nawet muzykę Prodigy - Spitfire, i bardzo fajnie się komponowała z akcją gry :D
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 24-02-2007, 19:00   

Muzyka w obu trailerach była super :) podobnie jak Wy ja też o nią jestem spokojny :) Po Legendzie można być spokojnym :)
MekCal wrote:
A wiecie, że rzadko kiedy muzyka z trailera znajduje się bezpośrednio w grze? ;-)

Otóż to :) Mogli by dać na oficjalnej stronce Anniversary jakąś nową muzyczkę. Podczas gdy Lara strzela do wilków, muzyka bardzo kojarzy mi się z TR4... Nie wiem czemu, ale jakieś takie mam skojarzenie ;)
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Kolka:) 
Podróżnik



Joined: 16 Aug 2006
Posts: 229
Location: ze 100licy :D
Posted: 26-02-2007, 17:44   

Rzeczywiście muzyka jest świetna. Bardzo mi się podoba ta po scence z wilkami. Mam nadzieję, że nie długo będzie ją można ściągnąć i słuchać na MP3 :-P
_________________
She's so stupid, what the hell do you think?!
 
 
 
Luthien 
Podróżnik



Joined: 06 Feb 2007
Posts: 605
Location: Katowice
Posted: 26-02-2007, 17:54   

Na początku drugiego trailera możemy usłyszeć kolejny przerobiony utwór z oryginalnego Tomb Raidera :) Pewnie już to wszyscy słyszeli, ale zamieszczam linka do porównania :)

KLIK

Porównanie zamieścił(a) ccroft2003
 
 
kluz_kaa 
Pierożek Kluzo



Joined: 28 Oct 2006
Posts: 1371
Location: The Island
Posted: 03-03-2007, 14:13   

Tak sobie dzisiaj zaglądnąłem na Tomb Raider Portal, może jakaś aktualizacja albo coś a tu nic :D Ale podobał mi się mix, który gra na głównej stronie :D Fajnie połączyli muzykę z TAOD z TR3 :) Pomiędzy utworkami słychać jeszcze głos Lary z TR2, gdy zaczynało się trening w Croft Mannor: "Welcome Back!" :D

(nie jest to bezpośrednio związane z Anniversary, ale nie wiedziałem gdzie to napisać :) )
_________________
If you want to survive, you'll have to outwit, outplay and outlast the rest of them.
 
 
 
Morgan 
Nowicjusz



Joined: 03 Mar 2007
Posts: 6
Location: ja się wziołem?
Posted: 03-03-2007, 15:47   

kluz_kaa wrote:
Ale podobał mi się mix, który gra na głównej stronie


Mnie również :) Świetne połączenie kalsyki i TRNG... Mam nadzieje że dadza mix TR4 vs TRL,byłoby super :D
_________________
I love Maggie Grace (Shannon form LOST)
 
 
Ston Zephymosa 
Podróżnik



Joined: 27 Dec 2006
Posts: 213
Posted: 28-03-2007, 21:53   

Dzis postanowilem wejsc na tombraider.com i normalnie slysze muzyczke z AOD :D mile zaskoczenie. A potem to nie wiem z jakiego tomba,ale cos chyba z tr3 byl :D Oh nie moge sie muzyczki doczekac :D
 
 
MekCal 
Obieżyświat



Joined: 28 Jun 2004
Posts: 1085
Posted: 28-03-2007, 22:23   

Może Ty dziś dopiero wszedłeś na www.tombraider.com, ale z tego, co pamiętam ta muzyka jest na tej stronie wprowadzającej od chwili jej utworzenia :p Dla mnie miłym zaskoczeniem były raczej słowa "Welcome back" i muzyka Nathana McCree niż ta z TAOD ;-)
_________________
 
 
 
maax_87 
Podróżnik



Joined: 17 Sep 2006
Posts: 541
Location: Szn
Posted: 05-04-2007, 19:18   

na oficjalnej stronie pojawiły się 2 znane nam juz utwory. Z dotychczasowych najbardziej podoba mi się odnowiony motyw egipski :)
_________________
TR:AtH Fanpage: www.facebook.com/tombraider.horizon
 
 
ja-marta 
Obieżyświat



Joined: 09 Oct 2006
Posts: 793
Posted: 05-04-2007, 19:41   

o muzyka :D no nareszcie cos. Bardzo mi sie podoba, szczegolnie muzyka z Egiptu. Taka fajna i klimatyczna. :D
Wie ktos moze czy juz mozna je skąds sciagnac?
 
 
 
K@t 
Spectre



Joined: 19 Apr 2004
Posts: 5455
Location: Poproś Tatę
Posted: 05-04-2007, 19:59   

Kawałek z Egiptu jest świetny. Fajny jest też ten z Peru w nowej aranżacji.
_________________
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 05-04-2007, 20:08   

Muzykę można już pobrać z WoTR:

http://www.laracroft.pl/tra/index.html#mus
 
 
Szynszyl 
Podróżnik



Joined: 23 Nov 2006
Posts: 658
Posted: 05-04-2007, 20:36   

Czyli jednak ta egipska muzyczka będzie w grze :690: I bardzo dobrze, bo jest świetna :)

Wydaje mi się że przy okazji dodania tych dwóch utworów, główny motyw Anniversary strasznie stracił na jakości :p Wcześniej był wyraźnie większy bitrate... przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie :P
 
 
Paciej 
Łakocie i Witaminy


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 1711
Posted: 05-04-2007, 21:35   

Hmmmmm muzyczka świetna, jak tylko ją usłyszałem na stronce to chciałem zacząć szperać w plikach temp a tu ci psikus i na wotr już jest :) Szkoda że utworki sa takie króciutkie, ale są super :) Jestem ciekaw czy muzyka będzie aż tak dobra w całości jak w Legend :)
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 06-04-2007, 10:17   

Będzie lepsza - bardziej TR 1.
Co nie oznacza ze w Legend była zła. Ale brakowało mi tego paam-pam-pam-pam(dla niezorientowanych główne nuty w TR :) )
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Barbie 
Obieżyświat


Joined: 23 Dec 2003
Posts: 1442
Posted: 06-04-2007, 11:45   

Alisasi wrote:
Ale brakowało mi tego paam-pam-pam-pam(dla niezorientowanych główne nuty w TR )


No co Ty, sama jesteś chyba niezorientowana, to było tak: paaam, pam, pam, paaam :p
 
 
..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik



Joined: 15 Oct 2006
Posts: 718
Posted: 06-04-2007, 12:09   

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale ja jak słucham ten soundtrack "01_Theme" to kojarzą mi się te melodyjki z The Sims, jak się buduje pokoje, nie podoba mi się! :(

A co do waszej kłótni to mi się zdaje, że tam jest:
... pamm- paam, pam paam, pam pam :-P
  
 
 
Integral 
Archeolog



Joined: 10 Jun 2006
Posts: 2538
Location: Sin City
Posted: 06-04-2007, 12:10   

Barbie wrote:
Alisasi napisał/a:
Ale brakowało mi tego paam-pam-pam-pam(dla niezorientowanych główne nuty w TR )


No co Ty, sama jesteś chyba niezorientowana, to było tak: paaam, pam, pam, paaam

... pam pamm - paaam, pam pam paaam... Aż się łezka w oku kręci :P

Muzyki nie ściągnęłam, ale akurat ten jeden aspekt w Legendzie wydał mi się całkiem udany (poza tym, że zwyczajnie było tego za dużo). Jestem więc spokojna o to. Remake to i tak będzie taki jak ze mnie solistka, ważne, by budowało klimat jakikolwiek...
_________________
; p ; >>
 
 
Alisasi 
Podróżnik



Joined: 22 Jan 2007
Posts: 394
Location: znad morza
Posted: 06-04-2007, 12:10   

A fakt czwarte paam powinno być na dwa aa :)

Przepraszam, błąd w druku.
Teraz jadę na Egipcie, soundtrack rewelacja i w takim układzie moze uda mi sie zdobyc anniversary w dniu premiery albo pozniej :)

Ogólnie muzyka trzyma sie schematu TR. Nie mam nic do zarzucenia ;)
_________________
"From this moment, your every breath is a gift from me"
http://youtube.com/watch?v=mMkI8T7rLlw
 
 
 
Display posts from previous:   
Reply to topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

© 2002 - 2021 World of Tomb Raider | WoTR na Facebooku



Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Więcej o cookies powie Ci wujek Google.

phpBB by przemo